Κοινοπραξία Πλοίων Σαρωνικού
CP CONSTRUCTIONS
ΚΑΤΑΡΡΑΚΤΗΣ
ΗΠΕΙΡΟΣ ΦΟΥΡΝΟΙ
ΒΙΡΒΙΛΗΣ
ΚΟΥΡΟΣ
Ο ΑΡΗΣ ΙΑΠΩΝΙΚΑ ΑΝΤΑΛΛΑΚΤΙΚΑ
MNP
MEGASPORT
ΜΙΣΥΡΛΗΣ
PHYSHIOF
Έντυπο Καλογερόγιαννης
orama
STYLEUP ΓΥΝΑΙΚΕΙΟ
HEALTH ASSISTANCE
STYLEUP ΑΝΔΡΙΚΟ
ΠΕΡΠΙΡΑΚΗΣ - PERGIO

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2020-2021
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος

<< Α Κατηγορία 1ος Όμιλος

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΜΦΙΑΛΗ - ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο26/09/2017:00ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΚΑΛΕΓΙΑΣ Ν., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ.4-1
ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ - ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΣάββατο26/09/2017:00ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν.2-2
ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο26/09/2017:00ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ Λ., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν.0-1
ΦΙΛΑΘΛΟΙ - ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή27/09/2012:00ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΚΑΛΕΓΙΑΣ Ν., ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Α.1-3
ΑΕ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ - ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΑΙΓΙΝΑΣΚυριακή27/09/2015:00ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε., ΚΑΤΣΑΝΑΣ Λ.3-0
ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή27/09/2017:00ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Α.0-2
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή27/09/2017:00ΚΑΚΡΙΔΗΣ Ι., ΚΑΛΕΓΙΑΣ Ν., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ.1-1
ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή27/09/2017:00ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ.0-5
Ρεπό: ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο03/10/2017:00ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Α.1-1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝΝΙΚΑΙΑΣΣάββατο03/10/2017:00ΝΤΟΥΜΙΤΡΕΣΚΟΥ Ρ., ΣΓΟΥΡΑΚΗΣ Μ., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν.4-1
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ - ΦΙΛΑΘΛΟΙ ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή04/10/2013:15ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α.1-6
ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΑΕ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΚυριακή04/10/2015:30ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ.2-2
ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΑΜΦΙΑΛΗΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή04/10/2016:30ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Α.0-2
ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή04/10/2016:30ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ Λ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π.3-1
ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ - ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή04/10/2016:30ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΚΑΛΕΓΙΑΣ Ν., ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε.3-1
ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή04/10/2017:00ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ..2-2
Ρεπό: ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ - ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο10/10/2016:30ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ.1-0
ΦΙΛΑΘΛΟΙ - ΑΜΦΙΑΛΗΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή11/10/2012:00ΟΡΦΑΝΟΣ Δ., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν.0-0
ΑΕ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ - ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΑΙΓΙΝΑΣΚυριακή11/10/2014:15ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι.2-0
ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή11/10/2016:00ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΣΓΟΥΡΑΚΗΣ Μ.0-4
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή11/10/2016:30ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ.0-2
ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Δευτέρα12/10/2016:30ΚΑΚΡΙΔΗΣ Ι., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν.2-1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΝΙΚΑΙΑΣΔευτέρα12/10/2016:30ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α., ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν.2-0
ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΤετάρτη14/10/2015:30ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α., ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ.2-1
Ρεπό: ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ - ΦΙΛΑΘΛΟΙ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο17/10/2016:30ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ., ΓΑΤΣΙΟΣ Δ., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ.0-1
ΑΜΦΙΑΛΗ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο17/10/2016:30ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ Ι., ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν.2-0
ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΑΕ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή18/10/2014:30ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ., ΡΑΠΤΗΣ Θ.2-1
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ - ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή18/10/2016:30ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ Λ., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ.0-2
ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή18/10/2016:30ΟΡΦΑΝΟΣ Δ., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ., ΚΑΛΕΓΙΑΣ Ν.1-2
ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή18/10/2016:30ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΣΓΟΥΡΑΚΗΣ Μ., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι.0-2
ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΚυριακή18/10/2016:30ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ.2-2
ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ - ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή18/10/2016:30ΖΕΣΤΑΣ Μ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ .., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α.2-0
Ρεπό: ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ - ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΣάββατο24/10/2016:30ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α., ΓΑΤΣΙΟΣ Δ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Α.0-0
ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο24/10/2016:30ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ.2-1
ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή25/10/2011:30ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ.2-3
ΑΕ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ - ΑΜΦΙΑΛΗΑΙΓΙΝΑΣΚυριακή25/10/2014:00ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., ΚΑΤΣΑΝΑΣ Λ.0-1
ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή25/10/2015:30ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΓΑΤΣΙΟΣ Δ.3-0
ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ - ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή25/10/2015:30ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ Λ., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ.0-1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΝΙΚΑΙΑΣΔευτέρα26/10/2015:30ΚΑΚΡΙΔΗΣ Ι., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ .., ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ.3-1
ΦΙΛΑΘΛΟΙ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΤετάρτη28/10/2015:30ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α.2-2
Ρεπό: ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Σάββατο31/10/2015:30ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν.2-0
ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ - ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο31/10/2016:00ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ Γ., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι., ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ.3-2
ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή01/11/2011:00ΚΑΚΡΙΔΗΣ Ι., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ.1-4
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ - ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή01/11/2012:00ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ.3-3
ΑΜΦΙΑΛΗ - ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή01/11/2013:00ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ Ι., ΚΑΛΕΓΙΑΣ Ν., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ.5-0
ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ - ΦΙΛΑΘΛΟΙ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΚυριακή01/11/2015:30ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ Γ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν.2-0
ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή01/11/2015:30ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ Λ., ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ Γ., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν.0-2
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΕ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥΔευτέρα02/11/2014:45ΚΑΚΡΙΔΗΣ Ι., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι.0-6
Ρεπό: ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΙΛΑΘΛΟΙ - ΑΕ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ
ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ
ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΑΜΦΙΑΛΗ
ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ
ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ - ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ
Ρεπό: ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΦΙΛΑΘΛΟΙ
ΑΕ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ - ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ - ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ - ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΑΜΦΙΑΛΗ - ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ - ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
Ρεπό: ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΙΛΑΘΛΟΙ - ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΑΕ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ
ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ
ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΜΦΙΑΛΗ
ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ
Ρεπό: ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΦΙΛΑΘΛΟΙ
ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΑΕ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ - ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ
ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ - ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ - ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ
ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ
Ρεπό: ΑΜΦΙΑΛΗ

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΙΛΑΘΛΟΙ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ
ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ - ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΕ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ
ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ
ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ - ΑΜΦΙΑΛΗ
Ρεπό: ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΦΙΛΑΘΛΟΙ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ
ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ
ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ - ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ
ΑΜΦΙΑΛΗ - ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ
Ρεπό: ΑΕ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΙΛΑΘΛΟΙ - ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ
ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ
ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ - ΑΕ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ
ΑΜΦΙΑΛΗ - ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ
ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
Ρεπό: ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΦΙΛΑΘΛΟΙ
ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ
ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ
ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ
ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΜΦΙΑΛΗ
ΑΕ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ - ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ
Ρεπό: ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΙΛΑΘΛΟΙ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΑΜΦΙΑΛΗ - ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ
ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ - ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ - ΑΕ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ
Ρεπό: ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ

16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΦΙΛΑΘΛΟΙ
ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ
ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ - ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ
ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΜΦΙΑΛΗ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ
ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ
ΑΕ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ - ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
Ρεπό: ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ

17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
ΑΜΦΙΑΛΗ - ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ - ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΑΕ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ - ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ
ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
Ρεπό: ΦΙΛΑΘΛΟΙ

18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΦΙΛΑΘΛΟΙ
ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΑΜΦΙΑΛΗ
ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ
ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ - ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ
ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΕ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
Ρεπό: ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ

19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΙΛΑΘΛΟΙ - ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ
ΑΜΦΙΑΛΗ - ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ
ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
ΑΕ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ - ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ
ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
Ρεπό: ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ

20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΜΦΙΑΛΗ - ΦΙΛΑΘΛΟΙ
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ - ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ
ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΑΕ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ - ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ
ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
Ρεπό: ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ

21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΙΛΑΘΛΟΙ - ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΜΦΙΑΛΗ
ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ - ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ
ΑΕ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ - ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ
ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ
ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ
Ρεπό: ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ

22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΦΙΛΑΘΛΟΙ
ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ - ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ
ΑΜΦΙΑΛΗ - ΑΕ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ - ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ
Ρεπό: ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ

23η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΙΛΑΘΛΟΙ - ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ
ΑΕ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ
ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΜΦΙΑΛΗ
ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ
ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ - ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ
ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
Ρεπό: ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

24η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ - ΦΙΛΑΘΛΟΙ
ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ - ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ - ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ
ΑΜΦΙΑΛΗ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ - ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ
ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
Ρεπό: ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ

25η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΙΛΑΘΛΟΙ - ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΕ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ
ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ
ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ - ΑΜΦΙΑΛΗ
ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ
Ρεπό: ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ

26η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΦΙΛΑΘΛΟΙ
ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ
ΑΕ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ - ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ
ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ - ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΑΜΦΙΑΛΗ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ - ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ
Ρεπό: ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ

27η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΙΛΑΘΛΟΙ - ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ - ΑΕ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ
ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ - ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ
Ρεπό: ΑΜΦΙΑΛΗ

28η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΦΙΛΑΘΛΟΙ
ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ
ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΑΕ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ - ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ
ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ - ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ
ΑΜΦΙΑΛΗ - ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ
Ρεπό: ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ

29η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΙΛΑΘΛΟΙ - ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ
ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ - ΑΜΦΙΑΛΗ
Ρεπό: ΑΕ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ

30η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ - ΦΙΛΑΘΛΟΙ
ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ
ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ
ΑΕ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ - ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ
ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ - ΑΜΦΙΑΛΗ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ
Ρεπό: ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

31η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΙΛΑΘΛΟΙ - ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ
ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ - ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΑΜΦΙΑΛΗ - ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ - ΑΕ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ
ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
Ρεπό: ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

32η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΦΙΛΑΘΛΟΙ
ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ
ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ
ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΑΜΦΙΑΛΗ
ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ
ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
ΑΕ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ - ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ
Ρεπό: ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ

33η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΙΛΑΘΛΟΙ - ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ
ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ - ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ
ΑΜΦΙΑΛΗ - ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ
ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ - ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΕ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ
Ρεπό: ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ

34η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ
ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΑΜΦΙΑΛΗ
ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ - ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ
ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ
ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΑΕ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ
ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
Ρεπό: ΦΙΛΑΘΛΟΙ