Κοινοπραξία Πλοίων Σαρωνικού
CP CONSTRUCTIONS
ΗΠΕΙΡΟΣ ΦΟΥΡΝΟΙ
ΚΑΤΑΡΡΑΚΤΗΣ
MNP
ΒΙΡΒΙΛΗΣ
MEGASPORT
ΚΟΥΡΟΣ
Ο ΑΡΗΣ ΙΑΠΩΝΙΚΑ ΑΝΤΑΛΛΑΚΤΙΚΑ
Έντυπο Καλογερόγιαννης
orama
PHYSHIOF
ΜΙΣΥΡΛΗΣ
ΠΕΡΠΙΡΑΚΗΣ - PERGIO
STYLEUP ΑΝΔΡΙΚΟ
STYLEUP ΓΥΝΑΙΚΕΙΟ
HEALTH ASSISTANCE

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2021-2022
Κύπελλο Ερασιτεχνών Πειραιά 2021-2022


Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ3-0 α.α.
ΕΙΡΗΝΗ 2005 - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ3-0 α.α.
ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο25/09/2116:30ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ.3-0
ΦΙΛΑΘΛΟΙ - ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥΝΙΚΑΙΑΣΣάββατο25/09/2116:30ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ., ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε.1-5
Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ - ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝΣάββατο25/09/2116:30ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Α., ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ., ΔΑΦΕΡΕΡΑΣ Γ.0-1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο25/09/2116:30ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι.1-0
ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο25/09/2116:30ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ Λ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ.1-3
ΑΣ ΚΩΦΩΝ - ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΣάββατο25/09/2116:30ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ., ΤΕΣΣΗΣ Δ., ΤΖΙΩΤΗΣ Α.3-0 α.α.
ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο25/09/2117:00ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Α., ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ.3-0
ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή26/09/2111:00ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΒΟΥΤΣΑΣ Δ.0-2
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή26/09/2113:00ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε., ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ.1-6
ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή26/09/2113:00ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν., ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ Β., ΣΙΓΑΝΟΥ Γ.0-4
ΑΕ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ - ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝΑΙΓΙΝΑΣΚυριακή26/09/2113:30ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.2-0 παρ.
ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή26/09/2116:30ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ., ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Α.5-0
ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ - ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή26/09/2116:30ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ., ΒΟΥΤΣΑΣ Δ.2-1 παρ.
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή26/09/2116:30ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Π.2-1
ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ –ΑΙΓΑΛΕΩΚυριακή26/09/2116:30ΖΕΣΤΑΣ Μ., ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Α.5-0
ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ - ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΚυριακή26/09/2117:00ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α., ΠΑΓΟΥΡΤΖΗΣ Δ., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ.0-3
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ - ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο02/10/2116:30ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.2-1
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ - ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Σάββατο02/10/2116:30ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ.0-2
ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο02/10/2117:00ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Α., ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ., ΔΑΦΕΡΕΡΑΣ Γ.1-2
ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ - ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΚυριακή03/10/2111:00ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Α., ΚΟΥΡΚΟΥΝΑΣΙΟΣ Α., ΔΑΦΕΡΕΡΑΣ Γ.4-2
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή03/10/2111:000-3 α.α.
ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ - ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή03/10/2111:30ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ., ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.1-4
ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Τετάρτη06/10/2116:30ΛΑΘΥΡΗΣ Ε., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.1-0 παρ.
ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ - ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝΤετάρτη06/10/2116:30ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ Λ., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν.2-1
ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΤετάρτη06/10/2116:30ΤΣΑΜΟΥΡΗΣ Α., ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ Β., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι.1-4
ΑΜΦΙΑΛΗ - ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Τετάρτη06/10/2117:00ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν., ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι.4-0
ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΤετάρτη06/10/2117:30ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ.3-4


2η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ - ΑΕ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΤετάρτη20/10/2114:00ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ., ΚΟΥΡΚΟΥΝΑΣΙΟΣ Α., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.0-4
ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΤετάρτη20/10/2115:00ΛΑΘΥΡΗΣ Ε., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν.0-1
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΦΑΛΗΡΙΚΟΣΜΟΣΧΑΤΟΥΤετάρτη20/10/2116:00ΚΑΚΡΙΔΗΣ Ι., ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ Β., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ.0-4
ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Τετάρτη20/10/2116:00ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ Λ., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι., ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ.0-3 α.α.
ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΤετάρτη20/10/2116:00ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν.4-0
ΑΣ ΚΩΦΩΝ - ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΤετάρτη20/10/2116:15ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΒΕΝΙΕΡΗΣ Ν.1-1 (πεν: 2-4)
ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΤετάρτη20/10/2116:30ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΚΟΥΤΗΣ Α.0-5
ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΤετάρτη20/10/2116:30ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΤΕΣΣΗΣ Δ.1-2
ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Τετάρτη20/10/2117:00ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α., ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΣΗΦΑΚΗΣ Α.3-0
ΕΙΡΗΝΗ 2005 - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΝΙΚΑΙΑΣΤετάρτη20/10/2117:30ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ Ι., ΚΑΤΣΑΡΟΣ Χ., ΔΑΦΕΡΕΡΑΣ Γ.0-10
ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΤετάρτη27/10/2115:00ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ Λ., ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ Γ., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν.1-3
ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ - ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΤετάρτη27/10/2116:00ΖΕΣΤΑΣ Μ., ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ Β., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ.0-7
ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣΜΟΣΧΑΤΟΥΤετάρτη27/10/2116:30ΛΑΘΥΡΗΣ Ε., ΠΟΥΛΟΣ Κ., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν.4-2 παρ.
ΑΜΦΙΑΛΗ - ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Τετάρτη27/10/2117:00ΚΑΚΡΙΔΗΣ Ι., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι.2-1 παρ.


3η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ - ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Τετάρτη10/11/2116:30ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν., ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι.0-1
ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΤετάρτη10/11/2116:30ΚΑΚΡΙΔΗΣ Ι., ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ Β., ΣΙΓΑΝΟΥ Γ.1-6
ΑΕ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦΑΙΓΙΝΑΣΤετάρτη17/11/2114:00ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν.0-4
ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΚΑΡΑΒΑΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΤετάρτη17/11/2116:30ΛΑΘΥΡΗΣ Ε., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ.2-2 (πεν: 4-3)


4η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦΜΟΣΧΑΤΟΥΤετάρτη01/12/2115:00ΚΑΚΡΙΔΗΣ Ι., ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ Γ., ΘΕΟΔΟΣΑΚΗΣ Ζ.1-2
ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΠΕΡΑΜΑΤΟΣΤετάρτη01/12/2115:00ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ., ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι.1-0
ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΤετάρτη01/12/2115:30ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ Γ., ΣΗΦΑΚΗΣ Α., ΔΑΦΕΡΕΡΑΣ Γ.0-6
ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Τετάρτη01/12/2116:00ΛΑΘΥΡΗΣ Ε., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν.0-2
ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΜΟΣΧΑΤΟΥΤετάρτη08/12/2115:00ΜΑΜΣΑΚΟΣ Α., ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ.0-1
ΑΜΦΙΑΛΗ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Τετάρτη08/12/2116:00ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι., ΜΠΟΛΛΑΣ Χ.1-0
ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΤετάρτη08/12/2116:00ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΜΠΙΤΖΙΚΗΣ Χ.1-2 παρ.
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΤετάρτη15/12/2116:00ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι., ΓΚΟΛΕΣ Π.0-3


5η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦΠΕΡΑΜΑΤΟΣΤετάρτη22/12/2115:00ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΠΑΓΟΥΡΤΖΗΣ Δ., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι.2-4
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΤετάρτη22/12/2115:00ΛΑΘΥΡΗΣ Ε., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι.1-2
ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ - ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΓΗΠΕΔΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΠΑΝ ΣΑΛΠΕΑΤετάρτη22/12/2115:30ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α.0-0 (πεν: 2-4)
ΑΜΦΙΑΛΗ - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Τετάρτη22/12/2115:30ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ Β., ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ.0-4


6η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦΝΙΚΑΙΑΣΤετάρτη16/02/2215:30ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι.1-0
ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΝΙΚΑΙΑΣΤετάρτη23/02/2215:30ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ.4-1


7η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ (ΑΝΑΠΛΗΡΩΤΗΣ ΒΟΗΘΟΣ:ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ -ΒΟΗΘΟΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗ:ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ Λ-ΜΟΥΡΑΤΟΓΛΟΥ Σ)ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣΤετάρτη13/04/2216:30ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΣΓΟΥΡΑΚΗΣ Μ.2-1