Κοινοπραξία Πλοίων Σαρωνικού
CP CONSTRUCTIONS
ΗΠΕΙΡΟΣ ΦΟΥΡΝΟΙ
ΚΑΤΑΡΡΑΚΤΗΣ
MNP
ΒΙΡΒΙΛΗΣ
ΚΟΥΡΟΣ
Ο ΑΡΗΣ ΙΑΠΩΝΙΚΑ ΑΝΤΑΛΛΑΚΤΙΚΑ
MEGASPORT
ΜΙΣΥΡΛΗΣ
orama
PHYSHIOF
Έντυπο Καλογερόγιαννης
ΠΕΡΠΙΡΑΚΗΣ - PERGIO
HEALTH ASSISTANCE
STYLEUP ΑΝΔΡΙΚΟ
STYLEUP ΓΥΝΑΙΚΕΙΟ

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2020-2021
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος

Β Κατηγορία 2ος Όμιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝ - ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο03/10/2017:00ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.3-0 α.α.
ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Σάββατο03/10/2017:00ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ Ι., ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε., ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.4-1
ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο03/10/2017:00ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ.4-1
ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΚυριακή04/10/2011:00ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΣΕΡΕΠΑΣ Α.3-1
ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή04/10/2012:00ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΡΑΠΤΗΣ Θ., ΤΖΙΩΤΗΣ Α.5-0
Ρεπό: ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ - ΟΔΗΓΗΤΡΙΑΝΙΚΑΙΑΣΣάββατο10/10/2016:30ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΚΑΤΣΑΝΑΣ Λ., ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ.1-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΚυριακή11/10/2011:30ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΓΑΤΣΙΟΣ .., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν.1-5
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ - ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή11/10/2011:30ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ Κ., ΣΕΡΕΠΑΣ Α., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ.2-0
ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή11/10/2016:30ΣΕΡΕΠΑΣ Α., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ., ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.0-2
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή11/10/2016:30ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.3-3
Ρεπό: ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ - ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο17/10/2016:30ΒΑΪΛΑΣ Ι., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ.0-1
ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Σάββατο17/10/2016:30ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ., ΤΕΣΣΗΣ Δ.2-0
ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝ - ΟΔΗΓΗΤΡΙΑΝΙΚΑΙΑΣΣάββατο17/10/2016:30ΠΕΤΡΙΔΗΣ Π., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ.3-0
ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή18/10/2011:30ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΚΑΤΣΑΝΑΣ Λ.0-2
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΚυριακή18/10/2012:00ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν., ΔΑΦΕΡΕΡΑΣ Γ.1-1
Ρεπό: ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ - ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΚυριακή25/10/2010:00ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ.1-3
ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή25/10/2011:30ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ., ΚΑΛΕΓΙΑΣ Ν.0-4
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ - ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή25/10/2011:30ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ .., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ.2-0
ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή25/10/2011:30ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΕΣΣΗΣ Δ.2-0
ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή25/10/2012:00ΣΕΡΕΠΑΣ Α., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Α., ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ.4-1
Ρεπό: ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ - ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣΣάββατο31/10/2016:00ΣΕΡΕΠΑΣ Α., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ.1-2
ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝ - ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο31/10/2016:00ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Α.1-5
ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ - ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή01/11/2011:30ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ Γ., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν.2-2
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΟΔΗΓΗΤΡΙΑΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΚυριακή01/11/2011:30ΖΕΣΤΑΣ Μ., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ., ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ.1-2
ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή01/11/2015:30ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΔΑΦΕΡΕΡΑΣ Γ.0-4
Ρεπό: ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ
ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ - ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ
ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ
ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ - ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝ
Ρεπό: ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ - ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ
ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ - ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ
ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
Ρεπό: ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ - ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ
ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ
ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ
ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ - ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝ
Ρεπό: ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ - ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ - ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ - ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ
ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝ - ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ
Ρεπό: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ
ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ - ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ
ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ - ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝ
Ρεπό: ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ - ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ
ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ - ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ
ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Ρεπό: ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝ

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ - ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝ
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ
ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ
ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ - ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Ρεπό: ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ - ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ
ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ
ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ - ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ
ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝ - ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ
Ρεπό: ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ

14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ - ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ - ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ
ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ - ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝ
Ρεπό: ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ

15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ
ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ - ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ
ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ
ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝ - ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ
Ρεπό: ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ

16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ - ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ - ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ
ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ
ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝ
Ρεπό: ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ

17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ
ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ
ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ - ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝ - ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Ρεπό: ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ

18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ - ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ
ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ
ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ
ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ - ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝ
Ρεπό: ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ

19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ - ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ
ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ - ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ
ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝ - ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ
Ρεπό: ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ

20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ
ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ
ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ - ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ
ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ
ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝ
Ρεπό: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ

21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ - ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ - ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ
ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ
Ρεπό: ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ

22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ
ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ
ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ - ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ
ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ - ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
Ρεπό: ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝ