Design-Metal
ΤΡΥΦΩΝΑΣ
EMPIRE BARBERSHOP
ΚΑΤΑΡΡΑΚΤΗΣ
ΑΜΕΘΥΣΤΟΣ1
ΤΕΧΝΟΠΑΝ
ΑΜΕΘΥΣΤΟΣ2
ΗΠΕΙΡΟΣ ΦΟΥΡΝΟΙ
Κοινοπραξία Πλοίων Σαρωνικού
VERDE PAPAGALO
maison de la perfumerie
ΚΤΕΟ ΡΕΝΤΗ
GIVOVA ΣΠΗΛΙΟΣ
Έντυπο Καλογερόγιαννης
Vodafone Σκούταρης
HEALTH ASSISTANCE

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2013-2014
Προπαιδικό 3ος Όμιλος

<< Προπαιδικό 2ος Όμιλος
Προπαιδικό 4ος Όμιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΣάββατο08/03/1409:30ΓΡΗΓΟΡΑΚΗΣ Ι.0-7
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ - ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο08/03/1411:30ΠΕΤΡΟΥΜΙΑΝΌΣ Θ.4-0
ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ - ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή09/03/1417:30ΓΡΗΓΟΡΑΚΗΣ Ν.12-0


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ - ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο15/03/1413:30ΜΗΤΑΚΟΣ Ν.1-1
ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο15/03/1413:30ΘΕΟΛΟΓΙΤΗΣ Ε.3-0
ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ - ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή16/03/1409:00ΧΑΣΑΠΗΣ Ν.5-0


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο22/03/1410:00ΤΣΕΒΑΣ Σ.0-10
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο22/03/1412:00ΜΠΟΥΡΓΙΑΣ Α.5-1
ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ - ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή23/03/1411:00ΓΡΗΓΟΡΑΚΗΣ Ν.0-11


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο29/03/1410:00ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ Α.6-0
ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ - ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο29/03/1413:00ΡΙΖΟΣ Ε.5-1
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΣάββατο29/03/1413:45ΝΤΟΒΑΣ Π.0-1


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο05/04/1411:30ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι.2-2
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΣάββατο05/04/1412:00ΘΕΟΛΟΓΟΣ Γ.0-4
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ - ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο05/04/1417:00ΧΑΣΑΠΗΣ Ν.1-5


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο12/04/1410:00ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Ι.11-0
ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ - ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο12/04/1412:00ΣΤΕΡΓΙΟΥ Π.0-10
ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο24/05/1409:00ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π.0-3


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΣάββατο26/04/1409:30ΛΕΒΕΝΤΗΣ Ε.2-3
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ - ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο26/04/1412:00ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν.6-0
ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή27/04/1409:00ΓΡΗΓΟΡΑΚΗΣ Ι., ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΘΕΟΛΟΓΟΣ Γ.2-2


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΣάββατο03/05/1410:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Γ.1-7
ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ - ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο03/05/1410:00ΡΙΖΟΣ Ε.3-1
ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο03/05/1415:00ΠΑΥΛΟΥ Ν.5-0


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ - ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο10/05/1410:00ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π.1-2
ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο10/05/1412:00ΖΟΡΜΠΑΣ Π.2-6
ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή11/05/1410:00ΛΕΒΕΝΤΗΣ Ε.0-1


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο17/05/1400:000-3 α.α.
ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο17/05/1409:30ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι.7-0
ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ - ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο17/05/1413:00ΓΡΗΓΟΡΑΚΗΣ Ν.1-3