Κοινοπραξία Πλοίων Σαρωνικού
ΗΠΕΙΡΟΣ ΦΟΥΡΝΟΙ
ΚΑΤΑΡΡΑΚΤΗΣ
CP CONSTRUCTIONS
Ο ΑΡΗΣ ΙΑΠΩΝΙΚΑ ΑΝΤΑΛΛΑΚΤΙΚΑ
ΚΟΥΡΟΣ
MNP
ΒΙΡΒΙΛΗΣ
MEGASPORT
PHYSHIOF
ΜΙΣΥΡΛΗΣ
orama
Έντυπο Καλογερόγιαννης
STYLEUP ΓΥΝΑΙΚΕΙΟ
ΠΕΡΠΙΡΑΚΗΣ - PERGIO
HEALTH ASSISTANCE
STYLEUP ΑΝΔΡΙΚΟ

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2023-2024
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος

<< Play-off Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΙΡΗΝΗ 2005 - ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ ΝΙΚΑΙΑΣΣάββατο21/10/2317:00ΔΑΜΙΓΟΣ Γ., ΓΚΟΥΤΗΣ Α., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Ι.1-7
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ - ΑΘΗΝΑΪΚΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο21/10/2319:00ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ., ΣΚΑΡΑΜΑΓΚΟΣ Δ.4-0
ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ - ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή22/10/2311:00ΔΑΦΕΡΕΡΑΣ Γ., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΓΚΟΥΤΗΣ Α.0-1
ΑΠΣ ΝΕΟΙ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΚυριακή22/10/2311:00ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε., ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν.3-3
ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ - ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή22/10/2313:00ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ., ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Θ.2-1
Ρεπό: ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΘΗΝΑΪΚΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο04/11/2319:00ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΣΚΑΡΑΜΑΓΚΟΣ Δ.0-4
ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΑΠΣ ΝΕΟΙ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή05/11/2310:30ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ., ΠΑΠΑΔΑΜ Σ., ΣΓΟΥΡΑΚΗΣ Μ.0-2
ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ - ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή05/11/2311:00ΒΟΥΤΣΑΣ Δ., ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν.3-3
ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή05/11/2313:00ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ., ΓΚΟΥΤΗΣ Α., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Ι.2-0
ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή05/11/2319:00ΔΑΜΙΓΟΣ Γ., ΚΑΤΣΑΝΑΣ Λ., ΣΚΑΡΑΜΑΓΚΟΣ Δ.1-0
Ρεπό: ΕΙΡΗΝΗ 2005

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΙΡΗΝΗ 2005 - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣΝΙΚΑΙΑΣΣάββατο11/11/2317:00ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΟΡΟΜΠΟΚΗ Α., ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Θ.0-9
ΑΘΗΝΑΪΚΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο11/11/2319:00ΔΑΜΙΓΟΣ Γ., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν., ΓΚΟΥΤΗΣ Α.1-1
ΑΠΣ ΝΕΟΙ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΚυριακή12/11/2310:30ΔΑΜΙΓΟΣ Γ., ΜΠΙΝΙΑΣ Ε., ΣΚΑΡΑΜΑΓΚΟΣ Δ.3-1
ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ - ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή12/11/2311:00ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν., ΡΑΠΤΗΣ Θ.4-2
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή12/11/2319:00ΒΟΥΤΣΑΣ Δ., ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Θ.0-3
Ρεπό: ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΙΡΗΝΗ 2005 - ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣΣάββατο18/11/2318:00ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ., ΓΚΑΡΑ Σ.0-3
ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ - ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή19/11/2310:30ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν.1-1
ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ - ΑΠΣ ΝΕΟΙ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή19/11/2310:30ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Θ.0-2
ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ - ΑΘΗΝΑΪΚΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή19/11/2312:30ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΜΑΜΣΑΚΟΣ Α., ΓΚΟΥΤΗΣ Α.3-2
ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή19/11/2319:00ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.3-0
Ρεπό: ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΘΗΝΑΪΚΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο25/11/2318:00ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ., ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Θ., ΜΠΙΝΙΑΣ Ε.1-5
ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ - ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή26/11/2310:30ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ.1-1
ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ - ΑΠΣ ΝΕΟΙ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή26/11/2311:00ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι.4-1
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ - ΕΙΡΗΝΗ 2005ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή26/11/2313:00ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι., ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Θ.4-1
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή26/11/2318:00ΒΟΥΤΣΑΣ Δ., ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ., ΣΚΑΡΑΜΑΓΚΟΣ Δ.0-4
Ρεπό: ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΙΡΗΝΗ 2005 - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣΝΙΚΑΙΑΣΣάββατο02/12/2318:00ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΠΑΠΑΔΑΜ Σ.0-6
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ - ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Σάββατο02/12/2318:00ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι.0-1
ΑΠΣ ΝΕΟΙ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΘΗΝΑΪΚΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΚυριακή03/12/2310:30ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΚΑΖΑΣ Ι.3-0
ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ - ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή03/12/2311:00ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Δ.0-2
ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή03/12/2318:00ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Θ.0-1
Ρεπό: ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο09/12/2318:00ΔΑΜΙΓΟΣ Γ., ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι.0-3
ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ - ΑΠΣ ΝΕΟΙ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή10/12/2310:30ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε., ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ.2-0
ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ - ΑΘΗΝΑΪΚΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή10/12/2311:00ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν.4-1
ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΕΙΡΗΝΗ 2005ΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή10/12/2318:00ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ., ΔΑΜΙΓΟΣ Γ., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Ι.4-0
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή10/12/2318:00ΔΑΜΙΓΟΣ Γ., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Θ.3-1
Ρεπό: ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΙΡΗΝΗ 2005 - ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝΝΙΚΑΙΑΣΣάββατο16/12/2318:00ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ., ΓΚΑΡΑ Σ., ΚΟΡΟΜΠΟΚΗ Α.1-5
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ - ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Σάββατο16/12/2318:00ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι.2-2
ΑΘΗΝΑΪΚΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο16/12/2318:00ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ.2-2
ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή17/12/2318:00ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ., ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΣΚΑΡΑΜΑΓΚΟΣ Δ.0-5
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή17/12/2318:00ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ Ι., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Θ.1-3
Ρεπό: ΑΠΣ ΝΕΟΙ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ - ΕΙΡΗΝΗ 2005ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή14/01/2410:30ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε., ΜΠΟΛΛΑΣ Χ., ΚΑΤΣΙΔΩΝΗΣ Σ.2-1
ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή14/01/2410:30ΔΑΜΙΓΟΣ Γ., ΣΚΑΡΑΜΑΓΚΟΣ Δ., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν.5-1
ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ - ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή14/01/2411:00ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΓΚΟΥΤΗΣ Α.2-0
ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή14/01/2413:00ΒΟΥΤΣΑΣ Δ., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι.1-5
ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΑΠΣ ΝΕΟΙ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή14/01/2418:00ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ., ΔΑΜΙΓΟΣ Γ., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ.5-0
Ρεπό: ΑΘΗΝΑΪΚΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣΣάββατο20/01/2415:30ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΔΑΜΙΓΟΣ Γ., ΓΚΟΥΤΗΣ Α.2-3
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ - ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΣάββατο20/01/2418:00ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ., ΜΠΟΛΛΑΣ Χ., ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Θ.1-1
ΑΘΗΝΑΪΚΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο20/01/2418:00ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ Β., ΘΑΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Θ.0-4
ΑΠΣ ΝΕΟΙ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΕΙΡΗΝΗ 2005ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΚυριακή21/01/2410:30ΒΟΥΤΣΑΣ Δ., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ.2-0
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή21/01/2418:00ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΒΟΥΤΣΑΣ Δ., ΚΑΖΑΣ Ι.1-4
Ρεπό: ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΙΡΗΝΗ 2005 - ΑΘΗΝΑΪΚΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΝΙΚΑΙΑΣΣάββατο27/01/2417:00ΔΑΜΙΓΟΣ Γ., ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Θ., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν.1-2
ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή28/01/2410:30ΛΑΘΥΡΗΣ Ε., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν., ΤΣΙΟΥΓΓΑΡΗΣ ..1-0
ΑΠΣ ΝΕΟΙ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΚυριακή28/01/2410:30ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ Α.2-2
ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ - ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή28/01/2413:00ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε., ΘΑΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ.0-1
ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή28/01/2418:00ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Θ., ΓΚΟΥΤΗΣ Α.2-3
Ρεπό: ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΘΗΝΑΪΚΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΣάββατο03/02/2415:30ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Θ., ΚΑΤΣΙΔΩΝΗΣ Σ.0-5
ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ - ΕΙΡΗΝΗ 2005ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο03/02/2416:00ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ., ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ Α.6-0
ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ - ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή04/02/2410:30ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΘΑΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ.0-6
ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή04/02/2410:30ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ.2-1
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΑΠΣ ΝΕΟΙ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή04/02/2415:30ΔΑΜΙΓΟΣ Γ., ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ., ΒΟΥΤΣΑΣ Δ.1-2
Ρεπό: ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ - ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΣάββατο10/02/2415:30ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΤΕΣΣΗΣ Δ., ΚΑΖΑΣ Ι.1-0
ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ - ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο10/02/2415:30ΚΑΤΣΙΔΩΝΗΣ Σ., ΓΚΑΡΑ Σ., ΚΟΡΟΜΠΟΚΗ Α.2-0
ΑΠΣ ΝΕΟΙ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΚυριακή11/02/2410:30ΚΑΤΣΙΔΩΝΗΣ Σ., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ.1-2
ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή11/02/2412:30ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΜΠΙΝΙΑΣ Ε., ΤΕΣΣΗΣ Δ.2-0
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΑΘΗΝΑΪΚΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή11/02/2418:00ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ., ΓΚΟΥΤΗΣ Α., ΜΕΓΑΣ Κ.2-3
Ρεπό: ΕΙΡΗΝΗ 2005

14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ - ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο17/02/2415:30ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ., ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Θ.0-2
ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή18/02/2410:30ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ Ν., ΖΕΣΤΑΣ Μ., ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ Β.5-0
ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΑΘΗΝΑΪΚΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή18/02/2410:30ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν., ΜΕΓΑΣ Κ.4-0
ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ - ΑΠΣ ΝΕΟΙ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή18/02/2410:30ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ.2-2
ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΕΙΡΗΝΗ 2005ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή18/02/2415:30ΣΕΡΕΠΑΣ Α., ΒΟΥΤΣΑΣ Δ., ΓΚΟΥΤΗΣ Α.7-0
Ρεπό: ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ

15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΘΗΝΑΪΚΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο24/02/2418:00ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ., ΔΑΜΙΓΟΣ Γ., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν.6-1
ΑΠΣ ΝΕΟΙ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΚυριακή25/02/2412:30ΚΑΤΣΙΔΩΝΗΣ Σ., ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Ι.0-1
ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ - ΕΙΡΗΝΗ 2005ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή25/02/2412:30ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΜΕΓΑΣ Κ.7-0
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή25/02/2413:00ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ., ΘΑΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Γ.0-2
ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ ΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή25/02/2415:30ΓΚΟΛΕΣ Π., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ Ν.2-1
Ρεπό: ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ

16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΙΡΗΝΗ 2005 - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣΝΙΚΑΙΑΣΣάββατο02/03/2418:00ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ Β., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ Α.0-6
ΑΠΣ ΝΕΟΙ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΣάββατο02/03/2418:30ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΤΕΣΣΗΣ Δ., ΓΚΟΥΤΗΣ Α.0-3
ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ - ΑΘΗΝΑΪΚΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή03/03/2410:30ΒΟΥΤΣΑΣ Δ., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΔΑΜΙΓΟΣ Γ.2-1
ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ - ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή03/03/2413:00ΚΑΤΣΙΔΩΝΗΣ Σ., ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ., ΒΟΥΤΣΑΣ Δ.1-3
ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή03/03/2418:00ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ., ΡΑΠΤΗΣ Θ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Γ.4-1
Ρεπό: ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ

17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΘΗΝΑΪΚΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΑΠΣ ΝΕΟΙ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο09/03/2418:00ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΔΑΜΙΓΟΣ Γ.2-2
ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ - ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή10/03/2412:30ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΚΑΤΣΙΔΩΝΗΣ Σ.2-1
ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή10/03/2416:00ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ., ΚΟΥΡΚΟΥΝΑΣΙΟΣ Α., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ.0-1
ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή10/03/2416:00ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.7-1
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΕΙΡΗΝΗ 2005ΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή10/03/2418:00ΚΑΤΣΙΔΩΝΗΣ Σ., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Γ.7-1
Ρεπό: ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ

18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΘΗΝΑΪΚΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο23/03/2418:00ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ., ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Θ., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Ι.2-4
ΕΙΡΗΝΗ 2005 - ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑΝΙΚΑΙΑΣΣάββατο23/03/2418:30ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΣΗΦΑΚΗΣ Α., ΔΑΦΕΡΕΡΑΣ Γ.2-8
ΑΠΣ ΝΕΟΙ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΚυριακή24/03/2411:00ΒΟΥΤΣΑΣ Δ., ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Θ., ΚΟΡΟΜΠΟΚΗ Α.1-2
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή24/03/2411:00ΜΑΜΣΑΚΟΣ Α., ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Ι.2-3
ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή24/03/2418:00ΔΑΜΙΓΟΣ Γ., ΒΑΣΙΛΑΚΟΣ Χ., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Α.3-1
Ρεπό: ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ

19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ - ΑΘΗΝΑΪΚΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο30/03/2416:00ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν., ΤΕΣΣΗΣ Δ., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ.2-0
ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο30/03/2418:00ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Α., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.1-1
ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣΝΙΚΑΙΑΣΣάββατο30/03/2418:00ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Γ., ΘΑΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ.1-1
ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή31/03/2412:00ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΡΑΠΤΗΣ Θ., ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ Α.9-3
ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ - ΕΙΡΗΝΗ 2005ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΚυριακή31/03/2414:30ΜΠΟΛΛΑΣ Χ., ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.3-1
Ρεπό: ΑΠΣ ΝΕΟΙ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ

20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΙΡΗΝΗ 2005 - ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣΣάββατο06/04/2417:00ΚΑΖΑΣ Ι., ΜΕΓΑΣ Κ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Γ.0-6
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ - ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Σάββατο06/04/2417:00ΔΑΜΙΓΟΣ Γ., ΣΗΦΑΚΗΣ Α., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Ι.3-1
ΑΠΣ ΝΕΟΙ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΚυριακή07/04/2414:30ΛΙΑΤΣΟΣ Γ., ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ., ΜΠΟΛΛΑΣ Χ.0-2
ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ - ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή07/04/2414:30ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ Α.1-0
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή07/04/2419:00ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΜΕΓΑΣ Κ.2-0
Ρεπό: ΑΘΗΝΑΪΚΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο13/04/2416:30ΛΙΑΤΣΟΣ Γ., ΣΗΦΑΚΗΣ Α., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.0-2
ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο13/04/2417:00ΚΑΤΣΙΔΩΝΗΣ Σ., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΡΑΠΤΗΣ Θ.0-3
ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ - ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο13/04/2417:00ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν., ΒΑΪΛΑΣ Ι., ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ Α.2-0
ΕΙΡΗΝΗ 2005 - ΑΠΣ ΝΕΟΙ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΝΙΚΑΙΑΣΣάββατο13/04/2419:00ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΠΑΠΑΔΑΜ Σ., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν.0-7
ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΑΘΗΝΑΪΚΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο13/04/2419:00ΔΑΜΙΓΟΣ Γ., ΜΕΓΑΣ Κ., ΓΚΟΥΤΗΣ Α.4-0
Ρεπό: ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ

22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο20/04/2419:00ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΜΕΓΑΣ Κ., ΔΡΟΣΙΝΟΥ Χ.3-1
ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή21/04/2411:00ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΘΑΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν.2-2
ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή21/04/2414:30ΛΙΑΤΣΟΣ Γ., ΒΟΓΙΑΤΖΗ Ε., ΤΣΙΟΥΓΓΑΡΗΣ ..2-0
ΑΘΗΝΑΪΚΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΕΙΡΗΝΗ 2005ΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή21/04/2414:30ΚΑΤΣΙΔΩΝΗΣ Σ., ΜΕΓΑΣ Κ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Γ.6-1
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ - ΑΠΣ ΝΕΟΙ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή21/04/2415:00ΔΑΜΙΓΟΣ Γ., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι., ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ Ν.1-1
Ρεπό: ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ