Κοινοπραξία Πλοίων Σαρωνικού
ΚΑΤΑΡΡΑΚΤΗΣ
ΗΠΕΙΡΟΣ ΦΟΥΡΝΟΙ
CP CONSTRUCTIONS
ΒΙΡΒΙΛΗΣ
Ο ΑΡΗΣ ΙΑΠΩΝΙΚΑ ΑΝΤΑΛΛΑΚΤΙΚΑ
MNP
ΚΟΥΡΟΣ
MEGASPORT
PHYSHIOF
Έντυπο Καλογερόγιαννης
ΜΙΣΥΡΛΗΣ
orama
ΠΕΡΠΙΡΑΚΗΣ - PERGIO
STYLEUP ΓΥΝΑΙΚΕΙΟ
HEALTH ASSISTANCE
STYLEUP ΑΝΔΡΙΚΟ

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2023-2024
Κ14 - Β Φάση - Β Κατηγορία 2ος Όμιλος

<< Κ14 - Β Φάση - Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
Κ14 - Τελική Φάση >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝΣάββατο27/01/2411:00ΣΕΡΕΠΑΣ Α.6-2
ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο27/01/2411:30ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α.1-1
Ρεπό: ΑΘΗΝΑΪΚΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΘΗΝΑΪΚΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΣάββατο03/02/2411:00ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι.3-1
ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο03/02/2413:00ΑΙΒΑΛΙΩΤΗΣ Δ.6-2
Ρεπό: ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ - ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝΣάββατο10/02/2413:00ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.2-3
ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ - ΑΘΗΝΑΪΚΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο10/02/2415:00ΜΠΟΛΛΑΣ Χ.2-1
Ρεπό: ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο17/02/2409:30ΜΠΟΛΛΑΣ Χ.4-2
ΑΘΗΝΑΪΚΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΣάββατο17/02/2411:00ΑΙΒΑΛΙΩΤΗΣ Δ.1-2
Ρεπό: ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ - ΑΘΗΝΑΪΚΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΣάββατο24/02/2411:00ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ.3-3
ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ - ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝΣάββατο24/02/2413:15ΜΠΟΛΛΑΣ Χ.2-1
Ρεπό: ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ - ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο02/03/2410:30ΓΚΟΥΤΗΣ Α.3-2
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ - ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΣάββατο02/03/2410:30ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.2-3
Ρεπό: ΑΘΗΝΑΪΚΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΑΘΗΝΑΪΚΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο09/03/2409:30ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α.3-0 α.α.
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ - ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή10/03/2418:00ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Γ.0-6
Ρεπό: ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο30/03/2410:00ΓΚΟΥΤΗΣ Α.1-2
ΑΘΗΝΑΪΚΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΚυριακή31/03/2409:45ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ.1-0
Ρεπό: ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ - ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΣάββατο06/04/2412:00ΓΚΟΥΤΗΣ Α.1-2
ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ - ΑΘΗΝΑΪΚΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝΣάββατο06/04/2414:00ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.1-1
Ρεπό: ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ - ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο13/04/2410:30ΓΚΟΥΤΗΣ Α.
ΑΘΗΝΑΪΚΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή14/04/2416:00ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.
Ρεπό: ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ