Design-Metal
ΚΑΤΑΡΡΑΚΤΗΣ
EMPIRE BARBERSHOP
ΗΠΕΙΡΟΣ ΦΟΥΡΝΟΙ
ΤΕΧΝΟΠΑΝ
ΚΤΕΟ ΡΕΝΤΗ
VERDE PAPAGALO
Κοινοπραξία Πλοίων Σαρωνικού
Έντυπο Καλογερόγιαννης
Vodafone Σκούταρης
HEALTH ASSISTANCE

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2013-2014
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος

<< Play-out B Κατηγορία 2ος Όμιλος
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΑΟ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Σάββατο05/10/1316:00ΤΖΙΛΙΡΗΣ Δ., ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π.3-0
ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή06/10/1310:00ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Γ., ΣΙΑΣΙΑΚΟΣ Ι., ΤΣΟΥΚΑΡΑΣ Π.1-1
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ.ΣΟΦΙΑΣ - ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή06/10/1311:00ΝΤΙΝΙΩΤΑΚΗΣ Γ., ΤΣΕΒΑΣ Σ.3-3
ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ ΠΕΡ.ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή06/10/1311:45ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΟΡΦΑΝΟΣ Δ., ΧΗΡΑΚΗΣ Μ.2-0
ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ - ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή06/10/1312:15ΠΕΡΔΙΚΟΥΡΗΣ Γ., ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π., ΚΑΡΑΝΑΝΟΣ Γ.4-1
ΑΡΜΕΝΙΚΗ - Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή06/10/1313:30ΒΛΑΝΤΗΣ Χ., ΣΙΝΙΟΡΑΚΗΣ Α., ΘΕΟΛΟΓΙΤΗΣ Ε.3-3
ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ - ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή06/10/1313:30ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ Κ., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ.1-0


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΑΡΜΕΝΙΚΗΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή13/10/1311:00ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ Σ., ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΣΙΑΣΙΑΚΟΣ Ι.2-1
ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ ΠΕΡ. - ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή13/10/1313:00ΜΙΧΕΛΗΣ Σ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ.2-3
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ - Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή13/10/1313:30ΓΚΟΛΕΣ Π., ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΚΑΡΦΗΣ Δ.1-1
ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ.ΣΟΦΙΑΣΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή13/10/1313:30ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ Σ.4-2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή13/10/1316:00ΔΡΙΤΣΑΚΗΣ Γ., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π., ΤΖΙΚΑ Κ.1-1
ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ - ΦΑΛΗΡΙΚΟΣΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή13/10/1316:00ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Γ.2-3
ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή13/10/1316:00ΝΤΟΥΜΙΤΡΕΣΚΟΥ Ρ., ΚΙΟΥΣΗΣ Π., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ.1-0


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Σάββατο19/10/1316:00ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ., ΚΑΔΙΟΥΡΑΝΗ Ε.2-0
ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ - ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΣάββατο19/10/1316:00ΣΚΑΛΤΣΗΣ Θ., ΝΤΙΝΙΩΤΑΚΗΣ Γ., ΣΟΥΓΚΛΑΚΟΣ Θ.2-0
ΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ ΠΕΡ.ΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή20/10/1310:00ΤΖΙΛΙΡΗΣ Δ., ΚΑΡΦΗΣ Δ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Α.2-2
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ.ΣΟΦΙΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή20/10/1311:00ΚΟΥΡΟΜΙΧΕΛΑΚΗΣ Α., ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Γ., ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ Α.1-1
ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ - ΦΑΛΗΡΙΚΟΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή20/10/1312:15ΑΝΔΡΟΝΙΚΙΔΗΣ Χ., ΑΡΓΥΡΗΣ Ε., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ.3-4
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ - ΑΟ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή20/10/1313:30ΝΤΟΥΜΙΤΡΕΣΚΟΥ Ρ., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Κ., ΣΓΑΝΤΖΟΣ Γ.6-2
Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ - ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝΚυριακή20/10/1316:00ΣΚΑΛΤΣΗΣ Θ., ΤΣΟΥΚΑΡΑΣ Π., ΣΙΑΣΙΑΚΟΣ Ι.4-0


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο02/11/1315:00ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ., ΚΑΡΦΗΣ Δ.2-2
ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ - ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΣάββατο02/11/1315:00ΠΑΠΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Μ.0-1
ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΟ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή03/11/1310:00ΚΑΛΗΜΕΡΗΣ Ν., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΚΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α.3-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή03/11/1312:00ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΠΑΝΟΥ Γ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Α.1-1
ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ.ΣΟΦΙΑΣΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή03/11/1312:00ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ Σ., ΒΛΑΝΤΗΣ Ι., ΣΙΑΣΙΑΚΟΣ Ι.4-1
ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ ΠΕΡ. - ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή03/11/1315:00ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ Κ., ΝΤΙΝΙΩΤΑΚΗΣ Γ., ΠΑΧΩΠΟΣ Μ.3-1
ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ - ΑΡΜΕΝΙΚΗΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή03/11/1315:00ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Γ., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π., ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ Γ.1-2


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ ΠΕΡ.ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Σάββατο09/11/1315:00ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΤΑΤΣΙΝΑΣ Ι.4-0
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ.ΣΟΦΙΑΣ - ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο09/11/1315:00ΠΑΝΟΥ Γ., ΚΑΛΗΜΕΡΗΣ Ν., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Α.1-3
ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ - ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο09/11/1315:00ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Κ., ΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΗΣ Η., ΣΙΝΙΟΡΑΚΗΣ Α.1-0
ΑΟ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή10/11/1310:00ΝΤΙΝΙΩΤΑΚΗΣ Γ., ΣΓΑΝΤΖΟΣ Γ., ΤΖΙΚΑ Κ.1-1
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ - ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή10/11/1312:30ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΣΓΑΝΤΖΟΣ Γ., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν.3-4
ΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΦΑΛΗΡΙΚΟΣΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή10/11/1312:30ΚΑΡΥΟΦΥΛΛΗΣ Κ., ΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΗΣ Η., ΠΕΡΔΙΚΟΥΡΗΣ Γ.0-2
Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ - ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝΚυριακή10/11/1315:00ΚΑΛΗΜΕΡΗΣ Ν., ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π.1-0


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο16/11/1315:00ΜΙΧΕΛΗΣ Σ., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Μ., ΣΟΥΓΚΛΑΚΟΣ Θ.0-3
ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ - Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΣάββατο16/11/1315:00ΚΑΡΥΟΦΥΛΛΗΣ Κ., ΚΟΥΡΟΜΙΧΕΛΑΚΗΣ Α., ΚΙΟΥΣΗΣ Π.2-1
ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΑΡΜΕΝΙΚΗΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Σάββατο16/11/1315:00ΝΤΟΥΜΙΤΡΕΣΚΟΥ Ρ., ΤΑΤΣΙΝΑΣ Ι., ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Γ.1-1
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ.ΣΟΦΙΑΣ - ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο16/11/1315:00ΣΑΚΚΑΣ Β., ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΟΥ Π., ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π.0-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ ΠΕΡ.ΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή17/11/1312:30ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΣΥΚΟΥΤΡΗΣ Γ., ΘΕΟΛΟΓΙΤΗΣ Ε.1-0
ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή17/11/1315:00ΣΥΡΡΟΣ Γ., ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Γ., ΠΑΝΤΕΛΗΣ Β.0-5
ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΟ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή17/11/1315:00ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΒΛΑΝΤΗΣ Χ., ΠΑΧΩΠΟΣ Μ.2-0


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΦΑΛΗΡΙΚΟΣΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Σάββατο23/11/1315:00ΛΑΜΠΑΔΑΡΙΟΥ Ε., ΚΟΥΡΟΜΙΧΕΛΑΚΗΣ Α., ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΟΥ Π.2-1
ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ - ΑΡΜΕΝΙΚΗΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο23/11/1315:00ΤΣΑΜΟΥΡΗΣ Α., ΚΙΟΥΣΗΣ Π., ΤΙΚΑΣ Ν.2-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή24/11/1310:00ΠΕΡΔΙΚΟΥΡΗΣ Γ., ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΤΣΕΒΑΣ Σ.4-2
ΑΟ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή24/11/1310:00ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Γ., ΒΛΑΝΤΗΣ Ι., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν.3-3
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ - ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή24/11/1315:00ΤΣΑΜΟΥΡΗΣ Α., ΚΑΡΦΗΣ Δ., ΚΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α.2-2
Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ.ΣΟΦΙΑΣΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝΚυριακή24/11/1315:00ΝΤΙΝΙΩΤΑΚΗΣ Γ., ΚΑΔΙΟΥΡΑΝΗ Ε., ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ.4-1
ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ ΠΕΡ. - ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΤετάρτη11/12/1315:00ΤΖΙΚΑ Κ., ΧΗΡΑΚΗΣ Μ., ΚΑΡΑΝΑΝΟΣ Γ.2-3


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ - ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ ΠΕΡ.ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΣάββατο30/11/1315:00ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΤΑΤΣΙΝΑΣ Ι., ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ.4-0
ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Σάββατο30/11/1315:00ΚΑΡΥΟΦΥΛΛΗΣ Κ., ΛΙΑΚΩΝΗΣ Β., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π.2-2
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ.ΣΟΦΙΑΣ - ΑΟ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο30/11/1315:00ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ Σ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ., ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ.1-1
ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή01/12/1312:00ΣΚΑΛΤΣΗΣ Θ., ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΤΑΤΣΙΝΑΣ Ι.5-1
ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή01/12/1315:00ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Γ., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Γ.5-0
ΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή01/12/1315:00ΠΕΡΔΙΚΟΥΡΗΣ Γ., ΘΕΟΛΟΓΙΤΗΣ Ε., ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ Γ.3-3
Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ - ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝΚυριακή01/12/1315:00ΑΝΔΡΟΝΙΚΙΔΗΣ Χ., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Μ., ΠΑΪΖΗΣ Π.3-1


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ - ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο07/12/1315:00ΔΡΙΤΣΑΚΗΣ Γ., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΤΑΤΣΙΝΑΣ Ι.2-1
ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή08/12/1312:30ΣΑΚΚΑΣ Β., ΣΓΑΝΤΖΟΣ Γ., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Μ.4-2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή08/12/1312:30ΜΙΧΕΛΗΣ Σ., ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΤΖΙΛΙΡΗΣ Δ.1-2
ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΡΜΕΝΙΚΗΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή08/12/1312:30ΣΥΚΟΥΤΡΗΣ Γ., ΒΛΑΝΤΗΣ Χ., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ.3-0
ΑΟ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή08/12/1312:30ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Γ., ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π.1-3
ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ - ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή08/12/1315:00ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Γ., ΠΑΪΖΗΣ Π.0-0
ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ ΠΕΡ. - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ.ΣΟΦΙΑΣΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή08/12/1315:00ΣΥΡΡΟΣ Γ., ΚΙΟΥΣΗΣ Π., ΛΙΑΚΩΝΗΣ Β.2-2


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ - ΦΑΛΗΡΙΚΟΣΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΣάββατο14/12/1315:00ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Κ., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΤΖΙΛΙΡΗΣ Δ.2-1
ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Σάββατο14/12/1315:00ΛΑΜΠΑΔΑΡΙΟΥ Ε., ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΟΥ Π., ΤΑΤΣΙΝΑΣ Ι.0-2
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ.ΣΟΦΙΑΣ - ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο14/12/1315:00ΠΑΝΟΥ Γ., ΣΟΥΓΚΛΑΚΟΣ Θ., ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ Κ.1-1
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο14/12/1315:00ΠΟΤΟΓΛΟΥ Ν., ΚΑΛΗΜΕΡΗΣ Ν., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Μ.2-3
ΑΟ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή15/12/1310:00ΣΥΡΡΟΣ Γ., ΣΥΚΟΥΤΡΗΣ Γ., ΒΕΚΡΗΣ Ν.1-3
ΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή15/12/1315:00ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Γ., ΖΟΡΜΠΑΣ Α., ΠΑΪΖΗΣ Π.0-3
Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ - ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ ΠΕΡ.ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝΚυριακή15/12/1315:00ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΤΣΟΥΚΑΡΑΣ Π., ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ.2-0


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Σάββατο04/01/1415:00ΣΚΑΛΤΣΗΣ Θ., ΣΙΝΙΟΡΑΚΗΣ Α., ΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΗΣ Η.0-1
ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΡΜΕΝΙΚΗΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΣάββατο04/01/1415:00ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΣΥΡΡΟΣ Γ., ΛΙΑΚΩΝΗΣ Β.5-0
ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ - ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο04/01/1415:00ΟΡΦΑΝΟΣ Δ., ΣΓΑΝΤΖΟΣ Γ., ΚΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α.3-0
ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ ΠΕΡ. - ΑΟ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή05/01/1409:00ΜΙΧΕΛΗΣ Σ., ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ Γ., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Γ.0-1
ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ - Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή05/01/1412:30ΣΑΚΚΑΣ Β., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Γ.1-5
ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή05/01/1412:30ΒΛΑΝΤΗΣ Χ., ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Γ., ΛΙΑΚΩΝΗΣ Β.1-1
ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ.ΣΟΦΙΑΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή05/01/1415:00ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΒΛΑΝΤΗΣ Ι., ΤΣΟΥΚΑΡΑΣ Π.2-0


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή12/01/1410:00ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ Σ., ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΤΑΤΣΙΝΑΣ Ι.1-1
ΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή12/01/1411:30ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ Κ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΚΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α.1-3
ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ ΠΕΡ. - ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή12/01/1411:45ΝΤΟΥΜΙΤΡΕΣΚΟΥ Ρ., ΣΥΚΟΥΤΡΗΣ Γ., ΒΕΚΡΗΣ Ν.0-2
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ - ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή12/01/1412:30ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Κ., ΠΕΡΔΙΚΟΥΡΗΣ Γ., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Μ.3-2
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ.ΣΟΦΙΑΣ - ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή12/01/1415:00ΣΥΚΟΥΤΡΗΣ Γ., ΝΤΟΥΜΙΤΡΕΣΚΟΥ Ρ., ΒΕΚΡΗΣ Ν.1-2
Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ - ΦΑΛΗΡΙΚΟΣΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝΚυριακή12/01/1415:00ΤΖΙΟΥΒΕΛΗΣ Σ., ΣΙΝΙΟΡΑΚΗΣ Α., ΣΟΥΓΚΛΑΚΟΣ Θ.3-1
ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή12/01/1415:00ΠΑΝΟΥ Γ., ΒΛΑΝΤΗΣ Ι., ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ Σ.2-1


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Σάββατο18/01/1415:00ΤΖΙΛΙΡΗΣ Δ., ΛΙΑΚΩΝΗΣ Β., ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π.0-0
ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ - ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΣάββατο18/01/1415:00ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΣΙΝΙΟΡΑΚΗΣ Α.1-0
ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο18/01/1415:00ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ Σ., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Μ., ΓΚΟΛΕΣ Π.4-5
ΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ.ΣΟΦΙΑΣΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή19/01/1410:00ΠΕΡΔΙΚΟΥΡΗΣ Γ., ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Γ., ΤΑΤΣΙΝΑΣ Ι.0-3
ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΑΟ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή19/01/1412:30ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ., ΚΑΡΦΗΣ Δ.3-3
ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή19/01/1415:00ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ., ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ.2-2
ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ - ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ ΠΕΡ.ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή19/01/1415:00ΒΛΑΝΤΗΣ Χ., ΤΣΟΝΑΚΑΣ Ν., ΠΑΝΤΕΛΗΣ Β.0-1


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ ΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή26/01/1410:00ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ Κ., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π., ΧΗΡΑΚΗΣ Μ.0-1
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ.ΣΟΦΙΑΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή26/01/1412:30ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΝΤΟΒΑΣ Π., ΠΕΤΡΟΥΜΙΑΝΌΣ Θ.3-1
ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή26/01/1412:30ΔΡΙΤΣΑΚΗΣ Γ., ΝΤΟΥΜΙΤΡΕΣΚΟΥ Ρ., ΤΙΚΑΣ Ν.1-0
Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ - ΑΡΜΕΝΙΚΗΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝΚυριακή26/01/1415:00ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΤΣΟΝΑΚΑΣ Ν., ΜΠΟΥΡΓΙΑΣ Α.5-1
ΑΟ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή26/01/1415:00ΣΟΥΡΗΣ Ζ., ΚΙΟΥΣΗΣ Π., AΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Π.0-1
ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ ΠΕΡ. - ΦΑΛΗΡΙΚΟΣΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή26/01/1415:00ΠΑΝΟΥ Γ., ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π.1-3
ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ - ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή26/01/1415:15ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Γ., ΚΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΠΑΪΖΗΣ Π.0-1


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ.ΣΟΦΙΑΣ - ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο01/02/1415:00ΣΤΕΡΙΩΤΗΣ Δ., ΤΖΙΛΙΡΗΣ Δ., ΛΙΑΚΩΝΗΣ Β.0-2
ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ ΠΕΡ.ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Σάββατο01/02/1415:00ΤΣΟΝΑΚΑΣ Ν., ΚΟΥΡΟΜΙΧΕΛΑΚΗΣ Α., ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Γ.2-0
ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΣάββατο01/02/1415:00ΚΑΡΥΟΦΥΛΛΗΣ Κ., ΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΗΣ Η., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α.0-2
ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ - ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο01/02/1415:00ΟΡΦΑΝΟΣ Δ., ΣΟΥΓΚΛΑΚΟΣ Θ., ΤΑΤΣΙΝΑΣ Ι.1-4
ΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΑΟ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή02/02/1412:30ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Γ., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π.2-3
Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ - ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝΚυριακή02/02/1415:00ΣΚΑΛΤΣΗΣ Θ., ΠΑΪΖΗΣ Π., ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ Γ.3-0
ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή02/02/1415:00ΠΕΡΔΙΚΟΥΡΗΣ Γ., ΣΑΒΒΑΤΙΑΝΟΣ Δ., ΠΕΤΡΟΥΜΙΑΝΌΣ Θ.3-3


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ ΠΕΡ. - ΑΡΜΕΝΙΚΗΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή09/02/1412:00ΣΑΚΚΑΣ Β., ΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΗΣ Η., ΠΑΪΖΗΣ Π.1-2
ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή09/02/1412:30ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Κ., ΣΙΝΙΟΡΑΚΗΣ Α., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ.0-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ.ΣΟΦΙΑΣΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή09/02/1412:30ΣΟΥΡΗΣ Ζ., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΤΣΟΥΚΑΡΑΣ Π.2-0
ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή09/02/1412:30ΚΟΥΡΟΜΙΧΕΛΑΚΗΣ Α., ΤΖΙΟΥΒΕΛΗΣ Σ., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α.2-1
ΑΟ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή09/02/1415:00ΜΗΤΣΗ Ε., ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΟΥ Π., ΤΑΤΣΙΝΑΣ Ι.0-0
ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ - ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή09/02/1415:00ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ Σ., ΠΑΝΤΕΛΗΣ Β., ΧΗΡΑΚΗΣ Μ.0-4
ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή09/02/1415:00ΠΑΝΟΥ Γ., ΚΙΟΥΣΗΣ Π., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Μ.2-0


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ - ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο15/02/1415:00ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ Κ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΠΑΪΖΗΣ Π.0-0
ΑΟ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή16/02/1410:00ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΣΑΒΒΑΤΙΑΝΟΣ Δ., ΚΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α.1-1
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ - ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ ΠΕΡ.ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή16/02/1412:30ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ Κ., ΚΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α.4-0
ΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ ΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή16/02/1412:30ΒΛΑΝΤΗΣ Χ., ΝΤΟΥΜΙΤΡΕΣΚΟΥ Ρ., ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Γ.2-0
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ.ΣΟΦΙΑΣ - ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή16/02/1412:30ΚΑΛΑΤΖΗΣ Σ., ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Γ.0-3
Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝΚυριακή16/02/1415:00ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΤΖΙΛΙΡΗΣ Δ., ΚΙΟΥΣΗΣ Π.2-0
ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΦΑΛΗΡΙΚΟΣΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή16/02/1415:00ΓΚΟΛΕΣ Π., ΛΙΑΚΩΝΗΣ Β., ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ.2-1


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ.ΣΟΦΙΑΣΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΣάββατο22/02/1415:00ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Γ., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π.1-0
ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ ΠΕΡ. - ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή23/02/1412:00ΣΥΚΟΥΤΡΗΣ Γ., ΒΟΥΤΣΑΣ Δ., ΝΤΟΒΑΣ Π.1-2
ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ - ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή23/02/1412:30ΣΑΒΒΑΤΙΑΝΟΣ Δ., ΘΕΟΛΟΓΙΤΗΣ Ε., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν.1-1
ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΑΡΜΕΝΙΚΗΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή23/02/1412:30ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ Σ., ΚΑΛΗΜΕΡΗΣ Ν., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Μ.3-2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΑΟ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή23/02/1415:00ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Γ., AΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΧΗΡΑΚΗΣ Μ.1-0
ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή23/02/1415:00ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Κ., ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Γ.2-3
ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή23/02/1415:30ΜΗΤΣΗ Ε., ΤΙΚΑΣ Ν., ΣΟΥΓΚΛΑΚΟΣ Θ.3-1


19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ ΠΕΡ. - ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή09/03/1409:00ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΠΑΝΤΕΛΗΣ Β., ΒΥΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Β.0-1
ΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή09/03/1409:45ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π., ΖΟΡΜΠΑΣ Α., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι.1-2
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ - ΦΑΛΗΡΙΚΟΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή09/03/1411:30ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΒΟΥΤΣΑΣ Δ., ΡΙΖΟΣ Ε.2-1
ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ.ΣΟΦΙΑΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή09/03/1412:00ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΣΟΥΓΚΛΑΚΟΣ Θ., ΘΕΟΛΟΓΙΤΗΣ Ε.7-2
ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή09/03/1413:00ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ., ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Γ., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Γ.2-0
ΑΟ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή09/03/1413:30ΣΑΒΒΑΤΙΑΝΟΣ Δ., ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α.1-3
Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ - ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝΚυριακή09/03/1415:30ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ Σ., ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ Γ.1-0


20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ - ΑΟ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΣάββατο15/03/1415:30ΣΥΡΡΟΣ Γ., ΤΣΟΥΚΑΡΑΣ Π., ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ.0-1
ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Σάββατο15/03/1415:30ΑΡΓΥΡΗΣ Ε., ΠΕΡΔΙΚΟΥΡΗΣ Γ., ΤΑΤΣΙΝΑΣ Ι.2-2
ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή16/03/1413:00ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ Σ., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν., ΘΕΟΛΟΓΙΤΗΣ Ε.5-0
ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή16/03/1413:00ΣΑΚΚΑΣ Β., ΣΓΑΝΤΖΟΣ Γ., ΣΙΑΣΙΑΚΟΣ Ι.3-0
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ.ΣΟΦΙΑΣ - Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή16/03/1413:00ΔΡΙΤΣΑΚΗΣ Γ., ΝΤΟΥΜΙΤΡΕΣΚΟΥ Ρ., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ.1-3
ΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ ΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή16/03/1413:00ΣΚΑΛΤΣΗΣ Θ., ΠΑΝΤΕΛΗΣ Β., ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ Γ.2-3
ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ ΠΕΡ.ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή16/03/1415:30ΤΣΟΝΑΚΑΣ Ν., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν., ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ.4-1


21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ - Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο22/03/1416:00ΛΑΜΠΑΔΑΡΙΟΥ Ε., ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΣΙΝΙΟΡΑΚΗΣ Α.1-1
ΑΟ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ.ΣΟΦΙΑΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή23/03/1411:00ΒΛΑΝΤΗΣ Χ., ΠΑΪΖΗΣ Π., ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ.3-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΦΑΛΗΡΙΚΟΣΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή23/03/1412:15ΚΑΡΥΟΦΥΛΛΗΣ Κ., ΚΟΥΡΟΜΙΧΕΛΑΚΗΣ Α., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ.0-0
ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ ΠΕΡ. - ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή23/03/1413:00ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ Κ., ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.0-2
ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή23/03/1413:30ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ Σ., ΠΑΝΤΕΛΗΣ Β.3-3
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ - ΑΡΜΕΝΙΚΗΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή23/03/1413:30ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Γ., ΠΑΪΖΗΣ Π.2-2
ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ - ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή23/03/1416:00ΣΥΚΟΥΤΡΗΣ Γ., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι., ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι.0-5


22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΦΑΛΗΡΙΚΟΣΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΣάββατο29/03/1416:00ΜΙΧΕΛΗΣ Σ., ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ Κ., ΤΑΤΣΙΝΑΣ Ι.1-0
ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ - ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΣάββατο29/03/1416:00ΣΑΚΚΑΣ Β., ΠΑΪΖΗΣ Π., ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Γ.1-0
ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Σάββατο29/03/1416:00ΟΡΦΑΝΟΣ Δ., ΤΖΙΛΙΡΗΣ Δ., ΣΟΥΓΚΛΑΚΟΣ Θ.4-0
Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ - ΑΟ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝΣάββατο29/03/1416:00ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ.1-0
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ.ΣΟΦΙΑΣ - ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ ΠΕΡ.ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή30/03/1411:00ΟΡΦΑΝΟΣ Δ., ΤΑΤΣΙΝΑΣ Ι., ΣΥΡΡΟΣ Γ.4-1
ΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή30/03/1411:00ΝΤΟΥΜΙΤΡΕΣΚΟΥ Ρ., ΤΣΟΝΑΚΑΣ Ν., ΚΑΛΑΤΖΗΣ Σ.1-0
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ - ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή30/03/1413:30ΠΑΠΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΣΟΥΓΚΛΑΚΟΣ Θ., ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.3-0


23η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ - ΑΟ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή06/04/1410:00ΣΥΚΟΥΤΡΗΣ Γ., ΒΛΑΝΤΗΣ Χ., ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ Σ.1-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΑΡΜΕΝΙΚΗΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή06/04/1412:15ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Γ., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι., ΧΑΣΑΠΗΣ Ν.4-3
ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή06/04/1414:00ΤΖΙΟΥΒΕΛΗΣ Σ., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΣΟΥΓΚΛΑΚΟΣ Θ.1-0
ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή06/04/1414:00ΠΑΠΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΣΟΥΡΗΣ Ζ.1-1
ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ ΠΕΡ. - Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή06/04/1414:00ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΤΣΟΥΚΑΡΑΣ Π., ΠΑΪΖΗΣ Π.1-2
ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή06/04/1414:00ΟΡΦΑΝΟΣ Δ., ΤΖΙΛΙΡΗΣ Δ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ.2-3
ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ.ΣΟΦΙΑΣΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή06/04/1417:00ΚΑΡΥΟΦΥΛΛΗΣ Κ., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π., ΚΑΛΑΤΖΗΣ Σ.0-2


24η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ - ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΣάββατο12/04/1417:00ΜΙΧΕΛΗΣ Σ., ΛΙΑΚΩΝΗΣ Β., ΚΑΡΦΗΣ Δ.2-2
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ.ΣΟΦΙΑΣ - ΦΑΛΗΡΙΚΟΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο12/04/1417:00ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Γ., ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ., ΚΑΡΑΝΑΝΟΣ Γ.0-4
ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Σάββατο12/04/1417:00ΣΑΚΚΑΣ Β., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΒΕΚΡΗΣ Ν.1-3
ΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ ΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή13/04/1413:00ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ Κ., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν., ΚΟΥΡΗ Η.0-1
Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ - ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝΚυριακή13/04/1413:00ΣΚΑΛΤΣΗΣ Θ., ΠΕΡΔΙΚΟΥΡΗΣ Γ., ΣΙΑΣΙΑΚΟΣ Ι.8-0
ΑΟ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ ΠΕΡ.ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή13/04/1414:00ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Γ., ΣΓΑΝΤΖΟΣ Γ., ΤΣΕΒΑΣ Σ.4-1
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή13/04/1417:00ΝΤΟΥΜΙΤΡΕΣΚΟΥ Ρ., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΠΕΤΡΟΥΜΙΑΝΌΣ Θ.0-0


25η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ.ΣΟΦΙΑΣΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Σάββατο26/04/1417:00ΣΚΑΛΤΣΗΣ Θ., ΤΙΚΑΣ Ν., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι.7-0
ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ - ΑΡΜΕΝΙΚΗΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΣάββατο26/04/1417:00ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΠΑΪΖΗΣ Π., ΤΣΟΥΚΑΡΑΣ Π.2-1
ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο26/04/1417:00ΑΡΓΥΡΗΣ Ε., ΣΙΝΙΟΡΑΚΗΣ Α., ΤΑΤΣΙΝΑΣ Ι.0-3
ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΣάββατο26/04/1417:00ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Γ., ΚΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΖΙΚΑ Κ.4-2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΝΙΚΑΙΑΣΣάββατο26/04/1417:00ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Γ., ΣΟΥΓΚΛΑΚΟΣ Θ., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π.2-3
ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ - ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ ΠΕΡ.ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή27/04/1410:45ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΛΙΑΚΩΝΗΣ Β., ΣΟΥΡΗΣ Ζ.4-0
ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ - ΑΟ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή27/04/1413:00ΒΛΑΝΤΗΣ Χ., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι., ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν.1-1


26η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ ΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή04/05/1410:45ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΤΙΚΑΣ Ν., ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ.2-2
Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ - ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝΚυριακή04/05/1417:00ΛΑΜΠΑΔΑΡΙΟΥ Ε., ΦΩΣΚΟΛΟΥ Ο., ΤΖΙΛΙΡΗΣ Δ.1-3
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ - ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή04/05/1417:00ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι., ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ Σ.3-2
ΑΟ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΦΑΛΗΡΙΚΟΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή04/05/1417:00ΣΚΑΛΤΣΗΣ Θ., ΣΓΑΝΤΖΟΣ Γ., ΓΚΟΛΕΣ Π.0-3
ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή04/05/1417:00ΔΡΙΤΣΑΚΗΣ Γ., ΣΙΝΙΟΡΑΚΗΣ Α., ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.2-1
ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ ΠΕΡ. - ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή04/05/1417:00ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Γ., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΠΑΪΖΗΣ Π.0-0
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ.ΣΟΦΙΑΣ - ΑΡΜΕΝΙΚΗΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή04/05/1417:00ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Γ., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Μ., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π.1-2