Design-Metal
ΤΡΥΦΩΝΑΣ
ΚΑΤΑΡΡΑΚΤΗΣ
EMPIRE BARBERSHOP
ΑΜΕΘΥΣΤΟΣ1
ΑΜΕΘΥΣΤΟΣ2
ΗΠΕΙΡΟΣ ΦΟΥΡΝΟΙ
ΤΕΧΝΟΠΑΝ
ΚΤΕΟ ΡΕΝΤΗ
Κοινοπραξία Πλοίων Σαρωνικού
GIVOVA ΣΠΗΛΙΟΣ
maison de la perfumerie
VERDE PAPAGALO
Έντυπο Καλογερόγιαννης
Vodafone Σκούταρης
HEALTH ASSISTANCE

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Ανακοίνωση

Σωματεία και Φυσικά Πρόσωπα που θα τιμηθούν στην Ετήσια Εορταστική Εκδήλωση της Ε.Π.Σ.Πειραιά στις 4.3 (18/2/2019 16:30)

Η Ε.Π.Σ.ΠΕΙΡΑΙΑ ανακοινώνει τις βραβεύσεις  που θα πραγματοποιηθούν κατά την διάρκεια της Ετήσιας Εορταστικής Εκδήλωσης & Κοπής της Βασιλόπιτας που θα διεξαχθεί την Δευτέρα 4 Μαρτίου και ώρα  7.μ.μ. στην αίθουσα εκδηλώσεων "TERRA VERDE" στην Νίκαια. 

 

Β Ρ Α Β Ε Υ Σ Ε Ι Σ  Σ Ω Μ Α Τ Ε Ι ΩΝ

Ο ΕΘΝΙΚΟΣ  Ο.Φ.Π.Φ.- Πρωταθλήτρια ομάδα του 6ου ομίλου της Γ΄ Εθνικής περίοδος 2017-2018

Ο Α.Ο.ΚΑΡΑΒΑ - Κυπελλούχος ομάδα  Ε.Π.Σ.ΠΕΙΡΑΙΑ περιόδου 2017-2018

ΟΙ ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ- Πρωταθλήτρια ομάδα του 5ου ομίλου της Γ΄ Εθνικής(Γυναικείο) άνοδος στην Β΄ Εθνική, περίοδος 2017-2018.

Ο ATΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ - Πρωταθλήτρια ομάδα του 1ου ομίλου της Α΄ Κατηγορίας- άνοδος στην Γ΄ Εθνική περίοδος 2017-2018.

Ο ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ ΣΦΑΣ –Πρωταθλήτρια ομάδα του 2ου ομίλου της Α΄ Κατηγορίας - άνοδος στην Γ΄ Εθνική, περίοδος 2017-2018.

Ο Α.Ο.ΚΑΣΤΕΛΛΑ-Πρωταθλήτρια ομάδα του 1ου ομίλου της Β΄ Κατηγορίας- άνοδος στην Α΄ Ερασιτεχνική Κατηγορία, περίοδος 2017-2018.

 Ο Α.Π.Ο. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ-Πρωταθλήτρια ομάδα του 2ου ομίλου της Β΄ Κατηγορίας- άνοδος στην Α΄ Ερασιτεχνική Κατηγορία, περίοδος 2017-2018.

Ο Α.Ο.ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ- Δευτεραθλήτρια ομάδα  του 1ου ομίλου της Β΄ Κατηγορίας- άνοδος στην Α΄ Ερασιτεχνική Κατηγορία, περίοδος 2017-2018.

Ο Α.Ο.ΑΝΑΓ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ - Δευτεραθλήτρια ομάδα  του 2ου ομίλου της Β΄ Κατηγορίας- άνοδος στην Α΄ Ερασιτεχνική Κατηγορία, περίοδος 2017-2018.

Ο Α.Π.Ο.ΦΙΛΑΘΛΟΙ - Πρωταθλήτρια ομάδα της Γ΄ Κατηγορίας- άνοδος στην Β΄ Ερασιτεχνική Κατηγορία, περίοδος 2017-2018.

Ο ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ-Δευτεραθλήτρια ομάδα της Γ΄ Κατηγορίας- άνοδος στην Β΄ Ερασιτεχνική Κατηγορία, περίοδος 2017-2018.

Η ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - Τριταθλήτρια ομάδα της Γ΄ Κατηγορίας – άνοδος στην Β΄ Ερασιτεχνική Κατηγορία. περίοδος 2017-2018.

   

                                                 Ε Ι Δ Ι Κ Ε Σ   Β Ρ Α Β Ε Υ Σ Ε Ι Σ

Η ΠΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π. για την συνεχή, σπουδαία προσφορά της στο Πειραικό Ερασιτεχνικό Ποδόσφαιρο

Ο ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π. για τις τεράστιες επιτυχίες όλων τμημάτων του, σε Ελληνικό & διεθνές επίπεδο στην  περίοδο 2017-2018.

Ο ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΠΑΚΑΤΣΕΛΟΣ-αντιδήμαρχος Δήμου Νικαίας – Αγ. Ι. Ρέντη, για την προσφορά του & συνεργασία του με την Ε.Π.Σ.ΠΕΙΡΑΙΑ στα θέματα αθλητισμού.

O ΠΑΥΛΟΣ ΓΕΡΑΚΑΡΗΣ - δημοσιογράφος- εντεταλμένος σύμβουλος για θέματα επικοινωνίας & τύπου του Δήμου Κορυδαλλού για την συνολική του παρουσία  & προσφορά στο Πειραικό Ελληνικό ποδόσφαιρο.

Ο ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΑΥΡΟΓΕΝΙΔΗΣ - παλαίμαχος Διεθνής Ποδοσφαιριστής & Προπονητής Κ17 ΟΣΦΠ,  για το ήθος& την συνολική του παρουσία  στο Ελληνικό ποδόσφαιρο.

Το Διοικητικό Συμβούλιο του  Α.Π.Ο. ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ, για το σημαντικό έργο της κατασκευής σύγχρονων αποδυτηρίων & γραφείων.

Το Διοικητικό Συμβούλιο του  Α.Σ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ,για το σημαντικό έργο της κατασκευής σύγχρονων αποδυτηρίων

Το Διοικητικό Συμβούλιο του  Π.Ο.Ν. ΗΡΑΚΛΗ ΝΙΚΑΙΑΣ για το σημαντικό έργο της κατασκευής σύγχρονων αποδυτηρίων.

Η οικογένεια ΜΙΧΑΛΗ ΜΟΥΣΕΛΗ, για την θεάρεστη πράξη της δωρεάς των ζωτικών οργάνων της αποθανόντος συζύγου του.

Ο ΜΙΧΑΛΗΣ ΓΙΑΚΑΣΙΚΟΓΛΟΥ-ποδοσφαιριστής Σ.Φ.Ν. ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ, νικητής στον μεγάλο αγώνα της ζωής

Ο ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗΣ -Πρόεδρος Α.Ο.Φ.Α. ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ, για την συνολική του παρουσία & προσφορά  στο Πειραικό ερασιτεχνικό ποδόσφαιρο.

Ο ΝΑΠΟΛΕΩΝ ΤΖΑΝΤΖΑΡΙΔΗΣ-παλαίμαχος παράγοντας Α.Π.Ψ.Ο.ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ για την συνολική του παρουσία στο Πειραικό ερασιτεχνικό ποδόσφαιρο.

O ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΣΙΡΙΓΩΤΗΣ -επιχειρηματίας & πρόεδρος του Α.Ο.ΙΩΝΙΚΟΣ,  για την βοήθεια που προσφέρει στα Πειραικά ερασιτεχνικά σωματεία.

Η εταιρεία METAL DESIGN,Ο ΧΡΗΣΤΟΣ & Η ΕΥΑ ΜΙΛΟΥ, ως χορηγοί υποστηρικτές της Ε.Π.Σ.ΠΕΙΡΑΙΑ.

Ο ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ, ως νέος ταλαντούχος εξελίξιμος διαιτητής.

Ο ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΦΩΚΙΔΗΣ- παρατηρητής αγώνων για την συνολική του παρουσία στο Πειραικό ερασιτεχνικό ποδόσφαιρο.

Ο ΚΟΠΑΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ιατρός αγώνων για την συνολική του παρουσία στο Πειραικό ερασιτεχνικό ποδόσφαιρο.

Ο ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΠΑΦΙΛΗΣ-ποδοσφαιριστής Α.Ο.Ν.Φ. ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ τιμάται με το βραβείο  FAIR- PLAY περιόδου  2017-2018.

Ο ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΚΩΤΟΣ-προπονητής Α.Π.Σ.ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ, για  το ήθος  του & την συνολική του παρουσία  στο Πειραικό ερασιτεχνικό ποδόσφαιρο.

H EΥΓΕΝΙΑ ΖΑΡΤΑΛΟΥΔΗ - Γεν.  Γραμματέας Α.Π.Ψ.Ο.ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ, ως γυναίκα που προσφέρει στο Πειραικό Ερασιτεχνικό ποδόσφαιρο.

 

Σ  Κ  Ο  Ρ  Ε  Ρ

ΣΑΜΙΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ(ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ)-Πρώτος σκόρερ της Α΄ Κατηγορίας και του 1ου ομίλου με 28 τέρματα

ΣΟΥΦΛΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (Α.Ε. ΜΟΣΧΑΤΟΥ) - Δεύτερος σκόρερ του 1ου ομίλου της Α΄ Κατηγορίας με 22 τέρματα

ΣΑΠΑΛΙΔΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ (Α.Ε. ΜΟΣΧΑΤΟΥ)  - Τρίτος σκόρερ του 1ου ομίλου της Α΄  Κατηγορίας με 21 τέρματα

ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ (ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ) – Πρώτος σκόρερ του 2ου ομίλου της Α΄ Κατηγορίας με 24 τέρματα

ΠΕΚΩΦ ΔΗΜΗΤΡΗΣ (Α.Ε. ΧΑΡΑΥΓΗ/ΑΣΤΕΡΑΣ – Δεύτερος σκόρερ του 2ου ομίλου της Α΄ Κατηγορίας με 18 τέρματα

ΡΑΜΑ ΡΕΝΑΛΝΤΟ (ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ) - Δεύτερος του 2ου ομίλου της Α΄ Κατηγορίας με 18 τέρματα

Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΠΛΗΘΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ (ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ)-Πρώτος σκόρερ του 1ου ομίλου της Β΄ Κατηγορίας με 13 τέρματα

ΤΣΕΛΕΠΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ)- Πρώτος σκόρερ του 1ου ομίλου της Β΄ Κατηγορίας με 13 τέρματα

ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ (ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ) – Πρώτος σκόρερ του 2ου ομίλου της Β΄ Κατηγορίας με 21 τέρματα

ΝΕΛΑΙ ΑΡΓΚΕΝΣ (ΑΝΑΓ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ) - Δεύτερος σκόρερ του 2ου ομίλου της Β΄ Κατηγορίας με 18 τέρματα

Γ΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΣΙΝΤΡΕ ΛΕΝΤΙΟΝ (ΦΙΛΑΘΛΟΙ) - Πρώτος σκόρερ της Γ΄ Κατηγορίας με 27 τέρματα

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ) - Δεύτερος σκόρερ της Γ΄ Κατηγορίας με 16 τέρματα

ΑΡΑΠΟΓΛΟΥ ΟΔΥΣΣΕΑΣ (ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ)-Τρίτος σκόρερ της Γ΄ Κατηγορίας με 15 τέρματα

 

ΡΕΚΟΡ ΣΥΜΜΕΤΟΧΩΝ

Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΚΑΡΑΟΥΛΑΝΗΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ (Α.Ε. ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ) – Ρεκόρ συμμετοχών 1ος όμιλος της Α΄ Κατηγορίας  περιόδου 2017-2018, 28 αγώνες – 2520 λεπτά

ΜΠΑΚΟΜΗΤΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ( Α.Ε. ΑΙΓΙΝΑΣ) – Ρεκόρ συμμετοχών 1ος όμιλος της Α΄ Κατηγορίας  περιόδου 2017-2018, 28 αγώνες – 2520 λεπτά

ΜΑΚΡΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ( Α.Σ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ) - Ρεκόρ συμμετοχών 1ος όμιλος της Α΄ Κατηγορίας  περιόδου 2017-2018, 28 αγώνες – 2520 λεπτά

 

Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΣΙΔΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ( Α.Ο.ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ)  – Ρεκόρ συμμετοχών 2ος όμιλος της Α΄ Κατηγορίας  περιόδου 2017-2018, 28 αγώνες – 2520 λεπτά

Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΑΟΑΔ) - Ρεκόρ συμμετοχών 1ος όμιλος της Β΄ Κατηγορίας  περιόδου 2017-2018, 26 αγώνες – 2340 λεπτά

ΡΕΙΣΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ( ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ) - Ρεκόρ συμμετοχών 1ος όμιλος της Β΄ Κατηγορίας  περιόδου 2017-2018, 26 αγώνες – 2340 λεπτά

ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ (ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ)- Ρεκόρ συμμετοχών 1ος όμιλος της Β΄ Κατηγορίας  περιόδου 2017-2018, 26 αγώνες – 2340 λεπτά

Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΓΚΕΓΚΑΙ ΧΡΗΣΤΟΣ (ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ) - Ρεκόρ συμμετοχών 2ος όμιλος της Β΄ Κατηγορίας  περιόδου 2017-2018, 26 αγώνες – 2340 λεπτά

ΘΕΟΧΑΡΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ( ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ) - Ρεκόρ συμμετοχών 2ος όμιλος της Β΄ Κατηγορίας  περιόδου 2017-2018, 26 αγώνες – 2340 λεπτά.

Γ΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΖΟΥΡΟΥΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΑΠΟ ΦΙΛΑΘΛΟΙ)- Ρεκόρ συμμετοχών  της Γ΄ Κατηγορίας  περιόδου 2017-2018, 22 αγώνες – 1800 λεπτά

ΜΑΝΙΑΤΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ (Α.Ο.ΠΕΙΡΑΙΑΣ) - Ρεκόρ συμμετοχών  της Γ΄ Κατηγορίας  περιόδου 2017-2018, 22 αγώνες – 1800 λεπτά

ΧΑΤΖΑΝΤΩΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΑΣΧ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ) - Ρεκόρ συμμετοχών  της Γ΄ Κατηγορίας  περιόδου 2017-2018, 22 αγώνες – 1800 λεπτά

 

ΒΡΑΒΕΥΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΙΣΑΓΩΓΗ ΣΕ ΑΕΙ

 

ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΤΟΥΡΛΟΣ (Α.Ε. ΧΑΡΑΥΓΗ/ΑΣΤΕΡΑΣ) ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΙΣΑΓΩΓΗ ΤΟΥ ΣΤΟ ΕΘΝΙΚΟ ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΑΚΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΑΘΗΝΩΝ – ΝΟΜΙΚΗ ΣΧΟΛΗ

ΝΙΚΕΛΛΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ (ΑΜΦΙΑΛΗ) ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΙΣΑΓΩΓΗ ΤΟΥ ΣΤΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ – ΣΧΟΛΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ, ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΚΑΙ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΤΜΗΜΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ

ΛΙΑΣΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ) ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΙΣΑΓΩΓΗ ΤΟΥ ΣΤΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΠΑΤΡΩΝ – ΠΟΛΥΤΕΧΝΙΚΗ ΣΧΟΛΗ - ΤΜΗΜΑ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ

ΜΠΑΚΟΘΑΝΑΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ (ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ) ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΙΣΑΓΩΓΗ ΤΟΥ ΣΤΟ ΕΘΝΙΚΟ ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΑΚΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΑΘΗΝΩΝ – ΦΙΛΟΣΟΦΙΚΗ ΣΧΟΛΗ – ΤΜΗΜΑ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ (ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ) ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΙΣΑΓΩΓΗ ΤΟΥ ΣΤΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΠΑΤΡΩΝ – ΣΧΟΛΗ ΓΕΩΛΟΓΙΑΣ

ΚΟΥΒΑΤΣΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ (ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ) ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΙΣΑΓΩΓΗ ΤΟΥ ΣΤΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ – ΤΜΗΜΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ – ΣΧΟΛΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ

ΒΑΤΙΣΤΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ (ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ) ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΙΣΑΓΩΓΗ ΤΟΥ ΣΤΟ ΕΘΝΙΚΟ ΜΕΤΣΟΒΙΟ ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟ – ΣΧΟΛΗ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ

ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ) ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΙΣΑΓΩΓΗ ΤΟΥ ΣΤΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΤΜΗΜΑ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ

ΠΑΛΟΥΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ) ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΙΣΑΓΩΓΗ ΤΟΥ ΣΤΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ – ΤΜΗΜΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ

ΣΤΟΥΡΑΪΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ) ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΙΣΑΓΩΓΗ ΤΟΥ ΣΤΟ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ – ΝΟΜΙΚΗ ΣΧΟΛΗ

ΔΑΦΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ) ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΙΣΑΓΩΓΗ ΤΟΥ ΣΤΟ ΕΘΝΙΚΟ ΜΕΤΣΟΒΙΟ ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟ – ΣΧΟΛΗ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ

ΤΟΠΟΓΛΙΔΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ (ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ) ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΙΣΑΓΩΓΗ ΤΟΥ ΣΤΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΠΑΤΡΩΝ – ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟ ΤΜΗΜΑ

ΔΡΟΣΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ (ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ) ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΙΣΑΓΩΓΗ ΤΟΥ ΣΤΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΚΡΗΤΗΣ – ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ

ΤΣΙΚΡΙΠΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ – ΜΑΡΙΟΣ  (ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ) ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΙΣΑΓΩΓΗ ΤΟΥ ΣΤΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ – ΤΜΗΜΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ

ΜΟΥΡΕΛΑΤΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ  (ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ) ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΙΣΑΓΩΓΗ ΤΟΥ ΣΤΟ ΕΘΝΙΚΟ ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΑΚΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΑΘΗΝΩΝ – ΤΜΗΜΑ ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ

ΦΑΝΑΡΙΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ) ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΙΣΑΓΩΓΗ ΤΟΥ ΣΤΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ – ΤΜΗΜΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ

ΠΑΠΠΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ) ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΙΣΑΓΩΓΗ ΤΟΥ ΣΤΟ ΕΘΝΙΚΟ ΜΕΤΣΟΒΙΟ ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟ – ΣΧΟΛΗ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ

ΔΗΜΗΤΡΟΚΑΛΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ) ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΙΣΑΓΩΓΗ ΤΟΥ ΣΤΟ ΕΘΝΙΚΟ ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΚΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΑΘΗΝΩΝ – ΝΟΜΙΚΗ ΣΧΟΛΗ

ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ (ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ) ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΙΣΑΓΩΓΗ ΤΟΥ ΣΤΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ – ΣΧΟΛΗ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΥΓΕΙΑΣ – ΤΜΗΜΑ ΒΙΟΧΗΜΕΙΑΣ ΚΑΙ ΒΙΟΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ

ΠΑΓΩΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΧΡΗΣΤΟΣ (ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ) ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΙΣΑΓΩΓΗ ΤΟΥ ΣΤΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ – ΣΧΟΛΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ – ΤΜΗΜΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΗΣ ΣΧΕΔΙΑΣΗΣ ΚΑΙ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ

ΜΠΗΤΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ) ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΙΣΑΓΩΓΗ ΤΟΥ ΣΤΗΝ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΜΠΟΡΙΚΟΥ ΝΑΥΤΙΚΟΥ ΣΥΡΟΥ – ΣΧΟΛΗ ΠΛΟΙΑΡΧΩΝ

ΜΠΡΙΛΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ) ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΙΣΑΓΩΓΗ ΤΟΥ ΣΤΟ ΕΘΝΙΚΟ ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΑΚΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΑΘΗΝΩΝ – ΤΜΗΜΑ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ

ΜΑΝΔΑΜΑΔΙΩΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ (ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ) ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΙΣΑΓΩΓΗ ΤΟΥ ΣΤΟ ΠΑΝΤΕΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ – ΣΧΟΛΗ ΔΙΕΘΝΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ – ΤΜΗΜΑ ΔΙΕΘΝΩΝ, ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΚΑΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ

ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ - ΔΑΜΙΑΝΟΣ (ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ) ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΙΣΑΓΩΓΗ ΤΟΥ ΣΤΟ ΕΘΝΙΚΟ ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΑΚΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΑΘΗΝΩΝ – ΤΜΗΜΑ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ

ΑΝΔΡΕΑΤΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ) ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΙΣΑΓΩΓΗ ΤΟΥ ΣΤΟ ΓΕΩΠΟΝΙΚΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΑΘΗΝΩΝ – ΣΧΟΛΗ ΤΡΟΦΙΜΩΝ, ΒΙΟΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ-ΤΜΗΜΑ ΑΓΡΟΤΙΚΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ ΚΑΙ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ

ΤΣΙΑΜΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ) ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΙΣΑΓΩΓΗ ΤΟΥ ΣΤΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΠΕΙΡΑΙΩΣ – ΣΧΟΛΗ ΝΑΥΤΙΛΙΑΣ ΚΑΙ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΑΣ – ΤΜΗΜΑ ΝΑΥΤΙΛΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ

ΓΚΑΡΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ (Α.Ε. ΑΙΓΙΝΑΣ) ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΙΣΑΓΩΓΗ ΤΟΥ ΣΤΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΠΕΙΡΑΙΩΣ -ΣΧΟΛΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΚΩΝ ΚΑΙ ΔΙΕΘΝΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ-ΤΜΗΜΑ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ