EMPIRE BARBERSHOP
ΤΡΥΦΩΝΑΣ
ΚΑΤΑΡΡΑΚΤΗΣ
Design-Metal
ΑΜΕΘΥΣΤΟΣ1
ΗΠΕΙΡΟΣ ΦΟΥΡΝΟΙ
ΤΕΧΝΟΠΑΝ
ΑΜΕΘΥΣΤΟΣ2
Κοινοπραξία Πλοίων Σαρωνικού
ΚΤΕΟ ΡΕΝΤΗ
maison de la perfumerie
VERDE PAPAGALO
GIVOVA ΣΠΗΛΙΟΣ
Vodafone Σκούταρης
Έντυπο Καλογερόγιαννης
HEALTH ASSISTANCE

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ

Πρώτο Προηγούμενο 72 από 100 Επόμενο Τελευταίο
Αγωνιστική Περίοδος:

Πρόγραμμα Αγώνων - Αποτελέσματα

ΔιοργάνωσηΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
1.Κύπελλο Ερασιτεχνών Πειραιά 2018-2019 (1η φάση)ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ - ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή16/09/1811:304-0
2.Κύπελλο Ερασιτεχνών Πειραιά 2018-2019 (2η φάση)ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ - ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή23/09/1811:301-6
3.Γ Κατηγορία (1η αγ.)ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ - ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή07/10/1811:000-1
4.Γ Κατηγορία (2η αγ.)ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ - ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή14/10/1811:301-1
5.Γ Κατηγορία (3η αγ.)ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝΣάββατο20/10/1816:001-0
6.Γ Κατηγορία (4η αγ.)ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή04/11/1810:002-1
7.Γ Κατηγορία (5η αγ.)ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ - ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή11/11/1810:308-1
8.Γ Κατηγορία (6η αγ.)ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ - Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο17/11/1815:301-0
9.Γ Κατηγορία (8η αγ.)ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝ - ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο01/12/1815:000-1
10.Γ Κατηγορία (9η αγ.)ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ - ΑΣ ΚΩΦΩΝ ΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή09/12/1812:454-2
11.Γ Κατηγορία (10η αγ.)ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ - ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή16/12/1810:302-3
12.Γ Κατηγορία (11η αγ.)ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ - ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο22/12/1817:301-1
13.Γ Κατηγορία (12η αγ.)ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ - ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣΣάββατο12/01/1915:300-2
14.Γ Κατηγορία (13η αγ.)ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ - ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή20/01/1910:303-1
15.Γ Κατηγορία (14η αγ.)ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ - ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή27/01/1910:302-2
16.Γ Κατηγορία (15η αγ.)ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ - ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή03/02/1915:301-1
17.Γ Κατηγορία (16η αγ.)ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ - ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή10/02/1913:002-1
18.Γ Κατηγορία (17η αγ.)ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ - ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή17/02/1911:000-3
19.Γ Κατηγορία (18η αγ.)ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ - ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή24/02/1911:001-1
20.Γ Κατηγορία (19η αγ.)Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ - ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή03/03/1916:001-0
21.Γ Κατηγορία (21η αγ.)ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ - ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή24/03/1916:001-3
22.Γ Κατηγορία (22η αγ.)ΑΣ ΚΩΦΩΝ - ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή31/03/1917:001-2
23.Γ Κατηγορία (23η αγ.)ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ - ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή07/04/1917:000-1
24.Γ Κατηγορία (24η αγ.)ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ - ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή14/04/1917:302-1
25.Γ Κατηγορία (25η αγ.)ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ - ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή21/04/1912:005-1
26.Γ Κατηγορία (26η αγ.)ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ - ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο04/05/1917:302-5
27.Play-off Γ Κατηγορία (1η αγ.)ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ - ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΣάββατο11/05/1918:001-0
28.Play-off Γ Κατηγορία (2η αγ.)ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣΤετάρτη15/05/1918:003-1
29.Play-off Γ Κατηγορία (3η αγ.)ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ - Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή19/05/1914:003-6