Κοινοπραξία Πλοίων Σαρωνικού
CP CONSTRUCTIONS
ΚΑΤΑΡΡΑΚΤΗΣ
ΗΠΕΙΡΟΣ ΦΟΥΡΝΟΙ
MEGASPORT
ΒΙΡΒΙΛΗΣ
MNP
Ο ΑΡΗΣ ΙΑΠΩΝΙΚΑ ΑΝΤΑΛΛΑΚΤΙΚΑ
ΚΟΥΡΟΣ
Έντυπο Καλογερόγιαννης
orama
ΜΙΣΥΡΛΗΣ
PHYSHIOF
STYLEUP ΑΝΔΡΙΚΟ
HEALTH ASSISTANCE
STYLEUP ΓΥΝΑΙΚΕΙΟ
ΠΕΡΠΙΡΑΚΗΣ - PERGIO

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2022-2023
Κ16 - Α Φάση - 1ος Όμιλος

Κ16 - Α Φάση - 2ος Όμιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΚΑΡΑΒΑΣΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΣάββατο12/11/2214:30ΜΠΟΛΛΑΣ Χ.4-0
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ - ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΣάββατο12/11/2218:00ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Δ.0-2
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ - ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή13/11/2218:30ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.2-1
Ρεπό: Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΣάββατο19/11/2214:00ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.1-4
Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝΣάββατο19/11/2216:30ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ.0-3
ΚΑΡΑΒΑΣ - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή20/11/2213:30ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ.6-0
Ρεπό: ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΚΑΡΑΒΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΣάββατο26/11/2210:00ΑΙΒΑΛΙΩΤΗΣ Δ.3-1
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ - Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΣάββατο26/11/2212:15ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.0-1
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή27/11/2212:30ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.1-0
Ρεπό: ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ - ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝΣάββατο03/12/2213:00ΣΕΡΕΠΑΣ Α.1-6
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΣάββατο03/12/2217:30ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.0-5
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ - ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή04/12/2209:30ΜΠΟΛΛΑΣ Χ.0-2
Ρεπό: ΚΑΡΑΒΑΣ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΣάββατο10/12/2216:00ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.1-0
ΚΑΡΑΒΑΣ - Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή11/12/2217:30ΓΚΟΥΤΗΣ Α.5-1
ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή11/12/2218:00ΓΚΟΛΕΣ Π.6-1
Ρεπό: ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ - Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝΝΙΚΑΙΑΣΣάββατο17/12/2211:30ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν.4-1
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ - ΚΑΡΑΒΑΣΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΣάββατο17/12/2217:30ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.2-1
ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή18/12/2218:00ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ.2-2
Ρεπό: ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ - ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝΣάββατο07/01/2312:30ΣΕΡΕΠΑΣ Α.1-3
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή08/01/2315:30ΣΕΡΕΠΑΣ Α.2-3
ΚΑΡΑΒΑΣ - ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο04/03/2310:00ΑΙΒΑΛΙΩΤΗΣ Δ.0-1
Ρεπό: ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΡΑΒΑΣ - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο14/01/2309:30ΓΚΟΥΤΗΣ Α.1-4
ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή15/01/2317:15ΓΚΟΥΤΗΣ Α.8-1
ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή15/01/2318:00ΓΚΟΛΕΣ Π.1-0
Ρεπό: Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ - ΚΑΡΑΒΑΣΝΙΚΑΙΑΣΣάββατο21/01/2318:30ΓΚΟΛΕΣ Π.0-2
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή22/01/2317:30ΣΗΦΑΚΗΣ Α.4-0
ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή22/01/2318:30ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.1-0
Ρεπό: ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΡΑΒΑΣ - ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο28/01/2310:00ΣΗΦΑΚΗΣ Α.3-0
Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝΣάββατο28/01/2311:00ΣΕΡΕΠΑΣ Α.1-2
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή29/01/2317:30ΤΕΣΣΗΣ Δ.0-5
Ρεπό: ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο04/02/2311:30ΑΙΒΑΛΙΩΤΗΣ Δ.3-1
ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Σάββατο04/02/2314:00ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β.3-0
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή05/02/2314:00ΖΕΣΤΑΣ Μ.4-0
Ρεπό: ΚΑΡΑΒΑΣ

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ - ΚΑΡΑΒΑΣΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝΣάββατο11/02/2312:30ΣΕΡΕΠΑΣ Α.2-2
ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Σάββατο11/02/2318:30ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ.2-3
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ - ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΣάββατο11/02/2318:30ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.0-1
Ρεπό: ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝΣάββατο18/02/2311:30ΣΕΡΕΠΑΣ Α.2-1
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΣάββατο18/02/2314:30ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν.1-2
ΚΑΡΑΒΑΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο18/02/2318:00ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.4-1
Ρεπό: ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ

14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Σάββατο11/03/2314:45ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ.1-3
ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Σάββατο11/03/2318:30ΚΑΤΣΑΝΑΣ Λ.3-1
ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΚΑΡΑΒΑΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή12/03/2318:30ΜΠΟΛΛΑΣ Χ.4-0
Ρεπό: ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ