Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Πειραιά
Πέμπτη, 28/03/2024
» ΑΡΧΙΚΗ ΣΕΛΙΔΑ
» Ε.Ε. & ΕΠΙΤΡΟΠΕΣ
» ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ
» ΠΑΡΑΒΟΛΑ ΕΠΟ
» ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ
» ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΕΣ
» ΠΟΙΝΕΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΩΝ
» ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΕΙΣ
» ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ
» ΓΗΠΕΔΑ
» ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΕΣ
» ΣΩΜΑΤΕΙΑ
» ΕΝΤΥΠΑ
» ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ
» ΔΙΑΙΤΗΣΙΑ
» ΚΑΝΟΝΙΣΜΟΙ
» ΑΝΑΦΟΡΑ ΛΑΘΟΥΣ
» ΙΣΤΟΡΙΚΟ
» ΚΑΙΡΟΣ
» ΣΥΧΝΕΣ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ
» ΧΡΗΣΙΜΟΙ ΣΥΝΔΕΣΜΟΙ
» ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ
Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:
ΦΙΛΑΘΛΟΙ
Πληροφορίες
Πρόγραμμα Αγώνων
Στατιστικά
127 από 128
Αγωνιστική Περίοδος:
2023-2024
2022-2023
2021-2022
2020-2021
2019-2020
2018-2019
2017-2018
2016-2017
2015-2016
2014-2015
2013-2014
Πρόγραμμα Αγώνων - Αποτελέσματα
Διοργάνωση
Αγώνας
Γήπεδο
Ημέρα
Ημ/νία
Ώρα
Αποτέλεσμα
1.
Κύπελλο Ερασιτεχνών Πειραιά 2023-24
(2η φάση)
ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΦΙΛΑΘΛΟΙ
ΜΟΣΧΑΤΟΥ
Σάββατο
16/09/23
16:30
6-1
2.
Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(1η αγ.)
ΦΙΛΑΘΛΟΙ - ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ
ΝΙΚΑΙΑΣ
Σάββατο
23/09/23
17:00
1-5
3.
Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(2η αγ.)
ΑΟ ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ - ΦΙΛΑΘΛΟΙ
ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
Κυριακή
01/10/23
16:30
6-0
4.
Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(3η αγ.)
ΦΙΛΑΘΛΟΙ - ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣ
Σάββατο
21/10/23
17:00
1-6
5.
Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(4η αγ.)
ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΦΙΛΑΘΛΟΙ
ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ
Κυριακή
29/10/23
15:30
6-0
6.
Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(5η αγ.)
ΦΙΛΑΘΛΟΙ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ
ΝΙΚΑΙΑΣ
Σάββατο
04/11/23
16:00
0-6
7.
Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(6η αγ.)
ΦΙΛΑΘΛΟΙ - ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ
ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»
Σάββατο
11/11/23
18:15
1-5
8.
Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(7η αγ.)
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΦΙΛΑΘΛΟΙ
ΜΟΣΧΑΤΟΥ
Σάββατο
18/11/23
16:00
5-1
9.
Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(8η αγ.)
ΦΙΛΑΘΛΟΙ - ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ
ΜΟΣΧΑΤΟΥ
Κυριακή
26/11/23
12:30
0-5
10.
Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(9η αγ.)
ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ - ΦΙΛΑΘΛΟΙ
ΓΗΠΕΔΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΠΑΝ ΣΑΛΠΕΑ
Κυριακή
03/12/23
15:00
5-0
11.
Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(10η αγ.)
ΦΙΛΑΘΛΟΙ - ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ
ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»
Κυριακή
10/12/23
12:30
0-3
12.
Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(11η αγ.)
ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ - ΦΙΛΑΘΛΟΙ
ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ
Κυριακή
17/12/23
11:30
4-0
13.
Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(12η αγ.)
ΦΙΛΑΘΛΟΙ - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΝΙΚΑΙΑΣ
Κυριακή
07/01/24
15:00
0-4
14.
Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(13η αγ.)
ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΦΙΛΑΘΛΟΙ
ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
Κυριακή
14/01/24
15:30
7-0
15.
Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(14η αγ.)
ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ - ΦΙΛΑΘΛΟΙ
ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ
Κυριακή
21/01/24
11:30
0-1
16.
Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(15η αγ.)
ΦΙΛΑΘΛΟΙ - ΑΟ ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ
ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»
Κυριακή
28/01/24
12:00
0-8
17.
Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(16η αγ.)
ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΦΙΛΑΘΛΟΙ
ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
Κυριακή
04/02/24
15:30
3-0
18.
Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(17η αγ.)
ΦΙΛΑΘΛΟΙ - ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ
ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»
Κυριακή
11/02/24
13:00
1-5
19.
Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(18η αγ.)
ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΦΙΛΑΘΛΟΙ
ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ
Κυριακή
18/02/24
15:30
3-0
20.
Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(19η αγ.)
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ - ΦΙΛΑΘΛΟΙ
ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ
Σάββατο
24/02/24
15:30
4-0
21.
Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(20η αγ.)
ΦΙΛΑΘΛΟΙ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ
Κυριακή
03/03/24
13:00
0-1
22.
Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(21η αγ.)
ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ - ΦΙΛΑΘΛΟΙ
ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ
Κυριακή
10/03/24
16:00
4-0
23.
Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(22η αγ.)
ΦΙΛΑΘΛΟΙ - ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ
ΝΙΚΑΙΑΣ
Κυριακή
24/03/24
12:00
1-11
24.
Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(23η αγ.)
ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΦΙΛΑΘΛΟΙ
ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»
Κυριακή
31/03/24
14:30
25.
Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(24η αγ.)
ΦΙΛΑΘΛΟΙ - ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ
26.
Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(25η αγ.)
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΦΙΛΑΘΛΟΙ
27.
Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(26η αγ.)
ΦΙΛΑΘΛΟΙ - ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ