Κοινοπραξία Πλοίων Σαρωνικού
CP CONSTRUCTIONS
ΚΑΤΑΡΡΑΚΤΗΣ
ΗΠΕΙΡΟΣ ΦΟΥΡΝΟΙ
MEGASPORT
ΒΙΡΒΙΛΗΣ
Ο ΑΡΗΣ ΙΑΠΩΝΙΚΑ ΑΝΤΑΛΛΑΚΤΙΚΑ
ΚΟΥΡΟΣ
MNP
PHYSHIOF
orama
ΜΙΣΥΡΛΗΣ
Έντυπο Καλογερόγιαννης
STYLEUP ΑΝΔΡΙΚΟ
ΠΕΡΠΙΡΑΚΗΣ - PERGIO
STYLEUP ΓΥΝΑΙΚΕΙΟ
HEALTH ASSISTANCE

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2023-2024
Κ14 - Α Φάση - 2ος Όμιλος

<< Κ14 - Α Φάση - 1ος Όμιλος
Κ14 - Α Φάση - 3ος Όμιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο21/10/2310:00ΓΚΟΥΝΤΗΣ Α.0-8
ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ - ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο21/10/2312:00ΑΙΒΑΛΙΩΤΗΣ Δ.2-2
ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ - ΑΜΦΙΑΛΗΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή22/10/2310:00ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ.0-5


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΜΦΙΑΛΗ - ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο04/11/2311:00ΜΠΟΛΛΑΣ Χ.4-1
ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο04/11/2314:00ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ Β.5-0
ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΣάββατο04/11/2317:30ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.6-0


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ - ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Σάββατο11/11/2313:00ΜΠΟΛΛΑΣ Χ.1-1
ΑΜΦΙΑΛΗ - ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο11/11/2318:00ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.2-2
ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή12/11/2317:30ΣΚΑΡΑΜΑΓΚΟΣ Δ.0-6


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο18/11/2312:30ΜΠΟΛΛΑΣ Χ.6-1
ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΑΜΦΙΑΛΗΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή19/11/2317:45ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ.7-0
ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή19/11/2318:00ΓΚΟΛΕΣ Π.0-4


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΜΦΙΑΛΗ - ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο25/11/2317:30ΜΠΟΛΛΑΣ Χ.1-2
ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο25/11/2318:00ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.0-2
ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ - ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣΚυριακή26/11/2311:00ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ.1-10


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΣάββατο02/12/2311:00ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Ι.12-0
ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο02/12/2312:00ΜΠΟΛΛΑΣ Χ.0-0
ΑΜΦΙΑΛΗ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο02/12/2317:30ΜΠΟΛΛΑΣ Χ.3-1


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ - ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο09/12/2311:00ΜΠΟΛΛΑΣ Χ.0-6
ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ - ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Σάββατο09/12/2312:00ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ.0-3
ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΑΜΦΙΑΛΗΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή10/12/2318:00ΣΚΑΡΑΜΑΓΚΟΣ Δ.0-2


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο16/12/2309:30ΜΠΟΛΛΑΣ Χ.2-1
ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΣάββατο16/12/2313:00ΚΟΡΟΜΠΟΚΗ Α.8-0
ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ - ΑΜΦΙΑΛΗΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο16/12/2313:30ΑΙΒΑΛΙΩΤΗΣ Δ.0-1


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΜΦΙΑΛΗ - ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο13/01/2411:30ΚΑΤΣΙΔΩΝΗΣ Σ.0-4
ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ - ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο13/01/2413:30ΓΚΟΥΤΗΣ Α.0-4
ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο13/01/2414:30ΔΑΜΙΓΟΣ Γ.2-0


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ - ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο20/01/2411:30ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ.4-0
ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΜΦΙΑΛΗΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο20/01/2415:00ΓΚΟΛΕΣ Π.1-1
ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή21/01/2411:00ΓΚΟΥΤΗΣ Α.11-0