Κοινοπραξία Πλοίων Σαρωνικού
ΗΠΕΙΡΟΣ ΦΟΥΡΝΟΙ
ΚΑΤΑΡΡΑΚΤΗΣ
CP CONSTRUCTIONS
ΒΙΡΒΙΛΗΣ
MEGASPORT
ΚΟΥΡΟΣ
MNP
Ο ΑΡΗΣ ΙΑΠΩΝΙΚΑ ΑΝΤΑΛΛΑΚΤΙΚΑ
Έντυπο Καλογερόγιαννης
orama
ΜΙΣΥΡΛΗΣ
PHYSHIOF
HEALTH ASSISTANCE
ΠΕΡΠΙΡΑΚΗΣ - PERGIO
STYLEUP ΑΝΔΡΙΚΟ
STYLEUP ΓΥΝΑΙΚΕΙΟ

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2023-2024
Κ16 - Α Φάση - 3ος Όμιλος

<< Κ16 - Α Φάση - 2ος Όμιλος
Κ16 - Α Φάση - 4ος Όμιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο21/10/2314:00ΑΙΒΑΛΙΩΤΗΣ Δ.2-1
ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή07/01/2412:00ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.2-2
Ρεπό: ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ - ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΝΙΚΑΙΑΣΣάββατο04/11/2313:00ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α.1-2
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο04/11/2313:30ΑΙΒΑΛΙΩΤΗΣ Δ.0-0
Ρεπό: ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο11/11/2312:00ΑΙΒΑΛΙΩΤΗΣ Δ.6-0
ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ - ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο11/11/2313:45ΚΑΤΣΙΔΩΝΗΣ Σ.4-0
Ρεπό: ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΝΙΚΑΙΑΣΣάββατο18/11/2312:45ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν.1-4
ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ - ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο18/11/2313:00ΤΕΣΣΗΣ Δ.0-5
Ρεπό: ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ - ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο25/11/2312:30ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ.1-1
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή26/11/2314:00ΑΙΒΑΛΙΩΤΗΣ Δ.4-1
Ρεπό: ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή03/12/2309:30ΑΙΒΑΛΙΩΤΗΣ Δ.4-2
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ - ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή03/12/2318:00ΣΚΑΡΑΜΑΓΚΟΣ Δ.1-2
Ρεπό: ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο09/12/2313:00ΜΠΟΛΛΑΣ Χ.2-1
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή10/12/2318:00ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι.0-3
Ρεπό: ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ - ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο16/12/2309:45ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.0-4
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ - ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟΝΙΚΑΙΑΣΣάββατο16/12/2310:30ΓΚΟΛΕΣ Π.1-0
Ρεπό: ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ - ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο13/01/2411:15ΑΙΒΑΛΙΩΤΗΣ Δ.1-3
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΣάββατο13/01/2413:00ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Θ.4-0
Ρεπό: ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο20/01/2409:30ΓΚΟΥΤΗΣ Α.
ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ - ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο20/01/2413:30ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ.2-0
Ρεπό: ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ