Design-Metal
EMPIRE BARBERSHOP
ΚΑΤΑΡΡΑΚΤΗΣ
ΗΠΕΙΡΟΣ ΦΟΥΡΝΟΙ
ΤΕΧΝΟΠΑΝ
VERDE PAPAGALO
ΚΤΕΟ ΡΕΝΤΗ
Κοινοπραξία Πλοίων Σαρωνικού
Vodafone Σκούταρης
Έντυπο Καλογερόγιαννης
HEALTH ASSISTANCE

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Ποινές Ποδοσφαιριστών Περιόδου 2015-2016
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος

<< Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
Μπαράζ για την 13η-14η θέση Β Κατηγορία 2ος Όμιλος >>

Ημ/νίαΑγωνιστικήΑγώναςΠοδοσφαιριστήςΑγωνιστικές
10/04/1625η ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣΚΥΡΙΤΣΙΜΠΑΣΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ2
10/04/1625ηΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣΖΑΧΑΡΙΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ3
27/03/1623ηΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΚΑΡΑΚΑΣΟΓΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ1
27/03/1623ηΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΔΙΑΚΑΚΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ1
20/03/1622ηΑΟ ΖΕΑΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΓΡΗΓΟΡΑΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ1
20/03/1622ηΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΜΑΥΡΑΚΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ1
28/02/1620ηΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ - ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΧΑΛΥΒΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ12
28/02/1620ηΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΓΟΥΝΕΛΑΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ1
28/02/1620ηΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΠΑΠΑΦΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ1
27/02/1620ηΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΣΩΚΡΑΤΗΣ1
21/02/1619ηΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΦΙΛΑΘΛΟΙ ΦΑΡΜΑΚΟΡΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ1
21/02/1619ηΑΜΦΙΑΛΗ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΔΑΚΟΥΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ1
21/02/1619ηΑΜΦΙΑΛΗ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΜΑΝΔΥΛΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ1
21/02/1619ηΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΚΑΡΑΚΑΣΙΔΗΣ ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ3
21/02/1619ηΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΣΚΑΡΜΕΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ1
21/02/1619ηΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΚΑΡΑΘΕΟΔΩΡΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ3
20/02/1619ηΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ3
20/02/1619ηΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΚΟΥΤΣΟΓΙΩΡΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ1
14/02/1618ηΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ - ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣΓΚΙΟΝΙ ΡΕΙ1
14/02/1618ηΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ - ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ1
14/02/1618ηΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΑΜΦΙΑΛΗΜΑΝΤΟΥΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ1
14/02/1618ηΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΑΜΦΙΑΛΗΙΑΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ1
07/02/1617ηΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΠΑΠΑΧΑΡΙΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ1
07/02/1617ηΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ - ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ ΔΑΓΚΛΗΣ-ΠΑΓΚΟΤΟ ΑΛΕΞΙΟΣ7
07/02/1617ηΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ - ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ ΜΑΝΟΥΛΙΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ1
07/02/1617ηΑΜΦΙΑΛΗ - ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣΜΠΑΡΜΠΑΘΑΝΑΣΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ3
07/02/1617ηΑΜΦΙΑΛΗ - ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣΔΕΜΕΡΤΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ2
07/02/1617ηΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣZISI PANAJOT1
07/02/1617ηΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ1
07/02/1617ηΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣΤΟΚΑΤΛΙΑΝ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ1
31/01/1616ηΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣΣΩΤΗΡΙΟΥ ΜΕΛΕΤΙΟΣ1
24/01/1615ηΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΑΟ ΖΕΑΣΚΗΠΟΥΡΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ1
24/01/1615ηΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΑΟ ΖΕΑΣΑΛΙΑΓΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ3
24/01/1615ηΦΙΛΑΘΛΟΙ - ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣΛΑΖΗ ΛΕΝΤΙΟ1
17/01/1614ηΑΜΦΙΑΛΗ - ΦΙΛΑΘΛΟΙ ΖΑΡΙΚΟΣ ΠΕΤΡΟΣ1
17/01/1614ηΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣΝΑΡΛΙΩΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ1
17/01/1614ηΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣΝΤΡΕΤΣΑ ΝΤΕΝΙΣ1
16/01/1614ηΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΜΠΕΛΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ1
16/01/1614ηΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΣΑΛΑΤΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ3
10/01/1613ηΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣΦΩΤΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ1
20/12/1512ηΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΧΑΡΤΟΜΑΤΣΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ1
20/12/1512ηΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΤΣΑΤΣΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ2
20/12/1512ηΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΚΛΟΠΩΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ3
20/12/1512ηΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ1
13/12/1511ηΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣΞΥΓΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ1
13/12/1511ηΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣΤΣΑΛΑΤΣΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ4
06/12/1510ηΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣΤΣΕΚΟΥΡΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ1
06/12/1510ηΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ - ΑΟ ΖΕΑΣΚΟΥΤΣΟΥΡΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ1
22/11/15ΑΟ ΖΕΑΣ - ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ ΑΧΛΑΔΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ3
22/11/15ΑΟ ΖΕΑΣ - ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ ΤΟΥΡΟΥΝΤΖΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ3
22/11/15ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣΣΚΑΡΜΕΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ1
15/11/15 ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ ΛΑΔΙΚΟΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ3
15/11/15 ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ1
15/11/15ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΤΣΑΤΣΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ1
15/11/15ΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ1
15/11/15ΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΛΑΓΑΝΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ1
14/11/15ΑΜΦΙΑΛΗ - ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΜΙΧΑΗΛ1
08/11/15ΑΟ ΖΕΑΣ - ΑΡΜΕΝΙΚΗΑΛΙΑΓΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ1
08/11/15ΑΟ ΖΕΑΣ - ΑΡΜΕΝΙΚΗΦΡΑΓΚΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΚΟΣ1
08/11/15ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣΤΟΚΑΤΛΙΑΝ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ1
08/11/15ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣΠΝΕΥΜΑΤΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ1
07/11/15 ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣΠΑΠΑΦΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ1
07/11/15 ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣΕΛΕΥΘΕΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ1
01/11/15ΑΜΦΙΑΛΗ - ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ ΔΑΚΟΥΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ1
01/11/15ΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΜΠΡΟΤΖΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ3
01/11/15ΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣZISI PANAJOT2
25/10/15ΑΟ ΖΕΑΣ - ΦΙΛΑΘΛΟΙ ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ4
25/10/15 ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣΤΣΑΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ5
25/10/15ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ - ΑΜΦΙΑΛΗΚΩΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ1
25/10/15ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ - ΑΜΦΙΑΛΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ3
18/10/15ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ - ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ ΠΑΤΡΙΚΑΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ1
18/10/15ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ - ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ ΤΣΑΛΑΤΣΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ1
11/10/15ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ - ΦΙΛΑΘΛΟΙ ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ ΒΥΡΩΝ1
11/10/15ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ - ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣΣΕΡΕΠΙΣΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ3
04/10/15ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ1
04/10/15ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ ΔΑΓΚΛΗΣ-ΠΑΓΚΟΤΟ ΑΛΕΞΙΟΣ1
04/10/15ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ ΣΟΥΡΑΝΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ2
04/10/15ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣΚΥΝΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ1
04/10/15ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣΚΡΑΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ2
03/10/15ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣΘΕΟΦΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ1