ΑΜΕΘΥΣΤΟΣ2
ΑΜΕΘΥΣΤΟΣ1
Μπαλαφούτης Μπάλκερ
VERDE PAPAGALO
SUNLIFE
Κοινοπραξία Πλοίων Σαρωνικού
GIVOVA ΣΠΗΛΙΟΣ
maison de la perfumerie
ΚΤΕΟ ΡΕΝΤΗ
KIMBO CAFE
Hellenic Seaways
AGIOUTANTIS GROUP3
ΗΠΕΙΡΟΣ ΦΟΥΡΝΟΙ
Έντυπο Καλογερόγιαννης
Vodafone Σκούταρης
HEALTH ASSISTANCE

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2015-2016
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος

<< Α Κατηγορία 1ος Όμιλος

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ - ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο03/10/1516:30ΜΗΤΣΗ Ε., ΧΑΛΒΑΤΖΑΚΟΣ Π., ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΟΥ Π.2-1
ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο03/10/1516:30ΣΑΚΚΑΣ Β., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ., ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ.0-0
ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΣάββατο03/10/1516:30ΛΑΜΠΑΔΑΡΙΟΥ Ε., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΤΙΚΑΣ Ν.2-0
ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο03/10/1516:30ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Κ., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ.1-0
ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΕΙΡΗΝΗ 2005ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ –ΑΙΓΑΛΕΩΣάββατο03/10/1516:30ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ Σ., ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., ΒΑΪΛΑΣ Ι.2-1
ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ - ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΑΙΓΙΝΑΣΚυριακή04/10/1516:00ΤΣΑΜΟΥΡΗΣ Α., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΧΑΛΒΑΤΖΑΚΟΣ Π.1-0
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ - Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή04/10/1516:30ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν., ΠΕΡΔΙΚΟΥΡΗΣ Γ., AΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Π.7-0
ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή04/10/1516:30ΝΤΟΥΜΙΤΡΕΣΚΟΥ Ρ., ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ Α., ΚΟΡΩΝΑΣ Χ.4-0


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο10/10/1516:30ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π., AΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Π.1-1
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο10/10/1516:30ΠΕΤΡΟΥΜΙΑΝΌΣ Θ., ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι.0-0
ΕΙΡΗΝΗ 2005 - ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή11/10/1511:00ΠΕΤΡΟΥΜΙΑΝΌΣ Θ., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΚΑΡΦΗΣ Δ.0-0
Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ - ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝΚυριακή11/10/1516:00ΝΤΟΥΜΙΤΡΕΣΚΟΥ Ρ., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι.3-3
ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή11/10/1516:00ΣΑΚΚΑΣ Β., ΤΖΙΛΙΡΗΣ Δ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Τ.0-5
ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ - ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή11/10/1516:00ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π., ΚΑΔΙΟΥΡΑΝΗ Ε., ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α.0-1
ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ - ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΠΕΡΑΜΑΤΟΣΔευτέρα12/10/1516:30ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Κ., ΣΙΝΙΟΡΑΚΗΣ Α., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Τ.1-2
ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ –ΑΙΓΑΛΕΩΤετάρτη14/10/1515:00ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΠΑΠΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Γ.2-0


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ - ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο17/10/1516:00ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π., ΚΟΡΩΝΑΣ Χ., ΠΑΠΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Γ.1-0
ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥΓΗΠΕΔΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΠΑΝ ΣΑΛΠΕΑΣάββατο17/10/1516:00ΑΝΔΡΟΝΙΚΙΔΗΣ Χ., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ.4-1
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ - ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣΝΙΚΑΙΑΣΣάββατο17/10/1516:00ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΣΙΝΙΟΡΑΚΗΣ Α., ΚΟΥΡΟΜΙΧΕΛΑΚΗΣ Α.3-0
ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΣάββατο17/10/1516:00ΜΙΧΕΛΗΣ Σ., ΤΙΚΑΣ Ν., ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ.3-1
ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ - Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή18/10/1516:00ΠΕΤΡΟΥΜΙΑΝΌΣ Θ., ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΟΥ Π., ΤΖΙΛΙΡΗΣ Δ.3-0
ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΕΙΡΗΝΗ 2005ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή18/10/1516:00ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ., ΓΚΟΛΕΣ Π.1-0
ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ - ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣΚυριακή18/10/1516:00ΣΑΚΚΑΣ Β., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Τ.2-1
ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΜΟΣΧΑΤΟΥΔευτέρα19/10/1516:30ΣΠΑΘΑΣ Η., ΣΙΝΙΟΡΑΚΗΣ Α., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α.4-1


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΣάββατο24/10/1514:45ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Κ., ΤΖΙΛΙΡΗΣ Δ., ΦΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν.3-1
ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο24/10/1516:00ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΣΙΝΙΟΡΑΚΗΣ Α., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α.0-2
ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο24/10/1516:00ΤΣΑΜΟΥΡΗΣ Α., ΚΟΥΡΟΜΙΧΕΛΑΚΗΣ Α., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ.1-3
ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ - ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή25/10/1512:30ΝΤΟΥΜΙΤΡΕΣΚΟΥ Ρ., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π., ΖΟΡΜΠΑΣ Π.1-0
ΕΙΡΗΝΗ 2005 - ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή25/10/1512:30ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΗΣ Η., ΣΓΟΥΡΑΚΗΣ Μ.0-4
ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή25/10/1515:00ΜΙΧΕΛΗΣ Σ., ΤΖΙΚΑ Κ., ΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΗΣ Η.1-2
ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ –ΑΙΓΑΛΕΩΚυριακή25/10/1515:00ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΝΤΙΝΙΩΤΑΚΗΣ Γ., ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι.3-0
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή25/10/1515:30ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΠΕΡΔΙΚΟΥΡΗΣ Γ.0-2


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΜΟΣΧΑΤΟΥΤετάρτη28/10/1515:00ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΣΓΟΥΡΑΚΗΣ Μ.0-1
ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ - ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣΠΕΡΑΜΑΤΟΣΤετάρτη28/10/1515:00ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΠΑΠΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Γ.2-1
Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ - ΕΙΡΗΝΗ 2005ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝΤετάρτη28/10/1515:00ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΚΟΡΩΝΑΣ Χ.5-1
ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ - ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΤετάρτη28/10/1515:00ΑΝΔΡΟΝΙΚΙΔΗΣ Χ., ΧΑΛΒΑΤΖΑΚΟΣ Π., ΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΗΣ Η.2-3
ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ - ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΓΗΠΕΔΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΠΑΝ ΣΑΛΠΕΑΤετάρτη28/10/1515:00ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Κ., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν.3-0
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ - ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣΤετάρτη28/10/1515:00ΛΑΜΠΑΔΑΡΙΟΥ Ε., AΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΤΖΙΚΑ Κ.1-0
ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΤετάρτη28/10/1515:00ΜΗΤΣΗ Ε., ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΟΥ Π., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Τ.0-2
ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ - ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥΑΙΓΙΝΑΣΤετάρτη28/10/1515:00ΣΑΚΚΑΣ Β., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ.3-3


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΣάββατο31/10/1515:00ΛΑΜΠΑΔΑΡΙΟΥ Ε., ΧΑΛΒΑΤΖΑΚΟΣ Π., ΠΑΠΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Γ.1-1
ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή01/11/1512:30ΤΣΑΜΟΥΡΗΣ Α., ΦΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π.2-5
ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή01/11/1515:00ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ Σ., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ., ΚΑΔΙΟΥΡΑΝΗ Ε.2-0
ΕΙΡΗΝΗ 2005 - ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή01/11/1515:00ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ Κ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι.0-3
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή01/11/1515:00ΠΕΤΡΟΥΜΙΑΝΌΣ Θ., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Μ.2-3
ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ –ΑΙΓΑΛΕΩΚυριακή01/11/1515:00ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΣΓΟΥΡΑΚΗΣ Μ.2-0
ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή01/11/1515:00ΣΑΚΚΑΣ Β., ΤΖΙΛΙΡΗΣ Δ., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ.1-0
ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή01/11/1515:00ΜΙΧΕΛΗΣ Σ., ΧΑΛΒΑΤΖΑΚΟΣ Π., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α.0-1


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΑΙΓΙΝΑΣΣάββατο07/11/1514:15ΠΕΤΡΟΥΜΙΑΝΌΣ Θ., ΠΕΡΔΙΚΟΥΡΗΣ Γ., ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ.0-2
ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο07/11/1515:00ΣΑΚΚΑΣ Β., ΤΖΙΛΙΡΗΣ Δ., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π.0-0
ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ - ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο07/11/1515:00ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΣΓΟΥΡΑΚΗΣ Μ., ΚΟΥΡΟΜΙΧΕΛΑΚΗΣ Α.2-2
ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑΓΗΠΕΔΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΠΑΝ ΣΑΛΠΕΑΣάββατο07/11/1515:00ΝΤΟΥΜΙΤΡΕΣΚΟΥ Ρ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΤΙΚΑΣ Ν.2-1
ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ - ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή08/11/1512:00ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ Σ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α.1-1
ΕΙΡΗΝΗ 2005 - ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή08/11/1512:30ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΚΟΡΩΝΑΣ Χ., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ.3-1
ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή08/11/1515:00ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ., ΚΑΔΙΟΥΡΑΝΗ Ε.1-2
Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ - ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝΚυριακή08/11/1515:00ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι.1-1


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΕΙΡΗΝΗ 2005ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο14/11/1515:00ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΤΖΙΚΑ Κ., ΘΕΟΛΟΓΙΤΗΣ Ε.2-0
ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο14/11/1515:00ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΟΥ Π., ΚΑΔΙΟΥΡΑΝΗ Ε.3-0
ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο14/11/1515:00ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Γ., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β.0-0
ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ - ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΠΑΝ ΣΑΛΠΕΑΚυριακή15/11/1514:15ΚΑΡΥΟΦΥΛΛΗΣ Κ., ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΟΥ Π., ΚΟΡΩΝΑΣ Χ.2-1
ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ –ΑΙΓΑΛΕΩΚυριακή15/11/1515:00ΣΑΚΚΑΣ Β., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΚΟΥΡΟΜΙΧΕΛΑΚΗΣ Α.3-1
ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή15/11/1515:00ΜΙΧΕΛΗΣ Σ., ΤΖΙΛΙΡΗΣ Δ., ΧΑΣΑΠΗΣ Ν.1-0
ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή15/11/1515:00ΜΗΤΣΗ Ε., ΦΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ.0-0
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ - ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣΔευτέρα16/11/1515:00ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΧΑΛΒΑΤΖΑΚΟΣ Π., ΓΚΟΛΕΣ Π.5-0


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή22/11/1512:30ΝΤΟΥΜΙΤΡΕΣΚΟΥ Ρ., ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΟΥ Π., ΤΖΙΛΙΡΗΣ Δ.2-2
ΕΙΡΗΝΗ 2005 - ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή22/11/1512:45ΠΑΠΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΣΟΥΓΚΛΑΚΟΣ Θ., ΚΟΡΩΝΑΣ Χ.2-2
ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ - ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή22/11/1515:00ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., ΧΑΛΒΑΤΖΑΚΟΣ Π., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ.0-0
ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή22/11/1515:00ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΓΑΛΑΝΗ Γ.2-1
ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή22/11/1515:00ΤΣΑΜΟΥΡΗΣ Α., ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ.0-3
Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ - ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝΚυριακή22/11/1515:00ΣΑΚΚΑΣ Β., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Τ.1-1
ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ - ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣΚυριακή22/11/1515:00ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν., ΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΗΣ Η., ΣΦΟΥΝΟΣ Γ.2-0
ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥΜΟΣΧΑΤΟΥΔευτέρα23/11/1515:00ΣΑΚΚΑΣ Β., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΗΣ Η.0-3


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο28/11/1515:00ΤΣΑΜΟΥΡΗΣ Α., AΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΠΑΠΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Γ.1-3
ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΕΙΡΗΝΗ 2005ΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο28/11/1515:00ΠΟΤΟΓΛΟΥ Ν., ΒΟΥΤΣΑΣ Δ., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι.1-0
ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο28/11/1515:00ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΣΤΕΡΓΙΟΥ Π., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π.1-1
ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ - ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΓΗΠΕΔΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΠΑΝ ΣΑΛΠΕΑΣάββατο28/11/1515:00ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΟΡΩΝΑΣ Χ.6-0
ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ - ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο28/11/1515:00ΠΕΤΡΟΥΜΙΑΝΌΣ Θ., ΣΙΝΙΟΡΑΚΗΣ Α., ΘΕΟΛΟΓΙΤΗΣ Ε.1-0
Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ - ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝΚυριακή29/11/1512:30ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., ΠΑΠΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ Δ.1-1
ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή29/11/1515:00ΤΣΑΜΟΥΡΗΣ Α., ΦΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ.1-0
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή29/11/1515:00ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΣΙΝΙΟΡΑΚΗΣ Α., ΘΕΟΛΟΓΙΤΗΣ Ε.8-0


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο05/12/1515:00ΜΗΤΣΗ Ε., ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Τ.0-1
ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο05/12/1515:00ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π., ΓΑΛΑΝΗ Γ., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π.0-3
ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ –ΑΙΓΑΛΕΩΚυριακή06/12/1511:00ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π., ΚΟΡΩΝΑΣ Χ., ΣΟΥΓΚΛΑΚΟΣ Θ.2-3
ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ - ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣΑΙΓΙΝΑΣΚυριακή06/12/1514:15ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΤΖΙΛΙΡΗΣ Δ., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π.2-1
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή06/12/1515:00ΛΑΜΠΑΔΑΡΙΟΥ Ε., ΚΟΡΩΝΑΣ Χ., ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α.4-0
ΕΙΡΗΝΗ 2005 - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή06/12/1515:00ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν., ΠΕΡΔΙΚΟΥΡΗΣ Γ., ΓΑΛΑΝΗ Γ.0-4
ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ - ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή06/12/1515:00ΜΙΧΕΛΗΣ Σ., ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ., ΘΕΟΛΟΓΙΤΗΣ Ε.0-6
ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή06/12/1515:00ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΗΣ Η., ΒΛΑΧΟΥ Κ.2-3


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ - ΕΙΡΗΝΗ 2005ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο12/12/1515:00ΧΑΣΑΠΗΣ Ν., ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΣΤΕΡΙΩΤΗΣ Δ.1-1
ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή13/12/1511:30ΤΣΑΜΟΥΡΗΣ Α., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Μ.0-2
ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή13/12/1513:00ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΣΟΥΓΚΛΑΚΟΣ Θ., ΠΑΧΩΠΟΣ Μ.0-1
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ - ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή13/12/1515:00ΚΑΡΥΟΦΥΛΛΗΣ Κ., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ.2-0
ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ - ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΓΗΠΕΔΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΠΑΝ ΣΑΛΠΕΑΚυριακή13/12/1515:00ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π.3-0
Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ - ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝΚυριακή13/12/1515:00ΠΑΠΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΣΕΡΕΠΑΣ Α.3-2
ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή13/12/1515:00ΤΖΙΚΑ Κ., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΚΟΡΩΝΑΣ Χ.5-3
ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΔευτέρα14/12/1515:30ΝΤΟΥΜΙΤΡΕΣΚΟΥ Ρ., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ.1-3


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ - ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή20/12/1512:30ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ Σ., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ.1-0
ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥΑΙΓΙΝΑΣΚυριακή20/12/1514:30ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΒΑΛΒΗΣ Κ., ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ Δ.3-0
ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή20/12/1515:00ΝΤΙΝΙΩΤΑΚΗΣ Γ., ΣΥΡΡΟΣ Γ., ΖΟΡΜΠΑΣ Π.3-0
ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή20/12/1515:00ΤΣΑΜΟΥΡΗΣ Α., ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΟΥ Π., ΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΗΣ Η.1-2
ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ –ΑΙΓΑΛΕΩΚυριακή20/12/1515:00ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., ΚΑΡΑΝΑΝΟΣ Γ., ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ Σ.3-2
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή20/12/1515:00ΤΣΟΝΑΚΑΣ Ν., ΣΟΥΓΚΛΑΚΟΣ Θ., ΠΕΡΔΙΚΟΥΡΗΣ Γ.2-0
ΕΙΡΗΝΗ 2005 - ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή20/12/1515:00ΠΟΤΟΓΛΟΥ Ν., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν., ΠΑΧΩΠΟΣ Μ.0-5
ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή20/12/1515:30ΜΙΧΕΛΗΣ Σ., ΧΑΛΒΑΤΖΑΚΟΣ Π., ΘΕΟΛΟΓΙΤΗΣ Ε.0-1


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑΝΙΚΑΙΑΣΣάββατο02/01/1615:15ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΓΑΛΑΝΗ Γ.5-0
ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ - ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή03/01/1612:00ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Τ.2-1
ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ - ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή03/01/1614:00ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ Σ., ΚΑΡΑΝΑΝΟΣ Γ.1-1
ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ - ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥΓΗΠΕΔΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΠΑΝ ΣΑΛΠΕΑΚυριακή03/01/1615:00ΒΛΑΝΤΗΣ Χ., ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ., ΤΖΙΚΑ Κ.2-1
Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ - ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝΚυριακή03/01/1615:00ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Κ., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π., ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.4-1
ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ - ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή03/01/1615:00ΜΙΧΕΛΗΣ Σ., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ., ΓΚΟΛΕΣ Π.3-1
ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή03/01/1615:00ΠΟΤΟΓΛΟΥ Ν., ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΟΥ Π., ΧΑΣΑΠΗΣ Ν.0-2
ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΕΙΡΗΝΗ 2005ΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή03/01/1615:00ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι., ΣΦΟΥΝΟΣ Γ.3-1


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο09/01/1615:15ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΒΟΥΤΣΑΣ Δ., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι.1-0
ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο09/01/1615:15ΣΑΚΚΑΣ Β., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ., ΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΗΣ Η.3-0
ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΣάββατο09/01/1615:15ΝΤΟΥΜΙΤΡΕΣΚΟΥ Ρ., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν., ΤΖΙΛΙΡΗΣ Δ.3-2
ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο09/01/1615:15ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΘΕΟΛΟΓΙΤΗΣ Ε., ΓΚΟΛΕΣ Π.4-1
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο09/01/1615:15ΤΣΟΝΑΚΑΣ Ν., ΚΟΡΩΝΑΣ Χ., ΓΑΛΑΝΗ Γ.1-2
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ - ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΝΙΚΑΙΑΣΣάββατο09/01/1615:15ΚΑΡΥΟΦΥΛΛΗΣ Κ., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΠΕΡΔΙΚΟΥΡΗΣ Γ.1-1
ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ - ΕΙΡΗΝΗ 2005ΑΙΓΙΝΑΣΚυριακή10/01/1614:30ΤΖΙΚΑ Κ., ΣΤΑΜΑΤΑΤΟΣ Π., ΓΑΛΑΝΗ Γ.3-0
ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ –ΑΙΓΑΛΕΩΚυριακή10/01/1615:15ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι.4-0


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο16/01/1614:15ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Τ.3-1
ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο16/01/1615:15ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν., ΧΑΛΒΑΤΖΑΚΟΣ Π., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α.0-1
ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή17/01/1612:00ΤΣΟΝΑΚΑΣ Ν., ΖΟΡΜΠΑΣ Π., ΓΑΛΑΝΗ Γ.1-0
ΕΙΡΗΝΗ 2005 - ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή17/01/1612:45ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΒΟΥΤΣΑΣ Δ., ΒΑΛΒΗΣ Κ.0-2
ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ - ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΠΑΝ ΣΑΛΠΕΑΚυριακή17/01/1615:15ΠΟΤΟΓΛΟΥ Ν., ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΟΥ Π., ΣΟΥΓΚΛΑΚΟΣ Θ.2-0
Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝΚυριακή17/01/1615:15ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Κ., ΠΕΤΡΟΥΜΙΑΝΌΣ Θ., ΚΑΛΗΜΕΡΗΣ Ν.0-3
ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή17/01/1615:15ΝΤΟΥΜΙΤΡΕΣΚΟΥ Ρ., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΛΑΓΟΣ Γ.0-3
ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ - ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή17/01/1615:15ΜΙΧΕΛΗΣ Σ., ΧΑΛΒΑΤΖΑΚΟΣ Π., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α.1-4


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ - Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο23/01/1615:15ΛΑΜΠΑΔΑΡΙΟΥ Ε., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ.1-2
ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ - ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣΓΗΠΕΔΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΠΑΝ ΣΑΛΠΕΑΣάββατο23/01/1615:15ΤΣΑΜΟΥΡΗΣ Α., ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ.3-0
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ - ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΝΙΚΑΙΑΣΣάββατο23/01/1615:15ΝΤΙΝΙΩΤΑΚΗΣ Γ., ΣΕΡΕΠΑΣ Α., ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ Δ.5-0
ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο23/01/1615:15ΜΗΤΣΗ Ε., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΤΖΙΛΙΡΗΣ Δ.3-0 α.α.
ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο23/01/1615:15ΤΣΟΝΑΚΑΣ Ν., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι., ΤΙΚΑΣ Ν.4-0
ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή24/01/1612:00ΝΤΟΥΜΙΤΡΕΣΚΟΥ Ρ., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ., AΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Π.3-0
ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ - ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΑΙΓΙΝΑΣΚυριακή24/01/1614:30ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΟΥ Π., ΓΑΡΟΥΦΟΣ Π.1-0
ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΕΙΡΗΝΗ 2005ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή24/01/1615:15ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Μ., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ.3-0


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΙΡΗΝΗ 2005 - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή31/01/1613:00ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ Κ., ΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΗΣ Η., ΣΑΒΒΑΤΙΑΝΟΣ Δ.0-3
ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή31/01/1613:00ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΚΟΡΩΝΑΣ Χ., ΣΦΟΥΝΟΣ Γ.1-0
Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ - ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝΚυριακή31/01/1615:30ΜΙΧΕΛΗΣ Σ., ΓΚΟΛΕΣ Π., AΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Π.2-0
ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή31/01/1615:30ΠΟΤΟΓΛΟΥ Ν., ΒΟΥΤΣΑΣ Δ., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι.0-2
ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή31/01/1615:30ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ Σ., ΘΕΟΛΟΓΙΤΗΣ Ε., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν.1-5
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή31/01/1615:30ΛΑΜΠΑΔΑΡΙΟΥ Ε., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ.2-2
ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ –ΑΙΓΑΛΕΩΤετάρτη17/02/1615:45ΝΤΟΥΜΙΤΡΕΣΚΟΥ Ρ., ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΤΖΙΚΑ Κ.1-5
ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΜΟΣΧΑΤΟΥΤετάρτη24/02/1615:45ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ., ΠΑΧΩΠΟΣ Μ.0-3


19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ - ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο06/02/1615:30ΠΕΤΡΟΥΜΙΑΝΌΣ Θ., ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ., ΚΟΡΩΝΑΣ Χ.3-1
ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ - ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο06/02/1615:30ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α.3-0
ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ - ΕΙΡΗΝΗ 2005ΓΗΠΕΔΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΠΑΝ ΣΑΛΠΕΑΣάββατο06/02/1615:30ΠΟΤΟΓΛΟΥ Ν., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.4-1
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ - ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΝΙΚΑΙΑΣΣάββατο06/02/1615:30ΜΙΧΕΛΗΣ Σ., ΚΟΥΡΟΜΙΧΕΛΑΚΗΣ Α., ΓΑΛΑΝΗ Γ.6-1
ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο06/02/1615:30ΤΣΑΜΟΥΡΗΣ Α., ΧΑΛΒΑΤΖΑΚΟΣ Π., ΤΖΙΛΙΡΗΣ Δ.3-0
ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ - ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣΑΙΓΙΝΑΣΚυριακή07/02/1614:30ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι.1-0
Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝΚυριακή07/02/1615:30ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ Κ., ΖΟΡΜΠΑΣ Π., ΔΟΚΙΜΑΚΗ Ε.3-0
ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή07/02/1615:30ΝΤΙΝΙΩΤΑΚΗΣ Γ., ΠΕΡΔΙΚΟΥΡΗΣ Γ., ΓΑΛΑΝΗ Γ.1-3


20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο13/02/1614:00ΝΤΙΝΙΩΤΑΚΗΣ Γ., ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΤΖΙΚΑ Κ.1-0
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο13/02/1615:30ΚΑΛΗΜΕΡΗΣ Ν., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι.3-1
ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο13/02/1615:30ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν., ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ., ΓΚΟΛΕΣ Π.1-1
ΕΙΡΗΝΗ 2005 - Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή14/02/1613:00ΠΕΤΡΟΥΜΙΑΝΌΣ Θ., AΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΣΑΒΒΑΤΙΑΝΟΣ Δ.1-3
ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή14/02/1613:00ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Κ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΒΑΛΒΗΣ Κ.5-0
ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή14/02/1615:30ΛΑΜΠΑΔΑΡΙΟΥ Ε., ΤΙΚΑΣ Ν., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι.2-2
ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ - ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή14/02/1615:30ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΤΖΙΚΑ Κ.1-1
ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ –ΑΙΓΑΛΕΩΚυριακή14/02/1615:30ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΚΑΡΑΝΑΝΟΣ Γ., ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ Δ.2-3


21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο20/02/1615:30ΚΑΛΗΜΕΡΗΣ Ν., ΚΟΥΡΟΜΙΧΕΛΑΚΗΣ Α., ΘΕΟΛΟΓΙΤΗΣ Ε.1-1
ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΕΙΡΗΝΗ 2005ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή21/02/1615:30ΜΗΤΣΗ Ε., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι.2-1
ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ - ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή21/02/1615:30ΤΣΟΝΑΚΑΣ Ν., ΚΟΡΩΝΑΣ Χ., ΓΑΛΑΝΗ Γ.3-1
Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ - ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝΚυριακή21/02/1615:30ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ Σ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΒΑΛΒΗΣ Κ.2-1
ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ - ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή21/02/1615:30ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ Κ., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι., ΣΤΕΡΓΙΟΥ Π.2-2
ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ - ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣΓΗΠΕΔΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΠΑΝ ΣΑΛΠΕΑΚυριακή21/02/1615:30ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΤΖΙΛΙΡΗΣ Δ., ΓΚΟΛΕΣ Π.2-0
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ - ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή21/02/1615:30ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΧΑΛΒΑΤΖΑΚΟΣ Π., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν.5-0
ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑΑΙΓΙΝΑΣΚυριακή21/02/1615:30ΧΑΣΑΠΗΣ Ν., ΠΑΓΟΥΡΤΖΗΣ Δ., ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β.2-1


22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ –ΑΙΓΑΛΕΩΣάββατο27/02/1616:00ΤΣΑΜΟΥΡΗΣ Α., ΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΗΣ Η., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ.3-1
ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο27/02/1616:00ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν.1-1
ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο27/02/1616:00ΠΟΤΟΓΛΟΥ Ν., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΓΚΟΛΕΣ Π.1-0
ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ - ΕΙΡΗΝΗ 2005ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή28/02/1613:30ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ Σ., ΣΤΕΡΓΙΟΥ Π., ΠΑΧΩΠΟΣ Μ.4-0
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή28/02/1613:30ΑΡΓΥΡΗΣ Ε., ΧΑΛΒΑΤΖΑΚΟΣ Π., ΛΙΑΚΩΝΗΣ Β.4-1
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ - ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή28/02/1613:30ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν., ΘΕΟΛΟΓΙΤΗΣ Ε., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι.5-1
ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ - Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή28/02/1616:00ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., AΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΓΑΡΟΥΦΟΣ Π.1-0
ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή28/02/1616:00ΒΙΚΤΩΡΑΤΟΣ Ν., ΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΗΣ Η., ΤΖΙΚΑ Κ.0-3


23η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΙΡΗΝΗ 2005 - ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΝΙΚΑΙΑΣΣάββατο05/03/1616:00ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι., ΘΕΟΛΟΓΙΤΗΣ Ε.1-5
ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ - ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο05/03/1616:00ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν., ΠΑΠΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι.3-1
ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο05/03/1616:00ΠΕΤΡΟΥΜΙΑΝΌΣ Θ., ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ., ΚΟΥΡΟΜΙΧΕΛΑΚΗΣ Α.0-1
ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ - ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΑΙΓΙΝΑΣΚυριακή06/03/1615:30ΠΟΤΟΓΛΟΥ Ν., ΧΑΛΒΑΤΖΑΚΟΣ Π., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α.1-4
ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ - ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή06/03/1616:00ΚΑΛΗΜΕΡΗΣ Ν., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ., ΣΔΡΑΛΗΣ Γ.2-3
ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή06/03/1616:00ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ Κ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ., ΣΕΡΕΠΑΣ Α.1-2
ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή06/03/1616:00ΒΙΚΤΩΡΑΤΟΣ Ν., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π., ΓΑΛΑΝΗ Γ.3-1
Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝΚυριακή06/03/1616:00ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΘΕΟΛΟΓΙΤΗΣ Ε., ΠΑΧΩΠΟΣ Μ.0-0


24η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ - Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο12/03/1614:00ΜΙΧΕΛΗΣ Σ., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ., ΤΖΙΛΙΡΗΣ Δ.3-0
ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ –ΑΙΓΑΛΕΩΣάββατο12/03/1616:00ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΣΦΟΥΝΟΣ Γ., ΓΑΡΟΥΦΟΣ Π.0-1
ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΕΙΡΗΝΗ 2005ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο12/03/1616:00ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΣΔΡΑΛΗΣ Γ., ΠΑΓΟΥΡΤΖΗΣ Δ.5-0
ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣΝΙΚΑΙΑΣΣάββατο12/03/1616:00ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΤΖΙΚΑ Κ., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α.2-1
ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή13/03/1612:00ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν., ΚΟΡΩΝΑΣ Χ., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι.1-0
ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ - ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή13/03/1613:00ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΖΟΡΜΠΑΣ Π., ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΟΥ Π.1-2
ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή13/03/1616:00ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ Γ., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π., ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β.3-3
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ - ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή13/03/1616:00ΤΣΟΝΑΚΑΣ Ν., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν., ΚΑΡΑΝΑΝΟΣ Γ.4-0


25η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο19/03/1616:00ΣΠΑΘΑΣ Η., ΚΑΛΗΜΕΡΗΣ Ν., ΧΑΛΒΑΤΖΑΚΟΣ Π.2-0
ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο19/03/1616:00ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΓΑΛΑΝΗ Γ.0-7
ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ - ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο19/03/1616:00ΠΕΤΡΟΥΜΙΑΝΌΣ Θ., ΚΟΥΡΟΜΙΧΕΛΑΚΗΣ Α., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι.1-0
ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ –ΑΙΓΑΛΕΩΚυριακή20/03/1612:00ΠΟΤΟΓΛΟΥ Ν., ΚΑΡΑΝΑΝΟΣ Γ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ.2-3
ΕΙΡΗΝΗ 2005 - ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή20/03/1613:30ΣΦΟΥΝΟΣ Γ., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι., ΓΑΡΟΥΦΟΣ Π.0-5
ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ - Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝΑΙΓΙΝΑΣΚυριακή20/03/1615:30ΝΤΙΝΙΩΤΑΚΗΣ Γ., ΒΑΛΣΑΜΟΣ Α., ΠΑΧΩΠΟΣ Μ.3-1
ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή20/03/1616:00ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ Σ., ΠΕΡΔΙΚΟΥΡΗΣ Γ., ΛΙΑΚΩΝΗΣ Β.1-0
ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή20/03/1616:00ΒΛΑΝΤΗΣ Χ., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν.0-6


26η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ - ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣΓΗΠΕΔΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΠΑΝ ΣΑΛΠΕΑΣάββατο26/03/1616:00ΜΙΧΕΛΗΣ Σ., ΧΑΛΒΑΤΖΑΚΟΣ Π., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ.5-0
ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο26/03/1616:00ΠΕΡΔΙΚΟΥΡΗΣ Γ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ., ΘΕΟΛΟΓΙΤΗΣ Ε.2-1
ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή27/03/1612:00ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΓΑΡΟΥΦΟΣ Π., ΔΟΚΙΜΑΚΗ Ε.0-0
ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή27/03/1612:00ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π., ΣΔΡΑΛΗΣ Γ., ΖΟΡΜΠΑΣ Π.0-2
ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ - ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή27/03/1614:30ΠΑΠΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ., ΒΟΥΤΣΑΣ Δ.0-1
Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ - ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝΚυριακή27/03/1616:00ΠΕΤΡΟΥΜΙΑΝΌΣ Θ., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ.2-0
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ - ΕΙΡΗΝΗ 2005ΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή27/03/1617:00ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Γ., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν., AΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Π.9-0
ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή27/03/1617:15ΜΗΤΣΗ Ε., ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΟΥ Π., ΤΖΙΚΑ Κ.0-1


27η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή03/04/1614:30ΝΤΟΥΜΙΤΡΕΣΚΟΥ Ρ., ΣΑΒΒΑΤΙΑΝΟΣ Δ., ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ Δ.0-3
ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ - ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΑΙΓΙΝΑΣΚυριακή03/04/1616:00ΒΛΑΝΤΗΣ Χ., ΖΕΡΒΑΣ Ν., ΠΑΓΟΥΡΤΖΗΣ Δ.2-2
ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή03/04/1617:00ΜΗΤΣΗ Ε., ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ Α., ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΟΥ Π.2-1
ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή03/04/1617:00ΚΑΛΗΜΕΡΗΣ Ν., ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ., ΠΕΡΔΙΚΟΥΡΗΣ Γ.0-4
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή03/04/1617:00ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΚΑΡΑΝΑΝΟΣ Γ., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π.0-1
ΕΙΡΗΝΗ 2005 - ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή03/04/1617:00ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ Γ., ΓΑΡΟΥΦΟΣ Π., ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ.1-3
ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ - Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή03/04/1617:00ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ.3-3
ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή03/04/1617:00ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ Κ., ΣΔΡΑΛΗΣ Γ., ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.2-7


28η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή10/04/1612:15ΤΣΟΝΑΚΑΣ Ν., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ., ΓΑΡΟΥΦΟΣ Π.1-2
ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ - ΕΙΡΗΝΗ 2005ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή10/04/1614:30ΠΕΡΔΙΚΟΥΡΗΣ Γ., ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ., ΒΑΛΒΗΣ Κ.4-0
Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ - ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝΚυριακή10/04/1616:00ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι., ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β.0-2
ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή10/04/1617:00ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΣΟΥΓΚΛΑΚΟΣ Θ., ΚΑΡΑΝΑΝΟΣ Γ.3-2
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ - ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή10/04/1617:00ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΚΟΥΡΟΜΙΧΕΛΑΚΗΣ Α., ΓΑΛΑΝΗ Γ.3-1
ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ - ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΠΑΝ ΣΑΛΠΕΑΚυριακή10/04/1617:00ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.2-0
ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ - ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή10/04/1617:00ΧΑΣΑΠΗΣ Ν., ΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΗΣ Η., ΛΑΓΟΣ Γ.2-1
ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή10/04/1617:00ΜΗΤΣΗ Ε., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΤΖΙΛΙΡΗΣ Δ.1-0


29η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΣάββατο16/04/1616:15ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΓΑΡΟΥΦΟΣ Π., ΓΚΟΛΕΣ Π.2-0
ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο16/04/1617:00ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν., ΚΟΥΡΟΜΙΧΕΛΑΚΗΣ Α., ΣΦΟΥΝΟΣ Γ.0-1
ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή17/04/1615:00ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν., ΧΑΛΒΑΤΖΑΚΟΣ Π., ΘΕΟΛΟΓΙΤΗΣ Ε.0-10
ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή17/04/1615:00ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π., ΤΖΙΛΙΡΗΣ Δ., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ.0-1
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή17/04/1615:00ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΣΔΡΑΛΗΣ Γ., ΚΟΡΩΝΑΣ Χ.3-2
ΕΙΡΗΝΗ 2005 - ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή17/04/1615:00ΣΦΟΥΝΟΣ Γ., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΗΣ Η.2-2
ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ - ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣΑΙΓΙΝΑΣΚυριακή17/04/1615:00ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΧΑΣΑΠΗΣ Ν., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν.1-0
ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ –ΑΙΓΑΛΕΩΚυριακή17/04/1617:30ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ.6-1


30η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο23/04/1617:30ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π., ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ.1-1
ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ - ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο23/04/1617:30ΣΠΑΘΑΣ Η., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ.3-0
ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Σάββατο23/04/1617:30ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Κ., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΛΥΤΡΑΣ Α.0-3
ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο23/04/1617:30ΝΤΙΝΙΩΤΑΚΗΣ Γ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΒΑΛΒΗΣ Κ.0-6
ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ - ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο23/04/1617:30ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΓΑΛΑΝΗ Γ., ΒΟΥΤΣΑΣ Δ.0-1
ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΓΗΠΕΔΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΠΑΝ ΣΑΛΠΕΑΣάββατο23/04/1617:30ΜΙΧΕΛΗΣ Σ., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν.0-0
ΕΙΡΗΝΗ 2005 - ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή24/04/1612:15ΑΡΓΥΡΗΣ Ε., ΠΑΧΩΠΟΣ Μ., ΣΤΕΡΓΙΟΥ Π.2-7
Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ - ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝΚυριακή24/04/1616:00ΝΤΟΥΜΙΤΡΕΣΚΟΥ Ρ., ΣΔΡΑΛΗΣ Γ., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν.1-0