Κοινοπραξία Πλοίων Σαρωνικού
ΚΑΤΑΡΡΑΚΤΗΣ
CP CONSTRUCTIONS
ΗΠΕΙΡΟΣ ΦΟΥΡΝΟΙ
MNP
Ο ΑΡΗΣ ΙΑΠΩΝΙΚΑ ΑΝΤΑΛΛΑΚΤΙΚΑ
MEGASPORT
ΒΙΡΒΙΛΗΣ
ΚΟΥΡΟΣ
ΜΙΣΥΡΛΗΣ
Έντυπο Καλογερόγιαννης
orama
PHYSHIOF
ΠΕΡΠΙΡΑΚΗΣ - PERGIO
STYLEUP ΑΝΔΡΙΚΟ
STYLEUP ΓΥΝΑΙΚΕΙΟ
HEALTH ASSISTANCE

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2023-2024
Κ16 - Α Φάση - 2ος Όμιλος

<< Κ16 - Α Φάση - 1ος Όμιλος
Κ16 - Α Φάση - 3ος Όμιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ - ΑΘΗΝΑΪΚΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 2ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο21/10/2312:15ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α.6-0
Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ - ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝΣάββατο21/10/2314:00ΔΑΦΕΡΕΡΑΣ Γ.0-7
ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο21/10/2319:00ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.1-4


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΣάββατο04/11/2311:30ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.2-4
ΑΘΗΝΑΪΚΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 2 - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΚυριακή05/11/2310:15ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Ι.1-5
ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή05/11/2318:30ΓΚΟΥΝΤΗΣ Α.2-0


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ - ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝΚυριακή12/11/2313:00ΣΓΟΥΡΑΚΗΣ Μ.0-4
ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή12/11/2313:30ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.6-2
ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΑΘΗΝΑΪΚΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 2ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή12/11/2318:00ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι.6-0


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο18/11/2311:00ΓΚΟΥΤΗΣ Α.2-1
ΑΘΗΝΑΪΚΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 2 - ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή19/11/2312:30ΓΚΟΥΤΗΣ Α.0-6
ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ - ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή19/11/2317:45ΤΕΣΣΗΣ Δ.0-2


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο25/11/2310:00ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Θ.0-3 α.α.
Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ - ΑΘΗΝΑΪΚΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 2ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝΣάββατο25/11/2310:15ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.5-0
ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή26/11/2318:00ΓΚΟΛΕΣ Π.1-5


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ0-3 α.α.
ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο02/12/2318:00ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.3-1
ΑΘΗΝΑΪΚΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 2 - ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή03/12/2318:00ΓΚΟΛΕΣ Π.0-3


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ - ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ 3-0 α.α.
ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΑΘΗΝΑΪΚΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 2ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο09/12/2310:00ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ.8-0
Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ - ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝΣάββατο09/12/2313:00ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.0-2


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ 3-0 α.α.
ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ - Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο16/12/2313:00ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ.3-0
ΑΘΗΝΑΪΚΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 2 - ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΣάββατο16/12/2313:30ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α.0-5


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΑΘΗΝΑΪΚΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 20-3 α.α.
ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο13/01/2412:30ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι.0-3
Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝΣάββατο13/01/2413:30ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ.0-4


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ 3-0 α.α.
ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο20/01/2411:00ΤΕΣΣΗΣ Δ.2-1
ΑΘΗΝΑΪΚΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 2 - Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΣάββατο20/01/2411:30ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.1-2