Design-Metal
ΚΑΤΑΡΡΑΚΤΗΣ
ΤΡΥΦΩΝΑΣ
ΤΕΧΝΟΠΑΝ
ΑΜΕΘΥΣΤΟΣ1
ΑΜΕΘΥΣΤΟΣ2
Κοινοπραξία Πλοίων Σαρωνικού
GIVOVA ΣΠΗΛΙΟΣ
AGIOUTANTIS GROUP3
SUNLIFE
ΚΤΕΟ ΡΕΝΤΗ
maison de la perfumerie
VERDE PAPAGALO
ΗΠΕΙΡΟΣ ΦΟΥΡΝΟΙ
Έντυπο Καλογερόγιαννης
Vodafone Σκούταρης
HEALTH ASSISTANCE

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Ποινές Ποδοσφαιριστών Περιόδου 2013-2014
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος

<< Play-out B Κατηγορία 2ος Όμιλος
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος >>

Ημ/νίαΑγωνιστικήΑγώναςΠοδοσφαιριστήςΑγωνιστικές
04/05/1426ηΕ.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ - ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΡΑΦΑΗΛ1
04/05/1426ηΕ.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ - ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΜΟΝΙΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ2
04/05/1426ηΕ.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ - ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΤΡΙΚΑΜΗΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ2
04/05/1426ηΕ.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ - ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΝΤΕΡΤΖΙΟ ΜΠΛΕΝΤΑΡ1
04/05/1426ηΕ.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ - ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΓΟΥΤΗΣ ΤΖΙΜΜΗ ΝΙΚΟΛΑΟΣ2
04/05/1426ηΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ - ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣΠΡΟΔΡΟΜΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ6
04/05/1426ηΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ - ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣΜΠΟΛΩΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ-ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ1
04/05/1426ηΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ - ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣΑΓΓΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ1
04/05/1426ηΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ - ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣΣΠΑΧΙΟΥ ΦΑΤΙΟΝ3
27/04/1425ηΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ - ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ ΠΕΡ.ΣΠΑΧΟ ΑΝΤΩΝΙΟΣ1
13/04/1424ηΑΟ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ ΠΕΡ.ΜΕΓΓΟΥΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ9
13/04/1424ηΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ ΠΑΠΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ1
12/04/1424ηΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ - ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΚΥΡΙΤΣΗΣ ΘΩΜΑΣ1
12/04/1424ηΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ.ΣΟΦΙΑΣ - ΦΑΛΗΡΙΚΟΣΚΟΥΤΣΟΥΝΑΜΕΝΤΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ1
06/04/1423ηΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣΠΡΟΔΡΟΜΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ1
06/04/1423ηΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΑΡΜΕΝΙΚΗΤΖΟΜΠΑΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ1
30/03/1422ηΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΜΠΛΕΝΤΖΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ1
29/03/1422ηΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΦΑΛΗΡΙΚΟΣMPREGASI NERVIN3
23/03/1421ηΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΒΑΛΛΙΑΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ1
22/03/1421ηΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ - Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝΚΟΚΛΙΩΤΗΣ ΖΩΗΣ1
15/03/1420ηΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ - ΑΟ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΓΚΛΕΖΑΚΟΣ ΣΚΛΑΒΟΥΝΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ4
09/03/1419ηΕ.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ - ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣΑΓΓΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ1
09/03/1419ηΠΥΘΑΓΟΡΑΣ ΠΕΡ. - ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣΣΠΥΡΙΔΑΚΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ-ΝΙΚΟΛΑΟΣ4
09/03/1419ηΠΥΘΑΓΟΡΑΣ ΠΕΡ. - ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣKUTSALEV MARIO4
23/02/1418ηΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝΚΑΠΑΙ ΜΥΡΤΕΖΑ9
23/02/1418ηΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝΦΑΣΟΥΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ4
16/02/1417ηΕ.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣΝΗΦΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ2
15/02/1417ηΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ - ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣΠΗΛΙΟΥΡΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ1
09/02/1416ηΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣΒΡΟΥΛΙΔΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ1
09/02/1416ηΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣΘΩΜΑΚΟΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ4
09/02/1416ηΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝΒΑΛΛΙΑΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ3
09/02/1416ηΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ ΚΥΠΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ3
09/02/1416ηΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ ΝΕΟΦΩΤΙΣΤΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ2
09/02/1416ηΠΥΘΑΓΟΡΑΣ ΠΕΡ. - ΑΡΜΕΝΙΚΗΛΟΥΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ3
02/02/1415ηΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ ΚΙΟΥΡΑΝΗΣ ΘΩΜΑΣ3
02/02/1415ηΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ ΤΟΞΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ1
19/01/1413ηΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΑΟ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΦΑΤΣΕΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ1
18/01/1413ηΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣΦΡΑΓΚΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ1
18/01/1413ηΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣΝΕΟΦΩΤΙΣΤΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ1
12/01/1412ηΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ - ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ ΑΓΚΟΛΙ ΕΡΒΙΝ2
12/01/1412ηΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ - ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ ΣΑΛΩΜΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ1
12/01/1412ηΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ - ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ ΣΙΑΚΟΥΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ1
12/01/1412ηΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ - ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ ΣΕΧΟΥ ΑΛΜΠΙΟΝ3
12/01/1412ηΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ - ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ ΧΑΝΤΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ3
12/01/1412ηΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ - ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ ΛΑΒΔΑΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ4
12/01/1412ηΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ - ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ3
12/01/1412ηΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ - ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ BURJALIANI VALERI3
12/01/1412ηΑΟ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ3
12/01/1412ηΑΟ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ ΤΣΙΑΡΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ2
04/01/1411ηΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ - ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΣΙΣΜΑΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ1
14/12/1310ηΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ.ΣΟΦΙΑΣ - ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ ΚΑΜΕΝΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ5
08/12/13ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ ΠΕΡ. - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ.ΣΟΦΙΑΣΣΠΥΡΙΔΑΚΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ-ΝΙΚΟΛΑΟΣ1
08/12/13ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ ΠΕΡ. - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ.ΣΟΦΙΑΣΑΓΟΡΓΙΑΝΙΤΗΣ ΛΟΥΚΑΣ1
08/12/13ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ ΠΕΡ. - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ.ΣΟΦΙΑΣΗΛΙΑΚΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ2
08/12/13ΑΟ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝΚΟΥΤΣΟΜΠΕΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ1
08/12/13ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΡΜΕΝΙΚΗΚΑΛΟΥΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ1
08/12/13ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΡΜΕΝΙΚΗΣΠΑΘΟΥΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ1
08/12/13ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΡΜΕΝΙΚΗΦΡΑΓΚΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΚΟΣ1
08/12/13ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ ΜΑΥΡΑΚΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ1
07/12/13ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ - ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣΠΑΠΑΧΑΡΙΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ1
01/12/13ΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣΣΠΕΡΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ3
01/12/13ΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣΠΡΟΔΡΟΜΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ3
01/12/13ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣΚΟΨΑΧΕΙΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ1
30/11/13ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΔΙΑΚΑΚΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ1
30/11/13ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΛΑΓΑΝΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ1
30/11/13ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ - ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ ΠΕΡ.ΜΕΓΓΟΥΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ3
24/11/13ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ ΚΟΦΦΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ1
16/11/13ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ - Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝΣΑΜΠΑΝΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ1
16/11/13ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ - Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝΚΑΠΑΙ ΜΥΡΤΕΖΑ5
10/11/13ΑΟ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣΜΑΛΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ1
09/11/13ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ.ΣΟΦΙΑΣ - ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣΜΥΛΩΝΑΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ-ΠΑΝΑΓ.4
03/11/13ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ.ΣΟΦΙΑΣΑΝΤΩΝΙΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΣ1
20/10/13ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ - ΑΟ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΑΜΑΡΑΝΤΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ1
19/10/13ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ - ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ ΣΑΛΩΜΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ4
06/10/13ΑΡΜΕΝΙΚΗ - Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝΚΑΠΑΙ ΜΥΡΤΕΖΑ1