Κοινοπραξία Πλοίων Σαρωνικού
IEK ΑΛΦΑ
ΤΕΧΝΟΠΑΝ
IEK ΑΛΦΑ
ΗΠΕΙΡΟΣ ΦΟΥΡΝΟΙ
CP CONSTRUCTIONS
SOUTAS
ΚΑΤΑΡΡΑΚΤΗΣ
MNP
ΒΙΡΒΙΛΗΣ
MEGASPORT
ΚΟΥΡΟΣ
Έντυπο Καλογερόγιαννης
ΜΙΣΥΡΛΗΣ
orama
HEALTH ASSISTANCE

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


palmosmedical saronic ferries health diagnosis

Τελευταίες Ανακοινώσεις

ΕΠΕΙΓΟΝ!!! Κλήσεις Μικτών Ε.Π.Σ.Πειραια για αγώνες με Ε.Π.Σ. Κορινθίας , 28/3/2023 21:19
 ΚΛΗΣΕΙΣ ΜΙΚΤΩΝ Κ14 ΚΑΙ Κ16 Ε.Π.Σ.ΠΕΙΡΑΙΑ ΓΙΑ ΑΓΩΝΕΣ ΜΕ ΚΟΡΙΝΘΟ              Την Τετάρτη 29/03/2023, οι μικτές μ... περισσότερα...
ΕΠΕΙΓΟΝ!!! Δωρεάν Προσκλήσεις για το ΙΩΝΙΚΟΣ- ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ, 28/3/2023 15:18
 H  «ΠΑΕ ΙΩΝΙΚΟΣ» προσφέρει  στην Ε.Π.Σ.ΠΕΙΡΑΙΑ , δωρεάν Εισιτήρια - Προσκλήσεις του σημαντικού ... περισσότερα...
H E.Π.Σ.ΠΕΙΡΑΙΑ ενημερώνει (24.3.2023), 24/3/2023 16:46
     Από την επόμενη αγωνιστική (23η για την Α΄ Κατηγορία- 19η για την Β΄ - Γ΄ Κατηγορία), θα υπάρχει ευθυγράμμ... περισσότερα...
ΕΠΕΙΓΟΝ!!! Κλήσεις Μικτών Ε.Π.Σ.Πειραιά για προπόνηση , 24/3/2023 13:48
  Την Τετάρτη 29/03/2023, οι μικτές μας Κ14 και Κ16, αγωνίζονται για την 6η αγωνιστική του Πανελληνίου Πρωταθλήμ... περισσότερα...
Η Ε.Π.Σ.ΠΕΙΡΑΙΑ ενημερώνει (23.3.2023), 23/3/2023 16:02
Η Ε.Π.Σ.ΠΕΙΡΑΙΑ ευχαριστεί   Η Ε.Ε. της Ε.Π.Σ.ΠΕΙΡΑΙΑ ευχαριστεί θερμά  τον ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ  τον  Πρό... περισσότερα...
ΕΠΕΙΓΟΝ!!! ΚΛΗΣΕΙΣ ΜΙΚΤΩΝ Κ14 ΚΑΙ Κ16 Ε.Π.Σ.ΠΕΙΡΑΙΑ ΓΙΑ ΑΓΩΝΕΣ ΜΕ Ε.Π.Σ.ΑΘΗΝΩΝ, 21/3/2023 22:21
Την Τετάρτη 22/03/2023, οι μικτές μας Κ14 και Κ16, αγωνίζονται για την 5η αγωνιστική του Πανελληνίου Πρωταθλήματ... περισσότερα...

ACTIVO soutas cp taxi λογιστης

Προσεχείς Αγώνες

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(23η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο01/04/2317:00
(Παρατηρητής Αγώνα: ΛΑΤΙΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
2.ΑΜΦΙΑΛΗ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο01/04/2317:00
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΟΥΡΑΤΟΓΛΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΣ)
3.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο01/04/2317:00
(Παρατηρητής Αγώνα: ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
4.ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο01/04/2317:00
(Παρατηρητής Αγώνα: ΣΤΑΜΟΣ ΚΑΝΕΛΛΟΣ)
5.ΚΑΡΑΒΑΣ - ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή02/04/2314:30
(Παρατηρητής Αγώνα: ΣΤΑΜΟΣ ΚΑΝΕΛΛΟΣ)
6.ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΑΕ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΚυριακή02/04/2315:00
(Παρατηρητής Αγώνα: ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΛΑΜΠΡΟΣ)
7.ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή02/04/2317:00
(Παρατηρητής Αγώνα: ΦΩΚΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ)
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(23η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
8.ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ - ΦΑΛΗΡΙΚΟΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΣάββατο01/04/2317:30
(Παρατηρητής Αγώνα: ΝΙΚΟΛΑΚΟΥ .)
9.ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ - ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή02/04/2316:30
(Παρατηρητής Αγώνα: ΛΑΤΙΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
10.ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝΚυριακή02/04/2316:30
(Παρατηρητής Αγώνα: ΓΕΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
11.ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ - ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή02/04/2316:30
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΑΛΟΥΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
12.ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή02/04/2316:30
(Παρατηρητής Αγώνα: ΦΕΛΛΑΣ ΚΩΣΤΑΣ)
13.ΦΙΛΑΘΛΟΙ - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή02/04/2316:30
(Παρατηρητής Αγώνα: ΚΑΛΟΥΜΕΝΟΣ ΦΩΤΗΣ)
14.ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ - ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή02/04/2317:30
(Παρατηρητής Αγώνα: ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ)
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(19η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
15.ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ - Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο01/04/2317:00
(Παρατηρητής Αγώνα: ΒΛΑΣΣΟΠΟΥΛΟΣ .)
16.ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ - ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή02/04/2312:00
(Παρατηρητής Αγώνα: ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ )
17.ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή02/04/2312:00
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΑΝΤΟΥΔΑΚΗΣ .)
18.ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ ΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή02/04/2312:00
(Παρατηρητής Αγώνα: ΤΑΛΛΑΣ .)
19.ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ - ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή02/04/2314:30
(Παρατηρητής Αγώνα: ΤΣΕΒΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ)
20.ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή02/04/2314:30
(Παρατηρητής Αγώνα: ΓΕΩΡΓΙΟΥ .)
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(19η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
21.ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ - ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣΣάββατο01/04/2317:30
(Παρατηρητής Αγώνα: ΤΑΛΛΑΣ .)
22.ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Σάββατο01/04/2317:30
(Παρατηρητής Αγώνα: ΦΕΛΛΑΣ ΚΩΣΤΑΣ)
23.ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο01/04/2317:30
(Παρατηρητής Αγώνα: ΓΙΑΝΝΑΡΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)
24.ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή02/04/2314:00
(Παρατηρητής Αγώνα: ΞΕΝΑΚΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ)
25.ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΘΗΣΕΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΚυριακή02/04/2317:30
(Παρατηρητής Αγώνα: ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ )
Γ Κατηγορία
(19η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
26.ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ - ΕΙΡΗΝΗ 2005ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΣάββατο01/04/2317:30
(Παρατηρητής Αγώνα: ΔΡΟΓΩΣΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ)
27.ΑΠΣ ΝΕΟΙ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΒΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΚυριακή02/04/2311:30
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ .)
28.ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ - ΑΣ ΚΩΦΩΝ ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή02/04/2312:00
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΩΥΣΟΓΛΟΥ .)
29.ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ - ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΒΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή02/04/2312:00
(Παρατηρητής Αγώνα: ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ)
30.ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή02/04/2312:00
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΑΛΟΥΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
31.ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή02/04/2312:00
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΑΡΟΥΛΗ .)
Κ18 - Α Φάση - 1ος Όμιλος
(17η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
32.ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ - ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή02/04/2318:30ΓΚΟΛΕΣ Π., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΛΥΤΡΙΒΗΣ Γ.
33.ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΑΜΦΙΑΛΗΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή02/04/2319:00ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ.
Κ18 - Α Φάση - 2ος Όμιλος
(17η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
34.ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο01/04/2313:00ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Ι.
35.ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή02/04/2310:00ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ.
Κ16 - Β Φάση - 1ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
36.ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ - ΑΕ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο01/04/2312:15ΑΙΒΑΛΙΩΤΗΣ Δ.
37.ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή02/04/2318:30ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.
Κ16 - Β Φάση - 2ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
38.ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΣάββατο01/04/2312:30ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ.
39.ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ - ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο01/04/2314:45ΓΚΟΛΕΣ Π.
Κ16 - Β Φάση - 3ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
40.ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΘΗΝΑΪΚΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Σάββατο01/04/2315:30ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.
41.ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ - ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή02/04/2310:00ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.
Κ16 - Β Φάση - 4ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
42.ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝΣάββατο01/04/2312:00ΣΕΡΕΠΑΣ Α.
43.ΚΑΡΑΒΑΣ - ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ 2ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο01/04/2312:30ΜΠΟΛΛΑΣ Χ.
Κ16 - Β Φάση - 5ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
44.ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣΝΙΚΑΙΑΣΣάββατο01/04/2311:30ΣΗΦΑΚΗΣ Α.
45.ΑΜΦΙΑΛΗ - ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή02/04/2310:00ΜΠΟΛΛΑΣ Χ.
Κ16 - Β Φάση - 6ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
46.ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ - ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΣάββατο01/04/2314:30ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ.
47.ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΣάββατο01/04/2314:30ΚΟΥΡΚΟΥΝΑΣΙΟΣ Α.
Κ16 - Β Φάση - 7ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
48.Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ - ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝΚυριακή02/04/2314:00ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ.
Τουρνουά Κ15 Κορασίδων
(13η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
49.ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ - ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ Π.ΣΑΛΠΕΑΣάββατο01/04/2313:00ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
50.ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ 2 - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ Π.ΣΑΛΠΕΑΣάββατο01/04/2314:30ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
51.ΑΘΗΝΑΪΚΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ Π.ΣΑΛΠΕΑΣάββατο01/04/2316:00ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
Κ14 - Β Φάση - 1ος Όμιλος
(7η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
52.ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΣάββατο01/04/2312:30ΚΟΥΡΚΟΥΝΑΣΙΟΣ Α.
53.ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ - ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή02/04/2310:00ΓΚΟΛΕΣ Π.
Κ14 - Β Φάση - 2ος Όμιλος
(7η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
54.ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο01/04/2314:00ΑΙΒΑΛΙΩΤΗΣ Δ.
55.ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή02/04/2312:00ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ.
Κ14 - Β Φάση - 3ος Όμιλος
(7η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
56.ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή02/04/2310:00ΚΟΥΡΚΟΥΝΑΣΙΟΣ Α.
Κ14 - Β Φάση - 4ος Όμιλος
(7η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
57.ΑΜΦΙΑΛΗ - ΑΕ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΣάββατο01/04/2312:30ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ.
58.ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΘΗΝΑΪΚΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Σάββατο01/04/2314:00ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.
Κ12 - Β Φάση - 1ος Όμιλος
(6η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
59.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ACTION ΡΕΝΤΗΣάββατο01/04/2309:00ΛΥΤΡΙΒΗΣ Γ.
60.ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣACTION ΡΕΝΤΗΣάββατο01/04/2310:30ΛΥΤΡΙΒΗΣ Γ.
Κ12 - Β Φάση - 2ος Όμιλος
(6η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
61.ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ - ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ ACTION ΡΕΝΤΗΣάββατο01/04/2315:00ΛΥΤΡΙΒΗΣ Γ.
62.ΑΜΦΙΑΛΗ - ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣACTION ΡΕΝΤΗΣάββατο01/04/2316:30ΛΥΤΡΙΒΗΣ Γ.
Κ12 - Β Φάση - 3ος Όμιλος
(6η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
63.ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ - ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙACTION ΡΕΝΤΗΚυριακή02/04/2309:00ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι.
64.ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝACTION ΡΕΝΤΗΚυριακή02/04/2310:30ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι.
Κ12 - Β Φάση - 4ος Όμιλος
(6η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
65.ΑΘΗΝΑΪΚΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΑΕ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ ACTION ΡΕΝΤΗΣάββατο01/04/2312:00ΛΥΤΡΙΒΗΣ Γ.
66.ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥACTION ΡΕΝΤΗΣάββατο01/04/2313:30ΛΥΤΡΙΒΗΣ Γ.
Κ10 - Γ Φάση - 1ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
67.ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ ACTION ΡΕΝΤΗΣάββατο01/04/2310:30ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ ..
68.ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ - ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥACTION ΡΕΝΤΗΣάββατο01/04/2316:30ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ ..
Κ10 - Γ Φάση - 2ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
69.ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣACTION ΡΕΝΤΗΣάββατο01/04/2313:30ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ ..
70.ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ - ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥACTION ΡΕΝΤΗΣάββατο01/04/2315:00ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ ..
Κ10 - Γ Φάση - 3ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
71.ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣACTION ΡΕΝΤΗΣάββατο01/04/2312:00ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ ..
72.ΑΘΗΝΑΪΚΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑACTION ΡΕΝΤΗΚυριακή02/04/2309:00ΛΥΤΡΙΒΗΣ Γ.
Κ10 - Γ Φάση - 4ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
73.ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΑΜΦΙΑΛΗACTION ΡΕΝΤΗΚυριακή02/04/2310:30ΛΥΤΡΙΒΗΣ Γ.

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.