ΤΡΥΦΩΝΑΣ
EMPIRE BARBERSHOP
Design-Metal
ΚΑΤΑΡΡΑΚΤΗΣ
ΤΕΧΝΟΠΑΝ
ΗΠΕΙΡΟΣ ΦΟΥΡΝΟΙ
ΑΜΕΘΥΣΤΟΣ1
ΑΜΕΘΥΣΤΟΣ2
maison de la perfumerie
GIVOVA ΣΠΗΛΙΟΣ
ΚΤΕΟ ΡΕΝΤΗ
Κοινοπραξία Πλοίων Σαρωνικού
VERDE PAPAGALO
SUNLIFE
AGIOUTANTIS GROUP3
Vodafone Σκούταρης
Έντυπο Καλογερόγιαννης
HEALTH ASSISTANCE

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Bitros

Τελευταίες Ανακοινώσεις

Αντικατάσταση διαιτητή, 16/3/2019 11:24
     Λόγω τραυματισμού του διαιτητή Ρόμπερτ Ντουμιτρέσκου, η Ε/Δ της Ε.Π.Σ.ΠΕΙΡΑΙΑ, προχώρησε στις εξής αλλαγές:    Στον Σαββατιάτικο αγώνα της Α΄'  Κατηγορίας, ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΕΝΩΣΗ ΡΕΝΤΗ, αντί του διαιτητή Ρ. Ντουμιτρέσκου, ορίσθηκε ο διαιτητής Μιχάλης  Φιλακούρης.    Στον Κυριακάτικο αγώνα της Α΄ Κατηγορίας ΚΑΡ... περισσότερα...
Η Ε.Π.Σ.Πειραιά ενημερώνει (15.3.2019), 15/3/2019 16:51
 Η Ε.Π.Σ. Πειραιά ενημερώνει ότι το ερχόμενο Σαββατοκύριακο 23-24 Μαρτίου-ανήμερα της 25ης Μαρτίου θα διεξαχθούν  κανονικά οι αγώνες πρωταθλημάτων Α΄ Β΄ Γ΄ Ερασιτεχνικής Κατηγορίας .   Ωστόσο ο  προγραμματισμένος Δευτεριάτικος αγώνας της Α΄ Κατηγορίας, «ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ –ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ»  λόγω της εορτής της 25η... περισσότερα...
Κλήσεις Μικτών Ε.Π.Σ.Πειραιά για φιλικό αγώνα, 15/3/2019 11:13
 Από τον προπονητή της Μικτής Παίδων Πειραιά κ. Θεολόγο Ρενιέρη και τους συνεργάτες του, κ.Πάντο, κ.Πατινιώτη και κ. Ρούσσαλη καλούνται την Δευτέρα 18-3-2019 και ώρα 15:00 οι παρακάτω αθλητές να βρίσκονται να βρίσκονται στο Γηπ.Ρέντη «ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ» για φιλικό αγώνα προπονητικού χαρακτήρα με την μικτή Κ15:   1. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΣΤΕ... περισσότερα...
Sunlife Health Assist

Τελευταίοι και Σημερινοί Αγώνες

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(20η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Σάββατο16/03/1916:00ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΧΑΤΖΗΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
1-1
2.ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο16/03/1916:30ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΛΑΤΙΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
1-0
3.ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή17/03/1913:30ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΛΑΜΠΡΟΣ)
1-2
4.ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή17/03/1913:30ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΓΕΩΡΓΙΟΥ .)
0-1
5.ΑΜΦΙΑΛΗ - ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή17/03/1916:00ΟΡΦΑΝΟΣ Δ., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ., ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΦΕΛΛΑΣ ΚΩΣΤΑΣ)
1-0
6.ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή17/03/1916:00ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΛΗΝΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ)
4-2
7.ΗΦΑΙΣΤΟΣ - ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή17/03/1916:30ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Α., ΚΑΛΕΓΙΑΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΡΟΒΑΤΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ)
0-3
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(20η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
8.ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗΝΙΚΑΙΑΣΣάββατο16/03/1916:00ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΟΥΡΑΤΟΓΛΟΥ .)
2-1
9.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΣάββατο16/03/1916:30ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Κ., ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΣΓΟΥΡΑΚΗΣ Μ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΛΑΜΠΡΟΣ)
1-1
10.ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο16/03/1916:30ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., ΚΟΡΩΝΑΣ Χ., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΛΗΝΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ)
1-0
11.ΚΑΡΑΒΑΣ - ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή17/03/1911:30ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Α., ΚΑΛΕΓΙΑΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΞΕΝΑΚΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ)
1-0
12.ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή17/03/1913:30ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
4-0
13.ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή17/03/1916:00ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ Γ., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΛΑΤΙΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
7-0
14.ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή17/03/1916:00ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΒΑΛΒΗΣ Κ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ)
1-1
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(20η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
15.ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο16/03/1916:30ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΓΑΡΟΥΦΟΣ Π., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΤΡΥΦΩΝΑΣ ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ)
0-2
16.ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή17/03/1911:00ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΗΣ Η., ΒΑΛΒΗΣ Κ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΒΛΑΣΣΟΠΟΥΛΟΣ .)
0-1
17.ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή17/03/1911:00ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΟΥΡΑΤΟΓΛΟΥ .)
2-2
18.ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ - ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή17/03/1913:30ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ., ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΑΠΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ .)
0-3
19.ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ - ΠΕΙΡΑΙΚΟΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή17/03/1916:00ΚΑΚΡΙΔΗΣ Ι., ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΞΕΝΑΚΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ)
5-3
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(20η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
20.ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ - ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο16/03/1916:00ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΒΑΪΛΑΣ Ι.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΑΛΟΥΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
5-0
21.ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ ΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή17/03/1911:00ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΑΡΑΚΟΙΛΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ)
1-5
22.ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή17/03/1913:30ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΗΣ Η., ΒΑΛΒΗΣ Κ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΒΛΑΣΣΟΠΟΥΛΟΣ .)
4-0
23.ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή17/03/1913:30ΠΟΤΟΓΛΟΥ Ν., ΚΑΡΦΗΣ Δ., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΤΣΕΒΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ)
4-0
24.ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΘΗΣΕΑΣ ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή17/03/1914:00ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ Ι., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Α., ΒΟΥΤΣΑΣ Δ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΣΤΕΛΛΑΤΟΣ .)
6-2
25.ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΦΙΛΑΘΛΟΙ ΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή17/03/1916:00ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α., ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΓΕΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
1-0
26.ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή17/03/1916:00ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ Κ., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
3-0
Γ Κατηγορία
(20η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
27.ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝ - ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο16/03/1916:00ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν., ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ., ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ Η.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΓΕΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
7-1
28.ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο16/03/1916:00ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΦΕΛΛΑΣ ΚΩΣΤΑΣ)
2-3
29.ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ - ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή17/03/1911:00ΠΕΤΡΙΔΗΣ Π., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΔΡΟΓΩΣΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ)
(Γιατρός: ΤΣΑΤΣΑ Ε.)
0-5
30.ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ - Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή17/03/1912:00ΒΑΪΛΑΣ Ι., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΣΑΪΝΗΣ Γ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ)
0-0
31.ΑΣ ΚΩΦΩΝ - ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή17/03/1913:30ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ., ΡΟΥΣΣΟΥ Α., ΤΕΣΣΗΣ Δ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΑΛΟΥΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
4-1
32.ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ - ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή17/03/1916:00ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ., ΡΟΥΣΣΟΥ Α.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΑΛΟΥΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
1-1
Κ18 - Β Φάση - Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(9η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
33.ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦΝΙΚΑΙΑΣΣάββατο16/03/1911:30ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΠΙΠΙΝΗΣ .., ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ Η.0-1
34.ΑΜΦΙΑΛΗ - ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο16/03/1913:00ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ Ι., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν.1-0
Κ18 - Β Φάση - Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(9η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
35.ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ - ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή17/03/1918:15ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ., ΣΑΪΝΗΣ Γ.0-0
36.ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή17/03/1918:30ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ., ΤΕΣΣΗΣ Δ.4-1
37.ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΟΔΗΓΗΤΡΙΑΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή17/03/1918:45ΚΑΛΕΓΙΑΣ Ν.3-1
Κ18 - Β Φάση - Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(9η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
38.ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΚΑΡΑΒΑΣΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΣάββατο16/03/1909:30ΚΑΤΣΑΝΑΣ Λ.2-0
39.ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο16/03/1918:45ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ.2-4
Κ16 - Β Φάση - Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(9η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
40.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο16/03/1909:45ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε.0-3
41.ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο16/03/1914:00ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ.1-2
42.ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ - ΟΔΗΓΗΤΡΙΑΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΣάββατο16/03/1918:45ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ.3-2
Κ16 - Β Φάση - Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(9η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
43.ΑΜΦΙΑΛΗ - ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο16/03/1911:00ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν.2-1
44.ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ - ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣΣΑΛΑΜΙΝΑΣΣάββατο16/03/1911:00ΤΕΣΣΗΣ Δ.0-1
45.ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο16/03/1912:00ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΤΣΑΝΟΣ Ι., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν.1-5
Κ16 - Β Φάση - Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(9η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
46.ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ - ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο16/03/1910:00ΔΑΦΕΡΕΡΑΣ Γ.10-0
47.ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο16/03/1912:15ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.
Κ14 - 1ος Όμιλος
(5η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
48.ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ - ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο16/03/1910:00ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.
49.ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ - ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή17/03/1910:30ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ.1-0
50.ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή17/03/1918:00ΜΠΕΝΔΕΛΑΣ ..
Κ14 - 2ος Όμιλος
(5η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
51.ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ - ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο16/03/1911:45ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε.5-1
52.ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ - ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟΝΙΚΑΙΑΣΣάββατο16/03/1913:30ΠΙΠΙΝΗΣ ..
53.ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο16/03/1914:15ΜΠΕΝΔΕΛΑΣ ..
Κ14 - 3ος Όμιλος
(5η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
54.ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο16/03/1910:00ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.1-0
55.ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο16/03/1912:00ΔΑΦΕΡΕΡΑΣ Γ.4-0
56.ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Σάββατο16/03/1918:45ΜΠΕΝΔΕΛΑΣ ..
Κ14 - 4ος Όμιλος
(5η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
57.ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Σάββατο16/03/1912:00ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ.3-3
58.ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ - ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή17/03/1911:30ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ.
59.ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ - ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή17/03/1918:30ΔΑΦΕΡΕΡΑΣ Γ.0-1
Κ14 - 5ος Όμιλος
(5η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
60.ΗΦΑΙΣΤΟΣ - ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο16/03/1913:45ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε.3-6
61.ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΣάββατο16/03/1914:00ΣΑΪΝΗΣ Γ.0-2
62.ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΣάββατο16/03/1915:00ΡΟΥΣΣΟΥ Α.

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.


Προσεχείς Αγώνες

Κύπελλο Ερασιτεχνών Πειραιά 2018-2019
(6η φάση)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΤετάρτη20/03/1915:45

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.