Κοινοπραξία Πλοίων Σαρωνικού
ΚΑΤΑΡΡΑΚΤΗΣ
ΤΕΧΝΟΠΑΝ
IEK ΑΛΦΑ
Design-Metal
IEK ΑΛΦΑ
ΗΠΕΙΡΟΣ ΦΟΥΡΝΟΙ
ΚΤΕΟ ΡΕΝΤΗ
ΤΕΧΝΟΠΑΝ2
VERDE PAPAGALO
Vodafone Σκούταρης
Έντυπο Καλογερόγιαννης
HEALTH ASSISTANCE

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2022-2023
Τουρνουά Κ15 Κορασίδων


Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ - ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ Π.ΣΑΛΠΕΑΣάββατο19/11/2212:00ΔΑΜΙΓΟΣ Γ.
ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΘΗΝΑΪΚΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ Π.ΣΑΛΠΕΑΣάββατο19/11/2213:30ΔΑΜΙΓΟΣ Γ.
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ - ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ Π.ΣΑΛΠΕΑΣάββατο19/11/2215:00ΔΑΜΙΓΟΣ Γ.


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΘΗΝΑΪΚΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ Π.ΣΑΛΠΕΑΣάββατο26/11/2210:30ΜΠΟΛΛΑΣ Χ.
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ Π.ΣΑΛΠΕΑΣάββατο26/11/2212:00ΜΠΟΛΛΑΣ Χ.
ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ Π.ΣΑΛΠΕΑΣάββατο26/11/2214:00ΜΠΟΛΛΑΣ Χ.


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ - ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ Π.ΣΑΛΠΕΑΣάββατο03/12/2211:30ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν.
ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ Π.ΣΑΛΠΕΑΣάββατο03/12/2213:00ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν.
ΑΘΗΝΑΪΚΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ Π.ΣΑΛΠΕΑΣάββατο03/12/2214:30ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν.


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ
ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ - ΑΘΗΝΑΪΚΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ - ΑΘΗΝΑΪΚΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ - ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ - ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΘΗΝΑΪΚΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ - ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ
ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ - ΑΘΗΝΑΪΚΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ - ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ - ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ
ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ
ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΑΘΗΝΑΪΚΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ - ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ
ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ - ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
ΑΘΗΝΑΪΚΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΘΗΝΑΪΚΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ
ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ
ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ