Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Πειραιά
Δευτέρα, 06/05/2024
» ΑΡΧΙΚΗ ΣΕΛΙΔΑ
» Ε.Ε. & ΕΠΙΤΡΟΠΕΣ
» ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ
» ΠΑΡΑΒΟΛΑ ΕΠΟ
» ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ
» ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΕΣ
» ΠΟΙΝΕΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΩΝ
» ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΕΙΣ
» ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ
» ΓΗΠΕΔΑ
» ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΕΣ
» ΣΩΜΑΤΕΙΑ
» ΕΝΤΥΠΑ
» ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ
» ΔΙΑΙΤΗΣΙΑ
» ΚΑΝΟΝΙΣΜΟΙ
» ΑΝΑΦΟΡΑ ΛΑΘΟΥΣ
» ΙΣΤΟΡΙΚΟ
» ΚΑΙΡΟΣ
» ΣΥΧΝΕΣ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ
» ΧΡΗΣΙΜΟΙ ΣΥΝΔΕΣΜΟΙ
» ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ
Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:
ΕΙΡΗΝΗ 2005
Πληροφορίες
Πρόγραμμα Αγώνων
Στατιστικά
75 από 128
Αγωνιστική Περίοδος:
2023-2024
2022-2023
2021-2022
2020-2021
2019-2020
2018-2019
2017-2018
2016-2017
2015-2016
2014-2015
2013-2014
Πρόγραμμα Αγώνων - Αποτελέσματα
Διοργάνωση
Αγώνας
Γήπεδο
Ημέρα
Ημ/νία
Ώρα
Αποτέλεσμα
1.
Κύπελλο Ερασιτεχνών Πειραιά 2023-24
(1η φάση)
ΕΙΡΗΝΗ 2005 - ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΝΙΚΑΙΑΣ
Σάββατο
09/09/23
17:00
0-6
2.
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(1η αγ.)
ΕΙΡΗΝΗ 2005 - ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ
ΝΙΚΑΙΑΣ
Σάββατο
21/10/23
17:00
1-7
3.
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(3η αγ.)
ΕΙΡΗΝΗ 2005 - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ
ΝΙΚΑΙΑΣ
Σάββατο
11/11/23
17:00
0-9
4.
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(4η αγ.)
ΕΙΡΗΝΗ 2005 - ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ
ΝΙΚΑΙΑΣ
Σάββατο
18/11/23
18:00
0-3
5.
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(5η αγ.)
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ - ΕΙΡΗΝΗ 2005
ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»
Κυριακή
26/11/23
13:00
4-1
6.
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(6η αγ.)
ΕΙΡΗΝΗ 2005 - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ
ΝΙΚΑΙΑΣ
Σάββατο
02/12/23
18:00
0-6
7.
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(7η αγ.)
ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΕΙΡΗΝΗ 2005
ΝΙΚΑΙΑΣ
Κυριακή
10/12/23
18:00
4-0
8.
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(8η αγ.)
ΕΙΡΗΝΗ 2005 - ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ
ΝΙΚΑΙΑΣ
Σάββατο
16/12/23
18:00
1-5
9.
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(9η αγ.)
ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ - ΕΙΡΗΝΗ 2005
ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ
Κυριακή
14/01/24
10:30
2-1
10.
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(10η αγ.)
ΑΠΣ ΝΕΟΙ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΕΙΡΗΝΗ 2005
ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣ
Κυριακή
21/01/24
10:30
2-0
11.
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(11η αγ.)
ΕΙΡΗΝΗ 2005 - ΑΘΗΝΑΪΚΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΝΙΚΑΙΑΣ
Σάββατο
27/01/24
17:00
1-2
12.
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(12η αγ.)
ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ - ΕΙΡΗΝΗ 2005
ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ
Σάββατο
03/02/24
16:00
6-0
13.
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(14η αγ.)
ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΕΙΡΗΝΗ 2005
ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ
Κυριακή
18/02/24
15:30
7-0
14.
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(15η αγ.)
ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ - ΕΙΡΗΝΗ 2005
ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ
Κυριακή
25/02/24
12:30
7-0
15.
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(16η αγ.)
ΕΙΡΗΝΗ 2005 - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ
ΝΙΚΑΙΑΣ
Σάββατο
02/03/24
18:00
0-6
16.
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(17η αγ.)
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΕΙΡΗΝΗ 2005
ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ
Κυριακή
10/03/24
16:00
7-1
17.
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(18η αγ.)
ΕΙΡΗΝΗ 2005 - ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΝΙΚΑΙΑΣ
Σάββατο
23/03/24
18:30
2-8
18.
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(19η αγ.)
ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ - ΕΙΡΗΝΗ 2005
ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣ
Κυριακή
31/03/24
14:30
3-1
19.
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(20η αγ.)
ΕΙΡΗΝΗ 2005 - ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ
ΝΙΚΑΙΑΣ
Σάββατο
06/04/24
17:00
0-6
20.
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(21η αγ.)
ΕΙΡΗΝΗ 2005 - ΑΠΣ ΝΕΟΙ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΝΙΚΑΙΑΣ
Σάββατο
13/04/24
19:00
0-7
21.
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(22η αγ.)
ΑΘΗΝΑΪΚΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΕΙΡΗΝΗ 2005
ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ
Κυριακή
21/04/24
15:00
6-1