Μπαλαφούτης Μπάλκερ
ΚΤΕΟ ΡΕΝΤΗ
GIVOVA ΣΠΗΛΙΟΣ
SUNLIFE
maison de la perfumerie
KIMBO CAFE
HEALTH ASSISTANCE
VERDE PAPAGALO
Κοινοπραξία Πλοίων Σαρωνικού
Hellenic Seaways
ΗΠΕΙΡΟΣ ΦΟΥΡΝΟΙ
Vodafone Σκούταρης
Έντυπο Καλογερόγιαννης
AGIOUTANTIS GROUP3

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2015-2016
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος

<< Play-out Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΝΙΚΑΙΑΣΣάββατο03/10/1516:30ΒΛΑΝΤΗΣ Χ., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Μ., ΔΟΚΙΜΑΚΗ Ε.0-2
ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΣάββατο03/10/1516:30ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΤΖΙΛΙΡΗΣ Δ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.0-2
ΗΦΑΙΣΤΟΣ - ΘΗΣΕΑΣ ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο03/10/1516:30ΑΝΔΡΟΝΙΚΙΔΗΣ Χ., ΤΖΙΚΑ Κ., ΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΗΣ Η.2-0
ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή04/10/1513:45ΜΗΤΣΗ Ε., ΣΤΕΡΓΙΟΥ Π., ΚΑΔΙΟΥΡΑΝΗ Ε.1-1
ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή04/10/1516:30ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΚΑΡΦΗΣ Δ., ΖΟΡΜΠΑΣ Π.1-0
ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ - ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή04/10/1516:30ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ Γ., ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΣΥΡΡΟΣ Γ.2-2
ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ - ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή04/10/1516:30ΑΡΓΥΡΗΣ Ε., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Μ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ.2-0


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΣάββατο10/10/1516:30ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΔΟΚΙΜΑΚΗ Ε., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν.7-0
ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΝΙΚΑΙΑΣΣάββατο10/10/1516:30ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΤΙΚΑΣ Ν., ΚΑΡΦΗΣ Δ.0-2
ΘΗΣΕΑΣ - ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή11/10/1511:00ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΖΕΡΒΑΣ Ν., ΔΟΚΙΜΑΚΗ Ε.1-1
ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή11/10/1512:00ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Γ., ΒΟΥΤΣΑΣ Δ., ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ Α.2-3
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή11/10/1512:15ΤΣΑΜΟΥΡΗΣ Α., ΣΟΥΓΚΛΑΚΟΣ Θ., ΤΙΚΑΣ Ν.1-1
ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΠΕΙΡΑΙΚΟΣΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή11/10/1513:30ΤΖΙΚΑ Κ., ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ Γ., ΠΑΝΤΕΛΗΣ Β.6-0
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ - ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή11/10/1516:00ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ Κ., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., ΒΑΛΒΗΣ Κ.1-0


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο17/10/1516:00ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΤΖΙΚΑ Κ., ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α.2-1
ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ - ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΣάββατο17/10/1516:00ΠΟΤΟΓΛΟΥ Ν., AΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.0-2
ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ - ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή18/10/1513:30ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., ΒΑΪΛΑΣ Ι., ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ.0-2
ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΘΗΣΕΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή18/10/1513:30ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΣΤΑΜΑΤΑΤΟΣ Π., ΒΑΛΣΑΜΟΣ Α.1-1
ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ - ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή18/10/1513:30ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α., ΜΑΣΤΟΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.0-1
ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή18/10/1513:30ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π., ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ Γ., ΚΑΔΙΟΥΡΑΝΗ Ε.3-0
ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή18/10/1513:30ΧΑΣΑΠΗΣ Ν., ΖΟΡΜΠΑΣ Π., ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ.1-0


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΗΣΕΑΣ - ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣΝΙΚΑΙΑΣΣάββατο24/10/1516:00ΠΟΤΟΓΛΟΥ Ν., ΠΕΡΔΙΚΟΥΡΗΣ Γ., ΣΓΟΥΡΑΚΗΣ Μ.0-2
ΗΦΑΙΣΤΟΣ - ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο24/10/1516:00ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α., ΛΙΑΚΩΝΗΣ Β.2-0
ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ - ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΣάββατο24/10/1516:00ΠΑΠΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ Δ., ΣΤΑΜΑΤΑΤΟΣ Π.2-1
ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ ΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή25/10/1510:00ΤΖΙΚΑ Κ., ΔΟΚΙΜΑΚΗ Ε., ΒΛΑΧΟΥ Κ.1-2
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή25/10/1511:00ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ Α., ΚΑΡΑΝΑΝΟΣ Γ.0-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή25/10/1512:30ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ Κ., ΚΑΡΦΗΣ Δ., ΠΑΧΩΠΟΣ Μ.1-1
ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή25/10/1512:30ΤΣΟΝΑΚΑΣ Ν., ΣΑΒΒΑΤΙΑΝΟΣ Δ., ΚΙΚΗΣ Α.2-1


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ - ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο31/10/1515:00ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ Σ., ΖΕΡΒΑΣ Ν., ΒΟΥΤΣΑΣ Δ.0-1
ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Σάββατο31/10/1515:00ΝΤΟΥΜΙΤΡΕΣΚΟΥ Ρ., ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΡΑΠΤΗΣ Θ.0-1
ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο31/10/1515:00ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π., ΚΟΥΡΟΜΙΧΕΛΑΚΗΣ Α.2-1
ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ - ΠΕΙΡΑΙΚΟΣΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή01/11/1511:00ΧΑΣΑΠΗΣ Ν., ΣΤΑΜΑΤΑΤΟΣ Π., ΤΣΟΥΚΑΡΑΣ Π.2-3
ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή01/11/1512:30ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π., ΣΤΕΡΓΙΟΥ Π., ΒΑΛΒΗΣ Κ.0-3
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΘΗΣΕΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή01/11/1515:00ΝΤΙΝΙΩΤΑΚΗΣ Γ., ΒΑΪΛΑΣ Ι., ΓΑΛΑΝΗ Γ.2-1
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ - ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή01/11/1515:00ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΖΟΡΜΠΑΣ Π., ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ Α.2-1


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΘΗΣΕΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Σάββατο07/11/1515:00ΤΖΙΚΑ Κ., ΡΑΠΤΗΣ Θ., ΠΑΧΩΠΟΣ Μ.2-0
ΗΦΑΙΣΤΟΣ - ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο07/11/1515:00ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Γ., ΒΑΪΛΑΣ Ι., ΣΦΟΥΝΟΣ Γ.3-1
ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΣάββατο07/11/1515:00ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Μ., ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β.0-2
ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή08/11/1510:00ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., ΠΕΡΔΙΚΟΥΡΗΣ Γ., ΓΑΛΑΝΗ Γ.0-2
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή08/11/1511:30ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΤΣΟΥΚΑΡΑΣ Π., ΖΟΡΜΠΑΣ Π.0-0
ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ - ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή08/11/1512:00ΑΡΓΥΡΗΣ Ε., ΝΤΙΝΙΩΤΑΚΗΣ Γ., ΚΙΚΗΣ Α.0-4
ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ - ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή08/11/1512:30ΠΕΤΡΟΥΜΙΑΝΌΣ Θ., ΡΙΖΟΣ Ε., ΒΑΛΒΗΣ Κ.1-1


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Σάββατο14/11/1515:00ΒΙΚΤΩΡΑΤΟΣ Ν., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι., ΣΦΟΥΝΟΣ Γ.1-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΣάββατο14/11/1515:00ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ., ΚΟΡΩΝΑΣ Χ.1-2
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ - ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή15/11/1512:00ΤΣΟΝΑΚΑΣ Ν., ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ Α., ΣΕΡΕΠΑΣ Α.0-0
ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ - ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή15/11/1512:30ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., ΠΑΠΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΠΑΓΟΥΡΤΖΗΣ Δ.1-1
ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή15/11/1512:30ΚΑΛΑΤΖΗΣ Σ., ΠΕΡΔΙΚΟΥΡΗΣ Γ., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν.0-0
ΘΗΣΕΑΣ - ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή15/11/1515:00ΣΑΒΒΑΤΙΑΝΟΣ Δ., ΒΑΛΒΗΣ Κ., ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ.0-1
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ - ΠΕΙΡΑΙΚΟΣΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή15/11/1515:00ΒΙΚΤΩΡΑΤΟΣ Ν., ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.0-0


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥΝΙΚΑΙΑΣΣάββατο21/11/1515:00ΣΙΝΙΟΡΑΚΗΣ Α., ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ., ΣΤΕΡΙΩΤΗΣ Δ.2-2
ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ - ΘΗΣΕΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΣάββατο21/11/1515:00ΠΟΤΟΓΛΟΥ Ν., ΠΕΡΔΙΚΟΥΡΗΣ Γ., ΠΑΧΩΠΟΣ Μ.1-3
ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Σάββατο21/11/1515:00ΛΑΜΠΑΔΑΡΙΟΥ Ε., ΣΕΡΕΠΑΣ Α., ΣΔΡΑΛΗΣ Γ.3-2
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ - ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο21/11/1515:00ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π., ΚΟΡΩΝΑΣ Χ., ΚΑΔΙΟΥΡΑΝΗ Ε.1-0
ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ - ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή22/11/1510:00ΧΑΣΑΠΗΣ Ν., ΤΣΟΥΚΑΡΑΣ Π., ΒΟΥΤΣΑΣ Δ.1-1
ΗΦΑΙΣΤΟΣ - ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή22/11/1512:00ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΤΙΚΑΣ Ν., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π.1-1
ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή22/11/1512:30ΠΟΤΟΓΛΟΥ Ν., ΘΕΟΛΟΓΙΤΗΣ Ε., ΒΑΛΒΗΣ Κ.2-1


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Σάββατο28/11/1515:00ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΠΕΡΔΙΚΟΥΡΗΣ Γ.1-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΣάββατο28/11/1515:00ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν., ΚΑΡΑΝΑΝΟΣ Γ., ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ Γ.1-0
ΘΗΣΕΑΣ - ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή29/11/1511:00ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΣΔΡΑΛΗΣ Γ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.4-0
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΠΕΙΡΑΙΚΟΣΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή29/11/1512:15ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν.4-1
ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή29/11/1512:30ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ Β., ΣΟΥΓΚΛΑΚΟΣ Θ.1-0
ΗΦΑΙΣΤΟΣ - ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή29/11/1515:00ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ Κ., ΚΟΡΩΝΑΣ Χ., ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ Α.2-1
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή29/11/1515:00ΒΛΑΝΤΗΣ Χ., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Μ., ΔΟΚΙΜΑΚΗ Ε.1-2


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΣάββατο05/12/1515:00ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΠΑΓΟΥΡΤΖΗΣ Δ., ΛΙΑΚΩΝΗΣ Β.1-2
ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Σάββατο05/12/1515:00ΝΤΟΥΜΙΤΡΕΣΚΟΥ Ρ., ΓΑΡΟΥΦΟΣ Π., ΣΕΡΕΠΑΣ Α.1-1
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ - ΘΗΣΕΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο05/12/1515:00ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ Γ., ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ Α.3-0
ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΣάββατο05/12/1515:00ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΒΟΥΤΣΑΣ Δ., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ.0-1
ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή06/12/1510:00ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΓΚΟΛΕΣ Π.1-4
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ - ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή06/12/1511:00ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Γ., ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ., ΒΑΛΒΗΣ Κ.1-2
ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ - ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή06/12/1515:00ΣΦΟΥΝΟΣ Γ., ΚΑΔΙΟΥΡΑΝΗ Ε., ΡΙΖΟΣ Ε.3-0


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ - ΠΕΙΡΑΙΚΟΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΣάββατο12/12/1515:00ΒΛΑΝΤΗΣ Χ., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι., ΤΣΟΥΚΑΡΑΣ Π.1-2
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο12/12/1515:00ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Κ., ΒΟΥΤΣΑΣ Δ., ΚΑΡΑΝΑΝΟΣ Γ.1-2
ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Σάββατο12/12/1515:00ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΣΔΡΑΛΗΣ Γ.3-0
ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΝΙΚΑΙΑΣΣάββατο12/12/1515:00ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΣΦΟΥΝΟΣ Γ., ΣΤΕΡΓΙΟΥ Π.2-0
ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή13/12/1510:00ΧΑΣΑΠΗΣ Ν., ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΒΑΛΒΗΣ Κ.0-0
ΗΦΑΙΣΤΟΣ - ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή13/12/1511:45ΑΡΓΥΡΗΣ Ε., ΣΑΒΒΑΤΙΑΝΟΣ Δ., ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ Σ.3-1
ΘΗΣΕΑΣ - ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή13/12/1515:00ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ Δ., ΚΑΡΑΝΑΝΟΣ Γ.0-1


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΠΕΙΡΑΙΚΟΣΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Σάββατο19/12/1515:00ΝΤΟΥΜΙΤΡΕΣΚΟΥ Ρ., ΤΖΙΚΑ Κ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Τ.4-1
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή20/12/1511:30ΒΙΚΤΩΡΑΤΟΣ Ν., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν.0-4
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή20/12/1511:30ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΤΣΟΥΚΑΡΑΣ Π., ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ.0-0
ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ - ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή20/12/1512:30ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ Α., ΚΙΚΗΣ Α.3-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή20/12/1512:30ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ., ΓΑΛΑΝΗ Γ.1-0
ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ - ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή20/12/1515:00ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.0-3
ΘΗΣΕΑΣ - ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή20/12/1515:00ΣΑΒΒΑΤΙΑΝΟΣ Δ., ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Α., ΠΑΝΤΕΛΗΣ Β.1-2


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ - ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΣάββατο09/01/1615:15ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ Σ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ., ΛΙΑΚΩΝΗΣ Β.0-2
ΗΦΑΙΣΤΟΣ - ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο09/01/1615:15ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α., ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β.1-2
ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο09/01/1615:15ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ., ΚΑΡΑΝΑΝΟΣ Γ.2-0
ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Σάββατο09/01/1615:15ΝΤΙΝΙΩΤΑΚΗΣ Γ., ΣΦΟΥΝΟΣ Γ., ΡΑΠΤΗΣ Θ.2-2
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΘΗΣΕΑΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή10/01/1611:30ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ Σ., ΖΟΡΜΠΑΣ Π., ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ Α.2-0
ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή10/01/1612:45ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΣΟΥΓΚΛΑΚΟΣ Θ., ΣΤΕΡΓΙΟΥ Π.2-4
ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή10/01/1612:45ΝΤΟΥΜΙΤΡΕΣΚΟΥ Ρ., ΡΙΖΟΣ Ε., ΒΑΛΒΗΣ Κ.3-0


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Σάββατο16/01/1615:15ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π., ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ.1-0
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ - ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο16/01/1615:15ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι.1-1
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ - ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο16/01/1615:15ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., AΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ Δ.1-2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΠΕΙΡΑΙΚΟΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΣάββατο16/01/1615:15ΒΛΑΝΤΗΣ Χ., ΚΙΚΗΣ Α., ΤΣΟΥΚΑΡΑΣ Π.1-0
ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ - ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή17/01/1612:45ΒΛΑΝΤΗΣ Χ., ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε., ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ Α.5-0
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή17/01/1615:15ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Γ., ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ Γ., ΠΑΧΩΠΟΣ Μ.0-0
ΘΗΣΕΑΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή17/01/1615:15ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΚΙΚΗΣ Α., ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ.0-5


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ - ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΣάββατο23/01/1615:15ΝΤΟΥΜΙΤΡΕΣΚΟΥ Ρ., ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΟΥ Π., ΚΟΡΩΝΑΣ Χ.0-2
ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο23/01/1615:15ΧΑΣΑΠΗΣ Ν., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π., ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.4-2
ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή24/01/1612:00ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ Σ., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι., ΣΔΡΑΛΗΣ Γ.4-5
ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή24/01/1612:30ΣΦΟΥΝΟΣ Γ., ΒΑΛΒΗΣ Κ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.4-1
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ - ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή24/01/1612:45ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., ΛΥΤΡΑΣ Α., ΣΕΡΕΠΑΣ Α.1-3
ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ - ΘΗΣΕΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή24/01/1612:45ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π., ΒΟΥΤΣΑΣ Δ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ.2-2
ΗΦΑΙΣΤΟΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή24/01/1615:15ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., ΚΑΡΑΝΑΝΟΣ Γ.3-0


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Σάββατο30/01/1615:30ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Γ., ΤΣΟΥΚΑΡΑΣ Π., ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ Β.4-0
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο30/01/1615:30ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π., AΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Π.1-0
ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΠΕΙΡΑΙΚΟΣΝΙΚΑΙΑΣΣάββατο30/01/1615:30ΠΕΤΡΟΥΜΙΑΝΌΣ Θ., ΛΥΤΡΑΣ Α., ΔΟΚΙΜΑΚΗ Ε.4-1
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ - ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή31/01/1610:30ΧΑΣΑΠΗΣ Ν., ΖΟΡΜΠΑΣ Π., ΚΟΡΩΝΑΣ Χ.0-1
ΘΗΣΕΑΣ - ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή31/01/1613:00ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε., ΚΙΚΗΣ Α.1-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή31/01/1615:30ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΠΑΓΟΥΡΤΖΗΣ Δ., ΒΑΛΒΗΣ Κ.2-2
ΗΦΑΙΣΤΟΣ - ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή31/01/1615:30ΠΕΤΡΟΥΜΙΑΝΌΣ Θ., ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ Γ., ΣΤΕΡΓΙΟΥ Π.1-1


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ - ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο06/02/1615:30ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΔΟΚΙΜΑΚΗ Ε.0-5
ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Σάββατο06/02/1615:30ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΚΑΡΑΝΑΝΟΣ Γ., ΘΕΟΛΟΓΙΤΗΣ Ε.0-0
ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΠΕΙΡΑΙΚΟΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΣάββατο06/02/1615:30ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ Σ., ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ., ΚΙΚΗΣ Α.3-0
ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ - ΘΗΣΕΑΣ ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή07/02/1613:00ΣΦΟΥΝΟΣ Γ., ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΛΥΤΡΑΣ Α.0-3
ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή07/02/1613:00ΧΑΣΑΠΗΣ Ν., ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ Δ., ΖΕΡΒΑΣ Ν.0-3
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή07/02/1615:30ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ Γ., ΚΙΚΗΣ Α.3-6
ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ - ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή07/02/1615:30ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π., ΒΑΛΣΑΜΟΣ Α., ΓΑΡΟΥΦΟΣ Π.0-5


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΗΣΕΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο13/02/1615:30ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π.0-0
ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Σάββατο13/02/1615:30ΒΛΑΝΤΗΣ Χ., ΒΟΥΤΣΑΣ Δ., ΡΑΠΤΗΣ Θ.2-1
ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή14/02/1610:30ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ Σ., ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ., ΚΥΡΛΙΑΣ Λ.3-3
ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ - ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή14/02/1610:30ΠΟΤΟΓΛΟΥ Ν., ΠΕΡΔΙΚΟΥΡΗΣ Γ., ΚΟΡΩΝΑΣ Χ.2-0
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή14/02/1611:30ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ Κ., ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ Α., ΣΕΡΕΠΑΣ Α.4-1
ΗΦΑΙΣΤΟΣ - ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή14/02/1615:30ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΚΑΔΙΟΥΡΑΝΗ Ε., ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε.3-0
ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ - ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή14/02/1615:30ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Μ., ΠΑΧΩΠΟΣ Μ.0-0


19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Σάββατο20/02/1615:30ΒΛΑΝΤΗΣ Χ., ΛΙΑΚΩΝΗΣ Β., ΚΟΡΩΝΑΣ Χ.3-2
ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΣάββατο20/02/1615:30ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε., ΠΑΓΟΥΡΤΖΗΣ Δ.3-0
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ - ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή21/02/1612:00ΑΡΓΥΡΗΣ Ε., ΓΑΛΑΝΗ Γ., ΛΙΑΚΩΝΗΣ Β.1-2
ΘΗΣΕΑΣ - ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή21/02/1613:00ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Γ., ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΟΥ Π., ΛΥΤΡΑΣ Α.1-4
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή21/02/1613:00ΠΕΤΡΟΥΜΙΑΝΌΣ Θ., ΠΑΧΩΠΟΣ Μ., ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ.1-0
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ - ΠΕΙΡΑΙΚΟΣΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή21/02/1613:00ΣΦΟΥΝΟΣ Γ., ΚΑΔΙΟΥΡΑΝΗ Ε., ΡΑΠΤΗΣ Θ.1-2
ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή21/02/1615:30ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., ΚΙΚΗΣ Α., ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ Β.0-2


20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΘΗΣΕΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣΣάββατο27/02/1616:00ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ Σ., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π., ΣΤΑΜΑΤΑΤΟΣ Π.0-2
ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ - ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΣάββατο27/02/1616:00ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Κ., ΚΙΚΗΣ Α., ΠΑΓΟΥΡΤΖΗΣ Δ.1-1
ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Σάββατο27/02/1616:00ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., ΒΟΥΤΣΑΣ Δ., ΣΤΕΡΓΙΟΥ Π.1-1
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή28/02/1611:15ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Κ., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π., ΤΙΚΑΣ Ν.2-3
ΗΦΑΙΣΤΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή28/02/1611:30ΧΑΣΑΠΗΣ Ν., ΚΑΔΙΟΥΡΑΝΗ Ε., ΚΑΡΑΝΑΝΟΣ Γ.2-1
ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή28/02/1613:30ΒΛΑΝΤΗΣ Χ., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν., ΛΥΤΡΑΣ Α.1-4
ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ - ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή28/02/1616:00ΝΤΙΝΙΩΤΑΚΗΣ Γ., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν., ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.2-1


21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο05/03/1616:00ΤΣΑΜΟΥΡΗΣ Α., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΣΟΥΓΚΛΑΚΟΣ Θ.1-0
ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Σάββατο05/03/1616:00ΛΑΜΠΑΔΑΡΙΟΥ Ε., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ.1-1
ΘΗΣΕΑΣ - ΠΕΙΡΑΙΚΟΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΣάββατο05/03/1616:00ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΗΣ Η., ΓΚΟΛΕΣ Π.3-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή06/03/1613:30ΣΦΟΥΝΟΣ Γ., AΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΖΕΡΒΑΣ Ν.2-1
ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ - ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή06/03/1613:30ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π., ΛΙΑΚΩΝΗΣ Β., ΠΑΓΟΥΡΤΖΗΣ Δ.1-1
ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή06/03/1613:30ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Κ., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π., ΡΑΠΤΗΣ Θ.1-0
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ - ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή06/03/1616:00ΡΙΖΟΣ Ε., ΖΟΡΜΠΑΣ Π., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ.4-0


22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣΣάββατο19/03/1616:00ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Κ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΤΣΟΥΚΑΡΑΣ Π.0-2
ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΣάββατο19/03/1616:00ΝΤΟΥΜΙΤΡΕΣΚΟΥ Ρ., ΚΟΡΩΝΑΣ Χ., ΧΑΣΑΠΗΣ Ν.2-3
ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Σάββατο19/03/1616:00ΛΑΜΠΑΔΑΡΙΟΥ Ε., ΔΟΚΙΜΑΚΗ Ε., ΣΤΕΡΓΙΟΥ Π.1-0
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ - ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο19/03/1616:00ΠΕΡΔΙΚΟΥΡΗΣ Γ., ΤΖΙΚΑ Κ., ΚΙΚΗΣ Α.2-3
ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ - ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή20/03/1611:00ΑΡΓΥΡΗΣ Ε., ΡΙΖΟΣ Ε., ΖΕΡΒΑΣ Ν.2-1
ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ - ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή20/03/1616:00ΒΙΚΤΩΡΑΤΟΣ Ν., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Μ., ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.3-7
ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ - ΘΗΣΕΑΣ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή20/03/1616:00ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ Γ., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.1-3


23η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΦΑΙΣΤΟΣ - ΠΕΙΡΑΙΚΟΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο26/03/1616:00ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΣΤΑΜΑΤΑΤΟΣ Π., ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ Ι.3-0
ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣΝΙΚΑΙΑΣΣάββατο26/03/1616:00ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β.1-0
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ ΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο26/03/1616:00ΒΛΑΝΤΗΣ Χ., ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ., ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Α.4-1
ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Σάββατο26/03/1616:00ΝΤΙΝΙΩΤΑΚΗΣ Γ., ΚΟΥΡΟΜΙΧΕΛΑΚΗΣ Α., ΚΟΡΩΝΑΣ Χ.3-1
ΘΗΣΕΑΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο26/03/1616:00ΣΦΟΥΝΟΣ Γ., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ., ΠΑΓΟΥΡΤΖΗΣ Δ.0-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΣάββατο26/03/1616:00ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι., ΛΙΑΚΩΝΗΣ Β.1-1
ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο26/03/1616:00ΝΤΟΥΜΙΤΡΕΣΚΟΥ Ρ., AΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.1-1


24η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο02/04/1617:00ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν., ΛΥΤΡΑΣ Α.3-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΣάββατο02/04/1617:00ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΠΑΓΟΥΡΤΖΗΣ Δ., ΣΤΕΡΓΙΟΥ Π.0-0
ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ - ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή03/04/1614:30ΣΥΡΡΟΣ Γ., ΠΑΧΩΠΟΣ Μ., ΛΥΤΡΑΣ Α.1-0
ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή03/04/1614:30ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Γ., ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ ..1-6
ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή03/04/1614:30ΤΣΑΜΟΥΡΗΣ Α., ΚΙΚΗΣ Α., ΒΑΛΣΑΜΟΣ Α.4-2
ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ - ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή03/04/1614:30ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι., ΒΑΛΒΗΣ Κ.0-1
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ - ΘΗΣΕΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή03/04/1614:30ΧΑΣΑΠΗΣ Ν., ΚΟΡΩΝΑΣ Χ., ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ Α.1-2


25η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ - ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΣάββατο09/04/1617:00ΣΑΒΒΑΤΙΑΝΟΣ Δ., ΤΣΟΥΚΑΡΑΣ Π., ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Θ.6-3
ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ - ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΣάββατο09/04/1617:00ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι.1-2
ΗΦΑΙΣΤΟΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο09/04/1617:00ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε., ΠΑΓΟΥΡΤΖΗΣ Δ.2-1
ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣΝΙΚΑΙΑΣΣάββατο09/04/1617:00ΠΕΤΡΟΥΜΙΑΝΌΣ Θ., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΗΣ Η.1-0
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο09/04/1617:00ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΤΖΙΛΙΡΗΣ Δ., ΘΕΟΛΟΓΙΤΗΣ Ε.0-2
ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Σάββατο09/04/1617:00ΒΛΑΝΤΗΣ Χ., ΡΑΠΤΗΣ Θ., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν.3-1
ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΘΗΣΕΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο09/04/1617:00ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ Σ., ΒΟΥΤΣΑΣ Δ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ.1-3


26η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ - ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή17/04/1612:30ΠΟΤΟΓΛΟΥ Ν., ΣΔΡΑΛΗΣ Γ., ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.3-1
ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ - ΠΕΙΡΑΙΚΟΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή17/04/1612:30ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΣΤΕΡΙΩΤΗΣ Δ., ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε.4-2
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή17/04/1612:30ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Γ., ΓΑΡΟΥΦΟΣ Π., ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Χ.0-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή17/04/1612:30ΤΣΟΝΑΚΑΣ Ν., ΒΟΥΤΣΑΣ Δ., ΠΑΧΩΠΟΣ Μ.4-1
ΘΗΣΕΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή17/04/1612:30ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ Γ., ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΚΑΡΑΝΑΝΟΣ Γ.4-3
ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή17/04/1612:30ΝΤΙΝΙΩΤΑΚΗΣ Γ., ΛΥΤΡΑΣ Α., ΒΑΛΒΗΣ Κ.4-0
ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ - ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή17/04/1612:30ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ Κ., ΒΑΛΣΑΜΟΣ Α., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.1-5