Κοινοπραξία Πλοίων Σαρωνικού
CP CONSTRUCTIONS
ΚΑΤΑΡΡΑΚΤΗΣ
ΗΠΕΙΡΟΣ ΦΟΥΡΝΟΙ
Ο ΑΡΗΣ ΙΑΠΩΝΙΚΑ ΑΝΤΑΛΛΑΚΤΙΚΑ
MEGASPORT
ΚΟΥΡΟΣ
ΒΙΡΒΙΛΗΣ
MNP
orama
PHYSHIOF
ΜΙΣΥΡΛΗΣ
Έντυπο Καλογερόγιαννης
STYLEUP ΑΝΔΡΙΚΟ
STYLEUP ΓΥΝΑΙΚΕΙΟ
ΠΕΡΠΙΡΑΚΗΣ - PERGIO
HEALTH ASSISTANCE

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Γήπεδο ACTION ΡΕΝΤΗ

Πρώτο Προηγούμενο 1 από 28 Επόμενο Τελευταίο

Πληροφορίες

Περιοχή: ΧΑΤΖΗΑΝΕΣΤΗ 34
Τύπος: Συνθετικός χλοοτάπητας
Διαστάσεις: 0 x 0 μ.
Διαθέτει: Αποδυτήρια
Φωτισμό
Κερκίδες (Χωρητικότητα: 0)
Έδρα:
Δεύτερη έδρα:


Τελευταίοι και προσεχείς αγώνες

ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
1.Κ10 - Γ Φάση - 2ος ΌμιλοςΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑΣάββατο30/03/2409:00
2.Κ12 - Β Φάση 2ος ΌμιλοςΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣΣάββατο30/03/2409:003-2
3.Κ10 - Γ Φάση - 3ος ΌμιλοςΑΜΦΙΑΛΗ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ2Σάββατο30/03/2410:30
4.Κ12 - Β Φάση 1ος ΌμιλοςΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΣάββατο30/03/2410:300-7
5.Κ10 - Γ Φάση - 3ος ΌμιλοςΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΣάββατο30/03/2412:00
6.Κ12 - Β Φάση 3ος ΌμιλοςΑΘΗΝΑΪΚΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 2 - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΣάββατο30/03/2412:001-3
7.Κ10 - Β Φάση - 1ος ΌμιλοςΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ - ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ Σάββατο30/03/2413:30
8.Κ12 - Β Φάση 1ος ΌμιλοςΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΣάββατο30/03/2413:305-0
9.Κ10 - Γ Φάση - 3ος ΌμιλοςΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑΣάββατο30/03/2415:00
10.Κ12 - Β Φάση 1ος ΌμιλοςΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΑΜΦΙΑΛΗΣάββατο30/03/2415:0015-1
11.Κ12 - Β Φάση 1ος ΌμιλοςΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝΣάββατο30/03/2416:305-0
12.Κ10 - Β Φάση - 1ος ΌμιλοςΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣΚυριακή31/03/2410:30
13.Κ12 - Β Φάση 3ος ΌμιλοςΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΚυριακή31/03/2410:305-2
14.Κ10 - Β Φάση - 1ος ΌμιλοςΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή31/03/2412:00
15.Κ12 - Β Φάση 3ος ΌμιλοςΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΑΘΗΝΑΪΚΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΚυριακή31/03/2412:001-9
16.Κ10 - Β Φάση - 1ος ΌμιλοςΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΘΗΝΑΪΚΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΚυριακή31/03/2413:30
17.Κ12 - Β Φάση 3ος ΌμιλοςΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣΚυριακή31/03/2413:300-4
18.Κ10 - Γ Φάση - 2ος ΌμιλοςΑΟ ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ - ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή31/03/2415:00
19.Κ12 - Β Φάση 2ος ΌμιλοςΑΟ ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή31/03/2415:002-2
20.Κ12 - Β Φάση 2ος ΌμιλοςΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦΚυριακή31/03/2416:304-0
21.Κ10 - Γ Φάση - 3ος ΌμιλοςΑΜΦΙΑΛΗ - ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΣάββατο06/04/2409:00
22.Κ12 - Β Φάση 1ος ΌμιλοςΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣΣάββατο06/04/2409:003-0
23.Κ10 - Γ Φάση - 3ος ΌμιλοςΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ2Σάββατο06/04/2410:30
24.Κ12 - Β Φάση 3ος ΌμιλοςΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ - ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΣάββατο06/04/2410:306-0
25.Κ10 - Γ Φάση - 2ος ΌμιλοςΑΟ ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ - ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΣάββατο06/04/2412:00
26.Κ12 - Β Φάση 2ος ΌμιλοςΑΟ ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ - ΑΕ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ Σάββατο06/04/2412:001-1
27.Κ10 - Γ Φάση - 2ος ΌμιλοςΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΑΕ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ Σάββατο06/04/2413:30
28.Κ12 - Β Φάση 1ος ΌμιλοςΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΑΜΦΙΑΛΗΣάββατο06/04/2413:304-0
29.Κ10 - Β Φάση - 1ος ΌμιλοςΑΘΗΝΑΪΚΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦΣάββατο06/04/2415:00
30.Κ12 - Β Φάση 3ος ΌμιλοςΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ - ΑΘΗΝΑΪΚΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 2Σάββατο06/04/2415:006-1
31.Κ12 - Β Φάση 3ος ΌμιλοςΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΣάββατο06/04/2416:302-3
32.Κ12 - Β Φάση 2ος ΌμιλοςΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή07/04/2409:002-2
33.Κ10 - Γ Φάση - 2ος ΌμιλοςΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑΚυριακή07/04/2409:30
34.Κ10 - Γ Φάση - 3ος ΌμιλοςΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝΚυριακή07/04/2410:30
35.Κ12 - Β Φάση 1ος ΌμιλοςΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ Κυριακή07/04/2410:301-4
36.Κ10 - Β Φάση - 1ος ΌμιλοςΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ Κυριακή07/04/2412:00
37.Κ12 - Β Φάση 1ος ΌμιλοςΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣΚυριακή07/04/2412:004-1
38.Κ10 - Β Φάση - 1ος ΌμιλοςΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ - ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΚυριακή07/04/2413:30
39.Κ12 - Β Φάση 3ος ΌμιλοςΑΘΗΝΑΪΚΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥΚυριακή07/04/2413:306-1
40.Κ10 - Β Φάση - 1ος ΌμιλοςΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ Κυριακή07/04/2415:00
41.Κ12 - Β Φάση 2ος ΌμιλοςΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣΚυριακή07/04/2415:001-1
42.Κ12 - Β Φάση 2ος ΌμιλοςΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ - ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή07/04/2416:300-6
43.Κ12 - Β Φάση 1ος ΌμιλοςΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑΣάββατο13/04/2409:00
44.Κ10 - Γ Φάση - 3ος ΌμιλοςΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑΣάββατο13/04/2409:30
45.Κ10 - Γ Φάση - 3ος ΌμιλοςΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΑΜΦΙΑΛΗΣάββατο13/04/2410:30
46.Κ12 - Β Φάση 1ος ΌμιλοςΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝΣάββατο13/04/2410:30
47.Κ10 - Β Φάση - 1ος ΌμιλοςΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο13/04/2412:00
48.Κ12 - Β Φάση 2ος ΌμιλοςΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΕ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ Σάββατο13/04/2412:00
49.Κ10 - Γ Φάση - 2ος ΌμιλοςΑΟ ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ - ΑΕ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ Σάββατο13/04/2413:30
50.Κ12 - Β Φάση 2ος ΌμιλοςΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΟ ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ Σάββατο13/04/2413:30
51.Κ10 - Β Φάση - 1ος ΌμιλοςΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ - ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ Σάββατο13/04/2415:00
52.Κ12 - Β Φάση 3ος ΌμιλοςΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΣάββατο13/04/2415:00
53.Κ10 - Γ Φάση - 2ος ΌμιλοςΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣΚυριακή14/04/2400:00Αναβλήθηκε
54.Κ10 - Γ Φάση - 2ος ΌμιλοςΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή14/04/2409:00
55.Κ12 - Β Φάση 1ος ΌμιλοςΑΜΦΙΑΛΗ - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή14/04/2409:00
56.Κ10 - Γ Φάση - 3ος ΌμιλοςΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ2 - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣΚυριακή14/04/2410:30
57.Κ12 - Β Φάση 1ος ΌμιλοςΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣΚυριακή14/04/2410:30
58.Κ10 - Β Φάση - 1ος ΌμιλοςΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ - ΑΘΗΝΑΪΚΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΚυριακή14/04/2412:00
59.Κ12 - Β Φάση 2ος ΌμιλοςΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ - ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΚυριακή14/04/2412:00
60.Κ10 - Β Φάση - 1ος ΌμιλοςΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣΚυριακή14/04/2413:30
61.Κ12 - Β Φάση 3ος ΌμιλοςΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑΚυριακή14/04/2413:30
62.Κ12 - Β Φάση 2ος ΌμιλοςΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή14/04/2415:00
63.Κ10 - Γ Φάση - 2ος ΌμιλοςΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣΣάββατο20/04/2400:00Αναβλήθηκε
64.Κ10 - Γ Φάση - 2ος ΌμιλοςΑΟ ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑΣάββατο20/04/2409:00
65.Κ12 - Β Φάση 3ος ΌμιλοςΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΣάββατο20/04/2409:15
66.Κ10 - Γ Φάση - 3ος ΌμιλοςΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ2 - ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΣάββατο20/04/2410:30
67.Κ12 - Τελική ΦάσηΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ (Ημιτελικός)Σάββατο20/04/2410:30
68.Κ10 - Γ Φάση - 3ος ΌμιλοςΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝΣάββατο20/04/2412:00
69.Κ12 - Β Φάση 3ος ΌμιλοςΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ - ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΣάββατο20/04/2412:00
70.Κ10 - Γ Φάση - 3ος ΌμιλοςΑΜΦΙΑΛΗ - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣΣάββατο20/04/2413:30
71.Κ12 - Β Φάση 3ος ΌμιλοςΑΘΗΝΑΪΚΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣΣάββατο20/04/2413:30
72.Κ12 - Β Φάση 3ος ΌμιλοςΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ - ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΣάββατο20/04/2415:00
73.Κ12 - Τελική ΦάσηΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ (Ημιτελικός)Σάββατο20/04/2416:30