Κοινοπραξία Πλοίων Σαρωνικού
ΗΠΕΙΡΟΣ ΦΟΥΡΝΟΙ
ΚΑΤΑΡΡΑΚΤΗΣ
CP CONSTRUCTIONS
MEGASPORT
MNP
ΚΟΥΡΟΣ
ΒΙΡΒΙΛΗΣ
Ο ΑΡΗΣ ΙΑΠΩΝΙΚΑ ΑΝΤΑΛΛΑΚΤΙΚΑ
PHYSHIOF
Έντυπο Καλογερόγιαννης
ΜΙΣΥΡΛΗΣ
orama
ΠΕΡΠΙΡΑΚΗΣ - PERGIO
HEALTH ASSISTANCE
STYLEUP ΑΝΔΡΙΚΟ
STYLEUP ΓΥΝΑΙΚΕΙΟ

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2022-2023
Κ10 - Β Φάση - 2ος Όμιλος

<< Κ10 - Β Φάση - 1ος Όμιλος
Κ10 - Γ Φάση - 1ος Όμιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ - ΑΘΗΝΑΪΚΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥACTION ΡΕΝΤΗΣάββατο21/01/2310:30ΡΕΣΙΤΗΣ Δ.
ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑACTION ΡΕΝΤΗΣάββατο21/01/2312:00ΡΕΣΙΤΗΣ Δ.
ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ - ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥACTION ΡΕΝΤΗΣάββατο21/01/2313:30ΡΕΣΙΤΗΣ Δ.
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΜΦΙΑΛΗACTION ΡΕΝΤΗΚυριακή22/01/2310:30ΑΝΤΩΝΙΟΥ Α.


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙACTION ΡΕΝΤΗΣάββατο28/01/2309:00ΑΝΤΩΝΙΟΥ Α.
ΑΜΦΙΑΛΗ - ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥACTION ΡΕΝΤΗΣάββατο28/01/2312:00ΑΝΤΩΝΙΟΥ Α.
ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣACTION ΡΕΝΤΗΚυριακή29/01/2309:00ΤΕΣΣΗΣ Δ.
ΑΘΗΝΑΪΚΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣACTION ΡΕΝΤΗΚυριακή29/01/2310:30ΤΕΣΣΗΣ Δ.


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙACTION ΡΕΝΤΗΣάββατο04/02/2309:00ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Ι.
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑACTION ΡΕΝΤΗΣάββατο04/02/2312:00ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Ι.
ΑΜΦΙΑΛΗ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑACTION ΡΕΝΤΗΣάββατο04/02/2316:30ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Ι.
ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΑΘΗΝΑΪΚΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥACTION ΡΕΝΤΗΚυριακή05/02/2309:00ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ.


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ - ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥACTION ΡΕΝΤΗΣάββατο11/02/2309:00ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Ι.
ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ - ΑΜΦΙΑΛΗACTION ΡΕΝΤΗΣάββατο11/02/2310:30ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Ι.
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣACTION ΡΕΝΤΗΚυριακή12/02/2309:00ΜΠΡΑΖΙΑΣ Γ.
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΑΘΗΝΑΪΚΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥACTION ΡΕΝΤΗΚυριακή12/02/2310:30ΜΠΡΑΖΙΑΣ Γ.


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣACTION ΡΕΝΤΗΣάββατο18/02/2310:30ΜΠΟΛΛΑΣ Χ.
ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΑΜΦΙΑΛΗACTION ΡΕΝΤΗΣάββατο18/02/2313:30ΜΠΟΛΛΑΣ Χ.
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑACTION ΡΕΝΤΗΣάββατο18/02/2316:30ΡΕΣΙΤΗΣ Δ.
ΑΘΗΝΑΪΚΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙACTION ΡΕΝΤΗΚυριακή19/02/2310:30ΑΝΤΩΝΙΟΥ Α.


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΜΦΙΑΛΗ - ΑΘΗΝΑΪΚΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥACTION ΡΕΝΤΗΣάββατο04/03/2309:00ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ.
ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ - ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑACTION ΡΕΝΤΗΣάββατο04/03/2310:30ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ.
ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣACTION ΡΕΝΤΗΣάββατο04/03/2312:00ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ.
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑACTION ΡΕΝΤΗΣάββατο04/03/2315:00ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ.


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥACTION ΡΕΝΤΗΣάββατο11/03/2309:00ΑΝΤΩΝΙΟΥ Α.
ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣACTION ΡΕΝΤΗΣάββατο11/03/2310:30ΑΝΤΩΝΙΟΥ Α.
ΑΘΗΝΑΪΚΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣACTION ΡΕΝΤΗΚυριακή12/03/2309:00ΣΗΦΑΚΗΣ Α.
ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ - ΑΜΦΙΑΛΗACTION ΡΕΝΤΗΚυριακή12/03/2310:30ΣΗΦΑΚΗΣ Α.