ΚΑΤΑΡΡΑΚΤΗΣ
EMPIRE BARBERSHOP
Design-Metal
ΤΡΥΦΩΝΑΣ
ΑΜΕΘΥΣΤΟΣ2
ΤΕΧΝΟΠΑΝ
ΑΜΕΘΥΣΤΟΣ1
ΗΠΕΙΡΟΣ ΦΟΥΡΝΟΙ
VERDE PAPAGALO
GIVOVA ΣΠΗΛΙΟΣ
maison de la perfumerie
Κοινοπραξία Πλοίων Σαρωνικού
ΚΤΕΟ ΡΕΝΤΗ
Vodafone Σκούταρης
Έντυπο Καλογερόγιαννης
HEALTH ASSISTANCE

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2015-2016
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος

<< Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
Μπαράζ για την 13η-14η θέση Β Κατηγορία 2ος Όμιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο03/10/1516:30ΝΤΟΥΜΙΤΡΕΣΚΟΥ Ρ., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι.2-0
ΦΙΛΑΘΛΟΙ - ΑΜΦΙΑΛΗΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή04/10/1511:00ΧΑΣΑΠΗΣ Ν., ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν.1-3
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ - ΑΡΜΕΝΙΚΗΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή04/10/1511:00ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν., ΛΥΤΡΑΣ Α.0-4
ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή04/10/1512:15ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ Κ., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν., ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β.0-1
ΑΟ ΖΕΑΣ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή04/10/1513:45ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΚΟΡΩΝΑΣ Χ., ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ Α.0-4
ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή04/10/1513:45ΝΤΙΝΙΩΤΑΚΗΣ Γ., ΒΟΥΤΣΑΣ .., ΣΤΑΜΑΤΑΤΟΣ Π.1-1
ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΚυριακή04/10/1516:30ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι., ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ.2-1


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο10/10/1516:30ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ Σ., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι., ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β.5-3
ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ - ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή11/10/1513:00ΧΑΣΑΠΗΣ Ν., ΣΑΒΒΑΤΙΑΝΟΣ Δ., ΠΑΧΩΠΟΣ Μ.5-0
ΑΜΦΙΑΛΗ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή11/10/1513:30ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΚΑΡΑΝΑΝΟΣ Γ., ΚΙΚΗΣ Α.0-0
ΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή11/10/1513:30ΤΣΟΝΑΚΑΣ Ν., ΛΙΑΚΩΝΗΣ Β., ΖΟΡΜΠΑΣ Π.3-2
ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή11/10/1513:30ΠΟΤΟΓΛΟΥ Ν., ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΣΤΕΡΙΩΤΗΣ Δ.3-1
ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ - ΦΙΛΑΘΛΟΙ ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή11/10/1516:00ΡΙΖΟΣ Ε., ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε., ΣΕΡΕΠΑΣ Α.3-0
ΑΟ ΖΕΑΣ - ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΤετάρτη21/10/1515:30ΣΥΡΡΟΣ Γ., ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ Δ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.0-3


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΙΛΑΘΛΟΙ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο17/10/1516:00ΣΑΒΒΑΤΙΑΝΟΣ Δ., ΠΕΡΔΙΚΟΥΡΗΣ Γ., ΛΙΑΚΩΝΗΣ Β.1-2
ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ - ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή18/10/1510:00ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν., ΛΥΤΡΑΣ Α., ΝΤΙΝΙΩΤΑΚΗΣ Γ.1-2
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ - ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή18/10/1511:00ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι., ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ Δ.2-2
ΑΜΦΙΑΛΗ - ΑΡΜΕΝΙΚΗΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή18/10/1516:00ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., ΔΟΚΙΜΑΚΗ Ε., ΒΛΑΧΟΥ Κ.1-1
ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή18/10/1516:00ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ Σ., ΒΟΥΤΣΑΣ Δ., ΠΑΝΤΕΛΗΣ Β.2-2
ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΟ ΖΕΑΣΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή18/10/1516:00ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Γ., ΣΕΡΕΠΑΣ Α., ΚΙΚΗΣ Α.6-2
ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΣΑΛΑΜΙΝΑΣΚυριακή18/10/1516:00ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., AΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ.0-0


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο24/10/1516:00ΤΣΟΝΑΚΑΣ Ν., ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΤΣΟΥΚΑΡΑΣ Π.0-0
ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Σάββατο24/10/1516:00ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ Σ., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΒΟΥΤΣΑΣ Δ.2-1
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή25/10/1510:00ΠΕΡΔΙΚΟΥΡΗΣ Γ., ΣΟΥΓΚΛΑΚΟΣ Θ., ΣΔΡΑΛΗΣ Γ.0-1
ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ - ΑΜΦΙΑΛΗΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή25/10/1511:00ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Γ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΣΤΑΜΑΤΑΤΟΣ Π.1-1
ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ - ΑΡΜΕΝΙΚΗΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή25/10/1512:30ΒΙΚΤΩΡΑΤΟΣ Ν., ΚΑΔΙΟΥΡΑΝΗ Ε., ΒΑΛΒΗΣ Κ.1-5
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή25/10/1512:30ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΛΥΤΡΑΣ Α., ΓΑΡΟΥΦΟΣ Π.1-0
ΑΟ ΖΕΑΣ - ΦΙΛΑΘΛΟΙ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή25/10/1515:00ΡΙΖΟΣ Ε., ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΒΑΚΟ Α.3-2


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΙΛΑΘΛΟΙ - ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο31/10/1515:00ΠΕΡΔΙΚΟΥΡΗΣ Γ., ΘΕΟΛΟΓΙΤΗΣ Ε., ΓΑΛΑΝΗ Γ.1-1
ΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή01/11/1510:00ΒΛΑΝΤΗΣ Χ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ., ΛΙΑΚΩΝΗΣ Β.1-2
ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΑΟ ΖΕΑΣΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή01/11/1511:30ΤΣΟΝΑΚΑΣ Ν., ΣΦΟΥΝΟΣ Γ., ΣΥΡΡΟΣ Γ.2-0
ΑΜΦΙΑΛΗ - ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή01/11/1512:30ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΚΑΡΑΝΑΝΟΣ Γ., ΚΑΔΙΟΥΡΑΝΗ Ε.2-3
ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ - ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή01/11/1515:00ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΣΤΕΡΙΩΤΗΣ Δ., ΚΙΚΗΣ Α.0-2
ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή01/11/1515:00ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ Γ., ΚΥΡΛΙΑΣ Λ.0-1
ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣΣΑΛΑΜΙΝΑΣΚυριακή01/11/1515:00ΠΑΠΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΤΙΚΑΣ Ν., ΣΟΥΓΚΛΑΚΟΣ Θ.1-2


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο07/11/1515:00ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α., ΚΟΡΩΝΑΣ Χ., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ.0-0
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΜΦΙΑΛΗΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο07/11/1515:00ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν.3-0
ΦΙΛΑΘΛΟΙ - ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΣάββατο07/11/1515:00ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., AΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Π.1-5
ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή08/11/1512:30ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ Κ., ΠΑΓΟΥΡΤΖΗΣ Δ., ΚΑΡΑΝΑΝΟΣ Γ.1-1
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ - ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή08/11/1512:30ΣΑΒΒΑΤΙΑΝΟΣ Δ., ΓΑΡΟΥΦΟΣ Π., ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ.0-1
ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή08/11/1515:00ΣΦΟΥΝΟΣ Γ., ΣΤΑΜΑΤΑΤΟΣ Π., ΣΕΡΕΠΑΣ Α.2-2
ΑΟ ΖΕΑΣ - ΑΡΜΕΝΙΚΗΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή08/11/1515:00ΧΑΣΑΠΗΣ Ν., ΣΤΕΡΓΙΟΥ Π., ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β.1-1


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ - ΑΟ ΖΕΑΣΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΣάββατο14/11/1515:00ΠΟΤΟΓΛΟΥ Ν., ΣΤΕΡΙΩΤΗΣ Δ., ΣΔΡΑΛΗΣ Γ.5-1
ΑΜΦΙΑΛΗ - ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο14/11/1515:00ΧΑΣΑΠΗΣ Ν., ΚΙΚΗΣ Α., ΠΕΡΔΙΚΟΥΡΗΣ Γ.3-2
ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΣάββατο14/11/1515:00ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π., ΚΑΡΑΝΑΝΟΣ Γ., ΛΙΑΚΩΝΗΣ Β.0-1
ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή15/11/1512:30ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ., ΓΑΛΑΝΗ Γ.1-2
ΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή15/11/1512:30ΑΡΓΥΡΗΣ Ε., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι., ΤΣΟΥΚΑΡΑΣ Π.1-0
ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΦΙΛΑΘΛΟΙ ΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή15/11/1512:30ΤΖΙΚΑ Κ., ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ Δ., ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.1-1
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή15/11/1515:00ΠΑΠΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Μ., ΣΟΥΓΚΛΑΚΟΣ Θ.0-1


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ - ΑΜΦΙΑΛΗΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή22/11/1510:00ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ Κ., ΣΤΕΡΓΙΟΥ Π., ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ Α.3-0
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή22/11/1512:30ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Κ., ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ Γ., ΚΑΡΑΝΑΝΟΣ Γ.1-0
ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή22/11/1512:30ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., ΓΑΛΑΝΗ Γ., ΚΑΔΙΟΥΡΑΝΗ Ε.2-1
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ - ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή22/11/1512:30ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ Σ., ΖΟΡΜΠΑΣ Π., ΡΙΖΟΣ Ε.4-0
ΦΙΛΑΘΛΟΙ - ΑΡΜΕΝΙΚΗΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή22/11/1512:30ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΔΟΚΙΜΑΚΗ Ε.0-3
ΑΟ ΖΕΑΣ - ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή22/11/1515:00ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΠΑΧΩΠΟΣ Μ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.1-2
ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή22/11/1515:00ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ., ΓΑΡΟΥΦΟΣ Π.0-2


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή29/11/1510:00ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Γ., ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ., ΠΑΓΟΥΡΤΖΗΣ Δ.2-0
ΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή29/11/1510:00ΧΑΣΑΠΗΣ Ν., ΣΤΕΡΙΩΤΗΣ Δ., ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.2-0
ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ - ΦΙΛΑΘΛΟΙ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή29/11/1511:30ΚΑΛΑΤΖΗΣ Σ., ΣΤΑΜΑΤΑΤΟΣ Π., ΚΙΚΗΣ Α.4-0
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΟ ΖΕΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή29/11/1512:00ΣΦΟΥΝΟΣ Γ., ΡΙΖΟΣ Ε., ΚΑΔΙΟΥΡΑΝΗ Ε.3-0
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή29/11/1512:30ΜΙΧΕΛΗΣ Σ., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ.1-1
ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ - ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή29/11/1512:30ΑΡΓΥΡΗΣ Ε., ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΤΣΟΥΚΑΡΑΣ Π.1-2
ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΑΜΦΙΑΛΗΣΑΛΑΜΙΝΑΣΚυριακή29/11/1515:00ΤΣΟΝΑΚΑΣ Ν., ΣΕΡΕΠΑΣ Α., ΛΙΑΚΩΝΗΣ Β.1-1


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΝΙΚΑΙΑΣΣάββατο05/12/1515:00ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., ΣΦΟΥΝΟΣ Γ., ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β.3-0
ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή06/12/1511:45ΤΖΙΚΑ Κ., ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΚΑΡΑΝΑΝΟΣ Γ.2-2
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ - ΑΟ ΖΕΑΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή06/12/1512:00ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ Κ., ΣΔΡΑΛΗΣ Γ., ΣΤΕΡΓΙΟΥ Π.4-1
ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή06/12/1512:30ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΣΤΕΡΙΩΤΗΣ Δ., ΣΤΑΜΑΤΑΤΟΣ Π.0-2
ΦΙΛΑΘΛΟΙ - ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή06/12/1512:30ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ Σ., ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ.0-2
ΑΜΦΙΑΛΗ - ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή06/12/1512:30ΒΙΚΤΩΡΑΤΟΣ Ν., ΚΙΚΗΣ Α., ΖΟΡΜΠΑΣ Π.2-0
ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή06/12/1515:00ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., ΜΑΣΤΟΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.5-1


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΑΜΦΙΑΛΗΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο12/12/1515:00ΝΤΟΥΜΙΤΡΕΣΚΟΥ Ρ., ΛΙΑΚΩΝΗΣ Β., ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ Γ.1-1
ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ - ΑΡΜΕΝΙΚΗΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΣάββατο12/12/1515:00ΒΙΚΤΩΡΑΤΟΣ Ν., ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΟΥ Π., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ.1-2
ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣΣΑΛΑΜΙΝΑΣΣάββατο12/12/1515:00ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π., ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ., ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Α.0-0
ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή13/12/1512:00ΒΛΑΝΤΗΣ Χ., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν., ΒΟΥΤΣΑΣ Δ.2-2
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή13/12/1512:30ΠΕΡΔΙΚΟΥΡΗΣ Γ., ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΟΥ Π., ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ.3-0
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΦΙΛΑΘΛΟΙ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή13/12/1515:00ΒΙΚΤΩΡΑΤΟΣ Ν., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΒΟΥΤΣΑΣ Δ.1-0
ΑΟ ΖΕΑΣ - ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή13/12/1515:00ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ Σ., ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ Α., ΠΑΝΤΕΛΗΣ Β.1-3


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΜΦΙΑΛΗ - ΑΟ ΖΕΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή20/12/1510:00ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΔΟΚΙΜΑΚΗ Ε., ΣΤΑΜΑΤΑΤΟΣ Π.6-0
ΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή20/12/1510:00ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΡΙΖΟΣ Ε., ΒΑΛΣΑΜΟΣ Α.1-0
ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ - ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή20/12/1512:00ΝΤΟΥΜΙΤΡΕΣΚΟΥ Ρ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΡΑΠΤΗΣ Θ.4-1
ΦΙΛΑΘΛΟΙ - ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή20/12/1512:30ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ Γ., ΣΔΡΑΛΗΣ Γ., ΡΙΖΟΣ Ε.0-4
ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή20/12/1512:30ΣΥΡΡΟΣ Γ., ΖΟΡΜΠΑΣ Π., ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ.0-1
ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή20/12/1513:00ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ., ΓΑΡΟΥΦΟΣ Π.1-3
ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ - ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή20/12/1515:30ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Γ., ΚΙΚΗΣ Α., ΣΕΡΕΠΑΣ Α.1-2


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή10/01/1610:15ΧΑΣΑΠΗΣ Ν., ΡΙΖΟΣ Ε., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ.1-5
ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ - ΦΙΛΑΘΛΟΙ ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή10/01/1611:30ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ Κ., ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ., ΤΣΟΥΚΑΡΑΣ Π.3-1
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή10/01/1612:45ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΚΙΚΗΣ Α., AΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Π.3-1
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΡΜΕΝΙΚΗΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή10/01/1612:45ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Γ., ΚΑΡΦΗΣ Δ., ΚΟΡΩΝΑΣ Χ.1-2
ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΜΦΙΑΛΗΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή10/01/1615:15ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., ΚΑΡΑΝΑΝΟΣ Γ., ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ Γ.1-0
ΑΟ ΖΕΑΣ - ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή10/01/1615:15ΝΤΙΝΙΩΤΑΚΗΣ Γ., ΣΕΡΕΠΑΣ Α., ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε.0-2
ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΣΑΛΑΜΙΝΑΣΚυριακή10/01/1615:15ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι., ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.0-1


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΑΟ ΖΕΑΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο16/01/1615:15ΣΦΟΥΝΟΣ Γ., ΔΟΚΙΜΑΚΗ Ε., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.4-1
ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΣάββατο16/01/1615:15ΠΟΤΟΓΛΟΥ Ν., ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ., ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β.1-0
ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή17/01/1610:15ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΚΑΡΑΝΑΝΟΣ Γ., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν.0-0
ΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή17/01/1610:15ΛΑΜΠΑΔΑΡΙΟΥ Ε., ΛΥΤΡΑΣ Α., ΡΑΠΤΗΣ Θ.1-1
ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή17/01/1612:45ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ Γ., ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Γ., ΚΑΡΑΝΑΝΟΣ Γ.2-0
ΑΜΦΙΑΛΗ - ΦΙΛΑΘΛΟΙ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή17/01/1612:45ΝΤΙΝΙΩΤΑΚΗΣ Γ., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι., ΠΑΝΤΕΛΗΣ Β.4-0
ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ - ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή17/01/1612:45ΣΑΒΒΑΤΙΑΝΟΣ Δ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ., ΓΑΡΟΥΦΟΣ Π.1-1


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ - ΑΡΜΕΝΙΚΗΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή24/01/1611:15ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ Α., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ.2-2
ΦΙΛΑΘΛΟΙ - ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή24/01/1612:45ΒΛΑΝΤΗΣ Χ., ΣΤΕΡΓΙΟΥ Π., ΔΟΚΙΜΑΚΗ Ε.0-4
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή24/01/1612:45ΚΑΛΗΜΕΡΗΣ Ν., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΓΚΟΛΕΣ Π.2-0
ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΑΜΦΙΑΛΗΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή24/01/1615:15ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΠΑΧΩΠΟΣ Μ., ΛΙΑΚΩΝΗΣ Β.0-1
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ - ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή24/01/1615:15ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Γ., ΠΕΡΔΙΚΟΥΡΗΣ Γ., ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε.2-0
ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή24/01/1615:15ΠΟΤΟΓΛΟΥ Ν., ΚΙΚΗΣ Α., ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ.0-0
ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΑΟ ΖΕΑΣΣΑΛΑΜΙΝΑΣΚυριακή24/01/1615:15ΤΖΙΚΑ Κ., ΒΑΛΣΑΜΟΣ Α., ΤΣΟΥΚΑΡΑΣ Π.3-0


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ - ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΣάββατο30/01/1615:30ΝΤΟΥΜΙΤΡΕΣΚΟΥ Ρ., ΤΖΙΚΑ Κ., ΚΑΡΑΝΑΝΟΣ Γ.3-2
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΦΙΛΑΘΛΟΙ ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο30/01/1615:30ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.1-0
ΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΑΜΦΙΑΛΗΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή31/01/1610:30ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ., ΤΙΚΑΣ Ν.1-0
ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή31/01/1611:15ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΣΕΡΕΠΑΣ Α.1-1
ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή31/01/1613:00ΤΣΟΝΑΚΑΣ Ν., ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Γ., ΓΑΡΟΥΦΟΣ Π.1-0
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή31/01/1613:00ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Κ., ΡΙΖΟΣ Ε., ΛΥΤΡΑΣ Α.1-0
ΑΟ ΖΕΑΣ - ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή31/01/1613:30ΝΤΙΝΙΩΤΑΚΗΣ Γ., ΣΤΕΡΙΩΤΗΣ Δ., ΠΕΤΡΟΥΛΙΑ ..0-3


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή07/02/1611:15ΤΖΙΚΑ Κ., ΚΥΡΛΙΑΣ Λ., ΣΤΕΡΓΙΟΥ Π.0-1
ΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή07/02/1613:00ΛΑΜΠΑΔΑΡΙΟΥ Ε., ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Α.1-2
ΑΜΦΙΑΛΗ - ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή07/02/1613:00ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΚΑΔΙΟΥΡΑΝΗ Ε., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν.0-2
ΦΙΛΑΘΛΟΙ - ΑΟ ΖΕΑΣΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή07/02/1613:00ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Γ., ΣΟΥΓΚΛΑΚΟΣ Θ., ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.2-1
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή07/02/1613:00ΑΝΔΡΟΝΙΚΙΔΗΣ Χ., ΚΟΡΩΝΑΣ Χ., AΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Π.1-0
ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ - ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή07/02/1615:30ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΣΦΟΥΝΟΣ Γ., ΛΥΤΡΑΣ Α.2-2
ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΣΑΛΑΜΙΝΑΣΚυριακή07/02/1615:30ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ Σ., ΘΕΟΛΟΓΙΤΗΣ Ε., ΛΙΑΚΩΝΗΣ Β.1-1


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΑΜΦΙΑΛΗΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή14/02/1610:30ΧΑΣΑΠΗΣ Ν., ΧΑΛΒΑΤΖΑΚΟΣ Π., ΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΗΣ Η.3-3
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΑΡΜΕΝΙΚΗΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή14/02/1613:00ΤΣΑΜΟΥΡΗΣ Α., ΤΖΙΛΙΡΗΣ Δ., ΔΟΚΙΜΑΚΗ Ε.0-0
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή14/02/1613:00ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., ΣΟΥΓΚΛΑΚΟΣ Θ.0-0
ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΦΙΛΑΘΛΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή14/02/1613:00ΤΖΙΚΑ Κ., ΣΤΑΜΑΤΑΤΟΣ Π., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν.1-2
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ - ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή14/02/1613:00ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Γ., ΖΟΡΜΠΑΣ Π., ΛΥΤΡΑΣ Α.1-0
ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ - ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή14/02/1615:30ΜΙΧΕΛΗΣ Σ., ΧΑΛΒΑΤΖΑΚΟΣ Π., ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.2-1
ΑΟ ΖΕΑΣ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή14/02/1615:30ΣΦΟΥΝΟΣ Γ., ΚΙΚΗΣ Α., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.0-0


19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΣάββατο20/02/1615:30ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΚΑΡΑΝΑΝΟΣ Γ., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν.1-0
ΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΑΟ ΖΕΑΣΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή21/02/1610:30ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ Γ., ΣΤΑΜΑΤΑΤΟΣ Π., ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Α.0-0
ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή21/02/1610:30ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΡΙΖΟΣ Ε., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ.1-1
ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ - ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή21/02/1611:30ΤΣΑΜΟΥΡΗΣ Α., ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ Α., ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε.1-4
ΑΜΦΙΑΛΗ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή21/02/1615:30ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ., ΛΥΤΡΑΣ Α.2-2
ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΦΙΛΑΘΛΟΙ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΚυριακή21/02/1615:30ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., ΒΑΛΣΑΜΟΣ Α.1-1
ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ - ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή21/02/1615:45ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α., AΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Π.3-1


20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο27/02/1616:00ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ., ΚΟΡΩΝΑΣ Χ.1-3
ΦΙΛΑΘΛΟΙ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή28/02/1611:00ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ Β., ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ.0-2
ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή28/02/1613:00ΛΑΜΠΑΔΑΡΙΟΥ Ε., ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΖΟΡΜΠΑΣ Π.2-3
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ - ΑΜΦΙΑΛΗΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή28/02/1613:30ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΖΕΡΒΑΣ Ν., ΤΖΙΚΑ Κ.1-3
ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ - ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή28/02/1613:45ΤΣΟΝΑΚΑΣ Ν., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ.2-2
ΑΟ ΖΕΑΣ - ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή28/02/1616:00ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε., ΤΣΟΥΚΑΡΑΣ Π.1-0
ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΡΜΕΝΙΚΗΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή28/02/1616:00ΣΦΟΥΝΟΣ Γ., ΠΑΓΟΥΡΤΖΗΣ Δ., ΔΟΚΙΜΑΚΗ Ε.0-1


21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο05/03/1616:00ΝΤΟΥΜΙΤΡΕΣΚΟΥ Ρ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΟΥ Π.1-0
ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝΣάββατο05/03/1616:00ΣΑΒΒΑΤΙΑΝΟΣ Δ., ΚΙΚΗΣ Α., ΚΟΡΩΝΑΣ Χ.0-0
ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ - ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή06/03/1611:30ΠΕΡΔΙΚΟΥΡΗΣ Γ., ΓΑΡΟΥΦΟΣ Π., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν.1-1
ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΑΟ ΖΕΑΣΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή06/03/1613:30ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Γ., ΒΟΥΤΣΑΣ Δ., ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.5-1
ΑΜΦΙΑΛΗ - ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή06/03/1613:30ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Α.2-2
ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ - ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή06/03/1616:00ΒΛΑΝΤΗΣ Χ., ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ Α., ΒΑΛΣΑΜΟΣ Α.1-0
ΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΦΙΛΑΘΛΟΙ ΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή06/03/1616:00ΝΤΙΝΙΩΤΑΚΗΣ Γ., ΚΙΚΗΣ Α., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν.2-1


22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΙΛΑΘΛΟΙ - ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο19/03/1616:00ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Γ., ΣΤΑΜΑΤΑΤΟΣ Π., ΡΑΠΤΗΣ Θ.1-1
ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ - ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή20/03/1609:30ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ., ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β.0-0
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή20/03/1611:00ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ Κ., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π., ΚΟΡΩΝΑΣ Χ.1-1
ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΑΡΜΕΝΙΚΗΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή20/03/1611:00ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ Α., ΣΟΥΓΚΛΑΚΟΣ Θ.0-2
ΑΟ ΖΕΑΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή20/03/1613:30ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Χ.0-1
ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή20/03/1613:30ΧΑΣΑΠΗΣ Ν., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., ΖΟΡΜΠΑΣ Π.1-1
ΑΜΦΙΑΛΗ - ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή20/03/1613:30ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΛΥΤΡΑΣ Α., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ.4-0


23η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή27/03/1614:30ΛΑΜΠΑΔΑΡΙΟΥ Ε., ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α., ΛΥΤΡΑΣ Α.1-0
ΑΟ ΖΕΑΣ - ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή27/03/1614:30ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ., ΣΟΥΓΚΛΑΚΟΣ Θ.0-1
ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΦΙΛΑΘΛΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή27/03/1614:30ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΚΙΚΗΣ Α., ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Χ.2-0
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή27/03/1614:30ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Κ., ΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΗΣ Η., ΡΑΠΤΗΣ Θ.3-2
ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή27/03/1614:30ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ Γ., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν., ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.1-0
ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ - ΑΜΦΙΑΛΗΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή27/03/1614:30ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΠΕΡΔΙΚΟΥΡΗΣ Γ., ΣΤΕΡΓΙΟΥ Π.2-2
ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΑΡΜΕΝΙΚΗΣΑΛΑΜΙΝΑΣΚυριακή27/03/1614:30ΝΤΟΥΜΙΤΡΕΣΚΟΥ Ρ., ΠΑΧΩΠΟΣ Μ., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν.1-2


24η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Σάββατο02/04/1617:00ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ Σ., ΚΑΡΑΝΑΝΟΣ Γ., ΔΟΚΙΜΑΚΗ Ε.2-5
ΦΙΛΑΘΛΟΙ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΣάββατο02/04/1617:00ΠΕΡΔΙΚΟΥΡΗΣ Γ., ΛΙΑΚΩΝΗΣ Β., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.0-0
ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ - ΑΟ ΖΕΑΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο02/04/1617:00ΣΦΟΥΝΟΣ Γ., ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ Ι., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ.2-1
ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο02/04/1617:00ΤΣΟΝΑΚΑΣ Ν., ΣΤΕΡΙΩΤΗΣ Δ., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π.0-0
ΑΜΦΙΑΛΗ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο02/04/1617:00ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι., ΓΑΡΟΥΦΟΣ Π.2-1
ΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣΝΙΚΑΙΑΣΣάββατο02/04/1617:00ΚΑΡΥΟΦΥΛΛΗΣ Κ., ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., AΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Π.2-1
ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ - ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο02/04/1617:00ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π., ΡΑΠΤΗΣ Θ., ΣΤΑΜΑΤΑΤΟΣ Π.1-1


25η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ - ΦΙΛΑΘΛΟΙ ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή10/04/1612:00ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΡΙΖΟΣ Ε., ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε.1-0
ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή10/04/1612:00ΝΤΙΝΙΩΤΑΚΗΣ Γ., ΣΤΕΡΓΙΟΥ Π., ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.4-3
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή10/04/1612:00ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π., ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ Ι.2-2
ΑΟ ΖΕΑΣ - ΑΜΦΙΑΛΗΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή10/04/1612:00ΠΟΤΟΓΛΟΥ Ν., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν.1-6
ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΑΡΜΕΝΙΚΗΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή10/04/1612:00ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Κ., ΚΑΡΑΝΑΝΟΣ Γ., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Μ.1-0
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή10/04/1612:00ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., ΚΙΚΗΣ Α., ΖΟΡΜΠΑΣ Π.0-0
ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣΣΑΛΑΜΙΝΑΣΚυριακή10/04/1612:00ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Γ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Α., ΒΑΛΣΑΜΟΣ Α.0-2


26η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή17/04/1617:30ΠΕΡΔΙΚΟΥΡΗΣ Γ., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ.1-0
ΑΜΦΙΑΛΗ - ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή17/04/1617:30ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΚΙΚΗΣ Α., ΛΙΑΚΩΝΗΣ Β.3-0
ΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή17/04/1617:30ΑΡΓΥΡΗΣ Ε., ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ.2-0
ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ - ΑΟ ΖΕΑΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή17/04/1617:30ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΣΤΑΜΑΤΑΤΟΣ Π., ΠΑΖΑΡΛΗΣ ..0-1
ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ - ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή17/04/1617:30ΚΑΛΗΜΕΡΗΣ Ν., ΓΑΡΟΥΦΟΣ Π., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι.2-0
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή17/04/1617:30ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι., ΡΑΠΤΗΣ Θ.6-0
ΦΙΛΑΘΛΟΙ - ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή17/04/1617:30ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Κ., ΚΑΡΦΗΣ Δ., ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ Δ.1-1