ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
Πρόγραμμα Αγώνων - Αποτελέσματα
Διοργάνωση | Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Αποτέλεσμα | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Κύπελλο Ερασιτεχνών Πειραιά 2023-24 (2η φάση) | ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ | ΝΙΚΑΙΑΣ | Κυριακή | 17/09/23 | 11:00 | 2-2 (πεν: 1-4) |
2. | Α Κατηγορία 1ος Όμιλος (1η αγ.) | ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ | ΝΙΚΑΙΑΣ | Κυριακή | 24/09/23 | 16:30 | 0-1 |
3. | Α Κατηγορία 1ος Όμιλος (2η αγ.) | ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» | Κυριακή | 01/10/23 | 14:30 | 1-0 |
4. | Κ16 - Α Φάση - 3ος Όμιλος (1η αγ.) | ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» | Σάββατο | 21/10/23 | 14:00 | 2-1 |
5. | Α Κατηγορία 1ος Όμιλος (3η αγ.) | ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ | ΝΙΚΑΙΑΣ | Κυριακή | 22/10/23 | 11:00 | 2-0 |
6. | Κ14 - Α Φάση - 3ος Όμιλος (1η αγ.) | ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ | ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | Κυριακή | 22/10/23 | 12:00 | 1-2 |
7. | Α Κατηγορία 1ος Όμιλος (4η αγ.) | ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ | Κυριακή | 29/10/23 | 11:00 | 1-2 |
8. | Κ16 - Α Φάση - 3ος Όμιλος (2η αγ.) | ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ | Σάββατο | 04/11/23 | 13:30 | 0-0 |
9. | Α Κατηγορία 1ος Όμιλος (5η αγ.) | ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ | Σάββατο | 04/11/23 | 15:30 | 2-1 |
10. | Κ14 - Α Φάση - 3ος Όμιλος (2η αγ.) | ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | Κυριακή | 05/11/23 | 17:45 | 3-0 |
11. | Κ14 - Α Φάση - 3ος Όμιλος (3η αγ.) | ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ 2 | ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | Σάββατο | 11/11/23 | 14:00 | 3-0 |
12. | Α Κατηγορία 1ος Όμιλος (6η αγ.) | ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ | ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | Κυριακή | 12/11/23 | 15:30 | 3-1 |
13. | Κ16 - Α Φάση - 3ος Όμιλος (4η αγ.) | ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | ΝΙΚΑΙΑΣ | Σάββατο | 18/11/23 | 12:45 | 1-4 |
14. | Κ14 - Α Φάση - 3ος Όμιλος (4η αγ.) | ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ 2 - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ | Κυριακή | 19/11/23 | 13:00 | 0-3 |
15. | Α Κατηγορία 1ος Όμιλος (7η αγ.) | ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ | Κυριακή | 19/11/23 | 15:30 | 0-3 |
16. | Κ14 - Α Φάση - 3ος Όμιλος (5η αγ.) | ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ | Σάββατο | 25/11/23 | 12:30 | 0-5 |
17. | Α Κατηγορία 1ος Όμιλος (8η αγ.) | ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΟ ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ | ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | Σάββατο | 25/11/23 | 15:30 | 3-0 |
18. | Κ16 - Α Φάση - 3ος Όμιλος (5η αγ.) | ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ | ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | Κυριακή | 26/11/23 | 14:00 | 4-1 |
19. | Κ14 - Α Φάση - 3ος Όμιλος (6η αγ.) | ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ | Σάββατο | 02/12/23 | 13:00 | 1-3 |
20. | Κ16 - Α Φάση - 3ος Όμιλος (6η αγ.) | ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ | ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | Κυριακή | 03/12/23 | 09:30 | 4-2 |
21. | Α Κατηγορία 1ος Όμιλος (9η αγ.) | ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ | Κυριακή | 03/12/23 | 13:00 | 2-1 |
22. | Κ14 - Α Φάση - 3ος Όμιλος (7η αγ.) | ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ | ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | Σάββατο | 09/12/23 | 13:30 | 0-5 |
23. | Α Κατηγορία 1ος Όμιλος (10η αγ.) | ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ | ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | Σάββατο | 09/12/23 | 15:30 | 0-1 |
24. | Κ12 - Β Φάση 1ος Όμιλος (1η αγ.) | ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | ACTION ΡΕΝΤΗ | Κυριακή | 10/12/23 | 10:30 | 4-0 |
25. | Κ16 - Α Φάση - 3ος Όμιλος (7η αγ.) | ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ | ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | Κυριακή | 10/12/23 | 18:00 | 0-3 |
26. | Κ12 - Β Φάση 1ος Όμιλος (2η αγ.) | ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ | ACTION ΡΕΝΤΗ | Σάββατο | 16/12/23 | 15:00 | 1-1 |
27. | Κ14 - Α Φάση - 3ος Όμιλος (8η αγ.) | ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ 2 - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | Σάββατο | 16/12/23 | 15:00 | 1-3 |
28. | Α Κατηγορία 1ος Όμιλος (11η αγ.) | ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ | ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | Κυριακή | 17/12/23 | 15:00 | 1-1 |
29. | Α Κατηγορία 1ος Όμιλος (12η αγ.) | ΦΙΛΑΘΛΟΙ - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | ΝΙΚΑΙΑΣ | Κυριακή | 07/01/24 | 15:00 | 0-4 |
30. | Κ16 - Α Φάση - 3ος Όμιλος (9η αγ.) | ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ | ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | Σάββατο | 13/01/24 | 13:00 | 4-0 |
31. | Κ12 - Β Φάση 1ος Όμιλος (3η αγ.) | ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | ACTION ΡΕΝΤΗ | Κυριακή | 14/01/24 | 09:00 | 2-0 |
32. | Κ14 - Α Φάση - 3ος Όμιλος (9η αγ.) | ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ 2 | ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | Κυριακή | 14/01/24 | 13:00 | 3-2 |
33. | Α Κατηγορία 1ος Όμιλος (13η αγ.) | ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ | ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | Κυριακή | 14/01/24 | 15:00 | 1-0 |
34. | Κ16 - Α Φάση - 3ος Όμιλος (10η αγ.) | ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ | Σάββατο | 20/01/24 | 09:30 | |
35. | Κ14 - Α Φάση - 3ος Όμιλος (10η αγ.) | ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ | ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | Σάββατο | 20/01/24 | 13:30 | 2-0 |
36. | Κ12 - Β Φάση 1ος Όμιλος (4η αγ.) | ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ | ACTION ΡΕΝΤΗ | Σάββατο | 20/01/24 | 15:00 | 3-2 |
37. | Α Κατηγορία 1ος Όμιλος (14η αγ.) | ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ | Κυριακή | 21/01/24 | 15:00 | 1-1 |
38. | Α Κατηγορία 1ος Όμιλος (15η αγ.) | ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ | ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | Σάββατο | 27/01/24 | 15:30 | 0-1 |
39. | Κ16 - Β Φάση - Α Κατηγορία 2ος Όμιλος (1η αγ.) | ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ | ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | Κυριακή | 28/01/24 | 12:00 | 2-6 |
40. | Κ12 - Β Φάση 1ος Όμιλος (5η αγ.) | ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ | ACTION ΡΕΝΤΗ | Κυριακή | 28/01/24 | 13:30 | 4-2 |
41. | Κ14 - Β Φάση - Α Κατηγορία 2ος Όμιλος (1η αγ.) | ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ | ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | Κυριακή | 28/01/24 | 14:00 | 1-2 |
42. | Κ14 - Β Φάση - Α Κατηγορία 2ος Όμιλος (2η αγ.) | ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ | Σάββατο | 03/02/24 | 13:30 | 7-0 |
43. | Α Κατηγορία 1ος Όμιλος (16η αγ.) | ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ | Σάββατο | 03/02/24 | 15:30 | 2-1 |
44. | Κ16 - Β Φάση - Α Κατηγορία 2ος Όμιλος (2η αγ.) | ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | Κυριακή | 04/02/24 | 11:30 | 5-1 |
45. | Κ12 - Β Φάση 1ος Όμιλος (6η αγ.) | ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | ACTION ΡΕΝΤΗ | Κυριακή | 04/02/24 | 16:30 | 10-0 |
46. | Κ16 - Β Φάση - Α Κατηγορία 2ος Όμιλος (3η αγ.) | ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ | Σάββατο | 10/02/24 | 10:30 | 1-1 |
47. | Κ14 - Β Φάση - Α Κατηγορία 2ος Όμιλος (3η αγ.) | ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ | ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | Κυριακή | 11/02/24 | 11:30 | 5-3 |
48. | Κ12 - Β Φάση 1ος Όμιλος (7η αγ.) | ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΜΦΙΑΛΗ | ACTION ΡΕΝΤΗ | Κυριακή | 11/02/24 | 15:00 | 3-3 |
49. | Α Κατηγορία 1ος Όμιλος (17η αγ.) | ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ | ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | Κυριακή | 11/02/24 | 15:30 | 0-0 |
50. | Κ12 - Β Φάση 1ος Όμιλος (8η αγ.) | ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ | ACTION ΡΕΝΤΗ | Σάββατο | 17/02/24 | 10:30 | 1-8 |
51. | Κ16 - Β Φάση - Α Κατηγορία 2ος Όμιλος (4η αγ.) | ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ | ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | Κυριακή | 18/02/24 | 13:30 | 2-2 |
52. | Α Κατηγορία 1ος Όμιλος (18η αγ.) | ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ | ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | Κυριακή | 18/02/24 | 15:30 | 2-4 |
53. | Κ14 - Β Φάση - Α Κατηγορία 2ος Όμιλος (4η αγ.) | ΑΜΦΙΑΛΗ - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» | Κυριακή | 18/02/24 | 18:00 | 1-2 |
54. | Κ12 - Β Φάση 1ος Όμιλος (9η αγ.) | ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | ACTION ΡΕΝΤΗ | Σάββατο | 24/02/24 | 15:00 | 0-6 |
55. | Α Κατηγορία 1ος Όμιλος (19η αγ.) | ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ | Κυριακή | 25/02/24 | 15:30 | 3-2 |
56. | Κ14 - Β Φάση - Α Κατηγορία 2ος Όμιλος (5η αγ.) | ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΟ ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ | ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | Κυριακή | 25/02/24 | 18:00 | 3-3 |
57. | Κ14 - Β Φάση - Α Κατηγορία 2ος Όμιλος (6η αγ.) | ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ | Σάββατο | 02/03/24 | 14:00 | 0-1 |
58. | Κ16 - Β Φάση - Α Κατηγορία 2ος Όμιλος (6η αγ.) | ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ | Σάββατο | 02/03/24 | 18:15 | 1-1 |
59. | Κ12 - Β Φάση 1ος Όμιλος (10η αγ.) | ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ | ACTION ΡΕΝΤΗ | Κυριακή | 03/03/24 | 15:00 | 2-1 |
60. | Α Κατηγορία 1ος Όμιλος (20η αγ.) | ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ | ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | Κυριακή | 03/03/24 | 15:30 | 6-2 |
61. | Κ12 - Β Φάση 1ος Όμιλος (11η αγ.) | ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | ACTION ΡΕΝΤΗ | Σάββατο | 09/03/24 | 15:00 | 1-1 |
62. | Α Κατηγορία 1ος Όμιλος (21η αγ.) | ΑΟ ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | Κυριακή | 10/03/24 | 13:00 | 2-0 |
63. | Κ14 - Β Φάση - Α Κατηγορία 2ος Όμιλος (7η αγ.) | ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ | ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | Κυριακή | 10/03/24 | 15:15 | 0-7 |
64. | Κ16 - Β Φάση - Α Κατηγορία 2ος Όμιλος (7η αγ.) | ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ | ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | Κυριακή | 10/03/24 | 17:15 | 0-4 |
65. | Α Κατηγορία 1ος Όμιλος (22η αγ.) | ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ | ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | Κυριακή | 24/03/24 | 15:30 | 0-0 |
66. | Κ12 - Β Φάση 1ος Όμιλος (12η αγ.) | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | ACTION ΡΕΝΤΗ | Σάββατο | 30/03/24 | 13:30 | |
67. | Κ14 - Β Φάση - Α Κατηγορία 2ος Όμιλος (8η αγ.) | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | ΜΟΣΧΑΤΟΥ | Σάββατο | 30/03/24 | 13:30 | |
68. | Α Κατηγορία 1ος Όμιλος (23η αγ.) | ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ | Σάββατο | 30/03/24 | 16:00 | |
69. | Κ16 - Β Φάση - Α Κατηγορία 2ος Όμιλος (8η αγ.) | ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ | ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | Κυριακή | 31/03/24 | 11:00 | |
70. | Α Κατηγορία 1ος Όμιλος (24η αγ.) | ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | |||||
71. | Α Κατηγορία 1ος Όμιλος (25η αγ.) | ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΦΙΛΑΘΛΟΙ | |||||
72. | Α Κατηγορία 1ος Όμιλος (26η αγ.) | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | |||||
73. | Κ12 - Β Φάση 1ος Όμιλος (13η αγ.) | ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ | |||||
74. | Κ12 - Β Φάση 1ος Όμιλος (14η αγ.) | ΑΜΦΙΑΛΗ - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | |||||
75. | Κ14 - Β Φάση - Α Κατηγορία 2ος Όμιλος (9η αγ.) | ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΜΦΙΑΛΗ | |||||
76. | Κ14 - Β Φάση - Α Κατηγορία 2ος Όμιλος (10η αγ.) | ΑΟ ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | |||||
77. | Κ16 - Β Φάση - Α Κατηγορία 2ος Όμιλος (9η αγ.) | ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ |