Κοινοπραξία Πλοίων Σαρωνικού
CP CONSTRUCTIONS
ΗΠΕΙΡΟΣ ΦΟΥΡΝΟΙ
ΚΑΤΑΡΡΑΚΤΗΣ
MNP
Ο ΑΡΗΣ ΙΑΠΩΝΙΚΑ ΑΝΤΑΛΛΑΚΤΙΚΑ
ΒΙΡΒΙΛΗΣ
MEGASPORT
ΚΟΥΡΟΣ
orama
Έντυπο Καλογερόγιαννης
PHYSHIOF
ΜΙΣΥΡΛΗΣ
STYLEUP ΓΥΝΑΙΚΕΙΟ
HEALTH ASSISTANCE
STYLEUP ΑΝΔΡΙΚΟ
ΠΕΡΠΙΡΑΚΗΣ - PERGIO

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2023-2024
Κ16 - Α Φάση - 4ος Όμιλος

<< Κ16 - Α Φάση - 3ος Όμιλος
Κ16 - Α Φάση - 5ος Όμιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ - ΑΟ ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ 0-3 α.α.
ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο21/10/2310:00ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α.0-3
Ρεπό: ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ 2

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ3-0 α.α.
ΑΟ ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ - ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ 2ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή05/11/2312:00ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Θ.4-2
Ρεπό: ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ - ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ0-3
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ 2 - ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο11/11/2313:30ΑΙΒΑΛΙΩΤΗΣ Δ.0-2
Ρεπό: ΑΟ ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ 2ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή19/11/2310:30ΤΕΣΣΗΣ Δ.5-1
ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΟ ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή19/11/2318:00ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι.7-0
Ρεπό: ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ 2 - ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ3-0 α.α.
ΑΟ ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ - ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή26/11/2312:00ΑΙΒΑΛΙΩΤΗΣ Δ.0-0
Ρεπό: ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ - ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ3-0 α.α.
ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΣάββατο02/12/2311:00ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Θ.4-1
Ρεπό: ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ 2

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ - ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ 0-3 α.α.
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ 2 - ΑΟ ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο09/12/2313:00ΑΙΒΑΛΙΩΤΗΣ Δ.0-4
Ρεπό: ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ3-0 α.α.
ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ 2ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΣάββατο16/12/2313:00ΓΚΟΥΤΗΣ Α.7-1
Ρεπό: ΑΟ ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ 2 - ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο13/01/2413:15ΑΙΒΑΛΙΩΤΗΣ Δ.0-3
ΑΟ ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ - ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή14/01/2418:00ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ.0-5
Ρεπό: ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ - ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ 20-3 α.α.
ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΟ ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο20/01/2413:00ΓΚΟΛΕΣ Π.2-2
Ρεπό: ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ