ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
Πρόγραμμα Αγώνων - Αποτελέσματα
Διοργάνωση | Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Αποτέλεσμα | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Κύπελλο Ερασιτεχνών Πειραιά 2023-24 (2η φάση) | ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ | ΝΙΚΑΙΑΣ | Σάββατο | 16/09/23 | 16:30 | 1-2 |
2. | Α Κατηγορία 1ος Όμιλος (1η αγ.) | ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ | ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ | Κυριακή | 24/09/23 | 16:30 | 2-0 |
3. | Α Κατηγορία 1ος Όμιλος (2η αγ.) | ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ | ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ | Κυριακή | 01/10/23 | 12:00 | 0-1 |
4. | Κύπελλο Ερασιτεχνών Πειραιά 2023-24 (3η φάση) | ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ | ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ | Σάββατο | 07/10/23 | 16:30 | 0-2 |
5. | Κ16 - Α Φάση - 1ος Όμιλος (1η αγ.) | ΑΜΦΙΑΛΗ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ | ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» | Σάββατο | 21/10/23 | 10:00 | 0-3 |
6. | Κ14 - Α Φάση - 4ος Όμιλος (1η αγ.) | ΑΘΗΝΑΪΚΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ | ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ | Κυριακή | 22/10/23 | 09:30 | 1-3 |
7. | Α Κατηγορία 1ος Όμιλος (3η αγ.) | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΟ ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ | ΜΟΣΧΑΤΟΥ | Κυριακή | 22/10/23 | 13:00 | 1-1 |
8. | Κύπελλο Ερασιτεχνών Πειραιά 2023-24 (4η φάση) | ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ | ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣ | Τετάρτη | 25/10/23 | 16:30 | 1-2 |
9. | Α Κατηγορία 1ος Όμιλος (4η αγ.) | ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ | ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ | Κυριακή | 29/10/23 | 15:30 | 4-0 |
10. | Κ16 - Α Φάση - 1ος Όμιλος (2η αγ.) | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ | ΜΟΣΧΑΤΟΥ | Σάββατο | 04/11/23 | 11:30 | 0-3 |
11. | Κ14 - Α Φάση - 4ος Όμιλος (2η αγ.) | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ | ΜΟΣΧΑΤΟΥ | Σάββατο | 04/11/23 | 13:15 | 4-1 |
12. | Κ10 - Α Φάση - 3ος Όμιλος (1η αγ.) | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ | ACTION ΡΕΝΤΗ | Κυριακή | 05/11/23 | 13:30 | |
13. | Α Κατηγορία 1ος Όμιλος (5η αγ.) | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ | ΜΟΣΧΑΤΟΥ | Κυριακή | 05/11/23 | 15:30 | 1-3 |
14. | Α Κατηγορία 1ος Όμιλος (6η αγ.) | ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ | ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ | Σάββατο | 11/11/23 | 15:30 | 5-0 |
15. | Κ16 - Α Φάση - 1ος Όμιλος (3η αγ.) | ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ | ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ | Σάββατο | 11/11/23 | 17:30 | 4-1 |
16. | Κ16 - Α Φάση - 1ος Όμιλος (4η αγ.) | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝ | ΜΟΣΧΑΤΟΥ | Σάββατο | 18/11/23 | 10:30 | 3-1 |
17. | Κ10 - Α Φάση - 3ος Όμιλος (3η αγ.) | ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ | ACTION ΡΕΝΤΗ | Σάββατο | 18/11/23 | 13:30 | |
18. | Α Κατηγορία 1ος Όμιλος (7η αγ.) | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΦΙΛΑΘΛΟΙ | ΜΟΣΧΑΤΟΥ | Σάββατο | 18/11/23 | 16:00 | 5-1 |
19. | Κ14 - Α Φάση - 4ος Όμιλος (4η αγ.) | ΑΟ ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ | ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | Κυριακή | 19/11/23 | 09:30 | 8-1 |
20. | Κύπελλο Ερασιτεχνών Πειραιά 2023-24 (5η φάση) | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΚΑΡΑΒΑΣ | ΜΟΣΧΑΤΟΥ | Τετάρτη | 22/11/23 | 15:15 | 0-3 |
21. | Κ14 - Α Φάση - 4ος Όμιλος (5η αγ.) | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ | ΜΟΣΧΑΤΟΥ | Σάββατο | 25/11/23 | 13:15 | 1-8 |
22. | Κ16 - Α Φάση - 1ος Όμιλος (5η αγ.) | ΑΘΗΝΑΪΚΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ | ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣ | Σάββατο | 25/11/23 | 13:45 | 4-1 |
23. | Κ10 - Α Φάση - 3ος Όμιλος (4η αγ.) | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ | ACTION ΡΕΝΤΗ | Σάββατο | 25/11/23 | 15:00 | |
24. | Α Κατηγορία 1ος Όμιλος (8η αγ.) | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ | ΜΟΣΧΑΤΟΥ | Κυριακή | 26/11/23 | 15:30 | 0-2 |
25. | Κ16 - Α Φάση - 1ος Όμιλος (6η αγ.) | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΜΦΙΑΛΗ | ΜΟΣΧΑΤΟΥ | Σάββατο | 02/12/23 | 10:30 | 2-0 |
26. | Κ10 - Α Φάση - 3ος Όμιλος (5η αγ.) | ΑΕ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ | ΑΙΓΙΝΑΣ | Σάββατο | 02/12/23 | 12:15 | |
27. | Κ14 - Α Φάση - 4ος Όμιλος (6η αγ.) | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΘΗΝΑΪΚΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ | ΜΟΣΧΑΤΟΥ | Σάββατο | 02/12/23 | 12:30 | 3-1 |
28. | Α Κατηγορία 1ος Όμιλος (9η αγ.) | ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ | ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ | Κυριακή | 03/12/23 | 15:00 | 2-1 |
29. | Κ16 - Α Φάση - 1ος Όμιλος (7η αγ.) | ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ | ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ | Σάββατο | 09/12/23 | 10:30 | 1-2 |
30. | Κ12 - Β Φάση 2ος Όμιλος (1η αγ.) | ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ | ACTION ΡΕΝΤΗ | Σάββατο | 09/12/23 | 12:00 | 5-4 |
31. | Κ14 - Α Φάση - 4ος Όμιλος (7η αγ.) | ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ | ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» | Σάββατο | 09/12/23 | 14:00 | 0-2 |
32. | Α Κατηγορία 1ος Όμιλος (10η αγ.) | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ | ΜΟΣΧΑΤΟΥ | Σάββατο | 09/12/23 | 15:30 | 0-2 |
33. | Κ10 - Β Φάση - 1ος Όμιλος (1η αγ.) | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ | ACTION ΡΕΝΤΗ | Σάββατο | 09/12/23 | 16:30 | |
34. | Κ16 - Α Φάση - 1ος Όμιλος (8η αγ.) | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ | ΜΟΣΧΑΤΟΥ | Σάββατο | 16/12/23 | 11:00 | 0-0 |
35. | Κ12 - Β Φάση 2ος Όμιλος (2η αγ.) | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΕ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ | ACTION ΡΕΝΤΗ | Σάββατο | 16/12/23 | 13:30 | 1-1 |
36. | Α Κατηγορία 1ος Όμιλος (11η αγ.) | ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ | ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» | Σάββατο | 16/12/23 | 15:30 | 5-0 |
37. | Κ10 - Β Φάση - 1ος Όμιλος (2η αγ.) | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ | ACTION ΡΕΝΤΗ | Σάββατο | 16/12/23 | 16:30 | |
38. | Α Κατηγορία 1ος Όμιλος (12η αγ.) | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ | ΜΟΣΧΑΤΟΥ | Κυριακή | 07/01/24 | 11:30 | 2-1 |
39. | Κ12 - Β Φάση 2ος Όμιλος (3η αγ.) | ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ | ACTION ΡΕΝΤΗ | Σάββατο | 13/01/24 | 12:00 | 2-2 |
40. | Κ10 - Β Φάση - 1ος Όμιλος (3η αγ.) | ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ | ACTION ΡΕΝΤΗ | Σάββατο | 13/01/24 | 16:30 | |
41. | Κ14 - Α Φάση - 4ος Όμιλος (9η αγ.) | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΟ ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ | ΜΟΣΧΑΤΟΥ | Κυριακή | 14/01/24 | 09:45 | 1-5 |
42. | Α Κατηγορία 1ος Όμιλος (13η αγ.) | ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ | ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | Κυριακή | 14/01/24 | 15:00 | 1-0 |
43. | Κ16 - Α Φάση - 1ος Όμιλος (9η αγ.) | ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ | ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ | Κυριακή | 14/01/24 | 17:30 | 3-3 |
44. | Κ12 - Β Φάση 2ος Όμιλος (4η αγ.) | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ | ACTION ΡΕΝΤΗ | Σάββατο | 20/01/24 | 09:00 | 4-2 |
45. | Κ16 - Α Φάση - 1ος Όμιλος (10η αγ.) | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΘΗΝΑΪΚΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ | ΜΟΣΧΑΤΟΥ | Σάββατο | 20/01/24 | 13:30 | 0-3 |
46. | Κ14 - Α Φάση - 4ος Όμιλος (10η αγ.) | ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ | ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ | Σάββατο | 20/01/24 | 16:00 | 3-1 |
47. | Κ10 - Β Φάση - 1ος Όμιλος (4η αγ.) | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ | ACTION ΡΕΝΤΗ | Κυριακή | 21/01/24 | 09:00 | |
48. | Α Κατηγορία 1ος Όμιλος (14η αγ.) | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ | ΜΟΣΧΑΤΟΥ | Κυριακή | 21/01/24 | 12:30 | 0-0 |
49. | Κ16 - Β Φάση - Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (1η αγ.) | ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ 2 - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ | ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ | Σάββατο | 27/01/24 | 13:30 | 2-0 |
50. | Κ12 - Β Φάση 2ος Όμιλος (5η αγ.) | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΟ ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ | ACTION ΡΕΝΤΗ | Κυριακή | 28/01/24 | 10:30 | 3-1 |
51. | Α Κατηγορία 1ος Όμιλος (15η αγ.) | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ | ΜΟΣΧΑΤΟΥ | Κυριακή | 28/01/24 | 11:30 | 8-0 |
52. | Κ10 - Β Φάση - 1ος Όμιλος (5η αγ.) | ΑΘΗΝΑΪΚΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ | ACTION ΡΕΝΤΗ | Κυριακή | 28/01/24 | 12:00 | |
53. | Κ14 - Β Φάση - Α Κατηγορία 2ος Όμιλος (1η αγ.) | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΟ ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ | ΜΟΣΧΑΤΟΥ | Κυριακή | 28/01/24 | 18:00 | 0-3 |
54. | Κ14 - Β Φάση - Α Κατηγορία 2ος Όμιλος (2η αγ.) | ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ | ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ | Σάββατο | 03/02/24 | 11:00 | 3-1 |
55. | Κ12 - Β Φάση 2ος Όμιλος (6η αγ.) | ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ | ACTION ΡΕΝΤΗ | Κυριακή | 04/02/24 | 10:30 | 2-2 |
56. | Κ10 - Β Φάση - 1ος Όμιλος (6η αγ.) | ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ | ACTION ΡΕΝΤΗ | Κυριακή | 04/02/24 | 15:00 | |
57. | Α Κατηγορία 1ος Όμιλος (16η αγ.) | ΑΟ ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ | ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | Κυριακή | 04/02/24 | 15:30 | 4-2 |
58. | Κ16 - Β Φάση - Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (3η αγ.) | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ | ΜΟΣΧΑΤΟΥ | Σάββατο | 10/02/24 | 13:00 | 1-5 |
59. | Κ10 - Β Φάση - 1ος Όμιλος (7η αγ.) | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ | ACTION ΡΕΝΤΗ | Σάββατο | 10/02/24 | 15:00 | |
60. | Α Κατηγορία 1ος Όμιλος (17η αγ.) | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ | ΜΟΣΧΑΤΟΥ | Σάββατο | 10/02/24 | 15:30 | 3-1 |
61. | Κ12 - Β Φάση 2ος Όμιλος (7η αγ.) | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ | ACTION ΡΕΝΤΗ | Κυριακή | 11/02/24 | 09:00 | 1-1 |
62. | Κ14 - Β Φάση - Α Κατηγορία 2ος Όμιλος (3η αγ.) | ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ | ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | Κυριακή | 11/02/24 | 11:30 | 5-3 |
63. | Κ10 - Β Φάση - 1ος Όμιλος (8η αγ.) | ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ | ACTION ΡΕΝΤΗ | Σάββατο | 17/02/24 | 15:00 | |
64. | Κ14 - Β Φάση - Α Κατηγορία 2ος Όμιλος (4η αγ.) | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ | ΜΟΣΧΑΤΟΥ | Κυριακή | 18/02/24 | 11:00 | 0-10 |
65. | Κ12 - Β Φάση 2ος Όμιλος (8η αγ.) | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ | ACTION ΡΕΝΤΗ | Κυριακή | 18/02/24 | 12:00 | 1-3 |
66. | Α Κατηγορία 1ος Όμιλος (18η αγ.) | ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ | ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ | Κυριακή | 18/02/24 | 15:30 | 3-0 |
67. | Κ16 - Β Φάση - Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (4η αγ.) | ΑΟ ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ | ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | Κυριακή | 18/02/24 | 17:30 | 3-0 |
68. | Κ10 - Β Φάση - 1ος Όμιλος (9η αγ.) | ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ | ACTION ΡΕΝΤΗ | Σάββατο | 24/02/24 | 09:00 | |
69. | Κ12 - Β Φάση 2ος Όμιλος (9η αγ.) | ΑΕ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ | ΑΙΓΙΝΑΣ | Σάββατο | 24/02/24 | 13:15 | 1-1 |
70. | Κ16 - Β Φάση - Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (5η αγ.) | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ | ΜΟΣΧΑΤΟΥ | Σάββατο | 24/02/24 | 13:15 | 0-5 |
71. | Α Κατηγορία 1ος Όμιλος (19η αγ.) | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ | ΜΟΣΧΑΤΟΥ | Σάββατο | 24/02/24 | 15:30 | 0-3 |
72. | Κ14 - Β Φάση - Α Κατηγορία 2ος Όμιλος (5η αγ.) | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΜΦΙΑΛΗ | ΜΟΣΧΑΤΟΥ | Σάββατο | 24/02/24 | 17:45 | 0-6 |
73. | Κ12 - Β Φάση 2ος Όμιλος (10η αγ.) | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ | ACTION ΡΕΝΤΗ | Σάββατο | 02/03/24 | 10:30 | 0-4 |
74. | Κ14 - Β Φάση - Α Κατηγορία 2ος Όμιλος (6η αγ.) | ΑΟ ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ | ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | Σάββατο | 02/03/24 | 13:15 | 4-0 |
75. | Κ16 - Β Φάση - Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (6η αγ.) | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ 2 | ΜΟΣΧΑΤΟΥ | Σάββατο | 02/03/24 | 13:30 | 2-0 |
76. | Α Κατηγορία 1ος Όμιλος (20η αγ.) | ΦΙΛΑΘΛΟΙ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ | ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ | Κυριακή | 03/03/24 | 13:00 | 0-1 |
77. | Κ10 - Β Φάση - 1ος Όμιλος (10η αγ.) | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ | ACTION ΡΕΝΤΗ | Κυριακή | 03/03/24 | 13:30 | |
78. | Κ10 - Β Φάση - 1ος Όμιλος (11η αγ.) | ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ | ACTION ΡΕΝΤΗ | Σάββατο | 09/03/24 | 09:00 | |
79. | Κ14 - Β Φάση - Α Κατηγορία 2ος Όμιλος (7η αγ.) | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ | ΜΟΣΧΑΤΟΥ | Σάββατο | 09/03/24 | 13:00 | 0-7 |
80. | Α Κατηγορία 1ος Όμιλος (21η αγ.) | ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ | ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ | Σάββατο | 09/03/24 | 16:00 | 1-1 |
81. | Κ12 - Β Φάση 2ος Όμιλος (11η αγ.) | ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ | ACTION ΡΕΝΤΗ | Κυριακή | 10/03/24 | 13:30 | Αναβλήθηκε |
82. | Α Κατηγορία 1ος Όμιλος (22η αγ.) | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ | ΜΟΣΧΑΤΟΥ | Κυριακή | 24/03/24 | 16:00 | 0-3 |
83. | Κ14 - Β Φάση - Α Κατηγορία 2ος Όμιλος (8η αγ.) | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | ΜΟΣΧΑΤΟΥ | Σάββατο | 30/03/24 | 13:30 | |
84. | Κ16 - Β Φάση - Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (8η αγ.) | ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ | ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ | Σάββατο | 30/03/24 | 14:00 | |
85. | Α Κατηγορία 1ος Όμιλος (23η αγ.) | ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ | ΓΗΠΕΔΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΠΑΝ ΣΑΛΠΕΑ | Σάββατο | 30/03/24 | 16:00 | |
86. | Κ10 - Β Φάση - 1ος Όμιλος (12η αγ.) | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΘΗΝΑΪΚΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ | ACTION ΡΕΝΤΗ | Κυριακή | 31/03/24 | 13:30 | |
87. | Κ12 - Β Φάση 2ος Όμιλος (12η αγ.) | ΑΟ ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ | ACTION ΡΕΝΤΗ | Κυριακή | 31/03/24 | 15:00 | |
88. | Α Κατηγορία 1ος Όμιλος (24η αγ.) | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ | |||||
89. | Α Κατηγορία 1ος Όμιλος (25η αγ.) | ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ | |||||
90. | Α Κατηγορία 1ος Όμιλος (26η αγ.) | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | |||||
91. | Κ10 - Β Φάση - 1ος Όμιλος (13η αγ.) | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ | |||||
92. | Κ10 - Β Φάση - 1ος Όμιλος (14η αγ.) | ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ | |||||
93. | Κ12 - Β Φάση 2ος Όμιλος (13η αγ.) | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ | |||||
94. | Κ12 - Β Φάση 2ος Όμιλος (14η αγ.) | ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ | |||||
95. | Κ14 - Β Φάση - Α Κατηγορία 2ος Όμιλος (9η αγ.) | ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ | |||||
96. | Κ14 - Β Φάση - Α Κατηγορία 2ος Όμιλος (10η αγ.) | ΑΜΦΙΑΛΗ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ | |||||
97. | Κ16 - Β Φάση - Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (9η αγ.) | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΟ ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ | |||||
98. | Κ16 - Β Φάση - Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (10η αγ.) | ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ |