Κοινοπραξία Πλοίων Σαρωνικού
ΚΑΤΑΡΡΑΚΤΗΣ
CP CONSTRUCTIONS
ΗΠΕΙΡΟΣ ΦΟΥΡΝΟΙ
MEGASPORT
MNP
Ο ΑΡΗΣ ΙΑΠΩΝΙΚΑ ΑΝΤΑΛΛΑΚΤΙΚΑ
ΚΟΥΡΟΣ
ΒΙΡΒΙΛΗΣ
ΜΙΣΥΡΛΗΣ
Έντυπο Καλογερόγιαννης
orama
PHYSHIOF
ΠΕΡΠΙΡΑΚΗΣ - PERGIO
HEALTH ASSISTANCE
STYLEUP ΓΥΝΑΙΚΕΙΟ
STYLEUP ΑΝΔΡΙΚΟ

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2023-2024
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος

<< Play-out Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο30/09/2317:00ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ.0-2
ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ - ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο30/09/2317:30ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΜΠΟΛΛΑΣ Χ., ΠΑΠΑΔΑΜ Σ.2-0
ΑΣ ΚΩΦΩΝ - ΠΕΙΡΑΙΚΟΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΚυριακή01/10/2311:30ΜΑΜΣΑΚΟΣ Α., ΠΑΠΑΔΑΜ Σ., ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ Α.2-2
ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ - ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή01/10/2313:00ΔΑΜΙΓΟΣ Γ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν.0-0
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή01/10/2313:30ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΑΖΑΣ Ι.2-2
ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή01/10/2315:00ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ., ΜΠΟΛΛΑΣ Χ.1-1


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο21/10/2316:30ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΤΕΣΣΗΣ Δ., ΡΑΠΤΗΣ Θ.1-0
ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΑΣ ΚΩΦΩΝ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο21/10/2316:30ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΣΗΦΑΚΗΣ Α., ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ Α.3-1
ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο21/10/2316:30ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ Λ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΓΚΑΡΑ Σ.0-4
ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝ - ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή22/10/2312:00ΚΑΖΑΣ Ι., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ., ΡΑΠΤΗΣ Θ.1-3
ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή22/10/2313:30ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ Κ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΔΑΜΙΓΟΣ Γ.1-2
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή22/10/2315:30ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΚΑΤΣΑΝΑΣ Λ., ΜΠΙΝΙΑΣ Ε.3-4


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο04/11/2316:00ΛΑΘΥΡΗΣ Ε., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Α., ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Θ.2-0
ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ - ΑΣ ΚΩΦΩΝ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο04/11/2316:00ΛΙΑΤΣΟΣ Γ., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ.1-2
ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ - ΠΕΙΡΑΙΚΟΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή05/11/2310:30ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε., ΣΗΦΑΚΗΣ Α.2-0
ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ - ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΚυριακή05/11/2312:30ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ Κ., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΚΑΤΣΙΔΩΝΗΣ Σ.0-4
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΦΑΛΗΡΙΚΟΣΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή05/11/2315:00ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΒΟΥΤΣΑΣ Δ., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ.3-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΚυριακή05/11/2315:30ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ., ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ., ΓΚΟΛΕΣ Π.2-2


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο11/11/2315:30ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.3-2
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή12/11/2310:30ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ Κ., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ.3-0
ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή12/11/2312:30ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι.2-1
ΑΣ ΚΩΦΩΝ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή12/11/2312:30ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ Β., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Θ.3-1
ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝ - ΠΕΙΡΑΙΚΟΣΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή12/11/2313:00ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α., ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ., ΜΠΟΛΛΑΣ Χ.1-2
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή12/11/2313:00ΜΑΜΣΑΚΟΣ Α., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ.0-0


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο18/11/2315:30ΛΙΑΤΣΟΣ Γ., ΣΗΦΑΚΗΣ Α., ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ.1-1
ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο18/11/2315:30ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ Ι., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ.1-3
ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο18/11/2315:30ΒΑΪΛΑΣ Ι., ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ Β., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν.4-1
ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝ - ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή19/11/2312:00ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΒΑΪΛΑΣ Ι.0-2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΦΑΛΗΡΙΚΟΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΚυριακή19/11/2313:00ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ Κ., ΔΑΜΙΓΟΣ Γ., ΣΚΑΡΑΜΑΓΚΟΣ Δ.0-3 α.α.
ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ - ΑΣ ΚΩΦΩΝ ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή19/11/2313:00ΜΠΙΝΙΑΣ Ε., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ Ι.0-3


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο25/11/2315:30ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ.3-0
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΝΙΚΑΙΑΣΣάββατο25/11/2315:30ΚΑΖΑΣ Ι., ΤΕΣΣΗΣ Δ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.6-0
ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ - ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο25/11/2315:30ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι., ΜΠΟΛΛΑΣ Χ.2-3
ΑΣ ΚΩΦΩΝ - ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο25/11/2318:00ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ., ΓΚΑΡΑ Σ., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Ι.1-1
ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΠΕΙΡΑΙΚΟΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή26/11/2313:00ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α.0-0
ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ - ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΚυριακή26/11/2313:00ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΓΚΑΡΑ Σ., ΚΟΡΟΜΠΟΚΗ Α.3-2


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΦΑΛΗΡΙΚΟΣΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο02/12/2315:30ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Τ.1-0
ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο02/12/2315:30ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ Λ., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.2-0
ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ - ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο02/12/2315:30ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ., ΤΣΙΟΥΓΓΑΡΗΣ ..2-0
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΣ ΚΩΦΩΝ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή03/12/2313:00ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε., ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ.1-1
ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή03/12/2315:30ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ Κ., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι.6-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΚυριακή03/12/2315:303-1


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ - ΠΕΙΡΑΙΚΟΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο09/12/2315:30ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ., ΔΑΦΕΡΕΡΑΣ Γ.2-3
ΑΣ ΚΩΦΩΝ - ΦΑΛΗΡΙΚΟΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή10/12/2310:30ΛΙΑΤΣΟΣ Γ., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΔΑΦΕΡΕΡΑΣ Γ.2-2
ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ - ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή10/12/2310:30ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ., ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Θ., ΓΚΟΥΤΗΣ Α.1-8
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΚυριακή10/12/2312:00ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι.3-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΚυριακή10/12/2315:001-4
ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΚυριακή10/12/2317:30ΜΑΜΣΑΚΟΣ Α., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ.3-0


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο16/12/2315:30ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ Α., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.4-1
ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο16/12/2315:30ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.5-0
ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΝΙΚΑΙΑΣΣάββατο16/12/2315:30ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ., ΓΚΑΡΑ Σ.0-0
ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ - ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο16/12/2315:30ΜΑΜΣΑΚΟΣ Α., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ.1-0
ΑΣ ΚΩΦΩΝ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο16/12/2318:00ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ Α., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.1-2
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή17/12/2313:00ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ.1-2


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 0-3 α.α.
ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ - ΑΣ ΚΩΦΩΝ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο13/01/2415:30ΖΕΣΤΑΣ Μ., ΜΠΟΛΛΑΣ Χ., ΚΑΤΣΙΔΩΝΗΣ Σ.0-2
ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο13/01/2415:30ΚΑΖΑΣ Ι., ΔΑΦΕΡΕΡΑΣ Γ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.2-0
ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ - ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο13/01/2415:30ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ Ι., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., ΤΣΙΟΥΓΓΑΡΗΣ ..3-1
ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΚυριακή14/01/2415:30ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ Ι., ΣΗΦΑΚΗΣ Α., ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ.0-3
ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ - ΦΑΛΗΡΙΚΟΣΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή14/01/2415:30ΠΕΤΡΙΔΗΣ Π., ΖΕΣΤΑΣ Μ., ΓΚΟΛΕΣ Π.1-5


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΠΕΙΡΑΙΚΟΣΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο20/01/2415:30ΖΕΣΤΑΣ Μ., ΠΑΠΑΔΑΜ Σ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ.1-1
ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο20/01/2418:00ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.0-1
ΑΣ ΚΩΦΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή21/01/2410:30ΠΕΤΡΙΔΗΣ Π., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Α., ΜΠΟΛΛΑΣ Χ.1-0
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή21/01/2412:30ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ.7-0
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή21/01/2413:00ΣΕΡΕΠΑΣ Α., ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ Λ., ΘΑΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ.0-0
ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ - ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή21/01/2416:00ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ., ΜΑΜΣΑΚΟΣ Α., ΜΠΟΛΛΑΣ Χ.0-0


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ - ΑΣ ΚΩΦΩΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο27/01/2415:30ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ., ΘΑΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΚΟΡΟΜΠΟΚΗ Α.0-2
ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ - ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο27/01/2415:30ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΓΚΟΥΤΗΣ Α.0-3
ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο27/01/2417:00ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ Ι., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ.0-4
ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή28/01/2415:30ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ.0-4
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΦΑΛΗΡΙΚΟΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή28/01/2415:30ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ., ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ., ΘΑΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ.0-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΚυριακή28/01/2415:30ΜΑΜΣΑΚΟΣ Α., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ.0-0


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ - ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο03/02/2415:30ΠΕΤΡΙΔΗΣ Π., ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ.0-0
ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ - ΦΑΛΗΡΙΚΟΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο03/02/2415:30ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε., ΓΚΑΡΑ Σ., ΓΚΟΛΕΣ Π.1-0
ΑΣ ΚΩΦΩΝ - ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο03/02/2418:30ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ., ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ Α.2-0
ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ - ΠΕΙΡΑΙΚΟΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΚυριακή04/02/2413:00ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ., ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β.0-3
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή04/02/2413:00ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΣΕΡΕΠΑΣ Α.4-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΚυριακή04/02/2415:30ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ.3-1


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ - ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣΝΙΚΑΙΑΣΣάββατο10/02/2415:30ΛΙΑΤΣΟΣ Γ., ΠΑΠΑΔΑΜ Σ., ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ.6-0
ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο10/02/2415:30ΜΑΜΣΑΚΟΣ Α., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ.1-1
ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο10/02/2416:00ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ Γ., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ.0-7
ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή11/02/2412:30ΒΟΥΤΣΑΣ Δ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ Λ.1-1
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή11/02/2415:30ΚΑΖΑΣ Ι., ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ Κ., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν.3-1
ΑΣ ΚΩΦΩΝ - ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή11/02/2415:30ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ Λ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Ι.0-1


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ - ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝΝΙΚΑΙΑΣΣάββατο17/02/2415:30ΛΙΑΤΣΟΣ Γ., ΠΑΠΑΔΑΜ Σ., ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ.2-2
ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ - ΦΑΛΗΡΙΚΟΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο17/02/2415:30ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ., ΜΠΟΛΛΑΣ Χ.2-4
ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο17/02/2415:30ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ.1-4
ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ - ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή18/02/2410:30ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ.4-2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΚυριακή18/02/2415:00ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ., ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ.1-2
ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ - ΑΣ ΚΩΦΩΝ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΚυριακή18/02/2417:30ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ., ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ.0-3


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο24/02/2418:00ΛΙΑΤΣΟΣ Γ., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ.3-1
ΑΣ ΚΩΦΩΝ - ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή25/02/2410:30ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ Ν., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ.3-1
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΠΕΙΡΑΙΚΟΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή25/02/2413:00ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ Λ.1-0
ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ - ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΚυριακή25/02/2415:00ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ Κ., ΘΑΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΚΑΤΣΙΔΩΝΗΣ Σ.0-3
ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή25/02/2415:30ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ., ΜΕΓΑΣ Κ.2-1
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή25/02/2415:30ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ., ΓΚΑΡΑ Σ.3-0


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο02/03/2415:30ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., ΛΙΑΤΣΟΣ Γ.3-1
ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ - ΦΑΛΗΡΙΚΟΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο02/03/2416:00ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΣΓΟΥΡΑΚΗΣ Μ., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι.1-1
ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ - ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο02/03/2416:00ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΓΚΑΡΑ Σ., ΚΟΡΟΜΠΟΚΗ Α.4-0
ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝ - ΑΣ ΚΩΦΩΝ ΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή03/03/2410:30ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ Ν., ΤΣΙΟΥΓΓΑΡΗΣ .., ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ Α.2-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΚυριακή03/03/2415:00ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΜΑΜΣΑΚΟΣ Α., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Ι.2-3
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή03/03/2415:30ΠΕΤΡΙΔΗΣ Π., ΚΑΤΣΙΔΩΝΗΣ Σ., ΒΟΥΤΣΑΣ Δ.2-2


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ - ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο09/03/2415:30ΠΕΤΡΙΔΗΣ Π., ΔΑΦΕΡΕΡΑΣ Γ., ΠΑΠΑΔΑΜ Σ.0-5
ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο09/03/2416:00ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΜΠΟΛΛΑΣ Χ., ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Θ.1-0
ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο09/03/2418:00ΛΑΘΥΡΗΣ Ε., ΔΑΦΕΡΕΡΑΣ Γ., ΠΑΠΑΔΑΜ Σ.1-0
ΑΣ ΚΩΦΩΝ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή10/03/2413:00ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.2-1
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΠΕΙΡΑΙΚΟΣΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή10/03/2413:00ΚΑΚΡΙΔΗΣ Ι., ΚΟΥΡΚΟΥΝΑΣΙΟΣ Α., ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ.4-0
ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ - ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΚυριακή10/03/2415:30ΠΕΤΡΙΔΗΣ Π., ΔΑΜΙΓΟΣ Γ., ΒΟΥΤΣΑΣ Δ.0-3


19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΑΣ ΚΩΦΩΝ ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο23/03/2416:00ΠΕΤΡΙΔΗΣ Π., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ., ΠΑΠΑΔΑΜ Σ.2-3
ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο23/03/2416:00ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ Ι., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.2-4
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο23/03/2416:00ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΜΠΟΛΛΑΣ Χ., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν.3-4
ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ - ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο23/03/2416:00ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ Λ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ.2-1
ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝ - ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΣάββατο23/03/2416:00ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν., ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ Α., ΓΚΟΛΕΣ Π.5-2
ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο23/03/2416:00ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ Β., ΔΑΜΙΓΟΣ Γ., ΓΚΑΡΑ Σ.2-1


20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΑΣ ΚΩΦΩΝ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή31/03/2417:00ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ.1-3
ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ - ΦΑΛΗΡΙΚΟΣΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή31/03/2417:00ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι., ΚΑΖΑΣ Ι.1-4
ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ - ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή31/03/2417:00ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ., ΣΓΟΥΡΑΚΗΣ Μ., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ.0-6
ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή31/03/2417:00ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΟΥΡΚΟΥΝΑΣΙΟΣ Α., ΓΚΟΛΕΣ Π.1-2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΠΕΙΡΑΙΚΟΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΚυριακή31/03/2417:00ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΜΠΟΛΛΑΣ Χ.1-4
ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝ - ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή31/03/2417:00ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ Κ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ Α.2-4


21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή07/04/2417:00ΛΑΘΥΡΗΣ Ε., ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Ι.4-0
ΑΣ ΚΩΦΩΝ - ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή07/04/2417:00ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ., ΚΑΤΣΙΔΩΝΗΣ Σ.2-0
ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή07/04/2417:00ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ Α.0-1
ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή07/04/2417:00ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ Γ., ΜΠΟΛΛΑΣ Χ., ΔΑΜΙΓΟΣ Γ.4-0
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή07/04/2417:00ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ.1-0
ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ - ΠΕΙΡΑΙΚΟΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή07/04/2417:00ΚΑΚΡΙΔΗΣ Ι., ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ Β., ΒΟΓΙΑΤΖΗ Ε.3-1


22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο13/04/2419:00ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ.1-0
ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝ - ΦΑΛΗΡΙΚΟΣΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Σάββατο13/04/2419:00ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ., ΜΠΟΛΛΑΣ Χ.1-3
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΣ ΚΩΦΩΝ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΣάββατο13/04/2419:00ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΜΑΜΣΑΚΟΣ Α., ΔΑΦΕΡΕΡΑΣ Γ.2-2
ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο13/04/2419:00ΠΕΤΡΙΔΗΣ Π., ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ Β., ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ.0-3
ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο13/04/2419:00ΚΑΖΑΣ Ι., ΣΗΦΑΚΗΣ Α., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.0-2
ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ - ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή14/04/2417:00ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΣΓΟΥΡΑΚΗΣ Μ., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ.0-1