Κοινοπραξία Πλοίων Σαρωνικού
ΗΠΕΙΡΟΣ ΦΟΥΡΝΟΙ
CP CONSTRUCTIONS
ΚΑΤΑΡΡΑΚΤΗΣ
Ο ΑΡΗΣ ΙΑΠΩΝΙΚΑ ΑΝΤΑΛΛΑΚΤΙΚΑ
MNP
MEGASPORT
ΒΙΡΒΙΛΗΣ
ΚΟΥΡΟΣ
PHYSHIOF
orama
Έντυπο Καλογερόγιαννης
ΜΙΣΥΡΛΗΣ
STYLEUP ΑΝΔΡΙΚΟ
HEALTH ASSISTANCE
STYLEUP ΓΥΝΑΙΚΕΙΟ
ΠΕΡΠΙΡΑΚΗΣ - PERGIO

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2023-2024
Κ14 - Α Φάση - 1ος Όμιλος

Κ14 - Α Φάση - 2ος Όμιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ - ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟΑΙΓΙΝΑΣΣάββατο21/10/2311:30ΜΠΟΛΛΑΣ Χ.0-1
ΑΘΗΝΑΪΚΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 2 - ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΣάββατο21/10/2314:00ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Δ.1-3
ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή07/01/2418:00ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.1-2


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ - ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο04/11/2312:00ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ Β.2-1
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ - ΑΘΗΝΑΪΚΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 2ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο04/11/2312:00ΑΙΒΑΛΙΩΤΗΣ Δ.3-0
ΑΕ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ - ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣΑΙΓΙΝΑΣΚυριακή05/11/2311:45ΜΠΕΛΛΟΥ Ε.0-7


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΑΘΗΝΑΪΚΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 2ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο11/11/2310:30ΣΚΑΡΑΜΑΓΚΟΣ Δ.7-0
ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ - ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο11/11/2310:30ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Θ.0-1
ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΕ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο11/11/2312:15ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α.5-2


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ - ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣΣάββατο18/11/2314:00ΜΠΕΛΛΟΥ Ε.3-0 α.α.
ΑΘΗΝΑΪΚΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 2 - ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΚυριακή19/11/2310:00ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ.0-2
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ - ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή19/11/2311:00ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ.2-1


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο25/11/2310:00ΤΕΣΣΗΣ Δ.5-0
ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο25/11/2311:30ΑΙΒΑΛΙΩΤΗΣ Δ.3-2
ΑΕ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ - ΑΘΗΝΑΪΚΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 2ΑΙΓΙΝΑΣΣάββατο23/12/2311:45ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.6-2


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ - ΑΘΗΝΑΪΚΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 2ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο02/12/2310:00ΜΠΟΛΛΑΣ Χ.3-1
ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο02/12/2310:00ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν.5-1
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ - ΑΕ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο02/12/2312:15ΓΚΟΥΤΗΣ Α.2-0


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΑΕ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο09/12/2312:00ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ.3-0
ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο09/12/2313:30ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.4-0
ΑΘΗΝΑΪΚΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 2 - ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή10/12/2312:00ΑΙΒΑΛΙΩΤΗΣ Δ.0-5


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ - ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο16/12/2311:30ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.3-0
ΑΕ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ - ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥΑΙΓΙΝΑΣΣάββατο16/12/2311:45ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Θ.3-0 α.α.
ΑΘΗΝΑΪΚΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 2 - ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΣάββατο16/12/2317:30ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ.0-5


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο13/01/2410:30ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι.3-0
ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΘΗΝΑΪΚΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 2ΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο13/01/2411:30ΓΚΟΥΤΗΣ Α.7-1
ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ - ΑΕ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο13/01/2412:15ΔΑΜΙΓΟΣ Γ.0-4


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ - ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο20/01/2413:30ΓΚΟΥΤΗΣ Α.2-1
ΑΘΗΝΑΪΚΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 2 - ΑΕ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΣάββατο20/01/2413:30ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.1-2
ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ - ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή21/01/2418:00ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ.0-2