Κοινοπραξία Πλοίων Σαρωνικού
ΚΑΤΑΡΡΑΚΤΗΣ
CP CONSTRUCTIONS
ΗΠΕΙΡΟΣ ΦΟΥΡΝΟΙ
ΒΙΡΒΙΛΗΣ
ΚΟΥΡΟΣ
MEGASPORT
MNP
Ο ΑΡΗΣ ΙΑΠΩΝΙΚΑ ΑΝΤΑΛΛΑΚΤΙΚΑ
orama
Έντυπο Καλογερόγιαννης
PHYSHIOF
ΜΙΣΥΡΛΗΣ
HEALTH ASSISTANCE
STYLEUP ΓΥΝΑΙΚΕΙΟ
STYLEUP ΑΝΔΡΙΚΟ
ΠΕΡΠΙΡΑΚΗΣ - PERGIO

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2023-2024
Κ16 - Β Φάση - Β Κατηγορία 2ος Όμιλος

<< Κ16 - Β Φάση - Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
Κ16 - Β Φάση - Β Κατηγορία 3ος Όμιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο27/01/2409:30ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.1-5
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ 2 - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο27/01/2413:30ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.2-0
Ρεπό: ΑΟ ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ 2ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο03/02/2410:00ΚΑΤΣΙΔΩΝΗΣ Σ.3-0
ΑΟ ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ - ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή04/02/2413:30ΓΚΟΥΤΗΣ Α.3-2
Ρεπό: ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο10/02/2413:00ΑΙΒΑΛΙΩΤΗΣ Δ.1-5
ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΑΟ ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή11/02/2410:00ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.3-2
Ρεπό: ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ 2

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ - ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ 2ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο17/02/2411:30ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.0-3
ΑΟ ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή18/02/2417:30ΚΑΤΣΙΔΩΝΗΣ Σ.3-0
Ρεπό: ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ 2 - ΑΟ ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο24/02/2411:45ΓΚΟΛΕΣ Π.2-2
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο24/02/2413:15ΑΙΒΑΛΙΩΤΗΣ Δ.0-5
Ρεπό: ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ 2ΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο02/03/2413:30ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ.2-0
ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή03/03/2418:45ΓΚΟΛΕΣ Π.4-1
Ρεπό: ΑΟ ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ - ΑΟ ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο09/03/2413:00ΑΙΒΑΛΙΩΤΗΣ Δ.2-4
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ 2 - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή10/03/2410:30ΤΕΣΣΗΣ Δ.1-4
Ρεπό: ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο30/03/2414:00ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.4-2
ΑΟ ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή31/03/2416:30ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.1-0
Ρεπό: ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ 2

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΟ ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο06/04/2409:45ΑΙΒΑΛΙΩΤΗΣ Δ.2-3
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ 2 - ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο06/04/2410:00ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι.0-2
Ρεπό: ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο13/04/2410:00ΜΠΟΛΛΑΣ Χ.6-1
ΑΟ ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ - ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ 2ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή14/04/2410:00ΔΑΜΙΓΟΣ Γ.
Ρεπό: ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ