Κοινοπραξία Πλοίων Σαρωνικού
ΚΑΤΑΡΡΑΚΤΗΣ
CP CONSTRUCTIONS
ΗΠΕΙΡΟΣ ΦΟΥΡΝΟΙ
MEGASPORT
MNP
Ο ΑΡΗΣ ΙΑΠΩΝΙΚΑ ΑΝΤΑΛΛΑΚΤΙΚΑ
ΒΙΡΒΙΛΗΣ
ΚΟΥΡΟΣ
ΜΙΣΥΡΛΗΣ
orama
PHYSHIOF
Έντυπο Καλογερόγιαννης
STYLEUP ΓΥΝΑΙΚΕΙΟ
HEALTH ASSISTANCE
STYLEUP ΑΝΔΡΙΚΟ
ΠΕΡΠΙΡΑΚΗΣ - PERGIO

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Λεπτομέρειες Αγώνα Περιόδου 2023-2024
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
2η Αγωνιστική



Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ


6 - 1


Διακύμανση Αποτελέσματος



Συμμετοχές

ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενη
ΑλλαγέςΚάρτεςΤέρματαΕ.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣΤέρματαΚάρτεςΑλλαγές
ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ ΚΛΕΑΝΘΗΣ (2004)1(2003) ΣΠΑΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΝΟΜΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (2006)2(1997) ΤΣΙΚΩΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
60'ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ (2006)3(2002) ΜΑΛΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
STOJKU ERAGLI (1999)4(1992) ΤΣΙΤΟΥΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΣΑΡΑΤΣΙ ΧΡΗΣΤΟΣ (1996)5(2003) ΠΑΠΑΜΑΚΑΡΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 80'
46'ΠΕΡΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (2000)6(1994) ΜΑΡΘΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
ΠΑΣΑΛΗΣ ΚΑΡΛΟΣ (1995)7(1999) ΞΥΜΙΑΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 80'
46'Κίτρινη Κάρτα(30')ASLLANI ALEKSANDER (2003)8(1986) ΙΩΑΝΝΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ Κίτρινη Κάρτα(21')46'
46'Γκολ!ΚΟΥΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (1998)9(2003) ΧΑΛΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Γκολ!
60'Γκολ!Γκολ!ΡΑΜΦΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ (1985)10(1999) ΧΑΤΖΗΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ 46'
Γκολ!Γκολ!ΙΛΑΝΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (2002)11(2006) ΓΕΩΡΓΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 46'
Αναπληρωματικοί
46'ΜΑΚΡΗΣ ΚΑΡΚΑΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (1994)12(2000) ΚΑΤΣΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΡΙΟΣ 80'
60'ΜΟΥΣΤΑ ΚΛΑΪΝΤΙΑΝ (1996)13(2002) ΔΙΠΛΑΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ ΘΕΟΦΑΝΗ
46'ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΓΟΥΛΙΕΛΜΟΣ (1998)14(2004) ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΒΟΡΡΙΣΗΣ ΧΡΙΣΤΟΣ (1988)15(2003) ΤΑΤΑΡΑΚΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ
46'CANOLE KEVIN (2007)16(1986) ΜΑΚΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 46'
ΜΙΧΑΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (2007)17(2003) ΤΣΙΤΣΙΛΙΑΓΚΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ Κίτρινη Κάρτα(55')46'
ΠΕΤΣΙ ΙΩΑΝΝΗΣ (2007)18(1999) ΔΡΟΓΓΙΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κίτρινη Κάρτα(73')46'
ΓΚΙΖΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ (2007)19(1999) ΡΟΚΟΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ 80'
60'Γκολ!ΤΑΝΚΑΣ ΛΕΑΝΔΡΟΣ (2003)20


Γενικές Πληροφορίες

Γήπεδο: ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ
Ημερομηνία: 21-10-2023
Ώρα: 16:30

Διαιτητής: ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
Α' Βοηθός Διαιτητή: ΔΑΦΕΡΕΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Β' Βοηθός Διαιτητή: ΛΥΤΡΙΒΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Παρατηρητής Διαιτησίας:
Παρατηρητής Αγώνα: ΝΙΚΟΛΑΚΟΥ ΒΙΚΥ
Γιατρός Αγώνα: