Κοινοπραξία Πλοίων Σαρωνικού
ΚΑΤΑΡΡΑΚΤΗΣ
CP CONSTRUCTIONS
ΗΠΕΙΡΟΣ ΦΟΥΡΝΟΙ
MEGASPORT
ΒΙΡΒΙΛΗΣ
MNP
Ο ΑΡΗΣ ΙΑΠΩΝΙΚΑ ΑΝΤΑΛΛΑΚΤΙΚΑ
ΚΟΥΡΟΣ
PHYSHIOF
orama
ΜΙΣΥΡΛΗΣ
Έντυπο Καλογερόγιαννης
STYLEUP ΓΥΝΑΙΚΕΙΟ
HEALTH ASSISTANCE
STYLEUP ΑΝΔΡΙΚΟ
ΠΕΡΠΙΡΑΚΗΣ - PERGIO

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2022-2023
Γ Κατηγορία

<< Play-off Γ Κατηγορία

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΒΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΣάββατο29/10/2216:30ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Δ.2-1
ΕΙΡΗΝΗ 2005 - ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ ΝΙΚΑΙΑΣΣάββατο29/10/2218:00ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ., ΠΑΠΑΔΑΚΗ Κ.0-4
ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Β - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή30/10/2210:30ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Α., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Δ.0-3 α.α.
ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ - ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή30/10/2212:00ΛΙΑΤΣΟΣ Γ., ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ Γ., ΓΚΑΡΑ Σ.3-0
ΑΣ ΚΩΦΩΝ - ΑΠΣ ΝΕΟΙ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή30/10/2212:00ΣΕΡΕΠΑΣ Α., ΣΗΠΑΚΗΣ Γ., ΣΗΠΑΚΗ Β.3-0
ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ - ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή30/10/2215:30ΒΟΥΤΣΑΣ Δ., ΣΗΠΑΚΗΣ Γ., ΣΗΠΑΚΗ Β.3-1


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ - ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΣάββατο05/11/2216:00ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ., ΜΕΛΛΙΔΗΣ Α., ΚΑΛΑΜΑΤΙΑΝΟΣ Σ.3-1
ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ - ΕΙΡΗΝΗ 2005ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο05/11/2218:30ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ., ΛΥΤΡΙΒΗΣ Γ., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Δ.7-1
ΑΠΣ ΝΕΟΙ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΚυριακή06/11/2210:30ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΛΥΤΡΙΒΗΣ Γ.0-3
ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ - ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΒΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή06/11/2215:30ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ., ΛΥΤΡΙΒΗΣ Γ.4-0
ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ - ΑΣ ΚΩΦΩΝ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή06/11/2215:30ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ., ΣΙΓΑΝΟΥ Γ., ΓΚΑΡΑ Σ.1-2
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ Β - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ (συνέχιση από το 62)ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΤετάρτη16/11/2215:00ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΔΑΦΕΡΕΡΑΣ Γ., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Δ.2-0


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ - ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΣάββατο12/11/2216:00ΣΕΡΕΠΑΣ Α., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Δ.3-1
ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Β - ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή13/11/2210:30ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., ΚΑΖΑΣ Ι., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ.1-6
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ Β - ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ ΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή13/11/2211:00ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ., ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Α., ΚΟΥΤΗΣ Α.2-1
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΑΠΣ ΝΕΟΙ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή13/11/2212:00ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ Α., ΛΥΤΡΙΒΗΣ Γ.2-2
ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ - ΕΙΡΗΝΗ 2005ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή13/11/2212:00ΒΟΥΤΣΑΣ Δ., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν.3-0
ΑΣ ΚΩΦΩΝ - ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή13/11/2215:30ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΠΑΠΑΔΑΚΗ Κ.2-1


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΣάββατο19/11/2216:00ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΚΟΥΤΗΣ Α., ΛΥΤΡΙΒΗΣ Γ.4-1
ΕΙΡΗΝΗ 2005 - ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΒΝΙΚΑΙΑΣΣάββατο19/11/2218:30ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ Α., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Α.5-0
ΑΠΣ ΝΕΟΙ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΚυριακή20/11/2210:30ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ Α., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν., ΤΕΣΣΗΣ Δ.0-0
ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή20/11/2210:30ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΒΟΥΤΣΑΣ Δ., ΛΥΤΡΙΒΗΣ Γ.3-0
ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΒΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή20/11/2210:30ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΓΚΑΡΑ Σ., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Δ.4-2
ΑΣ ΚΩΦΩΝ - ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή20/11/2215:30ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ., ΓΚΑΡΑ Σ., ΔΑΜΙΓΟΣ Γ.5-0


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΣάββατο26/11/2215:30ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν., ΛΥΤΡΙΒΗΣ Γ.2-5
ΑΠΣ ΝΕΟΙ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΚυριακή27/11/2210:30ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΑΛΑΜΑΤΙΑΝΟΣ Σ.0-2
ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ - ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΒΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή27/11/2211:30ΑΛΕΞΙΟΥ Α., ΜΠΟΛΛΑΣ Χ., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ.8-1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ Β - ΕΙΡΗΝΗ 2005ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή27/11/2212:00ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν., ΔΑΜΙΓΟΣ Γ.4-1
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ - ΑΣ ΚΩΦΩΝ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή27/11/2212:00ΒΟΥΤΣΑΣ Δ., ΣΕΡΕΠΑΣ Α., ΓΚΟΛΕΣ Π.0-6
ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ - ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή27/11/2215:30ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΓΚΟΥΤΗΣ Α., ΔΑΜΙΓΟΣ Γ.3-1


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ - ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΣάββατο03/12/2215:30ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ., ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ., ΛΥΤΡΙΒΗΣ Γ.1-0
ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ - ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο03/12/2218:00ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ., ΓΚΟΥΤΗΣ Α., ΤΣΙΟΥΓΓΑΡΗΣ ..2-2
ΕΙΡΗΝΗ 2005 - ΑΠΣ ΝΕΟΙ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΝΙΚΑΙΑΣΣάββατο03/12/2218:00ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ Α., ΓΚΑΡΑ Σ., ΡΕΣΙΤΗΣ Δ.1-2
ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Β - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΒΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή04/12/2210:300-3 α.α.
ΑΣ ΚΩΦΩΝ - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή04/12/2212:30ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΒΑΪΛΑΣ Ι., ΛΥΤΡΙΒΗΣ Γ.3-0
ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ - ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή04/12/2215:30ΒΑΪΛΑΣ Ι., ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΛΥΤΡΙΒΗΣ Γ.0-1


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ - ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο10/12/2218:30ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΣΗΠΑΚΗ Β., ΓΚΑΡΑ Σ.1-2
ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ - ΕΙΡΗΝΗ 2005ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΣάββατο10/12/2219:00ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ., ΓΚΟΥΤΗΣ Α., ΡΕΣΙΤΗΣ Δ.3-1
ΑΠΣ ΝΕΟΙ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΒΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΚυριακή11/12/2210:30ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΡΕΣΙΤΗΣ Δ.4-0
ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΒΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή11/12/2212:00ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν., ΚΑΛΑΜΑΤΙΑΝΟΣ Σ.2-1
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή11/12/2212:30ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ., ΓΚΟΥΤΗΣ Α., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ.3-2
ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ - ΑΣ ΚΩΦΩΝ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή11/12/2215:30ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ., ΒΟΥΤΣΑΣ Δ.0-1


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ - ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΣάββατο17/12/2215:30ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ Α., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν., ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.1-3
ΕΙΡΗΝΗ 2005 - ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣΝΙΚΑΙΑΣΣάββατο17/12/2218:00ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ., ΛΥΤΡΙΒΗΣ Γ., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ.1-6
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ Β - ΑΠΣ ΝΕΟΙ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή18/12/2210:00ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ., ΒΟΥΤΣΑΣ Δ., ΓΚΟΥΤΗΣ Α.1-1
ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Β - ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή18/12/2210:30ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ Β., ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ., ΔΑΜΙΓΟΣ Γ.1-3
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή18/12/2211:00ΜΠΟΛΛΑΣ Χ., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ.1-2
ΑΣ ΚΩΦΩΝ - ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή18/12/2215:30ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ., ΒΑΪΛΑΣ Ι., ΓΚΟΥΤΗΣ Α.4-1


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ - ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΒΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΣάββατο07/01/2315:30ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν., ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.9-0
ΕΙΡΗΝΗ 2005 - ΑΣ ΚΩΦΩΝ ΝΙΚΑΙΑΣΣάββατο07/01/2318:30ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΓΚΑΡΑ Σ., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ.0-9
ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή08/01/2311:00ΜΠΟΛΛΑΣ Χ., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν., ΡΕΣΙΤΗΣ Δ.4-0
ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΒΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή08/01/2311:30ΔΑΜΙΓΟΣ Γ., ΚΑΖΑΣ Ι., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Ι.3-1
ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή08/01/2315:30ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ.7-1
ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ - ΑΠΣ ΝΕΟΙ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή08/01/2318:00ΡΕΣΙΤΗΣ Δ., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΔΑΜΙΓΟΣ Γ.3-1


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ - ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΣάββατο14/01/2316:00ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ Α., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν., ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.1-1
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ - ΕΙΡΗΝΗ 2005ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Σάββατο14/01/2316:30ΔΑΜΙΓΟΣ Γ., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Α.1-0
ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Β - ΑΣ ΚΩΦΩΝ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή15/01/2310:30ΡΕΣΙΤΗΣ Δ., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ.0-6
ΑΠΣ ΝΕΟΙ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΚυριακή15/01/2311:00ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ., ΓΚΑΡΑ Σ., ΤΣΙΟΥΓΓΑΡΗΣ ..0-0
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή15/01/2312:30ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ., ΔΑΜΙΓΟΣ Γ., ΚΑΛΑΜΑΤΙΑΝΟΣ Σ.3-1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ Β - ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή15/01/2315:30ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ Α., ΒΑΪΛΑΣ Ι., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ.1-3


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣ ΚΩΦΩΝ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΒΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΣάββατο21/01/2315:45ΔΑΜΙΓΟΣ Γ., ΚΟΥΡΚΟΥΝΑΣΙΟΣ Α., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν.5-0
ΕΙΡΗΝΗ 2005 - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣΝΙΚΑΙΑΣΣάββατο21/01/2316:30ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ Α., ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Α., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ.2-4
ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ - ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο21/01/2318:30ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ., ΓΚΑΡΑ Σ., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Δ.1-2
ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Β - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή22/01/2310:30ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΚΑΛΑΜΑΤΙΑΝΟΣ Σ.0-4
ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ - ΑΠΣ ΝΕΟΙ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή22/01/2315:30ΚΑΛΑΜΑΤΙΑΝΟΣ Σ., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΔΑΜΙΓΟΣ Γ.4-2
ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ - ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή22/01/2316:00ΒΟΥΤΣΑΣ Δ., ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ., ΤΣΙΟΥΓΓΑΡΗΣ ..0-3


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ Β - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή29/01/2310:30ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ., ΜΠΟΛΛΑΣ Χ., ΔΑΦΕΡΕΡΑΣ Γ.3-3
ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ - ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή29/01/2311:00ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ., ΒΟΥΤΣΑΣ Δ., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν.1-1
ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ - ΕΙΡΗΝΗ 2005ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή29/01/2311:00ΔΑΜΙΓΟΣ Γ., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., ΓΚΟΛΕΣ Π.2-0
ΑΠΣ ΝΕΟΙ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΣ ΚΩΦΩΝ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΚυριακή29/01/2311:00ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ., ΚΑΖΑΣ Ι., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ.0-6
ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ - ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή29/01/2315:30ΒΟΥΤΣΑΣ Δ., ΔΑΜΙΓΟΣ Γ., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ.0-3
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΒΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή29/01/2316:00ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.4-0


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ - ΑΠΣ ΝΕΟΙ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΣάββατο04/02/2316:00ΔΑΜΙΓΟΣ Γ., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Α.2-1
ΕΙΡΗΝΗ 2005 - ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ ΝΙΚΑΙΑΣΣάββατο04/02/2318:30ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΠΑΠΑΔΑΜ Σ., ΓΚΑΡΑ Σ.0-1
ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Β - ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή05/02/2310:30ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Α.0-2
ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ - ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή05/02/2312:00ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Ι.1-1
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΒΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή05/02/2313:30ΒΟΥΤΣΑΣ Δ., ΔΑΜΙΓΟΣ Γ., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ.1-3
ΑΣ ΚΩΦΩΝ - ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή05/02/2316:00ΔΑΜΙΓΟΣ Γ., ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ.6-0


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ - ΑΣ ΚΩΦΩΝ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΣάββατο11/02/2316:00ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ., ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ., ΓΚΑΡΑ Σ.0-2
ΕΙΡΗΝΗ 2005 - ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣΣάββατο11/02/2316:00ΔΑΜΙΓΟΣ Γ., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Α.0-4
ΑΠΣ ΝΕΟΙ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΚυριακή12/02/2310:30ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν.1-1
ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ - ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΒΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή12/02/2311:00ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ., ΛΥΤΡΙΒΗΣ Γ., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Ι.1-0
ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΒΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή12/02/2316:00ΔΙΑΚΟΥΜΟΠΟΥΛΟΣ Λ., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Α.2-2
ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή12/02/2316:00ΒΟΥΤΣΑΣ Δ., ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ., ΡΕΣΙΤΗΣ Δ.3-2


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ Β - ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο18/02/2316:00ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Α., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ.0-1
ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Β - ΕΙΡΗΝΗ 2005ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή19/02/2311:00ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΑΛΑΜΑΤΙΑΝΟΣ Σ., ΡΕΣΙΤΗΣ Δ.2-1
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ - ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΚυριακή19/02/2312:00ΔΑΜΙΓΟΣ Γ., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν., ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.3-0
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή19/02/2313:30ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ., ΒΑΪΛΑΣ Ι., ΒΟΥΤΣΑΣ Δ.1-4
ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ - ΑΠΣ ΝΕΟΙ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή19/02/2316:00ΒΟΥΤΣΑΣ Δ., ΒΑΪΛΑΣ Ι., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ.2-0
ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ - ΑΣ ΚΩΦΩΝ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή19/02/2318:00ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΛΥΤΡΙΒΗΣ Γ.0-2


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΣάββατο04/03/2316:30ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ., ΔΑΦΕΡΕΡΑΣ Γ., ΚΟΥΡΚΟΥΝΑΣΙΟΣ Α.1-1
ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ - ΑΠΣ ΝΕΟΙ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο04/03/2318:30ΔΑΜΙΓΟΣ Γ., ΔΙΑΚΟΥΜΟΠΟΥΛΟΣ Λ., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Α.1-1
ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ - ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή05/03/2311:00ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Ι.1-0
ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Β - ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή05/03/2311:00ΔΑΜΙΓΟΣ Γ., ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ.0-3
ΑΣ ΚΩΦΩΝ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή05/03/2316:00ΔΙΑΚΟΥΜΟΠΟΥΛΟΣ Λ., ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ.4-2
ΕΙΡΗΝΗ 2005 - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΒΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΚυριακή05/03/2317:00ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ Α., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν.0-1


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ Β - ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΒΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΣάββατο11/03/2316:30ΒΑΪΛΑΣ Ι., ΔΑΜΙΓΟΣ Γ., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ.5-2
ΑΠΣ ΝΕΟΙ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΕΙΡΗΝΗ 2005ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΚυριακή12/03/2311:00ΒΑΪΛΑΣ Ι., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.4-3
ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή12/03/2312:00ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν., ΔΑΜΙΓΟΣ Γ.5-2
ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ - ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή12/03/2313:00ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ., ΣΕΡΕΠΑΣ Α., ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ Ι.2-2
ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ - ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή12/03/2313:30ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΤΕΣΣΗΣ Δ., ΒΟΥΤΣΑΣ Δ.3-2
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΑΣ ΚΩΦΩΝ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή12/03/2316:30ΒΟΥΤΣΑΣ Δ., ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ.0-9


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ - ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΣάββατο18/03/2316:30ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Α., ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.3-0
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο18/03/2316:30ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Ι.1-2
ΕΙΡΗΝΗ 2005 - ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝΝΙΚΑΙΑΣΣάββατο18/03/2317:30ΔΑΜΙΓΟΣ Γ., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ Α.2-3
ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Β - ΑΠΣ ΝΕΟΙ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή19/03/2311:00ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΔΑΜΙΓΟΣ Γ., ΜΠΟΛΛΑΣ Χ.1-5
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ Β - ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή19/03/2311:00ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν., ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι.0-1
ΑΣ ΚΩΦΩΝ - ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή19/03/2316:30ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΠΑΠΑΔΑΜ Σ., ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ.2-1


19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ - ΕΙΡΗΝΗ 2005ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΣάββατο01/04/2317:30ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Ι.4-0
ΑΠΣ ΝΕΟΙ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΒΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΚυριακή02/04/2311:30ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΛΙΑΤΣΟΣ Γ., ΣΕΡΕΠΑΣ Α.2-4
ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ - ΑΣ ΚΩΦΩΝ ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή02/04/2312:00ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ Β., ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ Λ., ΚΑΛΑΜΑΤΙΑΝΟΣ Σ.0-3
ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ - ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΒΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή02/04/2312:00ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν., ΡΕΣΙΤΗΣ Δ.5-1
ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή02/04/2312:00ΖΕΣΤΑΣ Μ., ΤΕΣΣΗΣ Δ., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν.2-1
ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή02/04/2312:00ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ., ΛΥΤΡΙΒΗΣ Γ., ΔΑΜΙΓΟΣ Γ.4-0


20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣ ΚΩΦΩΝ - ΕΙΡΗΝΗ 2005ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΣάββατο08/04/2317:00ΔΑΜΙΓΟΣ Γ., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Ι.9-0
ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Β - ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή09/04/2312:00ΔΑΜΙΓΟΣ Γ., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ., ΚΑΤΣΑΝΑΣ Λ.0-4
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ - ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή09/04/2312:00ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΜΠΟΛΛΑΣ Χ., ΤΣΙΟΥΓΓΑΡΗΣ ..1-3
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ Β - ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή09/04/2312:00ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Α., ΣΗΦΑΚΗΣ Α.2-0
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή09/04/2312:00ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν.1-3
ΑΠΣ ΝΕΟΙ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΚυριακή09/04/2312:00ΒΟΥΤΣΑΣ Δ., ΜΑΜΣΑΚΟΣ Α., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.0-2


21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΒΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΣάββατο22/04/2317:30ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Ι.0-1
ΑΣ ΚΩΦΩΝ - ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΒΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή23/04/2314:00ΒΟΥΤΣΑΣ Δ., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Ι.5-0
ΕΙΡΗΝΗ 2005 - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή23/04/2318:00ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ., ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ Α., ΛΥΤΡΙΒΗΣ Γ.0-3
ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ - ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή23/04/2318:30ΚΑΖΑΣ Ι., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Δ.0-2
ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή23/04/2319:00ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.0-0
ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ - ΑΠΣ ΝΕΟΙ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή23/04/2319:00ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ., ΓΚΑΡΑ Σ., ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ.3-1


22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ Β - ΑΣ ΚΩΦΩΝ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΣάββατο29/04/2317:00ΔΑΜΙΓΟΣ Γ., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν., ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Θ.2-3
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ - ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΒΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή30/04/2311:30ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Α.6-2
ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ - ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή30/04/2312:00ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ., ΤΣΑΚΙΡΗΣ Κ., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.3-0
ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ - ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή30/04/2312:00ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ., ΒΑΪΛΑΣ Ι.1-1
ΑΠΣ ΝΕΟΙ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΚυριακή30/04/2312:00ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Α., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΣΗΦΑΚΗΣ Α.0-4
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΕΙΡΗΝΗ 2005ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή30/04/2317:30ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ., ΜΠΟΛΛΑΣ Χ., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Ι.4-1