Μπαλαφούτης Μπάλκερ
ΚΤΕΟ ΡΕΝΤΗ
KIMBO CAFE
HEALTH ASSISTANCE
maison de la perfumerie
Κοινοπραξία Πλοίων Σαρωνικού
GIVOVA ΣΠΗΛΙΟΣ
VERDE PAPAGALO
SUNLIFE
Hellenic Seaways
Έντυπο Καλογερόγιαννης
Vodafone Σκούταρης
ΗΠΕΙΡΟΣ ΦΟΥΡΝΟΙ
AGIOUTANTIS GROUP3

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Ποινές Ποδοσφαιριστών Περιόδου 2015-2016
Α Κατηγορία 1ος Όμιλος

<< Play-out Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος >>

Ημ/νίαΑγωνιστικήΑγώναςΠοδοσφαιριστήςΑγωνιστικές
23/04/1630ηΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ1
17/04/1629ηΟΔΗΓΗΤΡΙΑ - ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΜΟΥΣΤΑΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ1
16/04/1629ηΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ - ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΚΑΜΜΕΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ1
16/04/1629ηΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ - ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ ΛΑΔΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ3
10/04/1628ηΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚΑΣΤΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ1
09/04/1628ηΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚΑΡΑΚΑΣΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ1
03/04/1627ηΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣΜΙΡΝΤΙΤΑ ΑΡΜΑΝΤΟ1
03/04/1627ηΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΣΑΜΛΙΔΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ1
03/04/1627ηΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ - ΦΑΛΗΡΙΚΟΣΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ1
02/04/1627ηΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΔΙΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ4
27/03/1626ηΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ ΚΑΣΤΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ1
27/03/1626ηΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ ΜΑΚΡΗΣ ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ1
20/03/1625ηΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣΝΑΝΝΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ1
20/03/1625ηΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣΤΖΟΜΠΑΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ1
13/03/1624ηΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΟΔΗΓΗΤΡΙΑΓΑΒΑΛΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ3
13/03/1624ηΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΟΔΗΓΗΤΡΙΑΧΑΤΖΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ2
12/03/1624ηΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ - ΚΑΡΑΒΑΣΣΑΜΛΙΔΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ1
12/03/1624ηΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ - ΚΑΡΑΒΑΣΡΑΜΑ ΡΕΝΑΛΝΤΟ1
12/03/1624ηΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ - ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΨΩΙΝΟΣ ΠΕΤΡΟΣ1
12/03/1624ηΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΦΑΛΗΡΙΚΟΣΔΙΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ1
06/03/1623ηΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗΜΠΑΡΛΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ1
06/03/1623ηΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗΚΟΥΦΟΥΔΑΚΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ2
06/03/1623ηΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗΚΟΛΟΦΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ1
28/02/1622ηΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ ΣΟΡΩΤΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ6
27/02/1622ηΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚΟΥΝΤΟΥΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ1
20/02/1621ηΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ - ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ1
14/02/1620ηΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣΤΣΟΤΣΟΓΛΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΣ1
07/02/1619ηΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ1
31/01/1618ηΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣΝΑΝΝΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ1
24/01/1617ηΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑΚΑΡΑΜΑΔΟΥΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ1
17/01/1616ηΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΟΔΗΓΗΤΡΙΑΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ1
17/01/1616ηΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ - ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣΛΙΑΤΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ3
03/01/1614ηΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΤΣΟΛΑΚΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ1
03/01/1614ηΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΓΚΟΥΒΕΡΟΣ ΝΙΚΗΤΑΣ7
03/01/1614ηΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ - ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΦΡΑΓΚΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ1
03/01/1614ηΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΙΩΑΝΝΗΣ-ΣΩΤΗΡΙΟΣ2
20/12/1513ηΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ - ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΡΑΠΤΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΛΟΓΟΣ3
19/12/1513ηΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΚΑΡΑΒΑΣΜΩΤΟΣ ΤΖΑΝΕΤΟΣ4
13/12/1512ηΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΙΩΑΝΝΗΣ-ΣΩΤΗΡΙΟΣ1
13/12/1512ηΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΞΑΝΘΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ1
13/12/1512ηΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΤΣΙΤΟΥΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ1
06/12/1511ηΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗSHEHU REDON3
28/11/1510ηΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ - ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑΠΙΚΡΑΜΕΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ1
22/11/15ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝΣΥΡΙΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ1
15/11/15ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ ΜΑΡΟΥΛΗΣ ΜΙΧΑΗΛ1
15/11/15ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ1
14/11/15ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ - ΦΑΛΗΡΙΚΟΣΘΩΜΑΣ ΛΑΥΡΕΝΤΙΟΣ4
07/11/15ΚΑΡΑΒΑΣ - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΓΟΝΑΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ1
01/11/15ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΚΑΡΑΒΑΣΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ1
22/10/15ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ ΚΑΤΣΑΡΑΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ3
22/10/15ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ ΜΗΝΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΟΣ1
22/10/15ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ ΜΩΧΑΜΕΝΤ ΜΠΑΧΑ1
21/10/15ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗΚΕΣΑΝΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ4
21/10/15ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΝΤΑΛΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ1
11/10/15ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ - ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΕΡΡΙΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ1
11/10/15ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗΤΖΑΝΕΤΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ2
11/10/15ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝΒΕΚΡΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ2
11/10/15ΚΑΡΑΒΑΣ - ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΤΣΑΤΣΑΡΩΝΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ1
11/10/15ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣΘΕΟΔΟΣΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ1
05/10/15ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΔΡΥΜΟΥΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ1
04/10/15ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ - ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ2