Κοινοπραξία Πλοίων Σαρωνικού
ΚΑΤΑΡΡΑΚΤΗΣ
CP CONSTRUCTIONS
ΗΠΕΙΡΟΣ ΦΟΥΡΝΟΙ
Ο ΑΡΗΣ ΙΑΠΩΝΙΚΑ ΑΝΤΑΛΛΑΚΤΙΚΑ
MEGASPORT
ΚΟΥΡΟΣ
MNP
ΒΙΡΒΙΛΗΣ
PHYSHIOF
Έντυπο Καλογερόγιαννης
orama
ΜΙΣΥΡΛΗΣ
HEALTH ASSISTANCE
STYLEUP ΓΥΝΑΙΚΕΙΟ
STYLEUP ΑΝΔΡΙΚΟ
ΠΕΡΠΙΡΑΚΗΣ - PERGIO

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2020-2021
Α Κατηγορία 1ος Όμιλος

Α Κατηγορία 2ος Όμιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝΣάββατο26/09/2017:00ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ.1-0
ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Σάββατο26/09/2017:00ΠΕΤΡΙΔΗΣ Π., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ.3-0
ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ - ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο26/09/2017:00ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ., ΣΓΟΥΡΑΚΗΣ Μ., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α.2-1
ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή27/09/2012:00ΤΣΑΜΟΥΡΗΣ Α., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν.0-2
ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ - ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή27/09/2012:00ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΣΓΟΥΡΑΚΗΣ Μ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Α.1-2
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΚυριακή27/09/2017:00ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ., ΣΕΡΕΠΑΣ Α., ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι.0-2
ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή27/09/2017:00ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ Ι., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ.2-1
ΗΦΑΙΣΤΟΣ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή27/09/2017:00ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν.6-0
Ρεπό: ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή04/10/2013:15ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ..0-2
ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή04/10/2016:30ΟΡΦΑΝΟΣ Δ., ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν.0-0
ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ - ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή04/10/2016:30ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι.2-2
ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΦΑΛΗΡΙΚΟΣΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ –ΑΙΓΑΛΕΩΚυριακή04/10/2016:30ΚΑΚΡΙΔΗΣ Ι., ΣΓΟΥΡΑΚΗΣ Μ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ.0-1
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή04/10/2016:30ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.1-6
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή04/10/2017:00ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ.2-1
ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΔευτέρα05/10/2017:00ΚΑΚΡΙΔΗΣ Ι., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι., ΚΑΛΕΓΙΑΣ Ν.3-2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΤετάρτη21/10/2016:30ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν.0-1
Ρεπό: ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο10/10/2016:30ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ Ι., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ .., ΓΑΤΣΙΟΣ ..3-1
ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή11/10/2012:00ΝΤΟΥΜΙΤΡΕΣΚΟΥ Ρ., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ.0-3
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΚυριακή11/10/2016:30ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΓΑΤΣΙΟΣ .., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ.2-2
ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ - ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝΚυριακή11/10/2016:30ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ., ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε.4-0
ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή11/10/2016:30ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Α., ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ.1-1
ΗΦΑΙΣΤΟΣ - ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή11/10/2016:30ΣΠΑΘΑΣ Η., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν.0-1
ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή11/10/2016:30ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ Λ., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν., ΚΑΛΕΓΙΑΣ Ν.1-1
ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή11/10/2016:30ΠΕΤΡΙΔΗΣ Π., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.6-1
Ρεπό: ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΣάββατο17/10/2016:30ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., ΣΓΟΥΡΑΚΗΣ Μ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.2-1
ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ - ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΣάββατο17/10/2016:30ΟΡΦΑΝΟΣ Δ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ .., ΚΑΤΣΑΝΑΣ Λ.2-4
ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ - ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο17/10/2016:30ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α., ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ Γ., ΚΑΛΕΓΙΑΣ Ν.0-4
ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή18/10/2013:30ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ Γ.1-0
ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ –ΑΙΓΑΛΕΩΚυριακή18/10/2016:30ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΓΑΤΣΙΟΣ .., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν.0-0
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή18/10/2016:30ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΠΑΓΟΥΡΤΖΗΣ Δ., ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ.3-2
ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΦΑΛΗΡΙΚΟΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή18/10/2017:00ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ Ι., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ Γ.1-2
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΔευτέρα19/10/2016:30ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν.6-0
Ρεπό: ΗΦΑΙΣΤΟΣ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΦΑΙΣΤΟΣ - ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο24/10/2016:30ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ Λ., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ.4-0
ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή25/10/2011:00ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΠΑΓΟΥΡΤΖΗΣ Δ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ.0-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΚυριακή25/10/2013:00ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν.1-5
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή25/10/2015:00ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΚΑΛΕΓΙΑΣ Ν.3-1
ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή25/10/2015:30ΚΑΚΡΙΔΗΣ Ι., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Α.2-1
ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή25/10/2015:30ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε., ΠΑΓΟΥΡΤΖΗΣ Δ., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν.3-2
ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ - ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή25/10/2015:30ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ .., ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ.1-0
ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή25/10/2015:30ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ Ι., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ., ΒΟΥΤΣΑΣ Δ.1-2
Ρεπό: ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΣάββατο31/10/2015:30ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν.0-2
ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ - ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή01/11/2012:00ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ.0-5
ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή01/11/2012:00ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΓΑΤΣΙΟΣ Δ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ.2-0
ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ - ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝΚυριακή01/11/2015:00ΟΡΦΑΝΟΣ Δ., ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ., ΣΕΡΕΠΑΣ Α.3-0
ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ –ΑΙΓΑΛΕΩΚυριακή01/11/2015:00ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., ΤΕΣΣΗΣ Δ.3-0
ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή01/11/2015:30ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ.3-1
ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή01/11/2015:30ΤΣΑΜΟΥΡΗΣ Α., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ., ΓΑΤΣΙΟΣ Δ.0-0
ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή01/11/2015:30ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Α., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν.2-2
Ρεπό: ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
ΗΦΑΙΣΤΟΣ - ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ
ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ - ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ
ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ
Ρεπό: ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΦΑΙΣΤΟΣ - ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ
ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ
Ρεπό: ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ
ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ
ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ
ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ - ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
Ρεπό: ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ
ΗΦΑΙΣΤΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ - ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ
ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
Ρεπό: ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ
ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ - ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ
ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ
Ρεπό: ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ - ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ
ΗΦΑΙΣΤΟΣ - ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ
ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ - ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
Ρεπό: ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ
ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ - ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ
ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ - ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ
Ρεπό: ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ

14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ
ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ - ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΗΦΑΙΣΤΟΣ - ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ
ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ - ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ
Ρεπό: ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ

15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ
ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ
ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ - ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ
ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ
ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
Ρεπό: ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ - ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ
ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ
ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ - ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ
ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ
Ρεπό: ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ

17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ
ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ
ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ
ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΗΦΑΙΣΤΟΣ - ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ
Ρεπό: ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ

18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ - ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ
ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ
ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ
Ρεπό: ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ - ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ - ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ
ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ
ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΗΦΑΙΣΤΟΣ - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ
Ρεπό: ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ

20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ - ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ
ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ - ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ
Ρεπό: ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ

21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ
ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ - ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ
ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ
ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
Ρεπό: ΗΦΑΙΣΤΟΣ

22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ - ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ
ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ - ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ
ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ
ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ
ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
Ρεπό: ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

23η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ
ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ
ΗΦΑΙΣΤΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ - ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ
ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ
Ρεπό: ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ

24η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ
ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ - ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ
ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ - ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ
Ρεπό: ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ

25η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ
ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ - ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ
ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
Ρεπό: ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ

26η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ - ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΗΦΑΙΣΤΟΣ - ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ
ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ - ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ
ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ
Ρεπό: ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

27η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ
ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ
ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
Ρεπό: ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ

28η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΗΦΑΙΣΤΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ
ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ - ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
Ρεπό: ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ

29η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ
ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ
ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ
ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ
Ρεπό: ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ

30η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ
ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ
ΗΦΑΙΣΤΟΣ - ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ
ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
Ρεπό: ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ

31η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ
ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ
Ρεπό: ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ

32η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ
ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΗΦΑΙΣΤΟΣ - ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ
ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ
Ρεπό: ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

33η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ
ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ
ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ - ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ
ΗΦΑΙΣΤΟΣ - ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
Ρεπό: ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ

34η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ - ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ
ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ
ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ
Ρεπό: ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ