Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2022-2023
Κ14 - Β Φάση - 1ος Όμιλος
Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.
1η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ - ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ | ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ | Σάββατο | 04/02/23 | 14:00 | ΑΝΤΩΝΙΟΥ Α. | 1-0 |
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ - ΑΟ ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ | ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ | Κυριακή | 05/02/23 | 10:00 | ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Ι. | 1-6 |
2η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ | ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ | Σάββατο | 11/02/23 | 12:00 | ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Δ. | 1-2 |
ΑΟ ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ | ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | Κυριακή | 12/02/23 | 10:00 | ΒΟΥΤΣΑΣ Δ. | 2-1 |
3η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ - ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ | ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» | Σάββατο | 18/02/23 | 13:00 | ΑΙΒΑΛΙΩΤΗΣ Δ. | 1-3 |
ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΑΟ ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ | ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ | Σάββατο | 18/02/23 | 16:00 | ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι. | 2-4 |
4η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ | ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ | Σάββατο | 04/03/23 | 14:00 | ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ. | 0-2 |
ΑΟ ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ - ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ | ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | Κυριακή | 05/03/23 | 16:00 | ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ. | 1-2 |
5η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ | ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ | Σάββατο | 11/03/23 | 10:00 | ΜΠΡΑΖΙΑΣ Γ. | 3-1 |
ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ | ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ | Κυριακή | 12/03/23 | 13:30 | ΜΠΟΛΛΑΣ Χ. | 3-1 |
6η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ | ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ | Σάββατο | 18/03/23 | 18:30 | ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Ι. | 1-2 |
ΑΟ ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ - ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ | ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | Κυριακή | 19/03/23 | 10:00 | ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ. | 2-1 |
7η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ | ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ | Σάββατο | 01/04/23 | 12:30 | ΚΟΥΡΚΟΥΝΑΣΙΟΣ Α. | 1-4 |
ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ - ΑΟ ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ | ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» | Κυριακή | 02/04/23 | 10:00 | ΓΚΟΛΕΣ Π. | 0-6 |
8η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ | ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ | Σάββατο | 08/04/23 | 15:00 | ΤΕΣΣΗΣ Δ. | 1-2 |
ΑΟ ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ | ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | Κυριακή | 09/04/23 | 12:15 | ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι. | 3-1 |
9η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΑΟ ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ | ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ | Σάββατο | 22/04/23 | 14:00 | ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Α. | 3-2 |
ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ | ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ | Κυριακή | 23/04/23 | 16:00 | ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ. | 2-3 |
10η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ - ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ | ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ | Σάββατο | 06/05/23 | 13:00 | ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ. | 5-3 |
ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ | ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» | Σάββατο | 06/05/23 | 13:00 | ΑΙΒΑΛΙΩΤΗΣ Δ. | 1-3 |