Κοινοπραξία Πλοίων Σαρωνικού
ΚΑΤΑΡΡΑΚΤΗΣ
ΗΠΕΙΡΟΣ ΦΟΥΡΝΟΙ
IEK ΑΛΦΑ
Design-Metal
IEK ΑΛΦΑ
ΤΕΧΝΟΠΑΝ
VERDE PAPAGALO
ΤΕΧΝΟΠΑΝ2
ΚΤΕΟ ΡΕΝΤΗ
Έντυπο Καλογερόγιαννης
Vodafone Σκούταρης
HEALTH ASSISTANCE

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Στην ενότητα ΕΝΤΥΠΑ έχουν αναρτηθεί τα βασικά σημεία Πρωταθλημάτων Υποδομών περιόδου 2022-2023.
palmosmedical saronic ferries

Τελευταίες Ανακοινώσεις

  ΚΛΗΣΕΙΣ ΜΙΚΤΩΝ Κ14 ΚΑΙ Κ16 ΓΙΑ ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ, 02/12/2022 15:38
 1)Από τον προπονητή της μικτής ομάδας  Κ14  Ε.Π.Σ.Πειραιά  κ. Φώτη  Κεραμιδά και τον συνεργάτη του κ. Ρέντ... περισσότερα...
Η Ε.Π.Σ.Πειραιά ενημερώνει (2.12.2022), 02/12/2022 15:09
     Ο Κυριακάτικος αγώνας της Γ΄ Ερασιτεχνικής Κατηγορίας ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Β΄ - ΑΤΡΟΜΗΤΟ... περισσότερα...
Η Ε.Π.Σ.Πειραιά ενημερώνει (1.12.2022), 01/12/2022 16:54
    Ποινή Ποδοσφαιριστή   Η Πειθαρχική Επιτροπή της  Ε.Π.Σ.ΠΕΙΡΑΙΑ αφού έλαβε υπόψη της τις  σχε... περισσότερα...
Η Ε.Π.Σ.Πειραιά ενημερώνει (29.11.2022), 29/11/2022 17:06
   Ποινές Ποδοσφαιριστών   Η Πειθαρχική Επιτροπή της  Ε.Π.Σ.ΠΕΙΡΑΙΑ αφού έλαβε υπόψη της τις  σχ... περισσότερα...
ΚΛΗΣΕΙΣ ΜΙΚΤΗΣ Κ14 Ε.Π.Σ.ΠΕΙΡΑΙΑ ΓΙΑ ΦΙΛΙΚΟ ΜΕ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΠΕΙΡΑΙΑ, 28/11/2022 19:55
 Από τον προπονητή της μικτής ομάδας  Κ14  Ε.Π.Σ.Πειραιά  κ. Φώτη  Κεραμιδά και τον συνεργάτη του κ. Ρέντζ... περισσότερα...
ΑΠΟΦΑΣΗ ΤΗΣ Π.Ε. ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΓΩΝΑ ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ - ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ, 28/11/2022 16:34
     H Πειθαρχική Επιτροπή της Ε.Π.Σ.ΠΕΙΡΑΙΑ κατά την συνεδρίαση στις  21/11/2022, αναφορικά με την διακοπή  ... περισσότερα...

ACTIVO

Τελευταίοι και Σημερινοί Αγώνες

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(7η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο03/12/2215:30ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΦΩΚΙΔΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ)
3-0
2.ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο03/12/2216:00ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΤΣΑΚΙΡΗΣ Κ., ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ Β.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΓΙΑΝΝΑΡΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)
0-0
3.ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή04/12/2213:00ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ Λ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΓΕΩΡΓΙΟΥ .)
4-2
4.ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή04/12/2213:00ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΜΠΟΛΛΑΣ Χ., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΟΥΡΑΤΟΓΛΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΣ)
1-1
5.ΚΑΡΑΒΑΣ - ΑΜΦΙΑΛΗΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή04/12/2213:15ΛΑΘΥΡΗΣ Ε., ΤΣΑΚΙΡΗΣ Κ., ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ Γ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΤΣΕΒΑΣ-ΦΕΛΛΑΣ .)
2-2
6.ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΑΕ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΚυριακή04/12/2214:00ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π., ΠΑΠΑΔΑΜ Σ., ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΙΔΗΣ Α.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΛΑΜΠΡΟΣ)
0-7
7.ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή04/12/2215:30ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΜΠΟΛΛΑΣ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
1-4
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(7η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
8.ΦΙΛΑΘΛΟΙ - ΦΑΛΗΡΙΚΟΣΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο03/12/2216:00ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ Ι., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΦΕΛΛΑΣ ΚΩΣΤΑΣ)
5-0
9.ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ - ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή04/12/2213:30ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗ )
0-2
10.ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή04/12/2215:00ΚΑΚΡΙΔΗΣ Ι., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΚΑΛΟΥΜΕΝΟΣ ΦΩΤΗΣ)
0-1
11.ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ - ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή04/12/2215:30
(Παρατηρητής Αγώνα: ΛΑΤΙΝΗΣ- ΓΕΡΑΚΗΣ)
3-0
12.ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή04/12/2215:30ΠΑΠΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ)
1-2
13.ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ - ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή04/12/2215:30ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ Γ., ΤΣΑΚΙΡΗΣ Κ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΑΛΟΥΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
1-1
14.ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ - ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝΚυριακή04/12/2215:30ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΣΗΦΑΚΗΣ Α., ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΓΙΑΝΝΑΡΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)
2-2
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(6η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
15.ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο03/12/2215:30ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Α.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΛΑΤΙΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
1-1
16.Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ - ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝΣάββατο03/12/2215:30ΒΑΪΛΑΣ Ι., ΜΠΟΛΛΑΣ Χ., ΚΑΤΣΑΝΑΣ Λ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΑΛΟΥΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
0-1
17.ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ - ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΣάββατο03/12/2216:00ΚΑΖΑΣ Ι., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗ )
1-1
18.ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΣάββατο03/12/2218:30ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Α., ΠΑΠΑΔΑΜ Σ., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΞΕΝΑΚΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ)
3-1
19.ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή04/12/2215:30ΑΛΕΞΙΟΥ Α., ΛΙΑΤΣΟΣ Γ., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΞΕΝΑΚΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ)
0-3
20.ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ - ΠΕΙΡΑΙΚΟΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή04/12/2218:00ΖΕΣΤΑΣ Μ., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΤΣΕΒΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ)
0-3
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(6η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
21.ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο03/12/2215:30ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ., ΔΑΦΕΡΕΡΑΣ Γ., ΣΗΦΑΚΗΣ Α.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
1-1
22.ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή04/12/2211:00ΣΕΡΕΠΑΣ Α., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΣΤΑΜΟΣ ΚΑΝΕΛΛΟΣ)
0-2
23.ΘΗΣΕΑΣ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΚυριακή04/12/2211:00ΚΑΖΑΣ Ι., ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΙΔΗΣ Α., ΚΑΤΣΑΝΑΣ Λ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΓΕΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
0-1
24.ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή04/12/2212:00ΛΙΑΤΣΟΣ Γ., ΑΛΕΞΙΟΥ Α., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΔΡΟΓΩΣΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ)
1-6
25.ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΚυριακή04/12/2216:30ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Α., ΠΑΠΑΔΑΜ Σ., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ)
0-0
Γ Κατηγορία
(6η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
26.ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ - ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΣάββατο03/12/2215:30ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ., ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ., ΛΥΤΡΙΒΗΣ Γ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΒΛΑΣΣΟΠΟΥΛΟΣ .)
1-0
27.ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ - ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο03/12/2218:00ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ., ΓΚΟΥΤΗΣ Α., ΤΣΟΥΓΓΑΡΗΣ Γ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ )
2-2
28.ΕΙΡΗΝΗ 2005 - ΑΠΣ ΝΕΟΙ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΝΙΚΑΙΑΣΣάββατο03/12/2218:00ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΙΔΗΣ Α., ΓΚΑΡΑ Σ., ΡΕΣΙΤΗΣ Δ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΤΑΛΛΑΣ .)
1-2
29.ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Β - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΒΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή04/12/2210:30Αναβλήθηκε α.α.
30.ΑΣ ΚΩΦΩΝ - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή04/12/2212:30ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΒΑΪΛΑΣ Ι., ΛΥΤΡΙΒΗΣ Γ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ .)
3-0
31.ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ - ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή04/12/2215:30ΒΑΪΛΑΣ Ι., ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΛΥΤΡΙΒΗΣ Γ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΑΝΤΟΥΔΑΚΗΣ .)
0-1
Κ18 - Α Φάση - 1ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
32.ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΑΜΦΙΑΛΗΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΣάββατο03/12/2212:00ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ.0-7
33.ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο03/12/2213:00ΓΚΟΛΕΣ Π.2-3
34.ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή04/12/2212:00ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.
35.ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΚυριακή04/12/2218:30ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.
Κ18 - Α Φάση - 2ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
36.ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο03/12/2213:45ΑΙΒΑΛΙΩΤΗΣ ..
37.ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο03/12/2218:00ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ.2-3
38.ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή04/12/2212:30ΑΙΒΑΛΙΩΤΗΣ ..
39.ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή04/12/2218:00ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ.2-2
Κ16 - Α Φάση - 1ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
40.Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ - ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝΣάββατο03/12/2213:00ΣΕΡΕΠΑΣ Α.
41.ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΣάββατο03/12/2217:30ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.
42.ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ - ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή04/12/2209:30ΜΠΟΛΛΑΣ Χ.0-2
Κ16 - Α Φάση - 2ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
43.ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο03/12/2210:45ΑΙΒΑΛΙΩΤΗΣ ..
44.ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο03/12/2211:15ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν.2-2
45.ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ 2 - ΑΘΗΝΑΪΚΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο03/12/2218:00ΣΗΦΑΚΗΣ Α.2-2
Κ16 - Α Φάση - 3ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
46.ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο03/12/2212:30ΣΗΦΑΚΗΣ Α.0-5
47.ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΣάββατο03/12/2214:00ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ.2-1
48.ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή04/12/2218:00ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ.
Κ16 - Α Φάση - 4ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
49.ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝΣάββατο03/12/2211:00ΣΕΡΕΠΑΣ Α.
50.ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΣάββατο03/12/2212:30ΤΕΣΣΗΣ Δ.0-6
Τουρνουά Κ15 Κορασίδων
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
51.ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ - ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ Π.ΣΑΛΠΕΑΣάββατο03/12/2211:30ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν.
52.ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ Π.ΣΑΛΠΕΑΣάββατο03/12/2213:00ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν.
53.ΑΘΗΝΑΪΚΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ Π.ΣΑΛΠΕΑΣάββατο03/12/2214:30ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν.
Κ14 - Α Φάση - 1ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
54.ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ - ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΣάββατο03/12/2210:30ΤΕΣΣΗΣ Δ.0-6
55.ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΣάββατο03/12/2218:00ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ.1-2
Κ14 - Α Φάση - 2ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
56.ΑΘΗΝΑΪΚΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο03/12/2217:45ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι.
57.ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ - ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή04/12/2218:15ΜΠΟΛΛΑΣ Χ.1-5
Κ14 - Α Φάση - 3ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
58.ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΜΦΙΑΛΗΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο03/12/2210:15ΣΗΦΑΚΗΣ Α.6-0
59.ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο03/12/2212:00ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ.Αναβλήθηκε
Κ14 - Α Φάση - 4ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
60.ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο03/12/2214:00ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ.3-0
61.ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΚυριακή04/12/2209:00ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.
Κ12 - Α Φάση - 1ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
62.ΑΕ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣΑΙΓΙΝΑΣΣάββατο03/12/2212:30ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ.
63.ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ - ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ACTION ΡΕΝΤΗΣάββατο03/12/2216:30ΔΑΜΙΓΟΣ Γ.
Κ12 - Α Φάση - 2ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
64.ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ ACTION ΡΕΝΤΗΚυριακή04/12/2209:00ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ.
65.ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣACTION ΡΕΝΤΗΚυριακή04/12/2210:30ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ.
Κ12 - Α Φάση - 3ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
66.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΑΜΦΙΑΛΗACTION ΡΕΝΤΗΣάββατο03/12/2210:30ΔΑΜΙΓΟΣ Γ.
67.ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥACTION ΡΕΝΤΗΣάββατο03/12/2215:00ΔΑΜΙΓΟΣ Γ.
Κ12 - Α Φάση - 4ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
68.ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ - ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣACTION ΡΕΝΤΗΣάββατο03/12/2212:00ΔΑΜΙΓΟΣ Γ.
69.ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣACTION ΡΕΝΤΗΣάββατο03/12/2213:30ΔΑΜΙΓΟΣ Γ.
Κ10 - Α Φάση - 1ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
70.ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΜΦΙΑΛΗACTION ΡΕΝΤΗΣάββατο03/12/2209:00ΑΝΤΩΝΙΟΥ Α.
71.ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑACTION ΡΕΝΤΗΣάββατο03/12/2210:30ΑΝΤΩΝΙΟΥ Α.
72.ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ - ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣACTION ΡΕΝΤΗΣάββατο03/12/2212:00ΑΝΤΩΝΙΟΥ Α.
73.ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦACTION ΡΕΝΤΗΚυριακή04/12/2210:30ΔΑΜΙΓΟΣ Γ.
Κ10 - Α Φάση - 2ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
74.ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙACTION ΡΕΝΤΗΣάββατο03/12/2213:30ΑΝΤΩΝΙΟΥ Α.
75.ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝACTION ΡΕΝΤΗΣάββατο03/12/2215:00ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
76.ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑACTION ΡΕΝΤΗΣάββατο03/12/2216:30ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
77.ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥACTION ΡΕΝΤΗΚυριακή04/12/2209:00ΔΑΜΙΓΟΣ Γ.

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.


Προσεχείς Αγώνες

Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ - ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ (Συνέχιση από το 46)ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΤετάρτη07/12/2216:30

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.