Κοινοπραξία Πλοίων Σαρωνικού
ΗΠΕΙΡΟΣ ΦΟΥΡΝΟΙ
CP CONSTRUCTIONS
ΚΑΤΑΡΡΑΚΤΗΣ
MNP
MEGASPORT
Ο ΑΡΗΣ ΙΑΠΩΝΙΚΑ ΑΝΤΑΛΛΑΚΤΙΚΑ
ΚΟΥΡΟΣ
ΒΙΡΒΙΛΗΣ
orama
ΜΙΣΥΡΛΗΣ
PHYSHIOF
Έντυπο Καλογερόγιαννης
STYLEUP ΑΝΔΡΙΚΟ
STYLEUP ΓΥΝΑΙΚΕΙΟ
ΠΕΡΠΙΡΑΚΗΣ - PERGIO
HEALTH ASSISTANCE

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2023-2024
Κ14 - Α Φάση - 3ος Όμιλος

<< Κ14 - Α Φάση - 2ος Όμιλος
Κ14 - Α Φάση - 4ος Όμιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ 2 - ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ00/00/0000:000-3 α.α.
ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ 2 - ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΣάββατο21/10/2318:00ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Θ.0-11
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή22/10/2312:00ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ.1-2


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ 2 - ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ 200/00/0000:000-3 α.α.
ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΣάββατο04/11/2313:30ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.4-0
ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή05/11/2317:45ΚΑΤΣΙΔΩΝΗΣ Σ.3-0


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ 200/00/0000:003-0 α.α.
ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ - ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝΣάββατο11/11/2313:00ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ.0-4
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ 2ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΣάββατο11/11/2314:00ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Θ.3-0


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ 2 - ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΣάββατο18/11/2313:15ΑΙΒΑΛΙΩΤΗΣ Δ.1-3
ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή19/11/2311:15ΑΙΒΑΛΙΩΤΗΣ Δ.2-0
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ 2 - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή19/11/2313:00ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ.0-3


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝΣάββατο25/11/2312:30ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.0-5
ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ 2ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή26/11/2312:00ΒΟΥΤΣΑΣ Δ.5-0
ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ 2ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή26/11/2317:30ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ.3-0


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΣάββατο02/12/2313:00ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Ι.1-3
ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ - ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ 2ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝΚυριακή03/12/2311:30ΣΕΡΕΠΑΣ Α.2-3
ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ 2ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή03/12/2317:45ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Θ.6-0


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝΣάββατο09/12/2311:00ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.1-2
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ 2 - ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ 2ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο09/12/2311:00ΑΙΒΑΛΙΩΤΗΣ Δ.2-0
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΣάββατο09/12/2313:30ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α.0-5


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ 2 - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο16/12/2313:30ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.0-1
ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ 2 - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΣάββατο16/12/2315:00ΓΚΟΥΤΗΣ Α.1-3
ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή17/12/2313:00ΑΙΒΑΛΙΩΤΗΣ Δ.2-0


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ 2ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝΣάββατο13/01/2415:30ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ.3-1
ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή14/01/2409:00ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι.Αναβλήθηκε
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ 2ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή14/01/2413:00ΑΙΒΑΛΙΩΤΗΣ Δ.3-2


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ 2 - ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο20/01/2411:30ΓΚΟΥΤΗΣ Α.0-6
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΣάββατο20/01/2413:30ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α.2-0
ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ 2 - ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή21/01/2413:00ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.1-0