Κοινοπραξία Πλοίων Σαρωνικού
ΚΑΤΑΡΡΑΚΤΗΣ
ΗΠΕΙΡΟΣ ΦΟΥΡΝΟΙ
CP CONSTRUCTIONS
ΚΟΥΡΟΣ
ΒΙΡΒΙΛΗΣ
Ο ΑΡΗΣ ΙΑΠΩΝΙΚΑ ΑΝΤΑΛΛΑΚΤΙΚΑ
MNP
MEGASPORT
PHYSHIOF
Έντυπο Καλογερόγιαννης
ΜΙΣΥΡΛΗΣ
orama
HEALTH ASSISTANCE
STYLEUP ΑΝΔΡΙΚΟ
STYLEUP ΓΥΝΑΙΚΕΙΟ
ΠΕΡΠΙΡΑΚΗΣ - PERGIO

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2023-2024
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος

<< Β Κατηγορία 1ος Όμιλος

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΗΣΕΑΣ - ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΣάββατο30/09/2318:00ΠΕΤΡΙΔΗΣ Π., ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ., ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Θ.5-0
ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ - ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή01/10/2311:30ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Θ.3-0
ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή01/10/2312:00ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΔΑΦΕΡΕΡΑΣ Γ., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Δ.0-2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ ΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή01/10/2313:00ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε., ΤΕΣΣΗΣ Δ., ΓΚΟΛΕΣ Π.2-1
ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή01/10/2316:30ΠΕΤΡΙΔΗΣ Π., ΤΕΣΣΗΣ Δ., ΓΚΟΛΕΣ Π.2-0
ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ - ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΚυριακή01/10/2317:00ΚΑΖΑΣ Ι., ΠΑΠΑΔΑΜ Σ., ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ Α.0-0


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝΣάββατο21/10/2316:30ΠΕΤΡΙΔΗΣ Π., ΔΑΦΕΡΕΡΑΣ Γ., ΛΥΤΡΙΒΗΣ Γ.6-1
ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ - ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή22/10/2311:30ΒΟΥΤΣΑΣ Δ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ.1-2
ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΚυριακή22/10/2313:30ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α.6-0
ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή22/10/2316:00ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ Γ., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι.0-4
ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΚυριακή22/10/2316:00ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ., ΖΕΣΤΑΣ Μ.1-3
ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΘΗΣΕΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή22/10/2318:30ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ Ι., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ.2-5


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΗΣΕΑΣ - ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΣάββατο04/11/2317:30ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν., ΚΑΤΣΑΝΑΣ Λ., ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ Α.0-0
ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ - ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή05/11/2310:30ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ., ΤΕΣΣΗΣ Δ.2-5
ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή05/11/2312:00ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΚΟΡΟΜΠΟΚΗ Α., ΚΑΤΣΑΝΑΣ Λ.3-2
ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή05/11/2313:00ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ., ΣΗΦΑΚΗΣ Α.0-1
ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή05/11/2313:00ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ Γ., ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ Λ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.3-1
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ - ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή05/11/2315:30ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α., ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ., ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι.5-0


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ - ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝΣάββατο11/11/2315:30ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ., ΣΗΦΑΚΗΣ Α., ΚΟΥΡΚΟΥΝΑΣΙΟΣ Α.4-0
ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο11/11/2318:00ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΓΚΟΛΕΣ Π.1-3
ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή12/11/2312:00ΚΑΖΑΣ Ι., ΤΕΣΣΗΣ Δ., ΛΥΤΡΙΒΗΣ Γ.4-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή12/11/2312:30ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν., ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ Ι., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ.2-3
ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΚυριακή12/11/2313:00ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π., ΜΠΙΝΙΑΣ Ε., ΔΑΜΙΓΟΣ Γ.3-0
ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ - ΘΗΣΕΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΚυριακή12/11/2315:30ΜΠΙΝΙΑΣ Ε., ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α., ΛΥΤΡΙΒΗΣ Γ.1-2


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΣάββατο18/11/2315:30ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ Λ., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.2-3
ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝΝΙΚΑΙΑΣΣάββατο18/11/2315:30ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ., ΓΚΑΡΑ Σ., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Δ.2-2
ΘΗΣΕΑΣ - ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΣάββατο18/11/2318:00ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.4-1
ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Σάββατο18/11/2318:30ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι.2-3
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ - ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή19/11/2313:00ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ Λ., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι.2-1
ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ - ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή19/11/2315:30ΒΑΪΛΑΣ Ι., ΒΟΥΤΣΑΣ Δ., ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Θ.0-0


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ - ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝΣάββατο25/11/2315:30ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΠΑΠΑΔΑΜ Σ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ.3-3
ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ - ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο25/11/2315:30ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΣΓΟΥΡΑΚΗΣ Μ., ΓΚΟΛΕΣ Π.1-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣΣάββατο25/11/2318:00ΛΙΑΤΣΟΣ Γ., ΤΕΣΣΗΣ Δ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.3-0 α.α.
ΘΗΣΕΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΣάββατο25/11/2318:30ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ.5-1
ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή26/11/2313:00ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ Κ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Α., ΠΑΠΑΔΑΜ Σ.3-0
ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ - ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΚυριακή26/11/2315:30ΠΕΤΡΙΔΗΣ Π., ΓΚΑΡΑ Σ., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Δ.0-0


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ - ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝΣάββατο02/12/2315:30ΔΑΜΙΓΟΣ Γ., ΔΑΦΕΡΕΡΑΣ Γ., ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Θ.1-0
ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ - ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο02/12/2315:30ΛΙΑΤΣΟΣ Γ., ΜΠΟΛΛΑΣ Χ., ΓΚΟΛΕΣ Π.0-1
ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΣάββατο02/12/2315:30ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., ΒΟΓΙΑΤΖΗ Ε.0-3 α.α.
ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή03/12/2312:30ΔΑΜΙΓΟΣ Γ., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΒΟΥΤΣΑΣ Δ.5-3
ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΚυριακή03/12/2313:00ΚΑΖΑΣ Ι., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ.3-1
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ - ΘΗΣΕΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή03/12/2318:00ΜΑΜΣΑΚΟΣ Α., ΜΠΟΛΛΑΣ Χ., ΠΑΠΑΔΑΜ Σ.2-1


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ - Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο09/12/2315:30ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΜΠΟΛΛΑΣ Χ., ΒΑΪΛΑΣ Ι.0-3
ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣΝΙΚΑΙΑΣΣάββατο09/12/2316:00ΛΙΑΤΣΟΣ Γ., ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ Α., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ.2-0
ΘΗΣΕΑΣ - ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΣάββατο09/12/2318:00ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΓΚΑΡΑ Σ., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν.1-0
ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή10/12/2310:30ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.1-0
ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή10/12/2313:00ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ Κ., ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ., ΒΑΪΛΑΣ Ι.1-0
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή10/12/2313:00ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι.1-1


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ - ΘΗΣΕΑΣ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝΣάββατο16/12/2315:30ΚΑΖΑΣ Ι., ΔΑΦΕΡΕΡΑΣ Γ., ΓΚΟΛΕΣ Π.3-1
ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο16/12/2315:30ΛΙΑΤΣΟΣ Γ., ΜΠΟΛΛΑΣ Χ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Π.5-0
ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΚυριακή17/12/2312:00ΛΙΑΤΣΟΣ Γ., ΜΑΜΣΑΚΟΣ Α., ΓΚΟΛΕΣ Π.3-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή17/12/2315:30ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ., ΣΚΑΡΑΜΑΓΚΟΣ Δ.2-1
ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ - ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΚυριακή17/12/2317:30ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ., ΣΗΦΑΚΗΣ Α., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ.2-2
ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ - ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή17/12/2318:00ΖΕΣΤΑΣ Μ., ΜΠΟΛΛΑΣ Χ., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ.1-2


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΗΣΕΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΣάββατο13/01/2418:00ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ Β., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ.1-0
ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Σάββατο13/01/2418:00ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ.1-2
ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή14/01/2412:30ΖΕΣΤΑΣ Μ., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ.2-2
ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΚυριακή14/01/2412:30ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ., ΣΗΦΑΚΗΣ Α., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ.1-1
ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή14/01/2413:00ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ Κ., ΚΑΤΣΙΔΩΝΗΣ Σ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ.4-2
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ - Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή14/01/2415:30ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π., ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ.1-6


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ - ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝΣάββατο20/01/2415:30ΚΑΖΑΣ Ι., ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ., ΜΠΟΛΛΑΣ Χ.1-1
ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ - ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο20/01/2415:30ΠΕΤΡΙΔΗΣ Π., ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ Α., ΓΚΑΡΑ Σ.0-2
ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΚυριακή21/01/2413:00ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ.2-2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή21/01/2413:30ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΚΟΡΟΜΠΟΚΗ Α.0-4
ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ - ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΚυριακή21/01/2415:30ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ Κ., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΚΑΤΣΙΔΩΝΗΣ Σ.3-1
ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΘΗΣΕΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή21/01/2416:00ΚΑΚΡΙΔΗΣ Π., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΚΟΡΟΜΠΟΚΗ Α.2-1


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝΣάββατο27/01/2415:30ΜΑΜΣΑΚΟΣ Α., ΓΚΑΡΑ Σ., ΣΕΡΕΠΑΣ Α.2-2
ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΣάββατο27/01/2418:00ΖΕΣΤΑΣ Μ., ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ Β., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ.3-1
ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΘΗΣΕΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Σάββατο27/01/2418:00ΚΑΖΑΣ Ι., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ., ΜΠΟΛΛΑΣ Χ.3-1
ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή28/01/2410:30ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ., ΘΑΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ.3-0
ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή28/01/2415:00ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ., ΒΟΥΤΣΑΣ Δ., ΜΕΓΑΣ Κ.3-1
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ - ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή28/01/2416:00ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι., ΚΟΥΡΚΟΥΝΑΣΙΟΣ Α.3-2


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝΝΙΚΑΙΑΣΣάββατο03/02/2417:00ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ.1-2
ΘΗΣΕΑΣ - ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΣάββατο03/02/2418:00ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ Β., ΖΕΣΤΑΣ Μ., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.4-3
ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή04/02/2410:30ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ.1-0
ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ - ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή04/02/2410:30ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΠΙΝΙΑΣ Ε.0-2
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή04/02/2413:00ΚΑΖΑΣ Ι., ΠΑΠΑΔΑΜ Σ., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι.0-1
ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή04/02/2415:30ΣΕΡΕΠΑΣ Α., ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.2-0


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ - ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝΣάββατο10/02/2415:30ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ., ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ Α.1-1
ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΣάββατο10/02/2418:00ΚΑΖΑΣ Ι., ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΤΕΣΣΗΣ Δ.0-1
ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΘΗΣΕΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Σάββατο10/02/2418:00ΛΑΘΥΡΗΣ Ε., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ., ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ Β.1-1
ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή11/02/2411:00ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΘΑΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ.0-3
ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή11/02/2413:00ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Τ.1-4
ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ - ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΚυριακή11/02/2415:30ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ., ΚΑΤΣΙΔΩΝΗΣ Σ., ΓΚΟΛΕΣ Π.0-2


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ - ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Σάββατο17/02/2418:00ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ Λ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ., ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ Β.6-3
ΘΗΣΕΑΣ - ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΣάββατο17/02/2418:00ΚΑΖΑΣ Ι., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ., ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ Α.1-2
ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή18/02/2412:00ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π., ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ.4-3
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ - ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή18/02/2413:00ΖΕΣΤΑΣ Μ., ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ Β., ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ Ν.1-0
ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή18/02/2413:00ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε., ΛΑΘΥΡΗΣ Ε., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι.2-0
ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή18/02/2413:00ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ Λ., ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ.6-0


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ - ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝΣάββατο24/02/2415:30ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ Κ., ΘΑΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΜΠΟΛΛΑΣ Χ.7-2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΝΙΚΑΙΑΣΣάββατο24/02/2416:00ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ Λ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ.1-2
ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ - ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΣάββατο24/02/2417:30ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΠΑΠΑΔΑΜ Σ.1-1
ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ - ΘΗΣΕΑΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή25/02/2411:00ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ., ΔΑΜΙΓΟΣ Γ., ΔΑΦΕΡΕΡΑΣ Γ.1-4
ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή25/02/2413:00ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ Ν., ΓΚΟΛΕΣ Π.0-0
ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή25/02/2415:30ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ.3-0


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ - ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο02/03/2418:00ΛΙΑΤΣΟΣ Γ., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ.1-1
ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΚυριακή03/03/2412:00ΜΑΜΣΑΚΟΣ Α., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Ι.3-1
ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή03/03/2413:00ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε., ΜΠΟΛΛΑΣ Χ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Α.1-1
ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή03/03/2415:30ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ., ΜΠΟΛΛΑΣ Χ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Α.1-1
ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΘΗΣΕΑΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή03/03/2415:30ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ.4-2
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ - ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή03/03/2417:00ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ Β., ΓΚΟΛΕΣ Π.4-2


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΗΣΕΑΣ - ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΣάββατο09/03/2416:00ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π., ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ Β., ΓΚΟΛΕΣ Π.1-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΝΙΚΑΙΑΣΣάββατο09/03/2418:00ΛΙΑΤΣΟΣ Γ., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΚΟΥΡΚΟΥΝΑΣΙΟΣ Α.2-2
ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ - Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΣάββατο09/03/2418:30ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ Β., ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ Α., ΓΚΟΛΕΣ Π.2-2
ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Σάββατο09/03/2418:30ΚΑΖΑΣ Ι., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Τ.1-1
ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή10/03/2411:00ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν., ΔΑΦΕΡΕΡΑΣ Γ., ΜΠΟΛΛΑΣ Χ.3-0
ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ - ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή10/03/2416:00ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.1-4


19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή24/03/2411:00ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΜΠΟΛΛΑΣ Χ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.1-4
ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΚυριακή24/03/2413:30ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν., ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Θ., ΚΟΡΟΜΠΟΚΗ Α.0-1
Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ - ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝΚυριακή24/03/2413:30ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ Α.7-0
ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή24/03/2413:30ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ Λ., ΜΑΜΣΑΚΟΣ Α., ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ.1-1
ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ - ΘΗΣΕΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή24/03/2413:30ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε., ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ Β., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Π.1-0
ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή24/03/2413:30ΚΑΚΡΙΔΗΣ Π., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι.2-0


20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή31/03/2412:00ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ., ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ Ν.3-2
ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή31/03/2412:00ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΜΠΙΝΙΑΣ Ε.2-3
ΘΗΣΕΑΣ - Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή31/03/2412:00ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ., ΣΓΟΥΡΑΚΗΣ Μ.1-1
ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή31/03/2412:00ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι., ΚΑΖΑΣ Ι.3-0 α.α.
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ - ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή31/03/2412:00ΚΑΚΡΙΔΗΣ Ι., ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Ι.1-0
ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή31/03/2412:00ΖΕΣΤΑΣ Μ., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΣΗΦΑΚΗΣ Α.0-4


21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ - ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή07/04/2412:00ΜΑΜΣΑΚΟΣ Α., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Π.1-4
ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΘΗΣΕΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή07/04/2412:00ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΚΑΖΑΣ Ι.3-0
ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ - ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΚυριακή07/04/2412:00ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ., ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ., ΜΠΟΛΛΑΣ Χ.0-0
Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ - ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝΚυριακή07/04/2412:00ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΠΑΓΟΥΡΤΖΗΣ Δ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ.1-1
ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή07/04/2412:00ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε., ΣΓΟΥΡΑΚΗΣ Μ., ΘΑΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ.3-1
ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ ΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή07/04/2412:00ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π., ΜΠΙΝΙΑΣ Ε., ΣΗΦΑΚΗΣ Α.2-1


22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή14/04/2414:30ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ., ΤΣΙΟΥΓΓΑΡΗΣ ..1-1
ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ - Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή14/04/2414:30ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ Λ., ΚΑΖΑΣ Ι., ΜΑΜΣΑΚΟΣ Α.0-2
ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή14/04/2414:30ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι., ΜΠΟΛΛΑΣ Χ.1-4
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή14/04/2414:30ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΔΑΦΕΡΕΡΑΣ Γ.5-2
ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή14/04/2414:30ΛΑΘΥΡΗΣ Ε., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι., ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ Ν.2-1
ΘΗΣΕΑΣ - ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΚυριακή14/04/2414:30ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΠΑΠΑΔΑΜ Σ., ΒΟΓΙΑΤΖΗ Ε.2-0