Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Πειραιά
Πέμπτη, 28/03/2024
» ΑΡΧΙΚΗ ΣΕΛΙΔΑ
» Ε.Ε. & ΕΠΙΤΡΟΠΕΣ
» ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ
» ΠΑΡΑΒΟΛΑ ΕΠΟ
» ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ
» ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΕΣ
» ΠΟΙΝΕΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΩΝ
» ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΕΙΣ
» ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ
» ΓΗΠΕΔΑ
» ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΕΣ
» ΣΩΜΑΤΕΙΑ
» ΕΝΤΥΠΑ
» ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ
» ΔΙΑΙΤΗΣΙΑ
» ΚΑΝΟΝΙΣΜΟΙ
» ΑΝΑΦΟΡΑ ΛΑΘΟΥΣ
» ΙΣΤΟΡΙΚΟ
» ΚΑΙΡΟΣ
» ΣΥΧΝΕΣ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ
» ΧΡΗΣΙΜΟΙ ΣΥΝΔΕΣΜΟΙ
» ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ
Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ
Πληροφορίες
Πρόγραμμα Αγώνων
Στατιστικά
109 από 128
Αγωνιστική Περίοδος:
2023-2024
2022-2023
2021-2022
2020-2021
2019-2020
2018-2019
2017-2018
2016-2017
2015-2016
2014-2015
2013-2014
Πρόγραμμα Αγώνων - Αποτελέσματα
Διοργάνωση
Αγώνας
Γήπεδο
Ημέρα
Ημ/νία
Ώρα
Αποτέλεσμα
1.
Κύπελλο Ερασιτεχνών Πειραιά 2023-24
(1η φάση)
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ
ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ
Κυριακή
10/09/23
17:00
0-5
2.
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(1η αγ.)
ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ
ΝΙΚΑΙΑΣ
Κυριακή
01/10/23
16:30
2-0
3.
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(2η αγ.)
ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ
ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»
Κυριακή
22/10/23
16:00
0-4
4.
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(3η αγ.)
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ - ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ
ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ
Κυριακή
05/11/23
15:30
5-0
5.
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(4η αγ.)
ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ
ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣ
Κυριακή
12/11/23
13:00
3-0
6.
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(5η αγ.)
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ - ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ
ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ
Κυριακή
19/11/23
13:00
2-1
7.
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(6η αγ.)
ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ - ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ
ΜΟΣΧΑΤΟΥ
Σάββατο
25/11/23
15:30
1-1
8.
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(7η αγ.)
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ - ΘΗΣΕΑΣ
ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ
Κυριακή
03/12/23
18:00
2-1
9.
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(8η αγ.)
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ
Κυριακή
10/12/23
13:00
1-1
10.
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(9η αγ.)
ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ - ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ
ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»
Κυριακή
17/12/23
18:00
1-2
11.
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(10η αγ.)
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ - Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ
ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ
Κυριακή
14/01/24
15:30
1-6
12.
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(11η αγ.)
ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ
ΝΙΚΑΙΑΣ
Κυριακή
21/01/24
13:30
0-4
13.
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(12η αγ.)
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ - ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ
ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ
Κυριακή
28/01/24
16:00
3-2
14.
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(13η αγ.)
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ
Κυριακή
04/02/24
13:00
0-1
15.
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(14η αγ.)
ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ
ΜΟΣΧΑΤΟΥ
Κυριακή
11/02/24
11:00
0-3
16.
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(15η αγ.)
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ - ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ
Κυριακή
18/02/24
13:00
1-0
17.
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(16η αγ.)
ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ - ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ
ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣ
Σάββατο
24/02/24
17:30
1-1
18.
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(17η αγ.)
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ - ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ
ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ
Κυριακή
03/03/24
17:00
4-2
19.
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(18η αγ.)
ΘΗΣΕΑΣ - ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ
ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣ
Σάββατο
09/03/24
16:00
1-0
20.
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(19η αγ.)
ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ
ΜΟΣΧΑΤΟΥ
Κυριακή
24/03/24
13:30
2-0
21.
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(20η αγ.)
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ - ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ
ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ
Κυριακή
31/03/24
12:00
22.
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(21η αγ.)
Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ - ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ
23.
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(22η αγ.)
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ