Τελευταίες Ανακοινώσεις
Η Ε.Π.Σ.ΠΕΙΡΑΙΑ ενημερώνει (29.3.2024), 29/3/2024 16:27
ΠΡΟΣΟΧΗ: Την Κυριακή 31 Μαρτίου 2024 αλλάζει η ώρα, καθώς τα ρολόγια θα πάνε μια ώρα μπροστά. * Ο Σαβ... περισσότερα...
ΠΡΟΣΟΧΗ: Την Κυριακή 31 Μαρτίου 2024 αλλάζει η ώρα, καθώς τα ρολόγια θα πάνε μια ώρα μπροστά. * Ο Σαβ... περισσότερα...
Κλήσεις Μικτής Κ14 για φιλικό αγώνα στις 3/4, 29/3/2024 11:46
Από τον προπονητή της μικτής ομάδας Κ14 Ε.Π.Σ.Πειραιά κ. Κώστα Σοφιανό και τους συνεργάτες του κ. Ο... περισσότερα...
Από τον προπονητή της μικτής ομάδας Κ14 Ε.Π.Σ.Πειραιά κ. Κώστα Σοφιανό και τους συνεργάτες του κ. Ο... περισσότερα...
ΚΛΗΣΕΙΣ ΜΙΚΤΗΣ Κ-15 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 30-3 και 2-4-2024, 28/3/2024 13:42
Από τις προπονήτριες , Προκόπη Θ., Διβανέ Π. και τις συνεργάτιδές τους Λωρίτη Θ., Ντόσκα Α.Μ. της μικτής ... περισσότερα...
Από τις προπονήτριες , Προκόπη Θ., Διβανέ Π. και τις συνεργάτιδές τους Λωρίτη Θ., Ντόσκα Α.Μ. της μικτής ... περισσότερα...
Ποινές Ποδοσφαιριστών - Αξιωματούχων & Σωματείων (27.3.2024), 27/3/2024 16:07
Ποινές Ποδοσφαιριστών Η Πειθαρχική Επιτροπή της Ε.Π.Σ.ΠΕΙΡΑΙΑ αφού έλαβε υπόψη της τις σχ... περισσότερα...
Ποινές Ποδοσφαιριστών Η Πειθαρχική Επιτροπή της Ε.Π.Σ.ΠΕΙΡΑΙΑ αφού έλαβε υπόψη της τις σχ... περισσότερα...
ΕΠΕΙΓΟΝ!!! Ανακοίνωση Επιτροπής Υποδομών, 27/3/2024 15:42
Η Επιτροπή Υποδομών της Ε.Π.Σ.Π. ανακοινώνει ότι το Σαββατοκύριακο 27-28/4/2024 θα υπάρχει πλήρης αγωνιστι... περισσότερα...
Η Επιτροπή Υποδομών της Ε.Π.Σ.Π. ανακοινώνει ότι το Σαββατοκύριακο 27-28/4/2024 θα υπάρχει πλήρης αγωνιστι... περισσότερα...
Η Ε.Π.Σ.ΠΕΙΡΑΙΑ ενημερώνει (22.3.2024), 22/3/2024 17:01
*Από το επόμενο ΣΚ 30-31 Μαρτίου, η Επιτροπή Πρωταθλήματος ενημερώνει ότι θα ευθυγραμμίζονται ... περισσότερα...
*Από το επόμενο ΣΚ 30-31 Μαρτίου, η Επιτροπή Πρωταθλήματος ενημερώνει ότι θα ευθυγραμμίζονται ... περισσότερα...
Προσεχείς Αγώνες
Α Κατηγορία 1ος Όμιλος (23η αγωνιστική) | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
1. | ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ | ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ | Σάββατο | 30/03/24 | 16:00 | ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ. (Παρατηρητής Αγώνα: ΜΟΥΡΑΤΟΓΛΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΣ) | |
2. | ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ | Σάββατο | 30/03/24 | 16:00 | ΖΕΣΤΑΣ Μ., ΔΑΦΕΡΕΡΑΣ Γ., ΠΑΠΑΔΑΜ Σ. (Παρατηρητής Αγώνα: ΛΑΤΙΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ) | |
3. | ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ | ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ | Σάββατο | 30/03/24 | 16:00 | ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι. (Παρατηρητής Αγώνα: ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ) | |
4. | ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ | ΓΗΠΕΔΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΠΑΝ ΣΑΛΠΕΑ | Σάββατο | 30/03/24 | 16:00 | ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ. (Παρατηρητής Αγώνα: ΜΑΛΟΥΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ) | |
5. | ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ - ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ | ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ | Σάββατο | 30/03/24 | 16:00 | ΠΕΤΡΙΔΗΣ Π., ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ Β., ΓΚΟΛΕΣ Π. (Παρατηρητής Αγώνα: ΒΛΑΣΣΟΠΟΥΛΟΣ .) | |
6. | ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΦΙΛΑΘΛΟΙ | ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» | Κυριακή | 31/03/24 | 14:30 | ΚΑΖΑΣ Ι., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ. (Παρατηρητής Αγώνα: ΜΑΛΟΥΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ) | |
7. | ΑΟ ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ - ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ | ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | Κυριακή | 31/03/24 | 14:30 | ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΣΗΦΑΚΗΣ Α., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ. (Παρατηρητής Αγώνα: ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ) | |
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος (23η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
8. | ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ | ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣ | Σάββατο | 30/03/24 | 16:00 | ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., ΜΠΟΛΛΑΣ Χ. (Παρατηρητής Αγώνα: ΤΣΕΒΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ) | |
9. | ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ | ΜΟΣΧΑΤΟΥ | Σάββατο | 30/03/24 | 16:00 | ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ., ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι. (Παρατηρητής Αγώνα: ΣΤΑΜΟΣ ΚΑΝΕΛΛΟΣ) | |
10. | ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΜΦΙΑΛΗ | ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ | Κυριακή | 31/03/24 | 14:30 | ΛΑΘΥΡΗΣ Ε., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α. (Παρατηρητής Αγώνα: ΦΕΛΛΑΣ ΚΩΣΤΑΣ) | |
11. | ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ - ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ | ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» | Κυριακή | 31/03/24 | 14:30 | ΠΑΠΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΣΓΟΥΡΑΚΗΣ Μ., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ. (Παρατηρητής Αγώνα: ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ) | |
12. | ΚΑΡΑΒΑΣ - ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ | ΝΙΚΑΙΑΣ | Κυριακή | 31/03/24 | 14:30 | ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ Ι., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΟΥΡΚΟΥΝΑΣΙΟΣ Α. (Παρατηρητής Αγώνα: ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ) | |
13. | ΑΕ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ - ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ | ΑΙΓΙΝΑΣ | Κυριακή | 31/03/24 | 14:30 | ΛΙΑΤΣΟΣ Γ., ΜΠΕΛΛΟΥ Ε., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν. (Παρατηρητής Αγώνα: ΤΑΛΛΑΣ .) | |
14. | ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ | ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ | Κυριακή | 31/03/24 | 15:00 | ΔΑΜΙΓΟΣ Γ., ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ Ν., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Ι. (Παρατηρητής Αγώνα: ΣΤΑΜΟΣ ΚΑΝΕΛΛΟΣ) | |
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (20η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
15. | ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΑΣ ΚΩΦΩΝ | ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ | Κυριακή | 31/03/24 | 17:00 | ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ. (Παρατηρητής Αγώνα: ΦΕΛΛΑΣ ΚΩΣΤΑΣ) | |
16. | ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ - ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ | ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» | Κυριακή | 31/03/24 | 17:00 | ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι., ΚΑΖΑΣ Ι. (Παρατηρητής Αγώνα: ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ) | |
17. | ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ - ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ | ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» | Κυριακή | 31/03/24 | 17:00 | ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ., ΣΓΟΥΡΑΚΗΣ Μ., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ. (Παρατηρητής Αγώνα: ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΛΑΜΠΡΟΣ) | |
18. | ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ | ΝΙΚΑΙΑΣ | Κυριακή | 31/03/24 | 17:00 | ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΟΥΡΚΟΥΝΑΣΙΟΣ Α., ΓΚΟΛΕΣ Π. (Παρατηρητής Αγώνα: ΞΕΝΑΚΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ) | |
19. | ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ | ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣ | Κυριακή | 31/03/24 | 17:00 | ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΜΠΟΛΛΑΣ Χ. (Παρατηρητής Αγώνα: ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ ) | |
20. | ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝ - ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ | ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ | Κυριακή | 31/03/24 | 17:00 | ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ Κ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ Α. (Παρατηρητής Αγώνα: ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ) | |
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (20η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
21. | ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ | ΜΟΣΧΑΤΟΥ | Κυριακή | 31/03/24 | 12:00 | ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ., ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ Ν. (Παρατηρητής Αγώνα: ΔΡΟΓΩΣΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ) | |
22. | ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ | ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ | Κυριακή | 31/03/24 | 12:00 | ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΜΠΙΝΙΑΣ Ε. (Παρατηρητής Αγώνα: ΦΩΚΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ) | |
23. | ΘΗΣΕΑΣ - Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ | ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» | Κυριακή | 31/03/24 | 12:00 | ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ., ΣΓΟΥΡΑΚΗΣ Μ. (Παρατηρητής Αγώνα: ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ) | |
24. | ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ | ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» | Κυριακή | 31/03/24 | 12:00 | ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι., ΚΑΖΑΣ Ι. (Παρατηρητής Αγώνα: ΛΑΤΙΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ) | |
25. | ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ - ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ | ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ | Κυριακή | 31/03/24 | 12:00 | ΚΑΚΡΙΔΗΣ Ι., ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Ι. (Παρατηρητής Αγώνα: ΚΑΛΟΥΜΕΝΟΣ ΦΩΤΗΣ) | |
26. | ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ | ΝΙΚΑΙΑΣ | Κυριακή | 31/03/24 | 12:00 | ΖΕΣΤΑΣ Μ., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΣΗΦΑΚΗΣ Α. (Παρατηρητής Αγώνα: ΤΣΕΒΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ) | |
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος (19η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
27. | ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ | ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ | Σάββατο | 30/03/24 | 16:00 | ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Α., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ. (Παρατηρητής Αγώνα: ΓΕΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ) | |
28. | ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ - ΑΘΗΝΑΪΚΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ | ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ | Σάββατο | 30/03/24 | 16:00 | ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν., ΤΕΣΣΗΣ Δ., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ. (Παρατηρητής Αγώνα: ΦΩΚΙΔΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ) | |
29. | ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ | ΝΙΚΑΙΑΣ | Σάββατο | 30/03/24 | 18:00 | ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Γ., ΘΑΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ. (Παρατηρητής Αγώνα: ΜΑΝΤΟΥΔΑΚΗΣ .) | |
30. | ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ | ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ | Κυριακή | 31/03/24 | 12:00 | ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΡΑΠΤΗΣ Θ., ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ Α. (Παρατηρητής Αγώνα: ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ) | |
31. | ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ - ΕΙΡΗΝΗ 2005 | ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣ | Κυριακή | 31/03/24 | 14:30 | ΜΠΟΛΛΑΣ Χ., ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ. (Παρατηρητής Αγώνα: ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ .) | |
Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος (20η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
32. | ΑΜΦΙΑΛΗ Β - ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Β | ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» | Σάββατο | 30/03/24 | 18:00 | ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ Α., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Ι. (Παρατηρητής Αγώνα: ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ) | |
33. | ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ Β - ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ Β | ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» | Σάββατο | 30/03/24 | 18:00 | ΔΑΜΙΓΟΣ Γ., ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Θ., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Α. (Παρατηρητής Αγώνα: ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗ ) | |
34. | ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ Β - ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ Β | ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ | Σάββατο | 30/03/24 | 18:30 | ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΒΑΣΙΛΑΚΟΣ Χ., ΜΕΓΑΣ Κ. (Παρατηρητής Αγώνα: ΤΑΛΛΑΣ .) | |
35. | ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Β - ΚΑΡΑΒΑΣ Β | ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣ | Σάββατο | 30/03/24 | 18:30 | ΜΠΟΛΛΑΣ Χ., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν. (Παρατηρητής Αγώνα: ΓΕΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ) | |
36. | ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ Β - ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ Β | ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ | Σάββατο | 30/03/24 | 18:30 | ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ Β., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΓΚΟΥΤΗΣ Α. (Παρατηρητής Αγώνα: ΜΠΙΛΛΙΝΗΣ .) | |
37. | ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Β - ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ Β | ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ | Κυριακή | 31/03/24 | 19:15 | ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Θ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α. (Παρατηρητής Αγώνα: ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ .) | |
Κ16 - Β Φάση - Α Κατηγορία 1ος Όμιλος (8η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
38. | ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ - ΑΘΗΝΑΪΚΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ | ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» | Κυριακή | 31/03/24 | 18:45 | ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ. | |
Κ16 - Β Φάση - Α Κατηγορία 2ος Όμιλος (8η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
39. | ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ | ΜΟΣΧΑΤΟΥ | Σάββατο | 30/03/24 | 11:30 | ΑΙΒΑΛΙΩΤΗΣ Δ. | |
40. | ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ | ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | Κυριακή | 31/03/24 | 11:00 | ΜΕΓΑΣ Κ. | |
Κ16 - Β Φάση - Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (8η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
41. | Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ - ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ | ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ | Σάββατο | 30/03/24 | 13:15 | ΔΑΦΕΡΕΡΑΣ Γ. | |
42. | ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ | ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ | Κυριακή | 31/03/24 | 10:00 | ΜΠΟΛΛΑΣ Χ. | |
Κ16 - Β Φάση - Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (8η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
43. | ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ | ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ | Σάββατο | 30/03/24 | 14:00 | ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ. | |
44. | ΑΟ ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ | ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | Κυριακή | 31/03/24 | 16:30 | ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ. | |
Κ16 - Β Φάση - Β Κατηγορία 3ος Όμιλος (8η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
45. | ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝ - ΑΜΦΙΑΛΗ | ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ | Κυριακή | 31/03/24 | 14:00 | ΑΙΒΑΛΙΩΤΗΣ Δ. | |
46. | ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ - ΑΘΗΝΑΪΚΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 2 | ΝΙΚΑΙΑΣ | Κυριακή | 31/03/24 | 18:45 | ΓΚΟΛΕΣ Π. | |
Κ15 Κορασίδων - Β Φάση (1η φάση) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
47. | ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ | ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ Π.ΣΑΛΠΕΑ | Σάββατο | 30/03/24 | 11:00 | ΜΠΟΛΛΑΣ Χ. | |
48. | ΑΟ ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ - ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ | ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ Π.ΣΑΛΠΕΑ | Σάββατο | 30/03/24 | 12:30 | ΜΠΟΛΛΑΣ Χ. | |
49. | ΜΙΚΤΗ Ε.Π.Σ.ΠΕΙΡΑΙΑ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ | ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ | Σάββατο | 30/03/24 | 15:00 | ΓΚΟΥΤΗΣ Α. | |
Κ14 - Β Φάση - Α Κατηγορία 1ος Όμιλος (8η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
50. | ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ | ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ | Σάββατο | 30/03/24 | 12:30 | ΓΚΟΥΤΗΣ Α. | |
51. | ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ | ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ | Σάββατο | 30/03/24 | 18:00 | ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ. | |
52. | ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ | ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ | Κυριακή | 31/03/24 | 12:00 | ΑΙΒΑΛΙΩΤΗΣ Δ. | |
Κ14 - Β Φάση - Α Κατηγορία 2ος Όμιλος (8η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
53. | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | ΜΟΣΧΑΤΟΥ | Σάββατο | 30/03/24 | 13:30 | ΑΙΒΑΛΙΩΤΗΣ Δ. | |
54. | ΑΜΦΙΑΛΗ - ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ | ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» | Σάββατο | 30/03/24 | 16:00 | ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Ι. | |
55. | ΑΟ ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ | ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | Κυριακή | 31/03/24 | 12:30 | ΜΕΓΑΣ Κ. | |
Κ14 - Β Φάση - Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (8η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
56. | ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ 2 - ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ 2 | ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ | Σάββατο | 30/03/24 | 10:00 | ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ. | |
57. | ΑΕ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ - ΑΘΗΝΑΪΚΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 2 | ΑΙΓΙΝΑΣ | Σάββατο | 30/03/24 | 12:45 | ΜΠΕΛΛΟΥ Ε. | |
58. | ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ - ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ | ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ | Κυριακή | 31/03/24 | 18:45 | ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Ι. | |
Κ14 - Β Φάση - Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (8η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
59. | ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ | ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ | Σάββατο | 30/03/24 | 10:00 | ΓΚΟΥΤΗΣ Α. | |
60. | ΑΘΗΝΑΪΚΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ | ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣ | Κυριακή | 31/03/24 | 09:45 | ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ. | |
Κ12 - Β Φάση 1ος Όμιλος (12η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
61. | ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ | ACTION ΡΕΝΤΗ | Σάββατο | 30/03/24 | 10:30 | ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ Ι. | |
62. | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | ACTION ΡΕΝΤΗ | Σάββατο | 30/03/24 | 13:30 | ΜΕΓΑΣ Κ. | |
63. | ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΑΜΦΙΑΛΗ | ACTION ΡΕΝΤΗ | Σάββατο | 30/03/24 | 15:00 | ΜΕΓΑΣ Κ. | |
64. | ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ | ACTION ΡΕΝΤΗ | Σάββατο | 30/03/24 | 16:30 | ΜΕΓΑΣ Κ. | |
Κ12 - Β Φάση 2ος Όμιλος (12η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
65. | ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ | ACTION ΡΕΝΤΗ | Σάββατο | 30/03/24 | 09:00 | ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ Ι. | |
66. | ΑΕ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ - ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ | ΑΙΓΙΝΑΣ | Κυριακή | 31/03/24 | 12:00 | ΜΠΕΛΛΟΥ Ε. | |
67. | ΑΟ ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ | ACTION ΡΕΝΤΗ | Κυριακή | 31/03/24 | 15:00 | ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Θ. | |
68. | ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ | ACTION ΡΕΝΤΗ | Κυριακή | 31/03/24 | 16:30 | ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Θ. | |
Κ12 - Β Φάση 3ος Όμιλος (12η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
69. | ΑΘΗΝΑΪΚΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 2 - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ | ACTION ΡΕΝΤΗ | Σάββατο | 30/03/24 | 12:00 | ΜΕΓΑΣ Κ. | |
70. | ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ | ACTION ΡΕΝΤΗ | Κυριακή | 31/03/24 | 10:30 | ΕΥΔΑΙΜΩΝ Ι. | |
71. | ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΑΘΗΝΑΪΚΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ | ACTION ΡΕΝΤΗ | Κυριακή | 31/03/24 | 12:00 | ΕΥΔΑΙΜΩΝ Ι. | |
72. | ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ | ACTION ΡΕΝΤΗ | Κυριακή | 31/03/24 | 13:30 | ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Θ. | |
Κ10 - Β Φάση - 1ος Όμιλος (12η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
73. | ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ - ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ | ACTION ΡΕΝΤΗ | Σάββατο | 30/03/24 | 13:30 | ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ Ε. | |
74. | ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ | ACTION ΡΕΝΤΗ | Κυριακή | 31/03/24 | 10:30 | ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Γ. | |
75. | ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ | ACTION ΡΕΝΤΗ | Κυριακή | 31/03/24 | 12:00 | ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Γ. | |
76. | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΘΗΝΑΪΚΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ | ACTION ΡΕΝΤΗ | Κυριακή | 31/03/24 | 13:30 | ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Γ. | |
Κ10 - Γ Φάση - 2ος Όμιλος (2η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
77. | ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ | ACTION ΡΕΝΤΗ | Σάββατο | 30/03/24 | 09:00 | ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Γ. | |
78. | ΑΕ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ | ΑΙΓΙΝΑΣ | Σάββατο | 30/03/24 | 11:15 | ΜΠΕΛΛΟΥ Ε. | |
79. | ΑΟ ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ - ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ | ACTION ΡΕΝΤΗ | Κυριακή | 31/03/24 | 15:00 | ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Γ. | |
Κ10 - Γ Φάση - 3ος Όμιλος (2η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
80. | ΑΜΦΙΑΛΗ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ2 | ACTION ΡΕΝΤΗ | Σάββατο | 30/03/24 | 10:30 | ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Γ. | |
81. | ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ | ACTION ΡΕΝΤΗ | Σάββατο | 30/03/24 | 12:00 | ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Γ. | |
82. | ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ | ACTION ΡΕΝΤΗ | Σάββατο | 30/03/24 | 15:00 | ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ Ε. |
Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.