Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Πειραιά
Πέμπτη, 18/04/2024
» ΑΡΧΙΚΗ ΣΕΛΙΔΑ
» Ε.Ε. & ΕΠΙΤΡΟΠΕΣ
» ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ
» ΠΑΡΑΒΟΛΑ ΕΠΟ
» ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ
» ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΕΣ
» ΠΟΙΝΕΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΩΝ
» ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΕΙΣ
» ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ
» ΓΗΠΕΔΑ
» ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΕΣ
» ΣΩΜΑΤΕΙΑ
» ΕΝΤΥΠΑ
» ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ
» ΔΙΑΙΤΗΣΙΑ
» ΚΑΝΟΝΙΣΜΟΙ
» ΑΝΑΦΟΡΑ ΛΑΘΟΥΣ
» ΙΣΤΟΡΙΚΟ
» ΚΑΙΡΟΣ
» ΣΥΧΝΕΣ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ
» ΧΡΗΣΙΜΟΙ ΣΥΝΔΕΣΜΟΙ
» ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ
Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:
ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ
Πληροφορίες
Πρόγραμμα Αγώνων
Στατιστικά
21 από 128
Αγωνιστική Περίοδος:
2023-2024
2022-2023
2021-2022
2020-2021
2019-2020
2018-2019
2017-2018
2016-2017
2015-2016
2014-2015
2013-2014
Πρόγραμμα Αγώνων - Αποτελέσματα
Διοργάνωση
Αγώνας
Γήπεδο
Ημέρα
Ημ/νία
Ώρα
Αποτέλεσμα
1.
Κύπελλο Ερασιτεχνών Πειραιά 2023-24
(2η φάση)
ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝ - ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ
ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ
Σάββατο
16/09/23
16:30
1-5
2.
Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(1η αγ.)
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ
ΝΙΚΑΙΑΣ
Κυριακή
24/09/23
16:30
0-1
3.
Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(2η αγ.)
ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ - ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ
Κυριακή
01/10/23
16:30
2-1
4.
Κύπελλο Ερασιτεχνών Πειραιά 2023-24
(3η φάση)
ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ - ΚΑΡΑΒΑΣ
ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ
Σάββατο
07/10/23
16:00
0-3
5.
Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(3η αγ.)
ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ - ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ
ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ
Κυριακή
22/10/23
16:30
0-3
6.
Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(4η αγ.)
ΑΟ ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ - ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ
ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
Κυριακή
29/10/23
15:30
2-3
7.
Κ14 - Α Φάση - 3ος Όμιλος
(2η αγ.)
ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ
ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ
Σάββατο
04/11/23
13:30
4-0
8.
Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(5η αγ.)
ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ - ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ
Κυριακή
05/11/23
15:00
1-2
9.
Κ14 - Α Φάση - 3ος Όμιλος
(3η αγ.)
ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ - ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ
ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ
Σάββατο
11/11/23
13:00
0-4
10.
Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(6η αγ.)
ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ
ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ
Κυριακή
12/11/23
15:30
1-1
11.
Κ14 - Α Φάση - 3ος Όμιλος
(4η αγ.)
ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ 2 - ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ
ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
Σάββατο
18/11/23
13:15
1-3
12.
Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(7η αγ.)
ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ
ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ
Κυριακή
19/11/23
15:00
2-1
13.
Κ14 - Α Φάση - 3ος Όμιλος
(5η αγ.)
ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ
Σάββατο
25/11/23
12:30
0-5
14.
Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(8η αγ.)
ΦΙΛΑΘΛΟΙ - ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ
ΜΟΣΧΑΤΟΥ
Κυριακή
26/11/23
12:30
0-5
15.
Κ14 - Α Φάση - 3ος Όμιλος
(6η αγ.)
ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ - ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ 2
ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ
Κυριακή
03/12/23
11:30
2-3
16.
Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(9η αγ.)
ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ
Κυριακή
03/12/23
15:00
2-1
17.
Κ14 - Α Φάση - 3ος Όμιλος
(7η αγ.)
ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ
ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ
Σάββατο
09/12/23
11:00
1-2
18.
Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(10η αγ.)
ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ - ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ
ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ
Κυριακή
10/12/23
15:00
2-0
19.
Κ14 - Α Φάση - 3ος Όμιλος
(8η αγ.)
ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ
ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
Κυριακή
17/12/23
13:00
2-0
20.
Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(11η αγ.)
ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ - ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΠΑΝ ΣΑΛΠΕΑ
Κυριακή
17/12/23
15:00
1-1
21.
Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(12η αγ.)
ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ - ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ
ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ
Κυριακή
07/01/24
15:00
2-2
22.
Κ14 - Α Φάση - 3ος Όμιλος
(9η αγ.)
ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ 2
ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ
Σάββατο
13/01/24
15:30
3-1
23.
Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(13η αγ.)
ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ - ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ
ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ
Κυριακή
14/01/24
15:30
0-2
24.
Κ14 - Α Φάση - 3ος Όμιλος
(10η αγ.)
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ
ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
Σάββατο
20/01/24
13:30
2-0
25.
Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(14η αγ.)
ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ
Κυριακή
21/01/24
15:00
1-1
26.
Κ14 - Β Φάση - Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(1η αγ.)
ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ
ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ
Σάββατο
27/01/24
11:00
6-2
27.
Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(15η αγ.)
ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ
ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
Κυριακή
28/01/24
15:30
1-0
28.
Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(16η αγ.)
ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ - ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ
ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ
Κυριακή
04/02/24
15:00
2-1
29.
Κ14 - Β Φάση - Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(3η αγ.)
ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ - ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ
ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ
Σάββατο
10/02/24
13:00
2-3
30.
Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(17η αγ.)
ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ - ΑΟ ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ
ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ
Κυριακή
11/02/24
15:30
0-1
31.
Κ14 - Β Φάση - Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(4η αγ.)
ΑΘΗΝΑΪΚΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ
ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣ
Σάββατο
17/02/24
11:00
1-2
32.
Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(18η αγ.)
ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ
ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
Κυριακή
18/02/24
15:30
3-1
33.
Κ14 - Β Φάση - Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(5η αγ.)
ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ - ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ
ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ
Σάββατο
24/02/24
13:15
2-1
34.
Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(19η αγ.)
ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ - ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ
ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ
Κυριακή
25/02/24
15:30
1-6
35.
Κ14 - Β Φάση - Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(6η αγ.)
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ - ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ
ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣ
Σάββατο
02/03/24
10:30
2-3
36.
Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(20η αγ.)
ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ
ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ
Κυριακή
03/03/24
14:30
1-0
37.
Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(21η αγ.)
ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ - ΦΙΛΑΘΛΟΙ
ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ
Κυριακή
10/03/24
16:00
4-0
38.
Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(22η αγ.)
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ
ΜΟΣΧΑΤΟΥ
Κυριακή
24/03/24
16:00
0-3
39.
Κ14 - Β Φάση - Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(8η αγ.)
ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ
ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ
Σάββατο
30/03/24
10:00
1-2
40.
Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(23η αγ.)
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ - ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ
ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ
Σάββατο
30/03/24
16:00
0-1
41.
Κ14 - Β Φάση - Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(9η αγ.)
ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ - ΑΘΗΝΑΪΚΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ
Σάββατο
06/04/24
14:00
1-1
42.
Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(24η αγ.)
ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ - ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ
ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ
Σάββατο
06/04/24
16:30
1-5
43.
Κ14 - Β Φάση - Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(10η αγ.)
ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ - ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ
ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
Σάββατο
13/04/24
10:30
44.
Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(25η αγ.)
ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ
ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»
Σάββατο
13/04/24
16:30
3-4
45.
Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(26η αγ.)
ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ - ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ
ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ
Κυριακή
21/04/24
17:30
46.
Κ14 - Α Φάση - 3ος Όμιλος
(1η αγ.)
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ 2 - ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ
00/00/00
00:00
0-3
α.α.
47.
Κ16 - Α Φάση - 4ος Όμιλος
(1η αγ.)
ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ - ΑΟ ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ
0-3
α.α.
48.
Κ16 - Α Φάση - 4ος Όμιλος
(2η αγ.)
ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ
3-0
α.α.
49.
Κ16 - Α Φάση - 4ος Όμιλος
(3η αγ.)
ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ - ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
0-3
50.
Κ16 - Α Φάση - 4ος Όμιλος
(5η αγ.)
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ 2 - ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ
3-0
α.α.
51.
Κ16 - Α Φάση - 4ος Όμιλος
(6η αγ.)
ΑΟ ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ - ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ
3-0
α.α.
52.
Κ16 - Α Φάση - 4ος Όμιλος
(7η αγ.)
ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ - ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ
0-3
α.α.
53.
Κ16 - Α Φάση - 4ος Όμιλος
(8η αγ.)
ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ
3-0
α.α.
54.
Κ16 - Α Φάση - 4ος Όμιλος
(10η αγ.)
ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ - ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ 2
0-3
α.α.