Κοινοπραξία Πλοίων Σαρωνικού
ΗΠΕΙΡΟΣ ΦΟΥΡΝΟΙ
CP CONSTRUCTIONS
ΚΑΤΑΡΡΑΚΤΗΣ
MEGASPORT
ΒΙΡΒΙΛΗΣ
Ο ΑΡΗΣ ΙΑΠΩΝΙΚΑ ΑΝΤΑΛΛΑΚΤΙΚΑ
ΚΟΥΡΟΣ
MNP
orama
Έντυπο Καλογερόγιαννης
ΜΙΣΥΡΛΗΣ
PHYSHIOF
HEALTH ASSISTANCE
STYLEUP ΓΥΝΑΙΚΕΙΟ
ΠΕΡΠΙΡΑΚΗΣ - PERGIO
STYLEUP ΑΝΔΡΙΚΟ

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Ανακοίνωση

Κλήσεις Μικτών Κ16 & Κ14 για αγώνες με Κόρινθο (06/2/2024 14:32)

 
Την Τετάρτη 07/02/2024, οι μικτές μας Κ14 και Κ16, αγωνίζονται για την 4η αγωνιστική του Πανελληνίου Πρωταθλήματος Προεπιλογής Εθνικών Ομάδων με τις αντίστοιχες ηλικιακές ομάδες της Ε.Π.Σ. ΚΟΡΙΝΘΟΥ .
Οι αγώνες θα γίνουν στο Δημοτικό Γήπεδο Λέχαιου Κορίνθου. Η αναχώρηση των αποστολών θα γίνει στις 09:00 από το γήπεδο ΣΕΦ. Ώρα συγκέντρωσης 08:45.
Οι ώρες έναρξης των αγώνων είναι για την Κ14 (12:00) και για την Κ16 (15:00)
 
Α) Από τον προπονητή της μικτής ομάδας Κ14 Ε.Π.Σ.Πειραιά κ. Κώστα Σοφιανό και τους συνεργάτες του κ. Οδυσσέα Γεωργιάδη και κ. Θανάση Ρούσσαλη , καλούνται οι κάτωθι ποδοσφαιριστές:
 
 
1. ΑΓΙΟΒΛΑΣΙΤΗΣ ΚΛΕΩΝ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡ.
2. ANAΣΤΑΣΙΟΥ ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔ.
3. ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ
4. ΔΕΜΠΗ ΝΙΚΟΛΑ ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ
5. ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΓΕΝΙΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡ.
6. ΖΑΧΑΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ
7. ΚΟΚΚΟΚΥΡΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ
8. ΛΙΤΣΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ
9. ΜΑΚΟΥΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ
10. ΜΑΡΚΟΛΕΦΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡ.
11. ΜΟΥΧΑΛΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡ.
12. ΜΥΛΩΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ
13. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ
14. ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ
15. ΡΙΖΟΣ ΜΑΡΙΟΣ ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ
16. ΣΥΒΡΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ
17. ΤΟΥΡΚΟΜΕΝΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ
18. ΤΣΑΟΥΣΗΣ ΜΑΞΙΜΟΣ ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ
19. ΤΣΙΑΒΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡ.
20. ΦΩΤΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
 
Β) Από τον προπονητή της μικτής ομάδας Κ16 Ε.Π.Σ.Πειραιά κ. Κώστα Λαζάρου και τους συνεργάτες του κ. Μιχάλη Χελιώτη και κ. Θανάση Ρούσσαλη, καλούνται οι κάτωθι ποδοσφαιριστές:
 
1. ΔΑΒΙΤΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ
2. ΔΙΑΜΑΝΤΑΚΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ
3. ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΕΝΩΣΗ ΡΕΝΤΗ
4. ΚΑΒΒΟΥΡΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ
5. ΚΑΓΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ
6. ΚΑΠΠΑΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡ.
7. ΚΟΝΔΥΛΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ
8. ΚΟΝΤΑΡΑΤΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ
9. ΚΡΙΑΛΑΚΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΕΝΩΣΗ ΡΕΝΤΗ
10. ΛΟΥΡΙΔΑΣ ΠΑΥΛΟΣ - ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔ.
11. ΜΑΝΟΥΣΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ
12. ΜΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΕΝΩΣΗ ΡΕΝΤΗ
13. ΜΟΥΓΓΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡ.
14. ΜΠΑΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡ.
15. ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡ.
16. ΞΥΔΙΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ
17. ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΜΗΝΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛ.
18. ΠΟΥΛΙΑΝΑΚΗΣ ΠΑΥΛΟΣ ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ
19. ΤΖΕΡΠΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΙΩΝΙΚΟΣ
20. ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ
 
Από το Γραφείο Τύπου και Δημοσίων Σχέσεων