ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ
Πρόγραμμα Αγώνων - Αποτελέσματα
Διοργάνωση | Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Αποτέλεσμα | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Κύπελλο Ερασιτεχνών Πειραιά 2023-24 (1η φάση) | ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ - ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ | ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ | Σάββατο | 09/09/23 | 17:00 | 3-1 |
2. | Κύπελλο Ερασιτεχνών Πειραιά 2023-24 (2η φάση) | ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ | ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ | Κυριακή | 17/09/23 | 12:00 | 0-1 |
3. | Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (1η αγ.) | ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ - ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ | ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ | Κυριακή | 01/10/23 | 13:00 | 0-0 |
4. | Κ16 - Α Φάση - 2ος Όμιλος (1η αγ.) | ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ - ΑΘΗΝΑΪΚΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 2 | ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ | Σάββατο | 21/10/23 | 12:15 | 6-0 |
5. | Κ14 - Α Φάση - 1ος Όμιλος (1η αγ.) | ΑΘΗΝΑΪΚΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 2 - ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ | ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ | Σάββατο | 21/10/23 | 14:00 | 1-3 |
6. | Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (2η αγ.) | ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ | ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ | Σάββατο | 21/10/23 | 16:30 | 0-4 |
7. | Κ16 - Α Φάση - 2ος Όμιλος (2η αγ.) | ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ | ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ | Σάββατο | 04/11/23 | 11:30 | 2-4 |
8. | Κ14 - Α Φάση - 1ος Όμιλος (2η αγ.) | ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ - ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ | ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ | Σάββατο | 04/11/23 | 12:00 | 2-1 |
9. | Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (3η αγ.) | ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ - ΑΣ ΚΩΦΩΝ | ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ | Σάββατο | 04/11/23 | 16:00 | 1-2 |
10. | Κ14 - Α Φάση - 1ος Όμιλος (3η αγ.) | ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ - ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ | ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ | Σάββατο | 11/11/23 | 10:30 | 0-1 |
11. | Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (4η αγ.) | ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ | ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» | Κυριακή | 12/11/23 | 10:30 | 3-0 |
12. | Κ16 - Α Φάση - 2ος Όμιλος (3η αγ.) | Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ - ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ | ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ | Κυριακή | 12/11/23 | 13:00 | 0-4 |
13. | Κ14 - Α Φάση - 1ος Όμιλος (4η αγ.) | ΑΕ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ - ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ | ΑΙΓΙΝΑΣ | Σάββατο | 18/11/23 | 14:00 | 3-0 α.α. |
14. | Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (5η αγ.) | ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ | ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ | Σάββατο | 18/11/23 | 15:30 | 4-1 |
15. | Κ16 - Α Φάση - 2ος Όμιλος (4η αγ.) | ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ - ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ | ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ | Κυριακή | 19/11/23 | 17:45 | 0-2 |
16. | Κ14 - Α Φάση - 1ος Όμιλος (5η αγ.) | ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ | ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ | Σάββατο | 25/11/23 | 10:00 | 5-0 |
17. | Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (6η αγ.) | ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ - ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ | ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» | Σάββατο | 25/11/23 | 15:30 | 2-3 |
18. | Κ16 - Α Φάση - 2ος Όμιλος (5η αγ.) | ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ | ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ | Κυριακή | 26/11/23 | 18:00 | 1-5 |
19. | Κ14 - Α Φάση - 1ος Όμιλος (6η αγ.) | ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ - ΑΘΗΝΑΪΚΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 2 | ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ | Σάββατο | 02/12/23 | 10:00 | 3-1 |
20. | Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (7η αγ.) | ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ - ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ | ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ | Σάββατο | 02/12/23 | 15:30 | 2-0 |
21. | Κ16 - Α Φάση - 2ος Όμιλος (6η αγ.) | ΑΘΗΝΑΪΚΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 2 - ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ | ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» | Κυριακή | 03/12/23 | 18:00 | 0-3 |
22. | Κ14 - Α Φάση - 1ος Όμιλος (7η αγ.) | ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ | ΜΟΣΧΑΤΟΥ | Σάββατο | 09/12/23 | 13:30 | 4-0 |
23. | Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (8η αγ.) | ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ | ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣ | Κυριακή | 10/12/23 | 15:00 | 1-4 |
24. | Κ14 - Α Φάση - 1ος Όμιλος (8η αγ.) | ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ - ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ | ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ | Σάββατο | 16/12/23 | 11:30 | 3-0 |
25. | Κ16 - Α Φάση - 2ος Όμιλος (8η αγ.) | ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ - Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ | ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ | Σάββατο | 16/12/23 | 13:00 | 3-0 |
26. | Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (9η αγ.) | ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ - ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝ | ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ | Σάββατο | 16/12/23 | 15:30 | 1-0 |
27. | Κ14 - Α Φάση - 1ος Όμιλος (9η αγ.) | ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ - ΑΕ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ | ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ | Σάββατο | 13/01/24 | 12:15 | 0-4 |
28. | Κ16 - Α Φάση - 2ος Όμιλος (9η αγ.) | ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ | ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ | Σάββατο | 13/01/24 | 12:30 | 0-3 |
29. | Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (10η αγ.) | ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ - ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ | ΜΟΣΧΑΤΟΥ | Σάββατο | 13/01/24 | 15:30 | 3-1 |
30. | Κ16 - Α Φάση - 2ος Όμιλος (10η αγ.) | ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ | ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ | Σάββατο | 20/01/24 | 11:00 | 2-1 |
31. | Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (11η αγ.) | ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ | ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» | Κυριακή | 21/01/24 | 13:00 | 0-0 |
32. | Κ14 - Α Φάση - 1ος Όμιλος (10η αγ.) | ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ - ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ | ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ | Κυριακή | 21/01/24 | 18:00 | 0-2 |
33. | Κ14 - Β Φάση - Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (1η αγ.) | ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ | ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ | Σάββατο | 27/01/24 | 11:30 | 1-1 |
34. | Κ16 - Β Φάση - Α Κατηγορία 2ος Όμιλος (1η αγ.) | ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ | ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | Κυριακή | 28/01/24 | 12:00 | 2-6 |
35. | Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (12η αγ.) | ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ | ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ | Κυριακή | 28/01/24 | 15:30 | 0-4 |
36. | Κ16 - Β Φάση - Α Κατηγορία 2ος Όμιλος (2η αγ.) | ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ | ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ | Σάββατο | 03/02/24 | 09:30 | 3-1 |
37. | Κ14 - Β Φάση - Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (2η αγ.) | ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ | ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ | Σάββατο | 03/02/24 | 13:00 | 6-2 |
38. | Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (13η αγ.) | ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ - ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ | ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ | Σάββατο | 03/02/24 | 15:30 | 1-0 |
39. | Κ16 - Β Φάση - Α Κατηγορία 2ος Όμιλος (3η αγ.) | ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ - ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ | ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ | Σάββατο | 10/02/24 | 10:30 | 2-2 |
40. | Κ14 - Β Φάση - Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (3η αγ.) | ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ - ΑΘΗΝΑΪΚΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ | ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ | Σάββατο | 10/02/24 | 15:00 | 2-1 |
41. | Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (14η αγ.) | ΑΣ ΚΩΦΩΝ - ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ | ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» | Κυριακή | 11/02/24 | 15:30 | 0-1 |
42. | Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (15η αγ.) | ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ | ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ | Σάββατο | 17/02/24 | 15:30 | 1-4 |
43. | Κ16 - Β Φάση - Α Κατηγορία 2ος Όμιλος (5η αγ.) | ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ | ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ | Σάββατο | 24/02/24 | 11:45 | 0-4 |
44. | Κ14 - Β Φάση - Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (5η αγ.) | ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ - ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ | ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ | Σάββατο | 24/02/24 | 13:15 | 2-1 |
45. | Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (16η αγ.) | ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ - ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ | ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣ | Κυριακή | 25/02/24 | 15:00 | 0-3 |
46. | Κ14 - Β Φάση - Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (6η αγ.) | ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ - ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ | ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ | Σάββατο | 02/03/24 | 10:30 | 3-2 |
47. | Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (17η αγ.) | ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ - ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ | ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ | Σάββατο | 02/03/24 | 16:00 | 4-0 |
48. | Κ16 - Β Φάση - Α Κατηγορία 2ος Όμιλος (6η αγ.) | ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ | Σάββατο | 02/03/24 | 18:15 | 1-1 |
49. | Κ16 - Β Φάση - Α Κατηγορία 2ος Όμιλος (7η αγ.) | ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ | ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ | Σάββατο | 09/03/24 | 12:00 | 1-3 |
50. | Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (18η αγ.) | ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ - ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ | ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ | Σάββατο | 09/03/24 | 15:30 | 0-5 |
51. | Κ14 - Β Φάση - Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (7η αγ.) | ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ - ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ | ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ | Κυριακή | 10/03/24 | 18:00 | 0-6 |
52. | Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (19η αγ.) | ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ | ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ | Σάββατο | 23/03/24 | 16:00 | 2-1 |
53. | Κ16 - Β Φάση - Α Κατηγορία 2ος Όμιλος (8η αγ.) | ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ | ΜΟΣΧΑΤΟΥ | Σάββατο | 30/03/24 | 11:30 | 3-3 |
54. | Κ14 - Β Φάση - Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (8η αγ.) | ΑΘΗΝΑΪΚΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ | ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣ | Κυριακή | 31/03/24 | 09:45 | 1-0 |
55. | Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (20η αγ.) | ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝ - ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ | ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ | Κυριακή | 31/03/24 | 17:00 | 2-4 |
56. | Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (21η αγ.) | ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ - ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ | ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ | Κυριακή | 07/04/24 | 17:00 | 3-1 |
57. | Κ14 - Β Φάση - Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (10η αγ.) | ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ - ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ | ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ | Σάββατο | 13/04/24 | 10:30 | |
58. | Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (22η αγ.) | ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ | ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ | Σάββατο | 13/04/24 | 19:00 | 1-0 |
59. | Κ16 - Β Φάση - Α Κατηγορία 2ος Όμιλος (10η αγ.) | ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ - ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ | ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ | Κυριακή | 14/04/24 | 15:00 | 3-0 α.α. |
60. | Play-off Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (1η αγ.) | ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ - ΑΣ ΚΩΦΩΝ | ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» | Σάββατο | 20/04/24 | 17:00 | 3-1 |
61. | Κ16 - Τελική Φάση (1η φάση) | ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ (Ημιτελικός) | ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ | Κυριακή | 21/04/24 | 19:00 | 0-1 |
62. | Play-off Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (2η αγ.) | ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ - ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ | ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ | Κυριακή | 28/04/24 | 18:00 | 2-1 |
63. | Κ16 - Τελική Φάση (2η φάση) | ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ (Μεγάλος Τελικός) | ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣ | Σάββατο | 11/05/24 | 15:00 | |
64. | Play-off Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (3η αγ.) | ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ - ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ | ΝΙΚΑΙΑΣ | Κυριακή | 12/05/24 | 12:00 | |
65. | Κ16 - Α Φάση - 2ος Όμιλος (7η αγ.) | ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ - ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ | 3-0 α.α. |