Κοινοπραξία Πλοίων Σαρωνικού
ΗΠΕΙΡΟΣ ΦΟΥΡΝΟΙ
ΚΑΤΑΡΡΑΚΤΗΣ
CP CONSTRUCTIONS
ΒΙΡΒΙΛΗΣ
Ο ΑΡΗΣ ΙΑΠΩΝΙΚΑ ΑΝΤΑΛΛΑΚΤΙΚΑ
MNP
ΚΟΥΡΟΣ
MEGASPORT
orama
ΜΙΣΥΡΛΗΣ
PHYSHIOF
Έντυπο Καλογερόγιαννης
ΠΕΡΠΙΡΑΚΗΣ - PERGIO
HEALTH ASSISTANCE
STYLEUP ΑΝΔΡΙΚΟ
STYLEUP ΓΥΝΑΙΚΕΙΟ

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2021-2022
Play-out Α Κατηγορία 2ος Όμιλος

<< Play-out Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
Play-out Α Κατηγορία 3ος Όμιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ3-0 α.α.
ΑΕ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΑΙΓΙΝΑΣΚυριακή20/03/2214:00ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ Ι., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ.6-1
ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ - ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή20/03/2216:30ΜΑΜΣΑΚΟΣ Α., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ.3-1
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή20/03/2216:30ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΜΠΟΛΛΑΣ Χ., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ.3-0
ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΦΙΛΑΘΛΟΙ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή20/03/2216:30ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ., ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ Β., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.1-2


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΦΙΛΑΘΛΟΙ 0-3 α.α.
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΣάββατο26/03/2217:00ΖΕΣΤΑΣ Μ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν.1-2
ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ - ΑΕ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή27/03/2212:00ΚΑΖΑΣ Ι., ΣΤΕΦΑΝΟΥ Κ., ΠΑΠΑΔΑΜ Σ.0-2
ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή27/03/2213:30ΠΑΠΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ Β.1-2
ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή27/03/2217:00ΜΑΜΣΑΚΟΣ Α., ΣΤΕΦΑΝΟΥ Κ., ΜΠΙΤΖΙΚΗΣ Χ.1-6


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 0-3 α.α.
ΦΙΛΑΘΛΟΙ - ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΝΙΚΑΙΑΣΣάββατο02/04/2217:30ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ.0-2
ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο02/04/2217:30ΜΑΜΣΑΚΟΣ Α., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Α.1-2
ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή03/04/2211:30ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ Β., ΣΙΓΑΝΟΥ Γ.3-2
ΑΕ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΑΙΓΙΝΑΣΚυριακή03/04/2217:30ΖΕΣΤΑΣ Μ., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., ΚΟΥΡΚΟΥΝΑΣΙΟΣ Α.0-1


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ3-0 α.α.
ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ - ΦΙΛΑΘΛΟΙ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο09/04/2217:30ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι.0-1
ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή10/04/2214:30ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι.3-0
ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΑΕ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή10/04/2215:15ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΣΓΟΥΡΑΚΗΣ Μ.2-1
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή10/04/2217:30ΜΑΜΣΑΚΟΣ Α., ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ., ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε.1-1


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ0-3 α.α.
ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο16/04/2217:30ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ.1-4
ΦΙΛΑΘΛΟΙ - ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝΝΙΚΑΙΑΣΣάββατο16/04/2217:30ΚΑΖΑΣ Ι., ΜΠΟΛΛΑΣ Χ., ΠΑΠΑΔΑΜ Σ.0-0
ΑΕ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ - ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΑΙΓΙΝΑΣΚυριακή17/04/2213:45ΖΕΣΤΑΣ Μ., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., ΚΟΥΡΚΟΥΝΑΣΙΟΣ Α.1-1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΚυριακή17/04/2217:00ΚΑΚΡΙΔΗΣ Ι., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.1-0


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ3-0 α.α.
ΦΙΛΑΘΛΟΙ - ΑΕ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο30/04/2213:30ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ.2-5
ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή01/05/2217:00ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ Λ., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι.2-0
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή01/05/2217:00ΛΑΘΥΡΗΣ Ε., ΠΑΠΑΔΑΜ Σ., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.3-1
ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή01/05/2217:00ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ Ι., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Α., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ.3-1


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΕ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ 0-3 α.α.
ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο07/05/2217:30ΚΑΚΡΙΔΗΣ Ι., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν.0-4
ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΦΙΛΑΘΛΟΙ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο07/05/2217:30ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ Β., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.2-1
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΣάββατο07/05/2217:30ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε., ΜΠΙΤΖΙΚΗΣ Χ., ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι.2-0
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΣάββατο07/05/2217:30ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ Λ., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.1-5


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ3-0 α.α.
ΦΙΛΑΘΛΟΙ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή15/05/2214:00ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α., ΜΠΟΛΛΑΣ Χ., ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι.2-2
ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή15/05/2214:00ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ Ι., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ., ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Α.1-1
ΑΕ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ - ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣΚυριακή15/05/2214:00ΚΑΚΡΙΔΗΣ Ι., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ., ΤΕΣΣΗΣ Δ.7-0
ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή15/05/2217:00ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ Λ., ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ., ΣΗΦΑΚΗΣ Α.2-3


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ - ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ3-0 α.α.
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΦΙΛΑΘΛΟΙ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΣάββατο21/05/2218:00ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.5-1
ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή22/05/2212:00ΜΑΜΣΑΚΟΣ Α., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ.1-2
ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή22/05/2214:00ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ Λ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ., ΣΤΕΦΑΝΟΥ Κ.2-6
ΑΕ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ - ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΑΙΓΙΝΑΣΚυριακή22/05/2214:30ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΣΙΓΑΝΟΥ Γ., ΣΗΦΑΚΗΣ Α.5-0