Κοινοπραξία Πλοίων Σαρωνικού
CP CONSTRUCTIONS
ΗΠΕΙΡΟΣ ΦΟΥΡΝΟΙ
ΚΑΤΑΡΡΑΚΤΗΣ
MNP
MEGASPORT
ΒΙΡΒΙΛΗΣ
ΚΟΥΡΟΣ
Ο ΑΡΗΣ ΙΑΠΩΝΙΚΑ ΑΝΤΑΛΛΑΚΤΙΚΑ
PHYSHIOF
orama
ΜΙΣΥΡΛΗΣ
Έντυπο Καλογερόγιαννης
HEALTH ASSISTANCE
STYLEUP ΑΝΔΡΙΚΟ
ΠΕΡΠΙΡΑΚΗΣ - PERGIO
STYLEUP ΓΥΝΑΙΚΕΙΟ

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2021-2022
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος

<< Β Κατηγορία 1ος Όμιλος

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ - ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣΣάββατο09/10/2116:30ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν., ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ Α.0-3
ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ - ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο09/10/2116:30ΠΕΤΡΙΔΗΣ Π., ΠΟΥΛΟΣ Κ., ΜΠΙΤΖΙΚΗΣ Χ.3-2
ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή10/10/2112:00ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ Η., ΔΑΦΕΡΕΡΑΣ Γ.1-1
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΘΗΣΕΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή10/10/2116:30ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Α., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΔΑΦΕΡΕΡΑΣ Γ.2-3
Ρεπό: ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή17/10/2111:30ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ Κ., ΚΟΥΡΚΟΥΝΑΣΙΟΣ Α., ΜΠΙΤΖΙΚΗΣ Χ.1-1
ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΘΗΣΕΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή17/10/2112:00ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΣΕΡΕΠΑΣ Α., ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ.1-1
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΠΕΙΡΑΙΚΟΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή17/10/2116:30ΣΕΡΕΠΑΣ Α., ΚΟΥΡΚΟΥΝΑΣΙΟΣ Α., ΔΑΦΕΡΕΡΑΣ Γ.1-2
ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή17/10/2116:30ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν., ΒΑΪΛΑΣ Ι., . ..1-0
Ρεπό: ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΗΣΕΑΣ - ΠΕΙΡΑΙΚΟΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή24/10/2113:30ΛΑΘΥΡΗΣ Ε., ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ Α., ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Α.2-3
ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ - ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΚυριακή24/10/2113:30ΣΕΡΕΠΑΣ Α., ΠΟΥΛΟΣ Κ., ΚΑΤΣΑΡΟΣ Χ.4-0
ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή24/10/2114:00ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΜΠΙΤΖΙΚΗΣ Χ.4-1
ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή24/10/2116:30ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ Η.0-0
Ρεπό: ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΗΣΕΑΣ - ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Σάββατο30/10/2116:30ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ., ΚΑΤΣΑΡΟΣ Χ.2-0
ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο30/10/2116:30ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ Ι., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΤΕΣΣΗΣ Δ.2-1
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή31/10/2110:00ΒΑΪΛΑΣ Ι., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΜΠΙΤΖΙΚΗΣ Χ.0-4
ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή31/10/2111:30ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π., ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ Α.2-1
Ρεπό: ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ - ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗΝΙΚΑΙΑΣΣάββατο06/11/2115:30ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ.0-3
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΘΗΣΕΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο06/11/2115:30ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ Ι., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΔΑΦΕΡΕΡΑΣ Γ.0-2
ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΚυριακή07/11/2112:00ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν., ΜΠΙΤΖΙΚΗΣ Χ.4-0
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή07/11/2116:30ΒΟΥΤΣΑΣ Δ., ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.0-2
Ρεπό: ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΠΕΙΡΑΙΚΟΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΚυριακή14/11/2112:00ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ Β., ΜΠΙΤΖΙΚΗΣ Χ.2-6
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΘΗΣΕΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή14/11/2112:00ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΔΑΦΕΡΕΡΑΣ Γ., ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ Α.3-1
ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ - ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή14/11/2112:00ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΣΓΟΥΡΑΚΗΣ Μ., ΜΠΟΛΛΑΣ Χ.0-2
ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή14/11/2115:30ΒΟΥΤΣΑΣ Δ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΔΑΦΕΡΕΡΑΣ Γ.6-0
Ρεπό: ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ - ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο20/11/2115:30ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ.1-2
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή21/11/2110:00ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΘΕΟΔΟΣΑΚΗΣ Ζ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ.1-3
ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ - ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή21/11/2112:00ΒΟΥΤΣΑΣ Δ., ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Π.3-0
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΚυριακή21/11/2113:30ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.0-2
Ρεπό: ΘΗΣΕΑΣ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ - ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο27/11/2116:00ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ.0-3
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή28/11/2112:00ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ Ι., ΠΑΓΟΥΡΤΖΗΣ Δ., ΣΙΓΑΝΟΥ Γ.0-7
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή28/11/2112:00ΣΕΡΕΠΑΣ Α., ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Α., ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ.0-4
ΘΗΣΕΑΣ - ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή28/11/2116:00ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Α., ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ Α., ΣΕΡΕΠΑΣ Α.0-2
Ρεπό: ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή05/12/2110:30ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ., ΔΑΦΕΡΕΡΑΣ Γ.2-1
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΠΕΙΡΑΙΚΟΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΚυριακή05/12/2110:30ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Α., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΣΗΦΑΚΗΣ Α.4-4
ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ - ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή05/12/2112:00ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΜΠΙΤΖΙΚΗΣ Χ., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν.8-0
ΘΗΣΕΑΣ - ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΚυριακή05/12/2113:30ΒΟΥΤΣΑΣ Δ., ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Α., ΓΚΟΛΕΣ Π.3-0
Ρεπό: ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΗΣΕΑΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο11/12/2116:00ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Α., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΚΑΖΑΣ Ι.1-0
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΠΕΙΡΑΙΚΟΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή12/12/2110:30ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΤΕΣΣΗΣ Δ., ΜΠΙΤΖΙΚΗΣ Χ.1-4
ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή12/12/2115:30ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ., ΠΑΠΑΔΑΜ Σ., ΓΚΟΛΕΣ Π.2-1
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή12/12/2115:30ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ., ΜΠΙΤΖΙΚΗΣ Χ.1-1
Ρεπό: ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο18/12/2115:30ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ Γ., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι., ΓΚΟΛΕΣ Π.3-1
ΘΗΣΕΑΣ - ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΚυριακή19/12/2110:30ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Α., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α.1-2
ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή19/12/2112:00ΒΟΥΤΣΑΣ Δ., ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ., ΜΠΟΛΛΑΣ Χ.3-1
ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ - ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή19/12/2115:30ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΜΑΜΣΑΚΟΣ Α., ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ Α.2-1
Ρεπό: ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ - ΘΗΣΕΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο22/01/2216:00ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.0-1
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή23/01/2210:30ΚΑΖΑΣ Ι., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΜΠΙΤΖΙΚΗΣ Χ.1-3
ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΚυριακή23/01/2212:00ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΣΤΕΦΑΝΟΥ Κ.1-0
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή23/01/2215:30ΖΕΣΤΑΣ Μ., ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ., ΜΠΟΛΛΑΣ Χ.0-6
Ρεπό: ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή30/01/2210:30ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΜΠΟΛΛΑΣ Χ.1-4
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή30/01/2210:30ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Α., ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε.0-3
ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΘΗΣΕΑΣ ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή30/01/2213:00ΣΕΡΕΠΑΣ Α., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΜΠΟΛΛΑΣ Χ.1-0
ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή30/01/2213:003-0 α.α.
Ρεπό: ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ

14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΗΣΕΑΣ - ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ3-0 α.α.
ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ - ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή06/02/2210:30ΣΕΡΕΠΑΣ Α., ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ Α., ΜΠΟΛΛΑΣ Χ.0-1
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή06/02/2212:00ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΔΑΦΕΡΕΡΑΣ Γ.1-1
ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ - ΠΕΙΡΑΙΚΟΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή06/02/2213:00ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ.3-0
Ρεπό: ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ

15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ 0-3 α.α.
ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ - ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο12/02/2216:00ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΠΑΠΑΔΑΜ Σ., ΣΗΦΑΚΗΣ Α.2-4
ΘΗΣΕΑΣ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΚυριακή13/02/2210:30ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΤΕΣΣΗΣ Δ., ΜΠΙΤΖΙΚΗΣ Χ.2-4
ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ - ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή13/02/2212:30ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΔΑΦΕΡΕΡΑΣ Γ., ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.3-0
Ρεπό: ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ

16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ3-0 α.α.
ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ - ΠΕΙΡΑΙΚΟΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο19/02/2216:00ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΚΟΥΡΚΟΥΝΑΣΙΟΣ Α.3-2
ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή20/02/2210:30ΚΑΖΑΣ Ι., ΤΕΣΣΗΣ Δ., ΒΟΥΤΣΑΣ Δ.1-2
ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΚυριακή20/02/2213:00ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΜΠΙΤΖΙΚΗΣ Χ.0-2
Ρεπό: ΘΗΣΕΑΣ

17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ3-0 α.α.
ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΚυριακή27/02/2212:00ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ.3-1
ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ - ΘΗΣΕΑΣ ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή27/02/2213:00ΠΕΤΡΙΔΗΣ Π., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι.0-0
ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΠΕΙΡΑΙΚΟΣΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή27/02/2213:00ΖΕΣΤΑΣ Μ., ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ.2-1
Ρεπό: ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ

18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ0-3 α.α.
ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο12/03/2216:30ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε., ΜΠΙΤΖΙΚΗΣ Χ., ΓΚΟΛΕΣ Π.3-1
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή13/03/2213:30ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Α., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν.1-1
ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ - ΘΗΣΕΑΣ ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή13/03/2216:30ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε., ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ., ΜΠΟΛΛΑΣ Χ.1-0
Ρεπό: ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ