Design-Metal
ΤΡΥΦΩΝΑΣ
ΚΑΤΑΡΡΑΚΤΗΣ
ΤΕΧΝΟΠΑΝ
ΑΜΕΘΥΣΤΟΣ1
ΑΜΕΘΥΣΤΟΣ2
AGIOUTANTIS GROUP3
Κοινοπραξία Πλοίων Σαρωνικού
GIVOVA ΣΠΗΛΙΟΣ
SUNLIFE
VERDE PAPAGALO
maison de la perfumerie
ΚΤΕΟ ΡΕΝΤΗ
Vodafone Σκούταρης
Έντυπο Καλογερόγιαννης
ΗΠΕΙΡΟΣ ΦΟΥΡΝΟΙ
HEALTH ASSISTANCE

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Ποινές Ποδοσφαιριστών Περιόδου 2017-2018
Α Κατηγορία 1ος Όμιλος

<< Α Κατηγορία - θέσεις 3-4 γενικής κατάταξης
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος >>

Ημ/νίαΑγωνιστικήΑγώναςΠοδοσφαιριστήςΑγωνιστικές
29/04/1830ηΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ - ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑΓΙΑΛΛΟΥΡΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ1
22/04/1829ηΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥΘΕΟΔΟΣΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ-ΙΩΑΝΝΗΣ2
22/04/1829ηΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥΠΙΠΕΡΙΑΣ ΠΑΥΛΟΣ2
22/04/1829ηΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ2
22/04/1829ηΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥΦΙΑΜΕΓΚΟΣ ΜΑΡΙΟΣ2
21/04/1829ηΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΚΟΜΠΟΡΟΖΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ1
15/04/1828ηΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑPRELA ALEKSANDER1
24/03/1826ηΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑCAZACU DARIAN1
18/03/1825ηΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ - ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ1
18/03/1825ηΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ - ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΖΑΧΑΡΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ1
18/03/1825ηΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ - ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΜΩΧΑΜΕΝΤ ΑΜΠΝΤΕΛΡΑΧΜΑΝ1
11/03/1824ηΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΤΟΥΡΚΟΧΩΡΙΤΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ1
11/03/1824ηΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ2
04/03/1823ηΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΣΤΕΦΑΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ4
25/02/1822ηΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣΤΣΕΚΟΥΡΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ1
18/02/1821ηΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑΚΟΝΤΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ1
17/02/1821ηΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ - ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣΜΠΟΓΡΑΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ2
17/02/1821ηΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ - ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣΣΤΑΥΡΟΥ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ2
17/02/1821ηΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΑΡΑΠΟΓΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ3
04/02/1819ηΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣΚΟΛΟΦΩΤΗΣ ΗΛΙΑΣ1
04/02/1819ηΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣΛΑΟΥΤΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ2
04/02/1819ηΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑΜΠΑΜΙΧΑ ΜΑΡΙΟ2
04/02/1819ηΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ1
04/02/1819ηΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑΔΑΝΑΣΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ2
04/02/1819ηΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ1
04/02/1819ηΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΑΜΦΙΑΛΗSHISHKOV NIKOLAY1
28/01/1818ηΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ - ΑΜΦΙΑΛΗΧΑΙΡΕΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ1
28/01/1818ηΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ GJOKA JOAN1
21/01/1817ηΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ - ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΒΟΡΡΙΣΗΣ ΧΡΙΣΤΟΣ5
21/01/1817ηΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ - ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ1
14/01/1816ηΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΒΥΡΗΣ ΠΑΥΛΟΣ2
14/01/1816ηΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ - ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗΜΠΑΚΟΜΗΤΡΟΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ1
13/01/1816ηΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ8
06/01/1815ηΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΚΑΡΑΚΙΤΣΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ2
06/01/1815ηΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΜΠΑΙΡΑΜΗΣ ΠΑΡΑΣΧΟΣ1
20/12/1714ηΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑΚΑΛΟΓΕΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ1
20/12/1714ηΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑΠΙΚΡΑΜΕΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ1
16/12/1713ηΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΛΑΖΟΠΟΥΛΟΣ ΣΑΒΒΑΣ2
10/12/1712ηΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ - ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΣΩΚΡΑΤΗΣ1
10/12/1712ηΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ - ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣΕΛΕΥΘΕΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ1
03/12/1711ηΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗΜΑΥΡΑΚΗΣ ΜΑΡΙΝΟΣ4
02/12/1711ηΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΜΦΙΑΛΗΜΑΥΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ1
25/11/1710ηΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ - ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑΚΙΟΥΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ1
25/11/1710ηΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ - ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ1
12/11/17ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ1
12/11/17ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ - ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑΜΕΝΤΑΛΙΑΣ ΦΡΑΓΚΙΣΤΟΣ1
05/11/17ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ - ΑΜΦΙΑΛΗΣΤΑΘΑΡΑΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ3
05/11/17ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ - ΑΜΦΙΑΛΗΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ1
05/11/17ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ1
30/10/17ΑΜΦΙΑΛΗ - ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ KORAQI JANI1
29/10/17ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑΜΙΧΑΗΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ1
22/10/17ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΓΙΑΚΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ1
22/10/17ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑΦΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ1
21/10/17ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΖΑΧΑΡΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ1
15/10/17ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΜΑΡΙΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ1
15/10/17ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΓΑΤΣΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ5
15/10/17ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΜΠΑΖΙΝΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ-ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ1
08/10/17ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ5
01/10/17ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ - ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ1
30/09/17ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΜΑΝΩΛΙΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ1
24/09/17ΑΜΦΙΑΛΗ - ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΧΑΝΤΖΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ1
24/09/17ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ - ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣΚΩΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ1