Κοινοπραξία Πλοίων Σαρωνικού
ΗΠΕΙΡΟΣ ΦΟΥΡΝΟΙ
CP CONSTRUCTIONS
ΚΑΤΑΡΡΑΚΤΗΣ
MNP
MEGASPORT
Ο ΑΡΗΣ ΙΑΠΩΝΙΚΑ ΑΝΤΑΛΛΑΚΤΙΚΑ
ΚΟΥΡΟΣ
ΒΙΡΒΙΛΗΣ
PHYSHIOF
Έντυπο Καλογερόγιαννης
ΜΙΣΥΡΛΗΣ
orama
ΠΕΡΠΙΡΑΚΗΣ - PERGIO
STYLEUP ΓΥΝΑΙΚΕΙΟ
STYLEUP ΑΝΔΡΙΚΟ
HEALTH ASSISTANCE

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2023-2024
Κ16 - Β Φάση - Α Κατηγορία 2ος Όμιλος

<< Κ16 - Β Φάση - Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
Κ16 - Β Φάση - Β Κατηγορία 1ος Όμιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΣάββατο27/01/2411:15ΑΙΒΑΛΙΩΤΗΣ Δ.2-3
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή28/01/2412:00ΑΙΒΑΛΙΩΤΗΣ Δ.2-6
Ρεπό: ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο03/02/2409:30ΑΙΒΑΛΙΩΤΗΣ Δ.3-1
ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή04/02/2411:30ΓΚΟΥΤΗΣ Α.5-1
Ρεπό: ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΣΑΛΑΜΙΝΑΣΣάββατο10/02/2410:30ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.1-1
ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ - ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο10/02/2410:30ΜΠΟΛΛΑΣ Χ.2-2
Ρεπό: ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο17/02/2412:15ΚΑΤΣΙΔΩΝΗΣ Σ.5-0
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή18/02/2413:30ΑΙΒΑΛΙΩΤΗΣ Δ.2-2
Ρεπό: ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΣάββατο24/02/2411:30ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Ι.1-1
ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΣάββατο24/02/2411:45ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.0-4
Ρεπό: ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο02/03/2418:15ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι.1-1
ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣΣΑΛΑΜΙΝΑΣΚυριακή03/03/2411:30ΓΚΟΥΤΗΣ Α.0-0
Ρεπό: ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΣάββατο09/03/2412:00ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.1-3
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή10/03/2417:15ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.0-4
Ρεπό: ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο30/03/2411:30ΑΙΒΑΛΙΩΤΗΣ Δ.3-3
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή31/03/2411:00ΜΕΓΑΣ Κ.4-0
Ρεπό: ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΣάββατο06/04/2411:30ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.0-5
ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΣάββατο06/04/2416:00ΓΚΟΥΤΗΣ Α.4-3
Ρεπό: ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ - ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή14/04/2415:00ΔΑΜΙΓΟΣ Γ.3-0 α.α.
ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή14/04/2415:00ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ.3-1
Ρεπό: ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ