Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2022-2023
Κ14 - Α Φάση - 2ος Όμιλος
Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.
1η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ | ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ | Σάββατο | 12/11/22 | 12:00 | ΣΕΡΕΠΑΣ Α. | 4-4 |
ΑΘΗΝΑΪΚΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ | ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ | Κυριακή | 13/11/22 | 17:45 | ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Δ. | 6-0 |
2η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ | ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ | Σάββατο | 19/11/22 | 12:30 | ΚΑΤΣΑΝΑΣ Λ. | 2-4 |
ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ | ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ | Σάββατο | 19/11/22 | 14:30 | ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ. | 1-6 |
3η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ | ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ –ΑΙΓΑΛΕΩ | Κυριακή | 27/11/22 | 10:00 | ΤΕΣΣΗΣ Δ. | 8-0 |
ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ - ΑΘΗΝΑΪΚΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ | ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ | Κυριακή | 27/11/22 | 17:30 | ΚΟΥΤΗΣ Α. | 1-0 |
4η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΘΗΝΑΪΚΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ | ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ | Σάββατο | 03/12/22 | 17:45 | ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι. | 0-5 |
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ - ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ | ΝΙΚΑΙΑΣ | Κυριακή | 04/12/22 | 18:15 | ΜΠΟΛΛΑΣ Χ. | 1-5 |
5η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΑΘΗΝΑΪΚΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ | ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ | Σάββατο | 10/12/22 | 11:00 | ΓΚΟΥΤΗΣ Α. | 3-2 |
ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ | ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ –ΑΙΓΑΛΕΩ | Σάββατο | 10/12/22 | 12:00 | ΤΕΣΣΗΣ Δ. | 2-1 |
6η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ - ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ | ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ | Σάββατο | 17/12/22 | 11:45 | ΑΙΒΑΛΙΩΤΗΣ Δ. | 0-3 |
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ - ΑΘΗΝΑΪΚΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ | ΝΙΚΑΙΑΣ | Κυριακή | 18/12/22 | 18:00 | ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ. | 2-7 |
7η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ | ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣ | Σάββατο | 07/01/23 | 10:00 | ΓΚΟΥΤΗΣ Α. | 3-1 |
ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ | ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ –ΑΙΓΑΛΕΩ | Σάββατο | 07/01/23 | 14:30 | ΓΚΟΥΤΗΣ Α. | 6-0 |
8η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΘΗΝΑΪΚΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ | ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» | Σάββατο | 14/01/23 | 14:00 | ΔΑΜΙΓΟΣ Γ. | 0-1 |
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ - ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ | ΝΙΚΑΙΑΣ | Κυριακή | 15/01/23 | 18:00 | ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν. | 1-2 |
9η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ | ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ | Σάββατο | 21/01/23 | 12:00 | ΣΕΡΕΠΑΣ Α. | 1-2 |
ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΑΘΗΝΑΪΚΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ | ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ –ΑΙΓΑΛΕΩ | Σάββατο | 21/01/23 | 14:00 | ΓΚΟΛΕΣ Π. | 3-0 |
10η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΘΗΝΑΪΚΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ | ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ | Σάββατο | 28/01/23 | 12:00 | ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ. | 2-0 |
ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ - ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ | ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» | Σάββατο | 28/01/23 | 14:00 | ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ. | 1-3 |