Μπαλαφούτης Μπάλκερ
maison de la perfumerie
VERDE PAPAGALO
ΑΜΕΘΥΣΤΟΣ
GIVOVA ΣΠΗΛΙΟΣ
ΚΤΕΟ ΡΕΝΤΗ
KIMBO CAFE
Κοινοπραξία Πλοίων Σαρωνικού
SUNLIFE
Hellenic Seaways
AGIOUTANTIS GROUP3
Έντυπο Καλογερόγιαννης
ΗΠΕΙΡΟΣ ΦΟΥΡΝΟΙ
Vodafone Σκούταρης
HEALTH ASSISTANCE

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Ανακοίνωση

Κλήσεις Μικτών για αγώνες με Ε.Π.Σ.Αθηνών (06/11/2017 19:09)

Από τον προπονητή της Μικτής Παίδων Πειραιά κ. Θεολόγο Ρενιέρη και τους συνεργάτες του, κ.Αδάμο, κ.Πατινιώτη και κ.Βλαχογιάννη καλούνται την Τετάρτη 8-11-2017 οι παρακάτω αθλητές να βρίσκονται στο γήπεδο Σιταποθηκών για τον αγώνα Παίδων Ε.Π.Σ.Πειραιά – Ε.Π.Σ. Αθηνών  στα πλαίσια της 2ης αγωνιστικής του πανελληνίου πρωταθλήματος προεπιλογής εθνικών ομάδων της Ε.Π.Ο.: (Συγκέντρωση στα αποδυτήρια ώρα 11:45 – Ώρα έναρξης αγώνα 13:00)

 

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΟΜΑΔΑ

1

ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ  ΠΕΙΡΑΙΑ

2

ΔΑΛΛΑΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΙΩΝΙΚΟΣ

3

ΔΗΜΟΥ

ΧΡΗΣΤΟΣ

ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ

4

ΚΑΖΑΝΤΖΗΣ

ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ  ΜΟΣΧΑΤΟΥ

5

ΚΑΛΥΚΑΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΑΕΤΟΣ  ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

6

ΛΑΒΟΥΤΑΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΑΕΤΟΣ  ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

7

ΜΑΛΛΟΥΧΟΣ

ΜΙΧΑΗΛ

ΑΜΦΙΑΛΗ

8

ΜΠΟΛΗΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ  ΠΕΙΡΑΙΑ

9

ΜΠΟΥΡΔΟΣ

ΑΝΤΩΝΙΟΣ

ΑΜΦΙΑΛΗ

10

ΠΑΝΕΤΑΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΑΕΤΟΣ  ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

11

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ

ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΑΜΦΙΑΛΗ

12

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΚΥΠΡΟΣ  ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

13

ΡΕΤΣΟΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ   ΠΕΙΡΑΙΑ

14

ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ

ΧΡΗΣΤΟΣ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ   ΠΕΙΡΑΙΑ

15

ΣΤΕΛΛΟΣ

ΖΗΣΗΣ

EΘΝΙΚΟΣ  ΠΕΙΡΑΙΑ

16

ΤΣΟΡΜΠΑΤΖΟΓΛΟΥ

ΜΑΡΙΟΣ

ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

17

ΧΑΝΑΒΕΡΗΣ-ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ

ΚΥΠΡΟΣ  ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

18

ΧΙΩΤΗΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΚΥΠΡΟΣ  ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

 

 

Από τον προπονητή της Μικτής  Νέων Πειραιά κ. Τέλη Μελά και τους συνεργάτες του, κ. Θ. Νικολούλη ,Γ .Αυγουλέα , Σ. Κυπραίο και Α. Ρούσσαλη καλούνται την Τετάρτη 8-11-2017 οι παρακάτω αθλητές να βρίσκονται στο γήπεδο Σιταποθηκών για τον αγώνα Νέων  Ε.Π.Σ.Πειραιά – Ε.Π.Σ. Αθηνών  στα πλαίσια της 2ης αγωνιστικής του πανελληνίου πρωταθλήματος προεπιλογής εθνικών ομάδων της Ε.Π.Ο.: (Συγκέντρωση στα αποδυτήρια ώρα 13:45 – Ώρα έναρξης αγώνα 15:00).

 

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΟΜΑΔΑ

1

ΑΡΣΕΝΙΔΗΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ  ΠΕΙΡΑΙΑ

2

ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ

ΗΛΙΑΣ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ  ΠΕΙΡΑΙΑ

3

ΔΑΓΚΑΚΗΣ

ΠΑΣΧΑΛΗΣ

ΕΝΩΣΗ  ΚΑΜΙΝΙΩΝ

4

ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΙΔΗΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ  ΠΕΙΡΑΙΑ

5

ΚΑΛΑΜΑΡΑΣ                   

ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

6

ΚΑΡΔΑΚΑΡΗΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ

7

ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ  

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ

8

ΚΟΚΚΟΣΗΣ                       

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ

9

ΚΟΜΗΣ                               

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΚΥΠΡΟΣ  ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

10

ΚΥΡΙΤΣΗΣ 

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ

11

ΛΕΡΙΟΣ

ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ

ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

12

ΜΑΣΤΡΟΚΑΛΟΣ             

ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ  

Α.Ο. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

13

ΜΙΣΙΡΛΑΚΗΣ                   

ΑΓΓΕΛΟΣ

ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

14

ΜΟΣΧΟΣ                            

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ

15

ΜΠΡΟΤΖΑΚΗΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ

16

ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ                   

ΜΑΡΙΟΣ             

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

17

ΠΑΥΛΗΣ

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ  ΠΕΙΡΑΙΑ

18

ΤΖΑΡΑΝΤΑΤ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ

 

 

Από το Γραφείο Τύπου και Δημοσίων Σχέσεων