ΗΠΕΙΡΟΣ ΦΟΥΡΝΟΙ
AGIOUTANTIS GROUP3
ΚΤΕΟ ΡΕΝΤΗ
KIMBO CAFE
Κοινοπραξία Πλοίων Σαρωνικού
HEALTH ASSISTANCE
Hellenic Seaways
Vodafone Σκούταρης
Perfect security
Έντυπο Καλογερόγιαννης
ΕΠΑΘΛΑ ΖΕΥΣ
ΒΟΥΤΣΕΛΑΣ ΑΝΑΚΥΚΛΩΣΕΙΣ

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2015-2016
Α Κατηγορία 1ος Όμιλος

<< Play-out Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ - ΚΑΡΑΒΑΣΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο03/10/1516:30ΤΣΑΜΟΥΡΗΣ Α., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΣΙΝΙΟΡΑΚΗΣ Α.0-1
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΣάββατο03/10/1516:30ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΠΑΠΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΧΑΣΑΠΗΣ Ν.2-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ ΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή04/10/1513:45ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ Σ., ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., ΠΕΡΔΙΚΟΥΡΗΣ Γ.0-2
ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ - ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή04/10/1516:30ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΟΥ Π.3-0
ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή04/10/1516:30ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α., ΒΑΪΛΑΣ Ι., ΒΑΛΒΗΣ Κ.3-0 α.α.
ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ - ΦΑΛΗΡΙΚΟΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή04/10/1516:30ΜΙΧΕΛΗΣ Σ., ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΦΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν.1-0
ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ - ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝΚυριακή04/10/1516:30ΒΙΚΤΩΡΑΤΟΣ Ν., ΤΖΙΛΙΡΗΣ Δ., ΠΑΧΩΠΟΣ Μ.3-1
ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΔευτέρα05/10/1516:30ΠΕΤΡΟΥΜΙΑΝΌΣ Θ., ΧΑΛΒΑΤΖΑΚΟΣ Π., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ.1-2


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή11/10/1513:30ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α.1-1
ΚΑΡΑΒΑΣ - ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή11/10/1514:15ΑΝΔΡΟΝΙΚΙΔΗΣ Χ., ΚΟΡΩΝΑΣ Χ., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π.1-1
ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣΣΑΛΑΜΙΝΑΣΚυριακή11/10/1516:00ΒΛΑΝΤΗΣ Χ., ΣΤΑΜΑΤΑΤΟΣ Π., ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.0-4
ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή11/10/1516:00ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Κ., ΣΙΝΙΟΡΑΚΗΣ Α., ΧΑΛΒΑΤΖΑΚΟΣ Π.3-2
ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή11/10/1516:00ΛΑΜΠΑΔΑΡΙΟΥ Ε., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΒΛΑΧΟΥ Κ.5-2
ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή11/10/1516:00ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν., AΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΠΕΡΔΙΚΟΥΡΗΣ Γ.4-3
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΟΔΗΓΗΤΡΙΑΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή11/10/1516:00ΜΙΧΕΛΗΣ Σ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν.2-0
ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ - ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή11/10/1516:30ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΚΟΡΩΝΑΣ Χ.1-1


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο17/10/1516:00ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΓΚΟΛΕΣ Π.3-0
ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΣάββατο17/10/1516:00ΚΑΛΑΤΖΗΣ Σ., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν., ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ Δ.2-2
ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ - ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο17/10/1516:00ΣΑΚΚΑΣ Β., ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΟΥ Π., ΤΖΙΛΙΡΗΣ Δ.4-1
ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝΣάββατο17/10/1516:00ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Κ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π.2-1
ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ - ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή18/10/1512:15ΝΤΟΥΜΙΤΡΕΣΚΟΥ Ρ., ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΖΕΡΒΑΣ Ν.1-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΚΑΡΑΒΑΣΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή18/10/1516:00ΛΑΜΠΑΔΑΡΙΟΥ Ε., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ., ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ.1-0
ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή18/10/1516:00ΜΗΤΣΗ Ε., ΠΑΠΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΤΙΚΑΣ Ν.0-5
ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ - ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή18/10/1516:00ΤΣΑΜΟΥΡΗΣ Α., ΚΑΔΙΟΥΡΑΝΗ Ε., ΚΟΡΩΝΑΣ Χ.4-1


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΡΑΒΑΣ - ΦΑΛΗΡΙΚΟΣΜΟΣΧΑΤΟΥΤετάρτη21/10/1516:00ΣΑΚΚΑΣ Β., ΣΙΝΙΟΡΑΚΗΣ Α., ΧΑΛΒΑΤΖΑΚΟΣ Π.4-0
ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ - ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΤετάρτη21/10/1516:00ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ., ΒΛΑΧΟΥ Κ.6-0
ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΝΙΚΑΙΑΣΤετάρτη21/10/1516:00ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν.2-3
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΤετάρτη21/10/1516:00ΑΝΔΡΟΝΙΚΙΔΗΣ Χ., ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΗΣ Η.2-1
ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΤετάρτη21/10/1516:00ΣΠΑΘΑΣ Η., ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΟΥ Π., ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ.1-0
ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ - ΟΔΗΓΗΤΡΙΑΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝΤετάρτη21/10/1516:00ΛΑΜΠΑΔΑΡΙΟΥ Ε., ΤΖΙΛΙΡΗΣ Δ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ.1-2
ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΤετάρτη21/10/1517:00ΒΙΚΤΩΡΑΤΟΣ Ν., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΤΖΙΚΑ Κ.1-0
ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΠέμπτη22/10/1517:00ΠΕΤΡΟΥΜΙΑΝΌΣ Θ., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π.1-1


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή25/10/1512:30ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π., AΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ.0-0
ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ - ΚΑΡΑΒΑΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή25/10/1515:00ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., AΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Π.2-3
ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή25/10/1515:00ΠΕΤΡΟΥΜΙΑΝΌΣ Θ., ΚΟΥΡΟΜΙΧΕΛΑΚΗΣ Α., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α.0-1
ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣΑΛΑΜΙΝΑΣΚυριακή25/10/1515:00ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ Σ., ΣΤΕΡΓΙΟΥ Π., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν.0-4
ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή25/10/1515:00ΧΑΣΑΠΗΣ Ν., ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ Δ.2-2
ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή25/10/1515:00ΣΑΚΚΑΣ Β., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν., ΠΑΠΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Γ.0-1
ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ - ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή25/10/1515:00ΤΣΑΜΟΥΡΗΣ Α., ΣΙΝΙΟΡΑΚΗΣ Α., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ.1-1
ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ - ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή25/10/1515:00ΒΛΑΝΤΗΣ Χ., ΚΟΡΩΝΑΣ Χ., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Μ.3-2


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο31/10/1515:00ΣΑΚΚΑΣ Β., ΤΖΙΛΙΡΗΣ Δ., ΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΗΣ Η.4-1
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΣάββατο31/10/1515:00ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Γ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΣΔΡΑΛΗΣ Γ.3-0 α.α.
ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο31/10/1515:00ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΣΙΝΙΟΡΑΚΗΣ Α.1-1
ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ - ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝΣάββατο31/10/1515:00ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ., ΣΕΡΕΠΑΣ Α.1-0
ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ - ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο31/10/1515:00ΤΣΑΜΟΥΡΗΣ Α., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ.1-0
ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΚΑΡΑΒΑΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή01/11/1512:30ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν.1-0
ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΦΑΛΗΡΙΚΟΣΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή01/11/1512:30ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΘΕΟΛΟΓΙΤΗΣ Ε., ΠΕΡΔΙΚΟΥΡΗΣ Γ.4-0
ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ - ΟΔΗΓΗΤΡΙΑΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Δευτέρα02/11/1515:30ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Κ., ΧΑΛΒΑΤΖΑΚΟΣ Π., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι.0-0


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ0-3 α.α.
ΚΑΡΑΒΑΣ - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΝΙΚΑΙΑΣΣάββατο07/11/1515:00ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Κ., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΧΑΛΒΑΤΖΑΚΟΣ Π.1-0
ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ - ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή08/11/1511:45ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π., ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Γ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Τ.0-2
ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή08/11/1515:00ΚΑΡΥΟΦΥΛΛΗΣ Κ., ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΤΖΙΚΑ Κ.0-3
ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή08/11/1515:00ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Κ., ΚΟΥΡΟΜΙΧΕΛΑΚΗΣ Α., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν.2-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή08/11/1515:00ΚΑΛΑΤΖΗΣ Σ., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Μ., ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ Δ.0-3
ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή08/11/1515:00ΜΙΧΕΛΗΣ Σ., ΠΕΡΔΙΚΟΥΡΗΣ Γ., ΓΚΟΛΕΣ Π.1-3
ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ - ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή08/11/1515:00ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΦΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΗΣ Η.2-0


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ - ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ3-0 α.α.
ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ - ΚΑΡΑΒΑΣΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝΣάββατο14/11/1515:00ΣΑΚΚΑΣ Β., ΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΗΣ Η., ΤΙΚΑΣ Ν.1-2
ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ - ΦΑΛΗΡΙΚΟΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο14/11/1515:00ΠΕΤΡΟΥΜΙΑΝΌΣ Θ., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΒΟΥΤΣΑΣ Δ.2-1
ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΟΔΗΓΗΤΡΙΑΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή15/11/1510:00ΒΛΑΝΤΗΣ Χ., ΤΖΙΛΙΡΗΣ Δ., ΒΛΑΧΟΥ Κ.0-2
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή15/11/1512:30ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΗΣ Η., ΤΙΚΑΣ Ν.0-1
ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή15/11/1515:00ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ.2-1
ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή15/11/1515:00ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν., ΧΑΛΒΑΤΖΑΚΟΣ Π., ΓΑΛΑΝΗ Γ.2-1
ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή15/11/1515:00ΝΤΟΥΜΙΤΡΕΣΚΟΥ Ρ., AΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι.1-0


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ 0-3 α.α.
ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ - ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο21/11/1515:00ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΤΖΙΛΙΡΗΣ Δ., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ.2-1
ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο21/11/1515:30ΠΕΤΡΟΥΜΙΑΝΌΣ Θ., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Μ., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι.4-0
ΚΑΡΑΒΑΣ - ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή22/11/1510:30ΑΝΔΡΟΝΙΚΙΔΗΣ Χ., ΦΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ.0-2
ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή22/11/1515:00ΠΕΤΡΟΥΜΙΑΝΌΣ Θ., ΣΙΝΙΟΡΑΚΗΣ Α., ΤΖΙΛΙΡΗΣ Δ.3-1
ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή22/11/1515:00ΜΙΧΕΛΗΣ Σ., ΚΟΥΡΟΜΙΧΕΛΑΚΗΣ Α., ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α.0-4
ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή22/11/1515:00ΝΤΙΝΙΩΤΑΚΗΣ Γ., ΣΑΒΒΑΤΙΑΝΟΣ Δ., ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ Δ.1-0
ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή22/11/1515:15ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΣΕΡΕΠΑΣ Α., ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Γ.3-0


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ0-3 α.α.
ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ - ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝΣάββατο28/11/1515:00ΛΑΜΠΑΔΑΡΙΟΥ Ε., ΤΖΙΛΙΡΗΣ Δ., ΓΚΟΛΕΣ Π.2-1
ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ - ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο28/11/1515:00ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Κ., ΚΟΥΡΟΜΙΧΕΛΑΚΗΣ Α., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α.2-0
ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΚΑΡΑΒΑΣΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΣάββατο28/11/1515:00ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ Σ., ΧΑΛΒΑΤΖΑΚΟΣ Π., ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ.2-4
ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΦΑΛΗΡΙΚΟΣΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή29/11/1512:30ΠΕΤΡΟΥΜΙΑΝΌΣ Θ., ΧΑΛΒΑΤΖΑΚΟΣ Π., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α.0-4
ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή29/11/1515:00ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Κ., ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ., ΓΑΛΑΝΗ Γ.0-2
ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ - ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή29/11/1515:00ΚΑΡΥΟΦΥΛΛΗΣ Κ., ΤΖΙΛΙΡΗΣ Δ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Τ.1-1
ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή29/11/1515:00ΝΤΟΥΜΙΤΡΕΣΚΟΥ Ρ., ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΟΥ Π.2-1


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΡΑΒΑΣ - ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ3-0 α.α.
ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο05/12/1515:00ΜΙΧΕΛΗΣ Σ., ΚΟΡΩΝΑΣ Χ., ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Γ.0-2
ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ - ΦΑΛΗΡΙΚΟΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΣάββατο05/12/1515:00ΑΝΔΡΟΝΙΚΙΔΗΣ Χ., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ.2-0
ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο05/12/1515:30ΠΟΤΟΓΛΟΥ Ν., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΟΥ Π.3-0
ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο05/12/1515:30ΛΑΜΠΑΔΑΡΙΟΥ Ε., ΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΗΣ Η., ΠΑΠΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Γ.4-0
ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή06/12/1512:00ΤΣΑΜΟΥΡΗΣ Α., ΠΑΠΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΠΕΡΔΙΚΟΥΡΗΣ Γ.0-1
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή06/12/1515:00ΝΤΟΥΜΙΤΡΕΣΚΟΥ Ρ., ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΟΥ Π.0-0
ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΔευτέρα07/12/1515:45ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΒΛΑΧΟΥ Κ., ΓΑΛΑΝΗ Γ.1-1


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ0-3 α.α.
ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ - ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο12/12/1515:00ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν., ΧΑΛΒΑΤΖΑΚΟΣ Π., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι.1-0
ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ - ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο12/12/1515:00ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ., ΚΟΥΡΟΜΙΧΕΛΑΚΗΣ Α.3-1
ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή13/12/1509:30ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ.1-2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή13/12/1510:30ΤΣΟΝΑΚΑΣ Ν., ΣΥΡΡΟΣ Γ., ΘΕΟΛΟΓΙΤΗΣ Ε.0-4
ΚΑΡΑΒΑΣ - ΟΔΗΓΗΤΡΙΑΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή13/12/1512:45ΠΟΤΟΓΛΟΥ Ν., ΓΑΛΑΝΗ Γ., ΘΕΟΛΟΓΙΤΗΣ Ε.1-4
ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή13/12/1515:00ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π., ΤΖΙΛΙΡΗΣ Δ., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν.1-1
ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή13/12/1515:00ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΧΑΣΑΠΗΣ Ν.2-2


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ3-0 α.α.
ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ - ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο19/12/1515:00ΠΟΤΟΓΛΟΥ Ν., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΓΑΛΑΝΗ Γ.0-0
ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ - ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΣάββατο19/12/1515:00ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΚΟΥΡΟΜΙΧΕΛΑΚΗΣ Α., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι.3-0
ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΚΑΡΑΒΑΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο19/12/1515:30ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΚΟΡΩΝΑΣ Χ.2-0
ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΦΑΛΗΡΙΚΟΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή20/12/1512:30ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΣΟΥΓΚΛΑΚΟΣ Θ., ΠΕΡΔΙΚΟΥΡΗΣ Γ.0-1
ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ - ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝΚυριακή20/12/1515:00ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Κ., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι.1-1
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή20/12/1515:00ΒΛΑΝΤΗΣ Χ., ΚΑΡΦΗΣ Δ., ΒΟΥΤΣΑΣ Δ.1-0
ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή20/12/1515:30ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ.2-0


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ0-3 α.α.
ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΟΔΗΓΗΤΡΙΑΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο02/01/1615:15ΒΙΚΤΩΡΑΤΟΣ Ν., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ.2-0
ΚΑΡΑΒΑΣ - ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή03/01/1612:00ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ Σ., ΠΕΡΔΙΚΟΥΡΗΣ Γ., ΘΕΟΛΟΓΙΤΗΣ Ε.3-2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή03/01/1615:00ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΗΣ Η., ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α.2-0
ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή03/01/1615:00ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΖΟΡΜΠΑΣ Π., ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ Δ.2-0
ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή03/01/1615:30ΝΤΟΥΜΙΤΡΕΣΚΟΥ Ρ., ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., AΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Π.0-0
ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ - ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή03/01/1615:30ΤΣΟΝΑΚΑΣ Ν., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΓΑΛΑΝΗ Γ.2-2
ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΔευτέρα04/01/1615:00ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΤΖΙΚΑ Κ.2-3


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ - ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ3-0 α.α.
ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ - ΦΑΛΗΡΙΚΟΣΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝΣάββατο09/01/1615:15ΠΟΤΟΓΛΟΥ Ν., ΧΑΛΒΑΤΖΑΚΟΣ Π., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι.1-0
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή10/01/1612:00ΠΑΠΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α., ΠΑΧΩΠΟΣ Μ.2-1
ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή10/01/1615:15ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν., ΠΕΡΔΙΚΟΥΡΗΣ Γ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.2-0
ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΚΑΡΑΒΑΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή10/01/1615:15ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., AΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Π.2-4
ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή10/01/1615:15ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΤΖΙΛΙΡΗΣ Δ.1-3
ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ - ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή10/01/1615:15ΣΑΚΚΑΣ Β., ΧΑΛΒΑΤΖΑΚΟΣ Π., ΘΕΟΛΟΓΙΤΗΣ Ε.4-1
ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή10/01/1615:15ΛΑΜΠΑΔΑΡΙΟΥ Ε., ΣΑΒΒΑΤΙΑΝΟΣ Δ., ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ Σ.3-0


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 0-3 α.α.
ΚΑΡΑΒΑΣ - ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗΝΙΚΑΙΑΣΣάββατο16/01/1615:15ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΓΑΛΑΝΗ Γ.2-1
ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή17/01/1612:00ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π., ΣΦΟΥΝΟΣ Γ., ΠΑΧΩΠΟΣ Μ.1-1
ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή17/01/1612:45ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ Σ., ΣΕΡΕΠΑΣ Α., ΠΕΡΔΙΚΟΥΡΗΣ Γ.2-0
ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΟΔΗΓΗΤΡΙΑΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή17/01/1615:15ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι., ΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΗΣ Η.0-1
ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή17/01/1615:15ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ., ΘΕΟΛΟΓΙΤΗΣ Ε.1-0
ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ - ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή17/01/1615:15ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.2-2
ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή17/01/1615:15ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π., ΤΙΚΑΣ Ν.3-0


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ00/00/0000:003-0 α.α.
ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ - ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο23/01/1615:15ΠΕΤΡΟΥΜΙΑΝΌΣ Θ., ΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΗΣ Η., AΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Π.1-1
ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ - ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝΣάββατο23/01/1615:15ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Κ., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α.2-0
ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΣάββατο23/01/1615:15ΜΙΧΕΛΗΣ Σ., ΧΑΛΒΑΤΖΑΚΟΣ Π., ΓΚΟΛΕΣ Π.5-0
ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή24/01/1612:45ΣΑΒΒΑΤΙΑΝΟΣ Δ., ΠΕΡΔΙΚΟΥΡΗΣ Γ., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν.3-1
ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΦΑΛΗΡΙΚΟΣΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή24/01/1615:15ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν., ΓΑΛΑΝΗ Γ., ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ Δ.1-2
ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΚΑΡΑΒΑΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή24/01/1615:15ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α.1-1
ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ - ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή24/01/1615:15ΤΣΟΝΑΚΑΣ Ν., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π.5-0


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ0-3 α.α.
ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ - ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο30/01/1615:30ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ Σ., ΠΕΡΔΙΚΟΥΡΗΣ Γ., ΣΔΡΑΛΗΣ Γ.1-3
ΚΑΡΑΒΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή31/01/1613:00ΚΑΛΗΜΕΡΗΣ Ν., ΠΕΡΔΙΚΟΥΡΗΣ Γ., ΚΑΡΑΝΑΝΟΣ Γ.4-0
ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή31/01/1613:00ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι., ΓΑΛΑΝΗ Γ.2-3
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή31/01/1615:00ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΧΑΛΒΑΤΖΑΚΟΣ Π., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.1-2
ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή31/01/1615:30ΑΡΓΥΡΗΣ Ε., ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ Α., ΣΟΥΓΚΛΑΚΟΣ Θ.1-0
ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΟΔΗΓΗΤΡΙΑΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΤετάρτη17/02/1615:45ΛΑΜΠΑΔΑΡΙΟΥ Ε., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ., ΚΟΡΩΝΑΣ Χ.0-6
ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΤετάρτη24/02/1615:45ΛΑΜΠΑΔΑΡΙΟΥ Ε., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν., ΚΟΡΩΝΑΣ Χ.3-1


19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ 0-3 α.α.
ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ - ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο06/02/1615:30ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Κ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ.0-1
ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή07/02/1612:00ΚΑΛΗΜΕΡΗΣ Ν., ΤΙΚΑΣ Ν., ΣΕΡΕΠΑΣ Α.3-2
ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΚΑΡΑΒΑΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή07/02/1615:30ΠΕΤΡΟΥΜΙΑΝΌΣ Θ., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν., AΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Π.0-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή07/02/1615:30ΤΣΑΜΟΥΡΗΣ Α., ΤΖΙΛΙΡΗΣ Δ., ΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΗΣ Η.0-6
ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή07/02/1615:30ΜΙΧΕΛΗΣ Σ., ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΑΡΑΝΑΝΟΣ Γ.1-1
ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή07/02/1615:30ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΒΑΛΒΗΣ Κ.1-1
ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ - ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή07/02/1615:30ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Μ.2-1


20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ3-0 α.α.
ΚΑΡΑΒΑΣ - ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ ΝΙΚΑΙΑΣΣάββατο13/02/1615:30ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι., ΓΑΛΑΝΗ Γ.2-3
ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ - ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝΣάββατο13/02/1615:30ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Κ., ΚΟΥΡΟΜΙΧΕΛΑΚΗΣ Α., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Τ.2-1
ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ - ΟΔΗΓΗΤΡΙΑΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο13/02/1615:30ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΤΖΙΛΙΡΗΣ Δ.1-1
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή14/02/1613:00ΤΣΟΝΑΚΑΣ Ν., ΠΕΡΔΙΚΟΥΡΗΣ Γ., ΓΑΛΑΝΗ Γ.1-0
ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΦΑΛΗΡΙΚΟΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή14/02/1615:30ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΚΟΡΩΝΑΣ Χ., ΣΤΕΡΓΙΟΥ Π.3-0
ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή14/02/1615:30ΑΝΔΡΟΝΙΚΙΔΗΣ Χ., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ., AΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Π.1-2
ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή14/02/1615:30ΚΑΛΗΜΕΡΗΣ Ν., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν., ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ.1-5


21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ0-3 α.α.
ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ - ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο20/02/1615:30ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ.1-4
ΚΑΡΑΒΑΣ - ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΝΙΚΑΙΑΣΣάββατο20/02/1615:30ΤΣΟΝΑΚΑΣ Ν., ΧΑΛΒΑΤΖΑΚΟΣ Π., ΤΖΙΛΙΡΗΣ Δ.4-0
ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο20/02/1615:45ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ.2-1
ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή21/02/1612:00ΝΤΙΝΙΩΤΑΚΗΣ Γ., ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ Δ., AΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Π.1-5
ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή21/02/1613:00ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., ΒΟΥΤΣΑΣ Δ., ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ Γ.2-2
ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή21/02/1613:30ΠΕΡΔΙΚΟΥΡΗΣ Γ., ΚΑΡΑΝΑΝΟΣ Γ., ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ.0-0
ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ - ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή21/02/1615:30ΠΟΤΟΓΛΟΥ Ν., ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΖΟΡΜΠΑΣ Π.1-0


22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ - ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ3-0 α.α.
ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο27/02/1616:00ΠΕΤΡΟΥΜΙΑΝΌΣ Θ., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ.2-0
ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΦΑΛΗΡΙΚΟΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο27/02/1616:00ΜΙΧΕΛΗΣ Σ., ΚΟΥΡΟΜΙΧΕΛΑΚΗΣ Α., ΧΑΛΒΑΤΖΑΚΟΣ Π.1-2
ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο27/02/1616:00ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν., ΣΦΟΥΝΟΣ Γ., ΤΙΚΑΣ Ν.3-0
ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ ΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή28/02/1616:00ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ., ΒΑΛΒΗΣ Κ.0-1
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΚΑΡΑΒΑΣΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή28/02/1616:00ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ Κ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΣΕΡΕΠΑΣ Α.1-2
ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ - ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή28/02/1616:00ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ., ΠΑΧΩΠΟΣ Μ.2-3
ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΟΔΗΓΗΤΡΙΑΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή28/02/1616:00ΣΠΑΘΑΣ Η., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ.0-2


23η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ0-3 α.α.
ΚΑΡΑΒΑΣ - ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο05/03/1616:00ΚΑΛΗΜΕΡΗΣ Ν., ΧΑΛΒΑΤΖΑΚΟΣ Π., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α.1-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή06/03/1611:00ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΚΟΡΩΝΑΣ Χ., ΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΗΣ Η.1-3
ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ - ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή06/03/1611:45ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΣΑΒΒΑΤΙΑΝΟΣ Δ.1-0
ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή06/03/1613:30ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ Σ., ΣΤΕΡΓΙΟΥ Π., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.3-2
ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή06/03/1616:00ΜΗΤΣΗ Ε., ΤΖΙΚΑ Κ., ΣΟΥΓΚΛΑΚΟΣ Θ.1-1
ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή06/03/1616:00ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ Δ., ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β.0-1
ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ - ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή06/03/1616:00ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., AΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΓΑΡΟΥΦΟΣ Π.6-0


24η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ3-0 α.α.
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΣάββατο12/03/1616:00ΠΕΤΡΟΥΜΙΑΝΌΣ Θ., ΚΟΥΡΟΜΙΧΕΛΑΚΗΣ Α., ΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΗΣ Η.1-0
ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ - ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝΣάββατο12/03/1616:00ΛΑΜΠΑΔΑΡΙΟΥ Ε., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι.1-1
ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ - ΚΑΡΑΒΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο12/03/1616:00ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Κ., ΣΑΒΒΑΤΙΑΝΟΣ Δ., AΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Π.0-1
ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΦΑΛΗΡΙΚΟΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο12/03/1616:00ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ Σ., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΣΕΡΕΠΑΣ Α.2-0
ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο12/03/1616:30ΝΤΟΥΜΙΤΡΕΣΚΟΥ Ρ., ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ., ΧΑΛΒΑΤΖΑΚΟΣ Π.0-3
ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΟΔΗΓΗΤΡΙΑΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή13/03/1613:00ΝΤΟΥΜΙΤΡΕΣΚΟΥ Ρ., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Γ.1-4
ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ - ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή13/03/1616:00ΚΑΛΗΜΕΡΗΣ Ν., ΧΑΣΑΠΗΣ Ν., ΠΕΡΔΙΚΟΥΡΗΣ Γ.0-0


25η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ - ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ3-0 α.α.
ΚΑΡΑΒΑΣ - ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο19/03/1616:00ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΤΖΙΛΙΡΗΣ Δ., ΣΕΡΕΠΑΣ Α.2-1
ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ - ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή20/03/1611:45ΜΙΧΕΛΗΣ Σ., ΧΑΛΒΑΤΖΑΚΟΣ Π., ΚΑΡΦΗΣ Δ.1-2
ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή20/03/1613:30ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΘΕΟΛΟΓΙΤΗΣ Ε., ΓΑΛΑΝΗ Γ.1-1
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή20/03/1616:00ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν., ΣΑΒΒΑΤΙΑΝΟΣ Δ., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α.3-1
ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή20/03/1616:00ΤΣΟΝΑΚΑΣ Ν., ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ., ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ Δ.1-0
ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή20/03/1616:00ΠΑΠΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Τ.3-1
ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή20/03/1616:00ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΒΟΥΤΣΑΣ Δ.0-2


26η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΚΑΡΑΒΑΣ0-3 α.α.
ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ - ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝΣάββατο26/03/1616:00ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν.1-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ ΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή27/03/1614:30ΚΑΛΗΜΕΡΗΣ Ν., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ.4-0
ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή27/03/1617:00ΚΑΡΥΟΦΥΛΛΗΣ Κ., ΤΖΙΛΙΡΗΣ Δ., ΚΑΡΑΝΑΝΟΣ Γ.1-2
ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ - ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή27/03/1617:00ΠΟΤΟΓΛΟΥ Ν., ΧΑΛΒΑΤΖΑΚΟΣ Π., ΣΦΟΥΝΟΣ Γ.2-2
ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή27/03/1617:00ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ Σ., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΓΚΟΛΕΣ Π.0-1
ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή27/03/1617:00ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΘΕΟΛΟΓΙΤΗΣ Ε., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι.0-7
ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΟΔΗΓΗΤΡΙΑΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή27/03/1617:00ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΣΑΒΒΑΤΙΑΝΟΣ Δ., ΒΑΛΒΗΣ Κ.0-0


27η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ3-0 α.α.
ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ - ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝΣάββατο02/04/1617:00ΤΣΑΜΟΥΡΗΣ Α., ΚΟΡΩΝΑΣ Χ., ΓΚΟΛΕΣ Π.1-0
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΣάββατο02/04/1617:00ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΚΟΥΡΟΜΙΧΕΛΑΚΗΣ Α.3-1
ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή03/04/1612:00ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ Σ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΤΖΙΛΙΡΗΣ Δ.0-1
ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ ΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή03/04/1612:00ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΚΟΥΡΟΜΙΧΕΛΑΚΗΣ Α., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π.1-0
ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή03/04/1612:00ΜΙΧΕΛΗΣ Σ., ΧΑΛΒΑΤΖΑΚΟΣ Π., ΘΕΟΛΟΓΙΤΗΣ Ε.2-0
ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ - ΦΑΛΗΡΙΚΟΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή03/04/1612:00ΠΕΤΡΟΥΜΙΑΝΌΣ Θ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Τ.0-1
ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ - ΚΑΡΑΒΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή03/04/1612:00ΠΟΤΟΓΛΟΥ Ν., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ., ΓΑΛΑΝΗ Γ.2-1


28η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ0-3 α.α.
ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ - ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο09/04/1617:00ΜΗΤΣΗ Ε., ΠΕΡΔΙΚΟΥΡΗΣ Γ., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν.0-4
ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο09/04/1617:00ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν., ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι.1-1
ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή10/04/1614:30ΣΦΟΥΝΟΣ Γ., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π., ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ Δ.1-1
ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή10/04/1614:30ΚΑΛΗΜΕΡΗΣ Ν., ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α.0-2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή10/04/1614:30ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΔΟΚΙΜΑΚΗ Ε.0-6
ΚΑΡΑΒΑΣ - ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή10/04/1614:30ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ., AΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Π.2-1
ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ - ΟΔΗΓΗΤΡΙΑΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή10/04/1614:30ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΠΑΧΩΠΟΣ Μ.1-5


29η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ3-0 α.α.
ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ - ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο16/04/1617:00ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., ΤΖΙΛΙΡΗΣ Δ., ΠΑΧΩΠΟΣ Μ.2-2
ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ - ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο16/04/1617:00ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Κ., ΧΑΛΒΑΤΖΑΚΟΣ Π., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ.3-1
ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝΣάββατο16/04/1617:00ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Μ., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ.4-0
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΦΑΛΗΡΙΚΟΣΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΣάββατο16/04/1617:00ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π., ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ Δ.2-0
ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΚΑΡΑΒΑΣΝΙΚΑΙΑΣΣάββατο16/04/1617:00ΠΕΤΡΟΥΜΙΑΝΌΣ Θ., ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι.3-2
ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο16/04/1617:00ΚΑΛΗΜΕΡΗΣ Ν., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΚΟΡΩΝΑΣ Χ.2-1
ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ - ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή17/04/1617:00ΤΣΑΜΟΥΡΗΣ Α., ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Τ.0-1


30η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ0-3 α.α.
ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΝΙΚΑΙΑΣΣάββατο23/04/1617:30ΤΣΑΜΟΥΡΗΣ Α., ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε., ΠΑΓΟΥΡΤΖΗΣ Δ.1-2
ΚΑΡΑΒΑΣ - ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΣάββατο23/04/1617:30ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΚΟΡΩΝΑΣ Χ., ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ.1-1
ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο23/04/1617:30ΝΤΟΥΜΙΤΡΕΣΚΟΥ Ρ., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ.1-3
ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΣάββατο23/04/1617:30ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α., ΣΦΟΥΝΟΣ Γ.1-1
ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή24/04/1615:00ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ Σ., ΓΚΟΛΕΣ Π., AΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Π.2-3
ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΟΔΗΓΗΤΡΙΑΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή24/04/1615:00ΜΙΧΕΛΗΣ Σ., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π.2-2
ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή24/04/1618:00ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ., ΣΤΑΜΑΤΑΤΟΣ Π.2-0