Κοινοπραξία Πλοίων Σαρωνικού
CP CONSTRUCTIONS
ΗΠΕΙΡΟΣ ΦΟΥΡΝΟΙ
ΚΑΤΑΡΡΑΚΤΗΣ
ΒΙΡΒΙΛΗΣ
Ο ΑΡΗΣ ΙΑΠΩΝΙΚΑ ΑΝΤΑΛΛΑΚΤΙΚΑ
ΚΟΥΡΟΣ
MEGASPORT
MNP
PHYSHIOF
ΜΙΣΥΡΛΗΣ
orama
Έντυπο Καλογερόγιαννης
STYLEUP ΓΥΝΑΙΚΕΙΟ
STYLEUP ΑΝΔΡΙΚΟ
ΠΕΡΠΙΡΑΚΗΣ - PERGIO
HEALTH ASSISTANCE

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Manu Performance

Τελευταίες Ανακοινώσεις

ΕΠΕΙΓΟΝ!!! Κλήση Μικτής Κ14 για προπόνηση στις 15/4, 13/4/2024 15:07
 Η μικτή μας ομάδα Κ14 αγωνίζεται την Τετάρτη 17/4/2024 με την αντίστοιχη της Ε.Π.Σ.Ηπείρου στα Γιάννινα για την πρό... περισσότερα...
Η Ε.Π.Σ.ΠΕΙΡΑΙΑ ενημερώνει (12.4.2024), 12/4/2024 16:10
     « Εκδίκαση ένστασης του σωματείου Α.Ε. ΜΟΣΧΑΤΟΥ  κατά του κύρους του  αγώνα «Α.Ε. ΜΟΣΧ... περισσότερα...
ΕΠΕΙΓΟΝ!!! Δωρεάν Προσκλήσεις από την ΠΑΕ ΙΩΝΙΚΟΣ, 12/4/2024 12:23
 H  ΠΑΕ ΙΩΝΙΚΟΣ  προσφέρει στην Ε.Π.Σ.ΠΕΙΡΑΙΑ  100 δωρεάν Εισιτήρια - Προσκλήσεις του πολύ σημαντικ... περισσότερα...
Κλήσεις Μικτής Κορασίδων για προπόνηση στις 16/4, 12/4/2024 12:03
     Από τις προπονήτριες , Προκόπη Θ., Διβανέ Π. και τις συνεργάτιδές τους  Λωρίτη Θ., Ντόσκα Α.Μ. της μικ... περισσότερα...
H E.Π.Σ.ΠΕΙΡΑΙΑ ενημερώνει (11.4.2024), 11/4/2024 15:23
   Ποινές Ποδοσφαιριστών    Η Πειθαρχική Επιτροπή της  Ε.Π.Σ.ΠΕΙΡΑΙΑ αφού έλαβε υπόψη της τις  σχ... περισσότερα...
Στα προημιτελικά η Μικτή μας Κ14 – 3-1 την Ε.Π.Σ. Αχαΐας μέσα στην Πάτρα , 11/4/2024 15:09
     Τεράστια επιτυχία για την Μικτή μας ομάδα  Κ14 η οποία επικράτησε 3-1 επί της αντίστοιχης ομάδας τη... περισσότερα...


Τελευταίοι και Σημερινοί Αγώνες

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(25η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο13/04/2416:30ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π., ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ Β., ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
1-2
2.ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥΝΙΚΑΙΑΣΣάββατο13/04/2416:30ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ Ι., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΠΑΠΑΔΑΜ Σ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΦΩΚΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ)
3.ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Σάββατο13/04/2416:30ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΜΠΟΛΛΑΣ Χ., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΛΑΤΙΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
3-4
4.ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΟ ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο13/04/2416:30ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΣΓΟΥΡΑΚΗΣ Μ., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΤΣΕΒΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ)
3-2
5.ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΦΙΛΑΘΛΟΙ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή14/04/2417:00ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΑΝΤΟΥΔΑΚΗΣ .)
6.ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΚυριακή14/04/2417:00ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ Κ., ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΤΣΕΒΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ)
7.ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ - ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή14/04/2417:00ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι., ΜΠΟΛΛΑΣ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ)
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(25η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
8.ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΣάββατο13/04/2416:30ΜΑΜΣΑΚΟΣ Α., ΔΑΦΕΡΕΡΑΣ Γ., ΤΣΙΟΥΓΓΑΡΗΣ ..
(Παρατηρητής Αγώνα: ΦΕΛΛΑΣ ΚΩΣΤΑΣ)
9.ΗΦΑΙΣΤΟΣ - ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή14/04/2412:00ΚΑΚΡΙΔΗΣ Π., ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΤΣΙΟΥΓΓΑΡΗΣ ..
(Παρατηρητής Αγώνα: ΞΕΝΑΚΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ)
10.ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή14/04/2412:00ΠΑΠΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΣΓΟΥΡΑΚΗΣ Μ., ΘΑΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΦΕΛΛΑΣ ΚΩΣΤΑΣ)
11.ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ ΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή14/04/2412:00ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΛΑΤΙΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
1-2
12.ΑΕ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ - ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣΑΙΓΙΝΑΣΚυριακή14/04/2412:00ΛΙΑΤΣΟΣ Γ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΜΠΕΛΛΟΥ Ε.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
13.ΑΜΦΙΑΛΗ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή14/04/2417:00ΚΑΖΑΣ Ι., ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ Λ., ΜΑΜΣΑΚΟΣ Α.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ )
14.ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΚΑΡΑΒΑΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή14/04/2417:00ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ Γ., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΓΚΟΛΕΣ Π.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΟΥΡΑΤΟΓΛΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΣ)
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(22η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
15.ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο13/04/2419:00ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΣΤΑΜΟΣ ΚΑΝΕΛΛΟΣ)
1-0
16.ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝ - ΦΑΛΗΡΙΚΟΣΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Σάββατο13/04/2419:00ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ., ΜΠΟΛΛΑΣ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΡΟΒΑΤΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ)
1-3
17.ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΣ ΚΩΦΩΝ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΣάββατο13/04/2419:00ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΜΑΜΣΑΚΟΣ Α., ΔΑΦΕΡΕΡΑΣ Γ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΛΑΜΠΡΟΣ)
2-2
18.ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο13/04/2419:00ΠΕΤΡΙΔΗΣ Π., ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ Β., ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΦΩΚΙΔΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ)
0-3
19.ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο13/04/2419:00ΚΑΖΑΣ Ι., ΣΗΦΑΚΗΣ Α., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ)
0-2
20.ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ - ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή14/04/2417:00ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΣΓΟΥΡΑΚΗΣ Μ., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΑΛΟΥΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(22η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
21.ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή14/04/2414:30ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ., ΤΣΙΟΥΓΓΑΡΗΣ ..
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΑΛΟΥΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
22.ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ - Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή14/04/2414:30ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ Λ., ΚΑΖΑΣ Ι., ΜΑΜΣΑΚΟΣ Α.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΛΑΜΠΡΟΣ)
23.ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή14/04/2414:30ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι., ΜΠΟΛΛΑΣ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΠΙΛΛΙΝΗΣ .)
24.ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή14/04/2414:30ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΔΑΦΕΡΕΡΑΣ Γ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΦΩΚΙΔΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ)
25.ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή14/04/2414:30ΛΑΘΥΡΗΣ Ε., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι., ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ)
26.ΘΗΣΕΑΣ - ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΚυριακή14/04/2414:30ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΠΑΠΑΔΑΜ Σ., ΒΟΓΙΑΤΖΗ Ε.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ)
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(21η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
27.ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο13/04/2416:30ΛΙΑΤΣΟΣ Γ., ΣΗΦΑΚΗΣ Α., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΤΑΛΛΑΣ .)
28.ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο13/04/2417:00ΚΑΤΣΙΔΩΝΗΣ Σ., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΡΑΠΤΗΣ Θ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΒΛΑΣΣΟΠΟΥΛΟΣ .)
0-3
29.ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΑΘΗΝΑΪΚΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΣάββατο13/04/2417:00ΔΑΜΙΓΟΣ Γ., ΜΕΓΑΣ Κ., ΓΚΟΥΤΗΣ Α.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΔΡΟΓΩΣΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ)
4-0
30.ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ - ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο13/04/2417:00ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν., ΒΑΪΛΑΣ Ι., ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ Α.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ )
2-0
31.ΕΙΡΗΝΗ 2005 - ΑΠΣ ΝΕΟΙ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΝΙΚΑΙΑΣΣάββατο13/04/2419:00ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΠΑΠΑΔΑΜ Σ., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ .)
Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(22η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
32.ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ Β - ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΒΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο13/04/2419:30ΒΑΪΛΑΣ Ι., ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ Α., ΒΑΙΛΑ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΠΙΛΛΙΝΗΣ .)
33.ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ Β - ΑΜΦΙΑΛΗ ΒΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή14/04/2412:00ΒΑΪΛΑΣ Ι., ΜΕΓΑΣ Κ., ΒΑΙΛΑ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΚΑΛΟΥΜΕΝΟΣ ΦΩΤΗΣ)
34.ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ Β - ΚΑΡΑΒΑΣ ΒΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή14/04/2412:00ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗ )
2-4
35.ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ Β - ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΒΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή14/04/2412:00ΜΑΜΣΑΚΟΣ Α., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΚΑΖΑΣ Ι.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΤΑΛΛΑΣ .)
0-3
36.ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Β - ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΚυριακή14/04/2417:30ΒΑΪΛΑΣ Ι., ΠΑΠΑΔΑΜ Σ., ΒΟΓΙΑΤΖΗ Ε.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ)
37.ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ Β - ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ ΒΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή14/04/2418:00ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι., ΛΑΘΥΡΗΣ Ε., ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ .)
Κ16 - Β Φάση - Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(10η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
38.ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ - ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο13/04/2411:30ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ.
39.ΑΘΗΝΑΪΚΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΑΕ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΣάββατο13/04/2413:00ΑΙΒΑΛΙΩΤΗΣ Δ.
Κ16 - Β Φάση - Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(10η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
40.ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ - ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή14/04/2415:00ΔΑΜΙΓΟΣ Γ.Αναβλήθηκε
41.ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή14/04/2415:00ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ.
Κ16 - Β Φάση - Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(10η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
42.ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ - ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΣάββατο13/04/2411:00ΑΙΒΑΛΙΩΤΗΣ Δ.
43.ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ - ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή14/04/2410:00ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ.
Κ16 - Β Φάση - Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(10η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
44.ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο13/04/2410:00ΜΠΟΛΛΑΣ Χ.6-1
45.ΑΟ ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ - ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ 2ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή14/04/2410:00ΔΑΜΙΓΟΣ Γ.
Κ16 - Β Φάση - Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(10η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
46.ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΣάββατο13/04/2419:00ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.
47.ΑΜΦΙΑΛΗ - ΑΘΗΝΑΪΚΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 2ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή14/04/2419:00ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Γ.
Κ15 Κορασίδων - Β Φάση
(3η φάση)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
48.ΑΟ ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ - ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥ WFCΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ Π.ΣΑΛΠΕΑΣάββατο13/04/2410:30ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.
49.ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ 2ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ Π.ΣΑΛΠΕΑΣάββατο13/04/2412:00ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.
50.ΑΘΗΝΑΪΚΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ Π.ΣΑΛΠΕΑΣάββατο13/04/2413:30ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.
51.ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ Π.ΣΑΛΠΕΑΣάββατο13/04/2415:30ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.
Κ14 - Β Φάση - Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(10η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
52.ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο13/04/2412:00ΜΠΟΛΛΑΣ Χ.2-2
53.ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο13/04/2414:00ΜΠΟΛΛΑΣ Χ.1-1
54.ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΣάββατο13/04/2415:00ΜΕΓΑΣ Κ.
Κ14 - Β Φάση - Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(10η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
55.ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΣάββατο13/04/2413:00ΓΚΟΥΤΗΣ Α.
56.ΑΜΦΙΑΛΗ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή14/04/2410:00ΓΚΟΛΕΣ Π.4-0
57.ΑΟ ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή14/04/2412:00ΔΑΜΙΓΟΣ Γ.
Κ14 - Β Φάση - Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(10η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
58.ΑΕ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ - ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΑΙΓΙΝΑΣΣάββατο13/04/2412:15ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Γ.1-6
59.ΑΘΗΝΑΪΚΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 2 - ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ 2ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή14/04/2414:00ΓΚΟΥΤΗΣ Α.
60.ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ - ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ 2ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή14/04/2418:00ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.
Κ14 - Β Φάση - Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(10η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
61.ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ - ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο13/04/2410:30ΓΚΟΥΤΗΣ Α.
62.ΑΘΗΝΑΪΚΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή14/04/2416:00ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.
Κ12 - Β Φάση 1ος Όμιλος
(14η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
63.ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑACTION ΡΕΝΤΗΣάββατο13/04/2409:00ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι.
64.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝACTION ΡΕΝΤΗΣάββατο13/04/2410:30ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι.
65.ΑΜΦΙΑΛΗ - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣACTION ΡΕΝΤΗΚυριακή14/04/2409:00ΕΥΔΑΙΜΩΝ Ι.
66.ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣACTION ΡΕΝΤΗΚυριακή14/04/2410:30ΕΥΔΑΙΜΩΝ Ι.
Κ12 - Β Φάση 2ος Όμιλος
(14η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
67.ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΕ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ ACTION ΡΕΝΤΗΣάββατο13/04/2412:00ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι.
68.ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΟ ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ACTION ΡΕΝΤΗΣάββατο13/04/2413:30ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι.
69.ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ - ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙACTION ΡΕΝΤΗΚυριακή14/04/2412:00ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι.
70.ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥACTION ΡΕΝΤΗΚυριακή14/04/2415:00ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι.
Κ12 - Β Φάση 3ος Όμιλος
(14η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
71.ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗACTION ΡΕΝΤΗΣάββατο13/04/2415:00ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι.
72.ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΣΑΛΑΜΙΝΑΣΚυριακή14/04/2411:00ΜΠΟΛΛΑΣ Χ.5-2
73.ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑACTION ΡΕΝΤΗΚυριακή14/04/2413:30ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι.
Κ10 - Β Φάση - 1ος Όμιλος
(14η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
74.ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥACTION ΡΕΝΤΗΣάββατο13/04/2412:00ΜΕΓΑΣ Κ.
75.ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ - ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ ACTION ΡΕΝΤΗΣάββατο13/04/2415:00ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ Ε.
76.ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ - ΑΘΗΝΑΪΚΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥACTION ΡΕΝΤΗΚυριακή14/04/2412:00ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Γ.
77.ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣACTION ΡΕΝΤΗΚυριακή14/04/2413:30ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ Ε.
Κ10 - Γ Φάση - 2ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
78.ΑΟ ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ - ΑΕ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ ACTION ΡΕΝΤΗΣάββατο13/04/2413:30ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ Ε.
79.ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣACTION ΡΕΝΤΗΚυριακή14/04/2400:00Αναβλήθηκε
80.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣACTION ΡΕΝΤΗΚυριακή14/04/2409:00ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Γ.
Κ10 - Γ Φάση - 3ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
81.ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑACTION ΡΕΝΤΗΣάββατο13/04/2409:30ΜΕΓΑΣ Κ.
82.ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΑΜΦΙΑΛΗACTION ΡΕΝΤΗΣάββατο13/04/2410:30ΜΕΓΑΣ Κ.
83.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ2 - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣACTION ΡΕΝΤΗΚυριακή14/04/2410:30ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Γ.

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.